HOROSKOPAI

Savaitės horoskopas: kas GERO tavęs laukia?7 min read

11 spalio, 2020 5 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Savaitės horoskopas: kas GERO tavęs laukia?7 min read

Reading Time: 5 minutes

Mes juk esame tokie sutvėrimai – norime žinoti kas mūsų lauks ateityje. Ir čia tikrai nieko blogo, svarbu pasirinkti tuo, kuo nori tikėti. Laimingame žvaigždyne kiekvienam iš jūsų nusimato gerų dienų. Kokios jos?

 

AVINAS

Kaip praėjusi savaitė, ateinati Jums nusimato labiau nei įprasta produktyvi. Puikiai susitvarkote su keliais darbais vienu metu, gebate dalyvauti susitikime ir jau mintyse dėliotis sekančio projekto detales. Kad ir kaip jums patiktų toks tempas, po truputį pradėsite jausti, kad norisi daugiau ramybės. Taigi, išspręskite visus „degančius“ klausimus, ir nuo penktadienio stenkitės pailsėti. Jūsų laikas savaitgalį. Praleiskite daugiau laiko su partneriu, nes per darbų cunamį antroji pusė labai kantriai ir tyliai laukia Jūsų dėmesio.

Laimes dieta Patreon banner

 

JAUTIS

Ši sudėtinga savaitė jau baigės. Jau greitai išauš dar vienas nuostabus pirmadienis su didelėm galimybėm pakeisti savo gyvenimą. Galite jausti mažutėlę įtampą dėl darbų, dėl santykių, bet tiesiog stebėkite situaciją. Reikia būti kantriam ir išlaukti, ši banga nueis ir vėl pajusite malonumą gyventi. Tiesiog nedarykite iš musės dramblio, maži rūpesčiai ir liks mažais, ir jie praeis. Jeigu tik pajusite, kad nervai jau nelaiko, vadinasi, kad dabar puikus metas desertui! Na, o jeigu saldumynų nesinorės, pakeiskite juos į kokį nors kitą pasilepinimą.

 

DVYNIAI

Gali tekti šią savaitę į viską reaguoti kiek jautriau ir emocingiau, nei Jums įprasta. Tad norėsis šiek tiek daugiau ramybės. Ir santykiuose teks būti mažumėle atsargesniam ir nereaguoti labai jautriai į kiekvieną Jums nepatinkantį partnerio elgesį. Su viskuo susitvarkysite, jeigu sugebėsite atitolti nuo savo emocijų ir kliautis protu. Reikia ieškoti šios būsenos priežasties, tad savaitės pradžioje skirkite laiko pagalvoti apie problemas, kurių praeityje neišsprendėte, kokius klausimus taip ir palikote neatsakytus. Galbūt galvojote, kad „ai praeis…“. Bet žinokte niekas nepraeina, o dažniausiai sugrįžta. Prisileiskite karštą vonią ir susidėliokite visus i ant kurių taškų dar nesudėjote.

 

VĖŽYS

Ši savaitė bus Jums itin palanki priimant įvairius sprendimus. Jie gali būti ir nemalonūs, bet labai viskas maloniai ir neskausmingai išsispręs. Tik neabėjokite savimi, jei turite tvirtą nuomonę vienu ar kitu klausimu, pagal ją ir išspręskite visus klaustukus. Jeigu jaučiate, kad šiandien „ne ta diena“, tai tiesiog stenkitės ją užpildyti malonesnėmis veiklomis – gal susitikite su drauge ir pasivaikščiokite po mišką ar senamiesčio gatves. Labai gerai jausite, ar atsipalaidavimui norisi gamtos, ar miesto šurmulio. Šią savaitę sužaisite puikų žaidimą, palankios nusimato Jums visos dienos. Tad, mielieji Vėžiai, viskas Jūsų rankose.

 

LIŪTAS

Nuostabus metas viską išsiaiškinti – kas malonu ir kas nelabai. Šiuo metu visos problemos bus labai aiškios ir atviros. Jūs mėgstate viską pasilaikyti sau ir spręsti vieni, bet tokiu atveju neišvengiate ir įtampos. Taigi, patys ir pasirinkite – reikalinga ji Jums ar ne. Ši savaitė puikus laikas nusistayti trumpalaikius tikslus, jei dar tokių neturite. O jeigu sugalvosite ką nors įsigyti – tai taip pat visai palankus metas, tikriausia ne veltui taupėte. Ir tai visai nesvarbu ar tai bus išsvajota suknelė, ar šaldytuvas. Nusipirkę šaldytuvą problemų, žinoma, neišspręsite, bet bet koks žingsnis link jų sprendimo bus naudingas. Kantrybės!

 

MERGELĖ

Visos sunkios dienos Jums tik skatins norą tobulėti. Savaitę pradėkite nuo antradienio, nes ir taip visą šį savaitgalį tikrai kažką veikėte, ir pailsėti nelabai buvo kada. Na, bet kokiu atveju, kad ir kiek dirbtumėte, tai Jums  – tik į naudą. Posakis, kad darbas žmogų puošia, yra apie jus. Žavėsite aplinkinius savo vidumi, išmintimi ir gebėjimu su viskuo susitvarkyti. Nors gali tekti spręsti nemalonius santykių klausimus. Taigi, jei bent minimaliausia abejonė dėl kažko kils, išmintingiau būtų patylėti, kol savimi nebūsite iki galo tikri. Laikas Jums visada yra tinkamas, tik išlaukite tai patvirtinančio jausmo.

