HOROSKOPAI

MEDŽIŲ HOROSKOPAS: koks medis priskiriamas jūsų gimimo dienai?12 min read

26 spalio, 2019 8 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

MEDŽIŲ HOROSKOPAS: koks medis priskiriamas jūsų gimimo dienai?12 min read

Reading Time: 8 minutes

Praėjusią savaitę LAIMINGŲ HOROSKOPŲ globėjas Gediminas Kamarauskas kvietė braidyti po vešlias ir gėlėmis apipiltas pievas, kuriose ieškojome ne tik savęs, bet ir savo pažįstamų. Šįkart nerkime į ramybe alsuojantį mišką ir pasidairykime į ten gyvenančius medžius. Kas žino, galbūt pakeliui į mišką ar jame sutiksime į save panašų? Ir joks čia įžeidimas būti susilygintam su medžiu. Pabūkim medžiais aš ir tu, mes ir jūs. Kas pirmas?

Obelaitė 12 23 – 01 01, 06 25 – 07 04
Simpatiška, dailių bruožų, skaniai sudėta – tiesiog džiaugsmas akims. Obelaitė sentimentali ir jausminga, ištikimai myli, bet gana lengvai apgaunama. Altruistė iki sielos šaknų, nes atiduotų paskutinę duonos riekelę. Kartais ir pačiai ateina juoda diena ir nelieka nieko kito, kaip tik skolintis. Būna, pamiršta pas ką ir kiek skolinosi, nors tai visiškai nereiškia, kad Obelaitė turi įgimtą sklerozės geną. Inteligentiškumo simbolis, filosofiška ir logiška. Obelaitė domisi mokslo naujienomis, literatūros skaitiniais. Ir tai daro ne savo įvaizdžiui sustiprinti, o tiesiog iš begalinio smalsumo. Taip pat mėgsta skaniai pavalgyti. Jai artimesni žemiški apčiuopiami malonumai.

Baltoji eglė arba Kėnis 01 02 – 01 11, 07 05 – 07 14
Įnoringoji ir nuostabioji Balteglė nuolatinė antikvariatų, blusturgių ir kitų senoviniais rakandais prekiaujančių vietelių klientė. Labai mėgsta senovinius daikčiukus ir kuo senesni, tuo jai geriau. Puikus ginklas norint ją užkariauti. Tačiau charakteris ne iš lengvųjų – kaprizinga, ne itin kalbi, jos šypsena reta dovana, išdidi ir profesionaliai siekia savo tikslų. Meilėje reikli ir sunkiai sukalbama. Čia kaip užsispyrėlės sutramdymas. Jei įsimyli, tai jau iki ausų ir meilė neišsenkanti. O šiaip neeilinė asmenybė. Įžvalgi, protinga, pasižymi analitiniais gebėjimais, polinkiu mokslui. Ieškodama sprendimų, pasirenka patį sudėtingiausią, kitaip jai neįdomu.

Laimes dieta Patreon banner

Guoba 01 12 – 01 24, 07 15 – 07 25
Laibakojė grakštuolė kaip striksinti stirnaitė, masinanti aplinkinius. Rūpinasi savimi, bet ne per daug – išlaiko sveiką saiką ir lieka laiko kitiems. Tvirtoji Guoba turi du bjaurius požymius: nerangumas ir polinkis moralizuoti. Mėgsta vadovauti, švelniai manipuliuoti kitais. Tuo tarpu sau pretenzijų nekelia ir nelinkusi apsunkinti gyvenimo, išlaiko pusiausvyrą ir ramybę, nepaklūsta niekieno valiai. Brangina savo nervines ląsteles. Visada pasiruošusi žygdarbiams dėl savo artimųjų, turi stipriai išvystytą atsakomybės ir pareigos jausmą. Ja galima pasitikėti. Myli karštai ir atsidavusiai, to paties reikalauja ir iš antrosios pusės.

Kiparisas 01 25 – 02 03, 07 26 – 08 04
Skandinaviško tipo dievaitis, nulietas taisyklingomis, šiek tiek speigo paliestomis formomis. Kuklutis, romutis, mokantis prisitaikyti prie bet kokios situacijos ir tuo patenkintas. Reiklumo nulis. Jam visiškai nesvarbūs žemiški dalykai kaip sėkmė, garbė ar pinigai. Aišku, iš ko ir kur gyventi jis turi ir nesiskundžia. Tobulai išvengia visko, kas pridarytų bėdų ir sukeltų papildomų rūpesčių. Mieliau renkasi išvykas į gamtą ar žvejybą. Dažnai Kiparisus galima aptikti svajingai plūduriuojančius valtyje, gulinčius po medžiu ar vaikštinėjančius girių takais. Tačiau nesentimentalus, kiek atšiaurus, bet nepraradęs žmogiškosios šilumos, mylintis, ištikimas, draugiškas. Jo paprastai nepaprasta natūra nejučia suvilioja.

Tuopa 02 04 – 02 08, 08 05 – 08 13
Graži ir į akis krentanti Tuopa. Spalvinga asmenybė su retomis keistenybėmis. Dar jaunystėje Tuopa sukelia organizmui ilgalaikį stresą, nes pradeda baimintis dėl galimos vienatvės. Raukšlės garantuotos. Gyvenamoji vieta taip pat svarbi ir tinka ne bet kokia, mat jausis suvaržyta, izoliuota ar kitaip nepatenkinta. Mėgsta bendrauti, tik artimųjų ratas turi atitikti perdėtai jautrią Tuopą. Imli pesimizmui, nors ir bando slėpti šį jausmą. Menkiausias nemalonumas ar nesėkmė sukrečia ir išveda iš tiesaus kelio. Tačiau Tuopos pasiryžimas ir išdidumas nugali viską, net sudėtingiausius uždavinius ir pakelia bendrą tonusą iki pasididžiavimo. Žavi savo savarankiškumu, svajingumu, fantazija ir nesavanaudiškumu.

Celtis 02 09 – 02 18, 08 14 – 08 23
Žaismingasis padykėlis tylioje Marijos žemėje. Negali pasigirti holivudišku grožiu, tačiau tai menkniekis, palyginus su jo energija ir gyvumu, kurie prikausto dėmesį. Be problemų prisitaiko prie įvairių sąlygų, nors ir svajoja apie patogumus. Jei reikia, gali miegoti ir po egle ar krūmuose. Mėgsta vilioti, pavergti, būti pirmas, optimistas iki panagių. Nutrūktgalvis, galintis pasielgti neapgalvotai ir prisivirti košės, ar patekti į nenumatytas situacijas, iš kurių išsisuks taip pat lengvai kaip ir pateko. Nesunkiai paveikiamas, todėl gali greitai prisirišti ir mylėti ilgai. Būdami su juo, pamiršite, ką reiškia nuobodulys. Jo arkliukas – judrūs nuotykiai, įvairios pramogos ir truputis adrenalino.

Pušis 02 19 – 02 28/29, 08 24 – 09 02
Pavyzdingo sudėjimo, elegantiška ir įspūdinga, laiku ir vietoje pabrėžianti savo pranašumus bei privalumus. Puoselėja namus, kuria jaukų interjerą, patinka pirkti vertingų daiktų. Namai jai – tobulėjimo ir jėgų šaltinis. Iš gyvenimo nori daugiau nei jis gali duoti. Ir be abejonės žino, kaip gauti. Bet kokias kliūtis pasitinka su pakelta galva ir joms nenusileidžia. Drąsi. Su žmonėmis bendrauja nuoširdžiai ir maloniai, tačiau nelinkusi padėti. Savi patogumai jai svarbiausia. Meilės reikaluose dažnai susipainioja ir susitrenkia galvą, bet įgyja patirties. Iš nemalonios situacijos moka išsisukti garbingai.

Karklas 03 01 – 03 10, 09 03 – 09 12
Paslaptingu žavesiu spinduliuojantis Karklas užburia ne vieną ir pažadina poetišką sielą. Jautrusis augalėlis dievina saulės ir vandens draugiją (ypač kurortus) reaguoja į visus kvapus ir skonius, kad ir kokie jie būtų, bet labiausiai į gurmaniškus. Džiaugiasi kiekviena akimirka ir godžiai išnaudoja jos teikiamus malonumus. Nesėdi rankučių sudėjęs, o imasi veiksmų ir įgyvendina savo užmojus. Neatsispiria pagundai pasinerti į melancholiją ir artėjantį rudenį, tam suteikdamas lyriškumo atspalvį. Jam svetima monotonija ir įprastumas. Turtinga vaizduotė neleidžia pilkai gyventi nei jam, nei jo artimiesiems.

Liepa 03 11 – 03 20, 09 13 – 09 22
Patrauklumo nestokojanti Liepa puikiai moka tuo pasinaudoti ir apsukti galvas kiekvienam, kuriam tik panorės. Tik reikalui esant. Visada svajoja apie stabiliai aprūpintą ir patogų gyvenimą, nors gerai pagalvojus nelabai jai jo bereikia, nes gali lengvai prisitaikyti prie visokiausių sąlygų. Net ir gyvenimo palapinėje. Jos fasadas – ramybė, baikštumas, pesimistiškumas. Per gyvenimą eina be didelio susidomėjimo. Prieštaravimų kalvė, vargiai suprantama, bet simpatiška ir itin smagiai bendraujanti. Ištverminga. Mylima ir tada, kai nelabai galima pasitikėti. Išradinga ir šmaikšti, mėgsta pavyduliauti.

Lazdynas 03 22 – 03 31, 09 24 – 10 03
Silpnokas, neišvaizdus ir kitų nevarginantis savomis problemomis. Apgaulinga išvaizda slepia pavojingai įdomią prigimtį. Susipažinus su Lazdynu artimiau, pastebėsite jo originalų mąstymą, įtraukiančią charizmą ir magišką trauką. Pakerės išmintimi, kantrumu, netikėtais pasiūlymais. Visiškai nežino, kas yra pusiausvyra. Čia geras ir mylintis, čia, jau žiūrėk, piktas arba iniciatyvus, o po sekundės viską meta ir plaukia pasroviui. Atsargumo reiks tiems, kuriems nepavyks išsikovoti jo simpatijos. Bet net kai myli, Lazdynas taip pat nepatikimas. Žaibiškai keičia nuotaiką. Kas nori rizikingų pojūčių, patariama bendrauti su Lazdynu.

Šermukšnis 04 01 – 04 10, 10 04 – 10 13
Mielas, dailus ir nuolat besišypsantis, šildantis it Saulė. Šermukšniui būdinga pabrėžti savo pranašumą, skoningai rengtis ir pademonstruoti gerą toną, atkreipti į save žvilgsnius. Tai nereiškia, kad jis snobas. Oi ne. Jis universalus, nes greitai prisiderina prie pasikeitusių aplinkos sąlygų. Noriai skuba į pagalbą artimiesiems, neretai pamiršdamas save. Prisiima per didelį atsakomybės jausmą. Taigi su juo saugu. Savitarpio bendravimas pilnas dyglių ir spyglių. Akupunktūra garantuota. Myli karštai ir savęs negaili, bet ir reikalauja nemenkos grąžos. Reguliariai tikrina jausmus. Apgautas, neatleis.

Klevas 04 11 – 04 20, 10 14 – 10 23
Gyvenimas po Klevu ne tas pats kas gyvenimas su Klevu. Tvarkingas, bet ne pedantas, koketiškas, bet ne palaidūnas. Visuomet pirmas ir priekyje, ten, kur labiausiai įdomu. Žvalus, guvus, niekad nenuilstantis ir aktyvus, linksmas bei teigiamai pasiutęs. Namai – tik stotelė pernakvoti ir vėl į kelią. Atviras naujoms pažintims, įdomybėms, kelionėms, entuziastingai gina naujas idėjas ir projektus, prie kurių neabejotinai prisidės ir pats. Nebijo apkalbų ir pikto žodžio. Greičiau atvirkščiai – jam paglosto širdį, kai apie jį kalba. Gyvenimas su Klevu – tikrų tikriausia nuotaikinga odisėja.

Riešutmedis 04 21 – 04 30, 10 24 – 11 02
Neaiškaus mąstymo ir neprognozuojamo elgesio karalaitis. Giliai viduje jis drovus, bet to neparodo ir stengiasi būti solidus ir rimtas, įmantrių manierų. Įvaldytas aktorinis. Pastovūs bruožai – aikštingumas, agresyvumas ir savanaudiškumas. Kai nori ir reikia, būna svetingas, mandagus ir pažeria drąsių minčių. Visiškai nepastovus ir nežinia, kaip elgsis vienu ar kitu atveju. Mėgsta pasirodyti, būti lygesniu už kitus ir nevengia lapiniško elgesio. Įsimylėjęs nuolat prikrečia netikėtumų ir gyvenimą paįvairinančių šunybių. Gyvena nekasdieniškai, nebijo rizikos ir eina dar nepramintais takais. Autentiška asmenybė eksperimentų mėgėjams.

Jazminas 05 01 – 05 14, 11 03 – 11 11
Nors ir gimęs būti pesimistas, vis dėlto Jazminas negyvena vienodai ir liūdnai. Asmeninės savybės jam leidžia pritapti ir kompanijose, ir pabūti dėmesio centre. Savo draugiškumu, laisvais ir intelektualiais pokalbiais Jazminas nejučia suburia aplinkinius ir sukuria gerai nuteikiančią atmosferą. Idealus diplomatas, gebantis organizuoti harmoningus santykius su kitais, ir priimti toliaregiškus sprendimus. Profesinėje srityje ypač praverčia Jazmino analitinis protas ir minties lankstumas. Visą gyvenimą siekia nepriklausomybės ir nevaržomos laisvės. Bet kokie apribojimai jį slegia. Beprotiškai myli vaikus ir puikiai su jais sutaria. Net kebliausius klausimus moka jiems paaiškinti suprantamai.

Kaštonas 05 15 – 05 24, 11 12 – 11 21
Gražus dygliuotis su išskirtiniais mazgeliais. Uolus teisybės gynėjas. Pamatęs bet kokį nuokrypį, aršiai puola ginti teisybės ir siekia ją atstatyti. Tik dažniausiai taktika primena sunkiąją artileriją, kuri išgąsdina aplinkius ir nuteikia priešiškai Kaštono atžvilgiu. Bet tik kuriam laikui, kol atsigauna. Velniškai užsispyręs, todėl neturi finansinių sunkumų. Perdėtai laikosi moralės normų. Nesukalbamas ir nelinkęs ieškoti kompromisų, amžinas paauglys, norintis stebinti ir šokiruoti. Meilės reikalauja daug ir kasdien, o ji sušvelnina jo būdą. Tačiau Kaštonas turi ir pliusų: vikriai veikiantį protą, tikslių sprendimų priėmimą, įžvalgumą, realias svajones.

Uosis 05 25 – 06 03, 11 22 – 12 01
Malonios išvaizdos, dailiai nuaugęs, elegantiškas, plastiškas ir šiaip kaustantis aplinkinių dėmesį. Ypatingai myli save, žino, ko nori, ir kaip to pasiekti. Pirmenybę teikia savo poreikiams ir tikslams, bet ne šykštuolis, moka dalintis ir daro tai noriai. Su šiuo žmogumi bado ir nepritekliaus nesijaus. Truputėlį sudėtingas variantas, nes savarankiškas ir mėgsta nepriklausomybę. Tačiau žavus savo mąstymu, fantazija, įžvalgumu, intuicija ir nepaprastu gebėjimu viską tiksliai apskaičiuoti, be to, yra patikimas ir rūpestingas. Patinka rizikingi žaidimai su likimu, neretai bando jo kantrybę ir pavydėtinai laimi. Patraukli partija.

Skroblas 06 04 – 06 13, 12 02 – 12 11
Savito grožio kūrinys, nors, tiesą sakant, be ypatingo patrauklumo. Tačiau pasižymi kitomis puikiomis savybėmis, svarbiausia – ne chuliganas. Atlaidžiai žiūri į pasaulį, nesikiša, kur nereikia ir neužsiima varginančiais pedagoginiais pamokslais. Laikosi taisyklių ir drausmės, bet mėgsta išsiskirti ir parodyti savo nuopelnus bei gebėjimus. Retai imasi iniciatyvos. Parodęs, eina iki galo su milžinišku atsakomybės jausmu. Širdies reikaluose doras ir ištikimas. Mielas, šiltas ir dėmesingas partneris tas Skrobliukas. Susidarius būtinybei rinktis, meilę ar pareigą, nedvejodamas pasirinks pareigą.

Figmedis 06 14 – 06 23, 12 12 – 12 21
Šiam švelnių ir išraiškingų bruožų Figmedžiui gyvybiškai reikia erdvės ir šilumos. Atsidūręs nepalankiose sąlygose, pradės vysti, džiūti ir praras tą mažytę grožio dalelę, kurią turi. Būtinas atitinkamas rūpinimasis, Figmedis nieko prieš. Taip pat mėgsta purkštauti ir impulsyviai elgtis, bet neperžengia ribų. O toks įvairiapusiškas elgesys tik praskaidrina kasdienį gyvenimą. Trapusis Figmedis labai vertina šeimą ir skiria daug laiko buvimui su ja. Tai – tikras lobis artimiesiems. Nors romantikų būreliui jis nepriklauso, jam pakanka paprastos jausmų išraiškos.

Ąžuolas 03 21
Gyvybingas, stiprus ir teikiantis pasigėrėjimo. Orumo ir pagarbos medis. Absoliučiai solidžios išvaizdos lyg nacionalinės svarbos pareigūnas. Nesiskundžia drąsos stygiumi, bet kartais apima didybės manija. Valingas, atkakliai laikosi duoto žodžio. Nepripažįsta apribojimų ir mėgsta savivaliauti, todėl nei jam, nei artimiesiems skurdas negresia. Noriai mėgaujasi pramogomis, nesvarbu, ar jos kairėje, ar dešinėje pusėse. Tačiau santuokoje laikosi pamatinių vertybių. Absoliutus konservatorius, vengiantis permainų. Prispyrus reikalui, grieždamas dantimis, jas vis dėlto priima. Mandagiai išlaiko balansą tarp asmeninių ir visuomeninių interesų.

Beržas 06 24
Tas svyruoklis Berželis akivaizdžiai sportiškos formos – lankstus, judrus, visąlaik svyruoja. Nedažnai kamuoja ligos. Kartu geba išlaikyti grakštumą, rafinuotumą ir įgimtą aristokratiškumą. Negėda ir mieste su tokiu pasirodyti. Mielas, draugiškas, darbštus, kuklaus būdo, nuoširdus ir nuobodžiai paprastas, bet garantuoja idilišką gyvenimą. Meilėje sukuria jaukią ir laimingą atmosferą. Jei tik pasitaiko galimybė, pasineria į aistrų verpetą, kol neįsipareigoja. Po vedybų, kantriai ir ištikimai neša prisiimtą kryžių. Nestokoja išradingumo ir kūrybiškumo, kas padeda įgyvendinti sumanymus ir pasiekti naudingų rezultatų.

Alyvmedis 09 23
Nori nenori, bet tai vaikščiojanti išminties knyga, negalinti gyventi be šviesos ir saulės. Nuostabiai žino, kaip gyventi, ir kaip neapsunkinti sau gyvenimo nereikalingomis problemomis. Santūrus, išlaikantis sveiką protą, be lašo karingumo, totali ramybės oazė. Šypsosi bet kokiomis aplinkybėmis, niekas neišves iš pusiausvyros. Spinduliuoja teigiamą energiją, kuri leidžia pasikrauti kitiems. Moka išklausyti ir paguosti. Meilės srityje Alyvų medis taip pat laikosi tokių pačių principų – ramybė, pagarba, susivaldymas. Jeigu prireiks, gali tyliai atsisakyti meilės. Ir ne todėl, kad jis silpnas, jam svarbiausia yra ramybė ir sveika nervų sistema. Tiesiog pavydėtinas sutvėrimas.

Bukmedis 12 22
Bukmedis, bet toli gražu ne bukas, o dailiai sudėtas ir vaizdingas. Priklauso tai grupei, kurie išgyvena iki gilios senatvės, išlaikydami jaunystės polėkį. Žiliuks galvon – velniuks uodegon. Visą gyvenimą praleidžia turiningai ir spalvotai. Galvoje kirba ne viena fantastiška mintis, kurias be vargo įgyvendina. Gyvenimas su Bukmedžiu neprimena sustabarėjusio ir įklimpusio į kasdienybę. Visuomet vikrus ir žavus, galvojantis, kaip praskaidrinti bėgančias dienas. Ne itin linkęs dalintis, bet, užėjus tinkamai mėnulio fazei, būna dosnus. Akivaizdžiai praktiškas žmogus, viską vertinantis naudos požiūriu, ir tik susikūręs stabilų pagrindą, siekia laimės.

Jei norėtumėte asmeninės prognozės pasirinktam laikotarpiui, horoskopo ar būrimo Taro kortomis, Gedimino ieškokite Facebooke @futurotiempo paskyroje.

DAUGIAU

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Zodiako ženklų savybės, dėl kurių kiti eina iš proto

LAIMINGAS HOROSKOPAS: KUR ATLEISTI VADELES KIEKVIENAM HOROSKOPO ŽENKLUI?

Gėlių horoskopas: kokio augalo savybes dovanojo jūsų gimimo savaitė?

 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).