HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Zodiako ženklų savybės, dėl kurių kiti eina iš proto10 min read

6 spalio, 2019 6 min
Gediminas Kamarauskas

Autorius:

Gediminas Kamarauskas

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Zodiako ženklų savybės, dėl kurių kiti eina iš proto10 min read

Reading Time: 6 minutes

Šįkart laimingų horoskopų karalius Gediminas Kamarauskas perspjovė pats save – jums pilte papylė visas savybes, kuriomis turėtumėte didžiuotis, puikuotis ir naudotis, bei, atsižvelgdamas į Zodiako diktuojamas silpnąsias vietas, padalino vertingų patarimų. Tad kviečiame skaityti, dalintis, o jei norite asmeninio horoskopo ar Taro kortų prognozės, visada galite kreiptis tiesiai į Gediminą Facebooke @futurotiempo paskyroje (sufleruoju – ateinančių metų individualus horoskopas būtų puiki Kalėdų dovana antrajai pusei).

Avinas

Spalvingo charakterio savininkai, pasižymintys smarkumu it Džekis Čanas, nervingumu kaip Merlina Monro, ambicingumu lyg Madona ir užsispyrimu tarsi M. Brando. Su tokiomis savybėmis visada būsite ant bangos ir geidžiamųjų sąraše, todėl Jums niekada nepritruks veiklos ir neliksite vieni. Noras lyderiauti ir būti pirmiems padės pasiekti jei ne karjeros aukštumų, tai bent profesinę laisvę, nepaklūstančią svetimųjų valiai ir užgaidoms. Dėl savo atkaklumo ir užsispyrimo kažkam galite tapti rakštimi minkštoje vietoje, tačiau taip tik paįvairinsite gyvenimą. Esate tikras kunkuliuojantis aistrų ugnikalnis, nuolat šildysiantis savo antrąją pusę ir neleisiantis nuobodžiauti miegamajame.

Laimes dieta Patreon banner

Patarimas. Ribokite išgeriamo alkoholio kiekį, mat padauginę, Avinai rizikuoja susitrenkti veidą ir galvą. Kita vertus, net ir blaivūs Avinai, apimti impulsyvumo, pirmiausia veikia, o tik paskui pamąsto.

Jautis

Kadangi dauguma jaučių atstovų kilę arba kažkaip kitaip susiję su Žemaitija, todėl tik Jums būdingi specifiniai būdo bruožai – žemiškas darbštumas, dieviškoji kantrybė ir turbo užsispyrimas – pranokstantys viską. Visgi pastaroji dovanėlė ypatingai praverčia gyvenime siekiant tikslų ir imantis sudėtingų darbų, kas visada garantuos pergalę ir sėkmę. Jeigu jau nusprendėte, niekas Jūsų neperkalbės ir nesustabdys. Tačiau vargas tam, kuris Jus įžeis ar supykdys, Jūsų tulžis liesis laisvai ir ilgai be senaties ir galiojimo termino. Idealus variantas šeimos kūrimui, nes jaučiai patikimi, vadovaujasi konservatyviomis pažiūromis, o svarbiausia jiems yra šeima ir darbas. Mylimiausias parduotuvių klientas, mėgstantis paišlaidauti ir save palepinantis brangiais ir vertingais daiktais. Jaučių išskirtinumas – didelis fizinis gyvybingumas. Tai reiškia, kad sutuoktiniai bus patenkinti, bet teks dažniau keisti miegamojo baldus.

Patarimas. Jeigu nenorite išaugti, jokiu būdu nepersivalgykite ir saugokite lengvai perpučiamus išorinius organus.

 

Dvyniai

Patrauklus saldainis su siurprizu. Intelektualūs, žavūs, linksmi ir optimistiški, mėgstantys meną ir literatūrą, turiningą laisvalaikį ir nevengiantys flirto. Vakarėlių gyvastis ir atgaiva padūkėliams. Taigi meniški inteligentai iš didžiosios raidės su nenuspėjamomis reakcijomis ir nereguliariais susidvejinimais, kurie ne tik džiugina aplinkinius, bet ir stebina. Stabili kasdienybė ir rutina Jums varo depresiją, gali apimti ir kitos patologinės būsenos. Naujovės, nuotykiai ir domėjimasis viskuo, kas įdomu, Jums reikalingi kaip šviežias oras. Puiki paskata žengti koja kojon su gyvenimu ir tobulėti, neužsidaryti tarp puodų ir keptuvų ar televizoriaus ir kompiuterio. Ramus šeimyninis užutėkis slegia ir Jūs galite sukelti nepatogumų namiškiams, tačiau įvairių interesų turėjimas išvaiko monotoniją ir Jūsų gyvybinės ląstelės vėl atsistatys. O šeima Jums už tai tik padėkos.

Patarimas. Nesilankykite tose vietose, kuriose gausu stambių gyvių, nes didėja rizika gauti traumą arba bent jau į kailį.

 

Vėžys

Savotiškas gamtos sutvėrimas. Pastovus, besilaikantis taisyklių, neišsišokėlis, geras pilietis ir paisantis aplinkinių nuomonės. Negana to, nuoširdūs, ištikimi meilei ir šeimyniniam gyvenimui, praktiški buityje ir dėmesingi namų jaukumo kūrimui. Atrodo, sėkminga perspektyva ateičiai. Anaiptol! Vėžys išdykęs ir užsimaskavęs šelmis. O, kaip žinia, tylus kampas velnius veisia. Ypač kol neįsipareigoję, bet nėra garantijos ir po vedybų. Pasinaudodamas savo įgimtu žavesiu ir simpatija, it magnetas traukia žmones ir tuo drąsiai naudojasi. Patinka dėmesys ir kiti malonūs užsiėmimai tamsoje, taip pat ir šviesoje. Nevengia vilioti ir spęsti spąstų. Aukos, neatsispirdamos jo kerams, į juos papuola. Tačiau, būdamas egoistas, vėžys žiūri tik savęs ir savo poreikių, lengvai atstumia. Todėl sukaupia nemažą meilės archyvą ir patirtį. Susiradęs savo antrąją puselę, vėžys tampa mylinčiu ir švelniu padarėliu, mėgstančiu gaminti ir demonstruoti kulinarinius ar konditerinius gebėjimus. Antroji pusė niekada nebadaus, bet praverstų užsirašyti į sporto klubą dėl galimo nepageidaujamo išvešėjimo jautriose kūno vietose.

Patarimas. Neapkraukite savo skrandžio nerviniais ir nuotaikų svyravimais dėl ko gali sutrikti virškinamoji galia. Jausdami įtūžio priepuolį, gurkštelėkite pieno ir krimstelėkite sūrio.

 

Liūtas

Absoliutus monarchas su temperamentingo aktoriaus etikete. Visada pasitikintis savimi, orus, išdidus, pernelyg nereaguojantis į pašalinių nuotaikas ar užuominas. Sveikintinas bruožas, mat joks akmenėlis, mestas į Jus, Jūsų neišmuš iš vėžių ir Jūs tvirtai eisite tikslo link, kurį galiausiai pasieksite. Toks tvirtumas daro įspūdį. Jūs aiškiai suprantate, kad iš prigimties esate karalius, linkęs lyderiauti ir valdyti, tačiau noriai tai primenate ir kitiems su Jums būdingu artistiškumu, kuris dažnam sukelia šypseną. Visgi su Jumis menki juokai. Iš bendradarbių ir kolegų reikalaujate atsidavimo, o jeigu kuris apgaus – lauks neperkalbama geležinė uždanga. Būdami karaliais, imatės iniciatyvų ir aktyvios veiklos, nes žinote, kad visuomenė tinginių netoleruoja. Jausmų reikaluose taip pat išlaikote savo kaip valdovo autoritetą ir siekį užkariauti. Jūsų ginklai: komplimentai, lipšnumas, dovanos ir besąlygiška meilė – tam neatsispirs kiekviena širdis.

Patarimas. Būtinas dažnas poilsis ir popietinis pogulis. Miego trūkumas sutrikdo įprastą gyvenimo režimą.

 

Mergelė

Prieštaringoji individualistė perdėtu jautrumu. Ši nervinanti savybė vargina tiek pačią mergelę, tiek jos pažįstamus, kurie turi gerai apgalvoti, ką sako. Kitu atveju, lauks lengvas prunkštelėjimas ir nepatenkinta veido išraiška. Tuo tarpu pačią mergelę tai sekina, nes pyktis atima daug energijos. Iš pirmo žvilgsnio, rodos, blanki ir neryški, kukli su svetimais žmonėmis, tačiau apgaulinga išvaizda slepia aukštą intelektą, praktiškumą, lankstų charakterį ir siekį kuo preciziškiau atlikti darbą. Tikra darbdavių svajonė, nuolat galvojanti apie augimą ir tobulėjimą. Pomėgį priešgyniauti kompensuoja mergelių gerumas, patrauklumas ir paslaugumas. Beje, kur meilė, ten ir Jūs, linkę vienu akies mirksniu įsimylėti ir idealizuoti partnerį. Jeigu jausmai abipusiai, antrąją pusę apdovanosite išskirtiniu dėmesiu, rūpesčiu ir romantika, neblėstančia aistra ir spalvomis.

Patarimas. Kadangi labia kenkia nervine įtampa, patariama kuo dažniau vaikščioti gamtoje, ypač rekomenduotina bėgioti ristele.

 

Svarstyklės

Aiškiaregys su rentgeno galimybėmis, gebantis kiaurai permatyti žmones ir nustatyti jų abejotinus kėslus. Norintys apgauti ar pasinaudoti, turėtų rinktis kitą kur kas patiklesnį ženklą, nes svarstyklės ne iš kelmo spirtos. Tokia unikali ypatybė netrukdo bendrauti, užmegzti naudingų ryšių ir būti svetingiems. Vadinasi, pravartu turėti draugų svarstyklių, nes visada būsite priimti ir pavaišinti. Tik reiktų atminti, kad ponai svarstyklės truputį pavydūs, todėl, užsukus į svečius, nepulkite puikuotis pasiekimais, didesniais už jų, mat tuomet gali sunegaluoti: sulysti ir blogai jaustis. Žavite savo nekonfliktiškumu, mokėjimu išlaikyti stabilumą ir spręsti sudėtingus klausimus. Būdami Veneros okupuoti, Jūs žavitės prabanga ir komfortu, stengiatės sau ir mylimiems žmonėms sukurti jaukią atmosferą, o meilė Jums – svarbiausias užsiėmimas. Apipilti meile, esate meilūs ir geri it vaikai.

Patarimas. Atsisakykite pagundos mėgautis gurmanišku maistu. Verčiau graužkite laiko patikrintas daržoves ir vaisius, tokius kaip morkikės, burokėliai, obuoliukai, persikiukai ar razinos.

 

Skorpionas

Stiprius jausmus sukeliantis narkotikas, žaibiškai traukiantis prie savęs. Nedėmesingi ir nejautrūs aplinkiniams, maištingi ir irzlūs, savo laisvę ginantys individualistai, mėgstantys ginčytis, arogantiški. Visa puokštė nepavydėtinų ir kriminalinį atspalvį turinčių savybių, kurios nuobodų žmogų atstumtų, bet tik ne normalų ir prieskonius dievinantį mėgėją. Susimaišiusios su nemenku intelektu, degančia aistra ir nenugalimu ryžtu, tampa galinga charizmatiška jėga, nepaliekančia abejingų. Dėl to skorpionai yra ir mylimi, ir nekenčiami, bet populiarūs. Jūs – susižavėjimo ir slaptų troškimų objektas, išrankiai rinkdamasis porą sau. Taigi, norėdami įtikti skorpionams, aplinkiniai turėtų labiau susirūpinti savo išvaizda, gyvenimo būdu ir pasiekimais.

Patarimas. Dėl Dievo meilės – pamirškite saldumynus! Jie sugriauš Jus iš vidaus.

 

Šaulys

Medžiotojas be ginklų kaip batsiuvys be batų. Ne veltui jį prižiūri Jupiteris – laimės ir gerovės simbolis. Tiesmukiškas, dėl ko pats kartkartėmis gauna per ausį, žavus ir optimistas, kelionių ir aktyvių pramogų entuziastas, saikingai mėgstantis azartinius lošimus ir švelnius žaidimus. Pasižymintis gyvenimiška jėga, drąsa ir nesutramdomu ėjimu į priekį. Alergiškas nuoboduliui. Nespjaunantis į mokslą ir karjerą. Kas gali atsispirti tokiai turtingai prigimčiai? Svajonių jaunikis ir geidžiama žmona, bet neskubantis įsipareigoti. Linkęs ilgai džiaugtis nepriklausomybe ir gyvenimo teikiamais malonumais bei džiaugsmais. Tobulas pretendentas šventei, vakarėliui ar draugų susibūrimui. Su tokia energija ir gyvumu niekada nebus liūdna.

Patarimas. Atsiminkite, kad nieko nėra amžino ir niekas negyvena su Saule. Jūs – ne išimtis. Aktyvų poilsį derinkite su pasyviu, leisiančiu pailsėti organizmui.