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę skirkite meilei. Ir čia atsiveria labai daug galimybių. Pirmiausia parodykite dėmesio sau – savaitės pradžioje nusiveskite save į pasimatymą. Paskui galite kokią staigmenėlę palikti ant stalo, mylimiausiam savo kolegai. Partneris irgi nusipelnė kokio gražaus gesto iš jūsų – gal parašykite jam laišką? Šią savaitę stenkitės vengti svarbių ar nemalonių problemų sprendimo, nes Jūsų nuotaika visai kitokia. Jums reikia pasimėgauti, savimi ir aplinkiniais, gamta ir laiku. Viskas klostysis Jums gerai, tik reikia tuo tikėti ir to siekti. Pradėkite nuo meilės sau, viskam pamažu atsakymai atsiras.

 

SKORPIONAS

Galite jausti, kad kažkur giliai ima viršų neigiamos emocijos, kažkoks vidinis susierzinimas. Į kiekvieną situaciją žiūrėsite nepatikliai ir iš esmės – viskas Jums kels daug abejonių. Tai tai taip pat nėra blogai, išnaudokite tai! Jeigu anksčiau priimdavote neapgalvotus, skubius sprendimus, dabar galite viską pergalvoti, persvarstyti. Tai pritaikyti galite net buityje: norėjosi vis fotelį vis kitu kampu pastatyti – pirmyn. Tik neįkliūkite į tą užburtą ratą, neapsiimkite spręsti viso pasaulio problemų. Apsiribokite savimi… Na, ir gal drauge, kuri paklaus, ką Jūs darytumėte būdami jos vietoj. Kitu atveju, sėdėkite kaip vandens pilną burną pripylę ir tiesiog išklausykite.

 

ŠAULYS

Šią savaitę į viską žiūrėsite per vertinimo prizmę. Tai gali reiškti didelius pokyčius – galbūt draugystė su kažkuo pasibaigs, galbūt atsisveikinsite su seniai nenešiojamais drabužiais ar daiktais, kurie Jums jau eilę metų nebuvo reikalingi. Atsiras poreikis išsivalyti nuo šiukšlių, nes pasiilgote lengvumo jausmo. Gal tereiks tik stalčius susitvarkyti – jausite tai patys. Įsiklausykite į save ir šią savaitę dirbkite su tikslu jaustis kuo geriau. Tegul kiekvienos dienos pabaigoje prieš einant miegoti sau ištarsit – esu laimingas. Tai tinkamas laikas siekti savo tikslų, nors gali pasitaikyti ir klaidų. Bet juk kas mes esame, jei jų nedarome, taip?

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę Jus lydės noras tobulėti ar net išmokti kažką naujo. Imkitės darbo jau nuo dabar. Gal kokią kalbą norėjote visada išmokti? Susiraskite online kursus. O gal tai senas planas virtuvėje atrasti savo užslėptą talentą? Internete pilną nuostabių, sveikų ir visai nenuodėmingų receptų! Investuokite laiko į save, įsiklausykite ko norite Jūs. Atėjo puikus metas atrasti save kitame amplua ir pamilti iš naujo. Viską, ką daryste atrodys prasminga ir reikalinga, nes viskas vyksta tik dėl Jūsų. Santykiai klostysis irgi panašiai, su partneriu ieškosite dar neišbandytų pramogų. Paklausite kokių gi? Na, šitai patys išsiaiškinsite, jei pasidalinsite savo svajonėmis.

 

VANDENIS

Jeigu turite visokių neišspręstų ar neatidėliotinų reikalų – ši savaitė puikus laikas viską susitvarkyti ir išspręsti. Pirmadienį užprogramuokite nuveikti kuo daugiau, nes į savaitės vidurį pradėsite jausti norą ilsėtis ir jau ramybės norėsis. Tad išnaudokite savaitės pradžią. Žinokite, kad visi rūpesčiai yra laikini ir viskam yra sprendimas. Įsiklausykite tiek į tai, ką sako ir potas, ir širdis. Jie labai Jums padės prieiti bendro kompromiso ir nuims visą įtampą dėl nežinomybės. Gal viskas gali atrodyti sudėtinga ir sunku, bet pasistenkite neatidėlioti darbų, tikrai verta pasistengti. Nes tikrai žinote, kad jau ką ką, bet ilsėtis tai mokate iš širdies. Atsiminkite, kad jei pradėsite ilsėtis nebaigę darbų tada puikiai prisiminsite ką reiškia sąžinė.

 

ŽUVYS

Šią savaitę plauksite pasroviui, bet su savo tikslais. Būsite linkę labiau prisiderinti prie aplinkos, ieškoti kompromisų. Tik stebėkite aplinką, gali atsirasti ir tokių, kurie bandys tuo pasinaudoti ir manipuliuoti Jumis, bet juk visada tokių pasitaiko. Su tokiais žmonėm puikiai susitvarkote, jei tik pernelyg neatsilaiduojate. Tad mūsų misija yra Jums tik priminti. Vakarais pasimėgaukite laiku su savimi ar su partneriu. Romantiškai būsite nusiteikę visą šią savaitę, tad ir tai išnaudokite – taip santykius sustiprinsite dar labiau. Tiek su savimi, tiek su mylimu žmogumi.


Daugiau skaitykite čia.


 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).