HOROSKOPAI

Telefonų horoskopas: ką reiškia jūsų ekrano nuotrauka?5 min read

13 liepos, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Telefonų horoskopas: ką reiškia jūsų ekrano nuotrauka?5 min read

Reading Time: 3 minutes

Galbūt dar rasite ir tokių, kurių piniginėse galima rasti artimųjų nuotraukų ir apie tai esame girdėję daug prietarų, kad nelaimę tai net gali atnešti. O ar kada pagalvojote, ką reiškia paveiksliukas ant jūsų telefono ekrano? O gal telefono paveiksliuką keičiate itin dažnai?

Avinas

Kadangi Jūsų laisvalaikiu nuobodžiausiu tikrai nepavadinsime, Jūsų telefono užsklanda niekada nebūna nuobodi taip pat. Jums pasaulis yra kaip žaidimų aikštelė, todėl galerija pilna įvariausių Jums svarbių ir akimirkų. Telefono užsklandos gal ir nekeičiate dažnai, bet jeigu ją renkatės – dažniausiai ji Jums kažką reiškia. Gal tai koks kraštovaizdis iš savaitgalinio žygio ar labai sentimentalus saulėlydis virš medžių viršūnių?

Jautis

Jeigu savaitgalį nesate kur nors sode ir nesodinate ar ne puoselėjate savo rožių krūmų, tikriausiai vis vien Jūsų telefono užsklanda Jums neleidžia pamiršti tų nuostabių žiedų didybės ar žalio žalio lauko ramybės. Gamta telefono viršelyje Jus ramina ir nukelia į vietą, kurioje jaučiatės saugūs ir ramūs. Ir tai puikus būdas labai greitai parodyti draugams koks grožis puikuojasi Jūsų darže.

Laimes dieta Patreon banner

Dvyniai

Jūsų telefono galerijoje gausu akimirkų iš Jūsų šeimos ir draugų laisvalaikio. Mėgstate įamžinti visas akimirkas ir telefonas Jūsų rankose atsiduria gan dažnai – ar draugę su šampano taure įamžinti skubate, ar vakarienei recepto ieškote. Todėl Jūsų telefono viršelis tikriausiai bus neutralus, toks, kokį siūlo telefono galerija. Ir … kada paskutinį kartą keitėte telefono užsklandą? Jei visai neseniai, nieko nenustebinsite, tikriausiai norėjosi keisti mėlyną toną į žalią.:)

Vėžys

Jūs, sentimentaliausios asmenybės iš visų, todėl Jūsų telefono galerijoje laabai daug artimųjų nuotraukų. Jums labai svarbu šiuos prisiminimus saugoti telefone, todėl ant užsklandos neretai galima išvysti Jūsų vaiko ar šeimos narių veidus. Kaskart dirtelėjus į telefoną širdį užlieja meilės ir šilumos banga. Tai puikiai Jums padeda vengti netinkamų emocijų.

Liūtas

Telefono iš rankų beveik nepaleidžiate, tie kas Jus pažįsta be jo ir nelabai Jūsų įsivaizduoja. Esate aktyvus socialiniuose tinkluose, elektroniniame pašte ir pokalbyje su draugais vienu metu. Todėl telefono užsklanda galėtų būti ir ramus, neįpareigojantis Jūros vaizdas arba kokia labai mėgstama svajonių mašina. Iš esmės – vieną savaitę gali būti tas, o kitą jau anas.

Mergelė

Meilės gyvūnams nenuslėpsite. Gyvūnų nuotraukų Jūsų telefono galerijoje apstu, todėl kartais šiek tiek ilgiau užtrunkate prie nuotraukos, kuri yra verčiausia telefono užsklandos. Keisti gan dažnai užsklandos nelinkę esate, todėl atranką darote ypatingai kruopščiai ir apgalvotai. Jūs iš esmės telefoną naudojate itin atsakingai, niekada per daug neprisirišdami prie aparato.

Svarstyklės

Esate žavi ir ryški asmenybė ir Jūs pats tai puikiai žinote. Galerijoje galima rasti ir rytinę asmenukę lifte, pietų petraukos asmenukę ir “atsibodo darbe” nuotrauką, kurioje puikiai matyti kaip nuobodžiaujate prie darbo kompiuterio. Jums labai svarbu visada būti ‘online’ visiems. Ant Jūsų ekrano užsklandos – pati gražiausia Jūsų pačių nuotrauką? Nieko keisto! Tik atsiradus gražesniai nuotraukai, per kelias sekundes ją pakeisite senąja.

Skorpionas

Telefonas Jums dažnai yra reikalingas kaip informacijos ieškojimo priemonė, todėl tikriausiai google vaizdas Jums mielesnis už bet kokį kitą vizualą. Visus atsakymus į įvairius klausimus nuolat atsakote per sekundę ir visai nesvarbu – klausimas susijęs su istorija ar su Kanye West ir Kim Kardashian naujausio skandalo faktais. Telefono užsklandos nesureikšminate, todėl jei paveiksliukas nustatytas vis dar toks, kokį nusistatėte pirmą kartą paėmus šį telefoną į rankas – viskas su Jumis tikrai yra gerai. Jums svarbiau tai, ką galite rasti telefono viduje, tai – tik įrankis paieškos sistemai.

Šaulys

Norite ir mėgstate, kai pasaulis Jus išgirsta. Socialiniuose tinkluose neretai dalinatės kokiais Jums svarbiais tekstais, ypatingomis citatomis. Tikriausiai dažnai naudojate ir “Notes” programėlę, kurioje rašote mintis ir pastebėjimus. Jūsų telefono užsklanda gali būti ir koks Jus motyvuojantis, daug ką Jums reiškiantis tekstas. Kartais užplūdus kokiai prastai nuotaikai ar abejonėms Jūs tiesiog pažvelgiate į telefoną, įkvėpiate ir tiek tereikia.

Ožiaragis

Niekada nepraleisite progos pasidžiaugti nauja šukuosena ar puikiu drabužių deriniu socialiniuose tinkluose. Taip pat retai kada ramiai praeinate pro kokį didžiulį veidrodį, nepasidarius asmenukės. Puikiai šiuo klausimu sutartumėte su Svarstyklėmis. Todėl vieni kitiems galite parodyti save ekrano užsklandas, kuriose puikuojatės Jūs patys.

Vandenis

Jūs esate tendencijų ir mados, ir meno fanatikė. Todėl tikriausiai jūsų telefone dažniausiai galima aptikti nuotraukų iš aukštosios mados fotosesijų. Ir ne, Jūs tikrai nesate blogas žmogus, jei jūsų telefono ekraną puošia Kate Moss visiškai nuoga, prisidengusi tik prabangiais kailiniais (kai tuo tarpu Jūsų antros pusės telefono viršelyje galbūt meiliai žiūri koks mielas kačiukas). Jums ne tik patinka sekti mados ir meno pasaulio grožybes, bet ir dalintis jomis su kitais. Neretai ir draugai klausia Jūsų patarimo ‘ką apsirengti?’.

Žuvys

Iš prigimties esate jautrus ir paslaptingas. Todėl ir privatumą bei stabilumą vertinate ypatingai. Jeigu ant Jūsų telefono užsklandos puikuojasi neutralus gamtos vaizas – tai tik parodo, kad sugebate atsiriboti ir neprisirišti prie technologijų. Kas, šiais laikais, iš tiesų sveikintina. Jums telefonas iš esmės reikalingas tik susisiekti su artimaisiais, sutvarkyti darbo reikalus ir pasitikrinti elektroninį paštą. Mieliau Jums ir vaizdas, ir bendravimas artimesnis realybėje.

Taip pat skaitykite:

MEDŽIŲ HOROSKOPAS: koks medis priskiriamas jūsų gimimo dienai?

Laimingas horoskopas: kokia bus liepa?

Gėlių horoskopas: kokio augalo savybes dovanojo jūsų gimimo savaitė?


Sekite mus Instagram ir Facebook paskyrose.

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).