 

Ožiaragis

Nesinervinantis nemylimukas. Fortūna ožiaragių nemyli, nemėgsta ir stengiasi nematyti. Kodėl? Istorija nutyli. Bet ožiaragiams tai nerūpi ir patys susikuria gerovę ir savo užsispyrimu pasiekia asmeninių pergalių savo jėgomis. Sugeba dirbti ir sunkius darbus. Dėl to jie yra gerbiami ir jais žavisi. Kartais jų orumas ir rimtumas atrodo komiškai, priverčia nusišypsoti. Už tai ožiaragiai nepyksta, neretai net ir neatkreipia dėmesio. Kaip kolegos, draugai yra sąžiningi ir patikimi, pasiruošę padėti, patarti. Pernelyg pasitikėdami kitais, dažnai nukenčia ir tampa išnaudojami. Tai pastebėję, į darbą paleidžia ragus, tuomet, vaikyti, saugokis. Įsimylėję, myli karštai ir iš visų jėgų, patikimai rūpinasi šeima ir sutuoktiniu. Jaučia nepaaiškinamą trauką pinigams, žino, kaip jų uždirbti, ir ilgą vertę turintiems daiktams, taigi nuostabus tas taupukas Ožiaragis.

Patarimas. Pradžiuginkite save ir ne tokiais praktiškais daiktais, kurie tarnaus ilgai. Argi Jūs nenusipelnėte po mėnesio vėl patirti tą malonų apsipirkimo jausmą?

 

Vandenis

Mistinis pasaulio kūrinys. Profesionaliai jaučia įvykių pulsą – jie tai su visuomene, tai atskirai. Labiau rūpinasi savo reikalais ir norais, kliaujasi tik savimi. Kitų nuomonė, kurią mandagiai išklauso, jiems nesvarbi, nes jie turi savo nuomonę ir įsitikinimus. Dėl savo originalumo ir aštraus proto yra įdomūs pašnekovai, bet itin atidžiai renkasi draugų ratą. Susigundę, užmeta meškerę naujoms pažintims. Atsižvelgia į svetimą patirtį ir patarimus, tačiau nesileidžia paveikiami, elgiasi pagal savo taisykles. Patarimų taip pat nedalija, todėl pelnytai vadinami šykštuoliais. Laimėjimų pasiekia pagal savitą veiksmų planą. Vandenių pranašumas ir išskirtinumas dažnai sukelia pavydo ir apkalbų audrą. Vis dėlto jie nepuola keršyti ir atsakyti tuo pačiu – imasi diplomatijos ir tokiu būdu suranda sprendimą. Vandeniai – šeimos žmonės: sukūrę santuoką, būna ištikimi ir rūpestingai kūrena šeimos židinį.

Patarimas. Nors Jums patinka švediškas stalas, o ypač kalbėti valgant, užkandžiaujant ir kitaip vartojant maistą, derėtų atsikratyti šio įpročio, kad netyčia neapspjaudytumėte pašnekovų.

 

Žuvys

Keisti akvariumo gyventojai. Jūs – tikra mįslė dėl permainingos natūros, tačiau tuo ir įdomi, ir kurią įminti gali ne kiekvienas. Bendradarbiai ir draugai Jus giria už darbštumą ir praktiškumą, o Jūs juos apstulbinate nugrimzdimu į savo mintis ir svajones. Retsykiais būna sunkoka Jus iš ten prisišaukti, bet ačiū Dievui, laiku ir tiksliai atliekate Jums deleguotas užduotis. Lengvai pažeidžiami, apimami įprastinio nusivylimo; kaskart atrandate pasaulio netobulumą ir plaukiojate savo vidiniame pasaulyje. Amžinas Hamletas ir tobulas variantas moksliniams eksperimentams. Nepaisant visų nuostabių prigimtinių kontrastų, sugebate eiti pirmyn ir pasiekti gerų profesinių rezultatų ir įvertinimų, dažniausiai meno sferoje. O tam puikiai praverčia Jūsų turtingas dvasinis pasaulis. Jūs atsigaunate susikurtoje ramioje asmeninėje užuovėjoje, į kurią mielai priimate svečius ir artimuosius.

Patarimas. Daugiau laiko praleiskite sausumoje ir prie gausiai valgiais nukrauto stalo, bet be saldumynų, tai sušvelnins nuotaikų svyravimus ir pakels tonusą.

 

Gediminas Kamarauskas

Gediminas Kamarauskas

Astrologas ir tarologas Gediminas Kamarauskas globoja LAIMINGUS HOROSKOPUS ir kviečia į save ir savo dienas pažvelgti per gerokai platesnę nei įprastą 12 Zodiako ženklų prizmę.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).