HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: paskutinysis šių metų mėnuo7 min read

7 gruodžio, 2020 5 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: paskutinysis šių metų mėnuo7 min read

Reading Time: 5 minutes

Gruodžio mėnuo – puikus laikas apmąstyti praėjusius metus, taip pat išsikelti naujus tikslus kitiems metams. Pirmąjį žiemos mėnesį skirkite daugiau dėmesio ir šilumos artimiesiems, jaukiai leiskite vakarus namuose.:)

Įvertinkite, kiek daug jau pasiekėte, ir kiek daug Jūsų dar laukia! ♥

AVINAS

Gruodžio mėnesį avinų ženklo atstovai turės daug energijos, patys nuspręsite, kur ją panaudoti bei kaip ji paveiks Jus ir aplink esančius žmones. Gali būti, kad po truputį keičiasi Jūsų filosofinis požiūris į gyvenimą, jis taps naudingesnis Jums. Turėsite patirčių, iš kurių mokysitės, jos gali ateiti labai greitai, netikėtai. Gali būti, kad šiek tiek nerimausite ar patirsite iššūkių su savo asmeniniais finansais. Šį laikotarpį jausite daugiau palaikymo iš draugų, profesinių partnerių. Patys taip pat jausite daugiau pasitikėjimo savimi, galite įveikti didelius iššūkius, užduotis. Raskite laiko pabūti gamtoje prieš ruošdamiesi švenčių maratonui!

Laimes dieta Patreon banner

JAUTIS

Gruodžio mėnesį daug dėmesio skirsite savo pajamoms, finansams. Klostysis palankios aplinkybės, galite daugiau naudos gauti pats, galbūt ir Jūsų partneris. Darbe laikas gali būti intensyvus, pasiruoškite nesuplanuotoms užduotims, darbams. Žiūrėkite į iššūkius kaip į naudingą patirtį, tai gali Jums padėti ilgajame laikotarpyje. Skirkite laiko pagalvoti, kaip galite investuoti į save, ruošdamiesi kitų metų iššūkiams. Gali kilti noras išmokti naujų būdų pasirūpinti savo kūnu, pavyzdžiui, pasigilinti į masažo ar atsipalaidavimo technikas. Reikėtų rasti laiko pailsėti nuo rutinos, galbūt trumpam pakeisti aplinką. Gali reikėti papildomų pastangų bendraujant su kolegomis.

DVYNIAI

Dvyniams gruodžio mėnesį bus svarbi partnerystė, meilė. Galite greitai mokytis, kad gautumėte daugiau naudos. Galite daugiau galvoti apie savo pajamas, nerimauti, galbūt jausite ir didesnę atsakomybę. Optimizmas ir svajonės gali padėti subalansuoti jausmus.:) Šį mėnesį taip pat galite rizikuoti, bet tai turėtų atnešti naudos, taip pat gali padėti atrasti naujas galimybes. Vis dėlto nepamirškite realiai įvertinti savo galimybes ir “neįšokite” į naujas situacijas nepasiruošę. Jei ieškote meilės, puikus laikas nuo gruodžio 10-osios – aplink bus daugiau galimybių, naujų pažinčių. Jei darbe reikia pagalbos, kreipkitės į kolegas, kuriais pasitikite. Šiuo laikotarpiu taip pat galite būti jautresni kritikai.

VĖŽYS

Ateinantį mėnesį vėžiams gali reikėti pasitelkti savo vidinę stiprybę. Reikės daugiau dirbti, koncentruoti jėgas. Svarbi sritis ir romantika, draugystės. Atsiras neaiškumų, kuriuos reikės išspręsti. Galbūt kažkas neišreiškia savo poreikių, bet kelia reikalavimus Jums? Reikėtų stengtis, kad pykčiai būtų racionalūs. Artėjant šventėms jausite daugiau ramybės santykiuose su aplinkiniais, galbūt susipažinsite su naujais žmonėmis, daugiau bendrausite. Šį mėnesį taip pat galite jausti, kad šiek tiek sunkiau tampa išlaikyti objektyvumą, bet tai būtina, kad jaustumėtes stabilūs, saugūs emociškai. Jei jausite stresą, patariama rinktis neįprastus, neišbandytus būdus atsipalaidavimui – galbūt dar niekada nebandėte meditacijos?:)

LIŪTAS

Kai kurie liūtai šį gruodį gali sutikti ypatingą žmogų. Šis žmogus, tikėtina, bus atviras, bendraujantis, gali būti ir Jūsų priešingybė. Darbe gali tekti dar kartą išgyventi praeities patirtis, nerimauti, bet situacijos turėtų išsispręsti pozityviai. Turėsite daug artistiškumo, patirsite malonių akimirkų, gali reikėti balansuoti tarp laisvės ir atsakomybių. Jei norite konkuruoti, dabar pats geriausias laikas mesti iššūkį kitiems komandinėse varžybose (galbūt surengti nuotolinį turnyrą?:)) Venkite rizikuoti iki gruodžio vidurio, geriau apgalvokite savo sprendimus dar kartą. Romantikai geriausias laikas nuo gruodžio 12-tosios, norėsite ir daugiau bendradarbiauti.

MERGELĖ

Šį mėnesį svarbiausia bus namų aplinka, sieksite jaukumo, ramybės namuose. Gali pasitaikyti netikėtų aplinkybių, kurios privers mokytis Jus iš klaidų, bet taip pat gali atnešti sėkmę, papildomus finansus. Galbūt apmąstysite tam tikrus praeities, ateities planus, kad atrastumėte teisingiausius sprendimus dabarčiai. Aplinkoje gali pasitaikyti puikių galimybių investicijoms, į šias galimybes žiūrėsite labai atsakingai. Mėgaukitės asmeniniu gyvenimu, sudėliokite savo prioritetus, paskirstykite darbus ir kitiems. Labai svarbu išlaikyti aktyvumą, nors galite jaustis šiek tiek pavargę. Šventiniu laikotarpiu kurkite brangius ir šildančius prisiminimus:).

SVARSTYKLĖS

Gruodžio mėnuo svarstyklėms bus kupinas bendravimo, idėjų apsikeitimo, bendravimas bus ypač susijęs su ateities planais. Galite turėti konservatyvų požiūrį, galbūt nerimaujate dėl kažko namuose. Gali būti, kad pasikeis tam tikros aplinkybės, dėl ko reikės pakeisti ateities planus, persiorientuoti patiems. Svarbi romantika, tačiau santykiuose gali atsirasi ir konfliktų, nesutarimų. Nukreipkite šią energiją į produktyvius dalykus – sudarykite šventinių dovanų sąrašą ar susitvarkyktie namus. Geriausiai jaučiatės būdami įsimylėję, skleisdami meilę kitiems, gruodį puikus laikas tam! Gruodžio pradžioje galite norėti išleisti daugiau nei galite, todėl verta apgalvoti pirkinius iš anksto. Geros žinios mėnesio viduryje gali padidinti Jūsų pasitikėjimą savimi.

SKORPIONAS

Skorpionams gruodžio mėnuo sėkmingiausias namų priežiūrai, atnaujinimui. Turėsite daug energijos ir noro pokyčiams. Gali būti, kad namiškiai nebus nusiteikę taip pat, tačiau turėtumėte sutarti su jais harmoningai. Būsite linkę daug svajoti, tačiau nepamirškite ir praktiškų, žemiškų užduočių namuose.:) Lengvai, draugiškai diskutuosite su partneriu apie ateities planus, bendrus finansus. Šventės skorpionams bus labai ypatingas, ramybės laikas. Galite jausti papildomą stresą siekdami suderinti savo poreikius ir šeimos, darbo reikalavimus. Galite jausti vidinę įtampą, reikėtų stengtis daryti dažnesnes pertraukėles tarp darbų. Reikėtų stengtis skirti daugiau laiko sau. Gruodžio pabaigoje bus puikus laikas ilsėtis, atsiras ir daugiau emocinės laisvės. Asmeniniai santykiai judės pozityvia kryptimi.

ŠAULYS

Šauliams gruodžio mėnesį puikus laikas daugiau bendrauti, įkvėpti kitus, žvelgti į gyvenimą optimistiškai, pozityviai. Galite norėti skirti dėmesio savo asmeniniams finansams, mąstysite apie tai, kaip juos tvarkyti. Gali būti, kad padėsite aplinkiniams, spręsite jiems kilusius klausimus. Pasistenkite draugiškai žiūrėti į savo ir savo partnerio skirtumus, nepamirškite, kad esate skirtingi. Darbo galimybės gali būti šiek tiek ribotos, tačiau skirkite daugiau laiko tobulėjimui, idėjų generavimui. Seminarai, kursai, knygos padės Jums išplėsti savo mąstymą. Greičiausiai norėsite didinti savo energingumą, mėgausitės veikla, kuri padės stiprinti kūną, gerinti fizinius sugebėjimus. Aiškiai išsakysite savo nuomonę, ypač asmeniniuose santykiuose.

OŽIARAGIS

Gruodžio mėnesį ožiaragiai gali sulaukti teigiamų rezultatų darbe, galite būti pastebėtas, pripažintas. Jei siekėte prasmingų tikslų, dabar pradėsite matyti rezultatus. Stiprinkite savo sveikatą, kūną. Šį mėnesį jausite ir daugiau meilės, daugiau dėmesio rodysite pats, taip pat daugiau gausite iš aplinkinių. