HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS. Rugpjūčio priminimai5 min read

2 rugpjūčio, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

LAIMINGAS HOROSKOPAS. Rugpjūčio priminimai5 min read

Reading Time: 3 minutes

Kad prasidėjo rugpjūtis, priminti tikriausiai net ir nereikia. Bet tam tikrus dalykus norime išvilkti prasivėdinti į dienos šviesą, nes galbūt, per lėkimą ir skubėjimą, užsimirštame ir nepastebime ženklų aplink arba savo viduje. 

Avinas 

Paskutinį vasaros mėnesį siūlome pasidžiaugti ja. Nieko pernelyg neplanuoti, svarbių dalykų nespręsti, žinoma, jei tik nėra didelės būtinybės. Jūs negalite nieko įtakoti ir nieko valdyti, išskyrus save. Aplinkiniai bus linkę Jus išklausyti, tačiau nenustebkite, jei į Jūsų nuomonę nebus atsižvelgta. Tad mėgaukitės ir tuo, mažiau įsipareigojimų – daugiau malonumų.

Jautis

Nors vasara ir į pabaigą,  Jūs vis dar skleidžiatės ir keliaujate savo žydėjimo link. Jūs augate kiekvieną dieną ir tai tęsis visą gyvenimą. Jeigu jausitės šiek tiek pasimetę, nurimkite. Laikui bėgant Jūsų mintys ir nuomonė gali pasikeisti, nes būtent toks ir yra žydėjimo ir augimo procesas. Viskas eisi lyg sviestu patepta! Net pavydu šiek tiek.

Laimes dieta Patreon banner

Dvyniai

Jeigu Jums sunku atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka, nesirūpinkite – ne Jūs vienas gyvenate tokiame įtemptame ritme. Gali būti sunku išsivalyti mintis, pajusti lengvumą ir įtikinti save, kad jau tikrai nusipelnėte pertraukos. Bet gerai pailsėti privalote, tad atsikvėpkite ir žingsnis po žingsnio paleiskite visus sunkumus. Jūs juk nenorite perdegti! Pasidaryk didžiausią dovaną sau (ir kitiems)

Vėžys

Jums nieko nėra svarbiau už Jūsų artimuosius. Niekas kitas, rodos, taip gerai nepasirūpins jais ir nesužiūrės jų, nei Jūs. Bet nepamirškite ir savųjų poreikių, nepamirškite tiesiog įsiklausyti ko norite Jūs pats. Negalite būti vien kažkieno, turite būti ir sau, ir su savimi. Priminkite sau, kad esate savo paties prioritetas, turite rūpintis savimi, kad paskui galėtumėte pasirūpinti ir kitais. Skirtkite rugpjūtį veikloms, kurios padėtų susigrąžinti ir išlaikyti vidinę harmoniją ir ramybę. Kodėl aš noriu, kad tu šoktum, o ne kentėtum?

Liūtas

Jums dar visas gyvenimas prieš akis! Nereikia taip lėkti ir nerti stačia galva į tai, kam galbūt dar nesate visiškai pasiruošę. Žengti į priekį geriau mažais, bet užtikrintais žingsniais. Judėkite lėtai, mėgaukitės procesu ir atkreipkite dėmesį į savo įdirbį. Pasiekti didžiausius tikslus Jums padės budrumas ir tikslumas. Tad pirmyn – kūdikio žingsneliais, nepamirštant koks nuostabus pasaulis. Išbandyk greitą būdą atrasti ramybę DABAR

Mergelė

Jūsų praeitis Jūsų neturėtų įsprausti į rėmus ir apibrėžti Jūsų. Jūs nesate praeities poelgiai ir jie tikrai neapsprendžia jūsų ateities. Negalite tikėtis, kad istorija vis kartosis iš naujo. Jei įdėsite daugiau pastangų ir taip jums būdingo tikslumo, galite būti tikras – ateitis nusimato šviesi. Jūs įgyvendinsite savo svajones, bet pirmiausia turite pradėti tikėti savimi. Pakalbėkime apie tai, kas vis tik tu ESI

Svarstyklės

Normalu kartais patirti ir liūdesį. Kartais jaustis pasimetusiam ir sumišusiam taip pat yra normalu. Juk tai yra jausmas! Tik stebėkite save, kad šie jausmai Jūsų per daug neužvaldytų, tai neturėtų būti nuolatinė Jūsų būsena. Jei matote, kad diena niaukiasi, nesiskandinkite nerime ir savigailoje – raskite su kuo galite pasikalbėti, užsiimkite nauja veikla, daugiau laiko praleiskite gamtoje. Net jei ir lietus pliaupia kaip iš kibiro, varyk lauk! Nepatogumai mus perkelia iš mūsų minčių į čia ir dabar ir leidžia šiek tiek atsipūsti. Paskaityk: Kritika sau: kam man to reikia ir kaip tai paleisti?

Skorpionas

Puikiai žinome, kad esate bebaimis, tačiau tai nereiškia, kad esate nenugalimas. Šį mėnesį su savo pasirinkamais būkite atsargesni. Jei nesate dėl kažko iki galo tikri, geriau pasigilinkite ir neskubėkite. Impulsyvumas ir greitis šį mėnesį tikrai ne Jūsų kompanionai, tad geriau gal susitelkite į proceso malonumą ir tyrinėkite aplinką.

Šaulys

Įkvėpkite gaivaus oro, pajuskite kaip oras užpildo Jūsų plaučius. Jūs esate gražus, Jūs esate stiprus, Jūs esate svarbus. Jūsų gyvenimas turi prasmę ir jei kažkas Jus privers jaustis blogai, atsiminkite pirmus du sakinius. Gal kažkam sunkiau pripažinti savo klaidas ir todėl netobulumu ima kaltinti ir jus. Bet tiesiog nekreipkite į tai dėmesio. Prisiminkite mylimiausią vietą pasaulyje ir nors trumpam nusikelkite ten, kol visos bangos atslūgs. Paskaityk: Mintis, kuri neleidžia Tau gyventi gyvenimo, kurio nusipelnei

Ožiaragis

Norite pakeisti savo gyvenimą? Tuomet turite pradėti keisti savo kasdienybę. Pasidarykite planą, susiskirstykite jį į kuo smulkesnes daleles. Maži žingsneliai neleis jums sustoti ir su kiekviena diena kilsite vis aukštyn, savo tikslo link. Atsiminkite, kad tik Jūs kontroliuojate savo kelią ir turite pasirinkimą kokia bus jūsų ateitis. Visa galia yra Jūsų kūne ir prote – naudokitės ja. Paskaityk: Kaip mes patys sau kišame pagalius į ratus?

Vandenis

Nei Jūsų karjera, nei Jūsų santykiai, nei pinigų suma, kurią uždirbate Jūsų neįspraudžia į kažkokius rėmus. Galimybės kiekvieno žmogaus yra beribės: ir kiek stengsitės, kiek dirbsite, kiek stipriai mylėsite – tiek ir turėsite. Jūsų didelė širdis, guvus protas ir šviesi siela, tad viskas, ko norite siekti, bus pasiekta lengva ranka. Bet verta sau kai ką priminti. Paskaityk: Kad būtum laimingas, nereikia nei grožio, nei sėkmės

Žuvys

Jūs nusipelnėte tokio pat rūpesčio ir meilės, kurį skyrėte savo artimiesiems ar šeimos nariams. Taip pat reikia ir pačiam nepamiršti pasirūpinti savimi: elkitės su savimi kaip su geriausiu, artimiausiu Jums žmogumi, būkite sau nuolaidesnis. Mylėti save yra labai svarbu, todėl jei dar to nebandėte, dabar tam – idealus metas.

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).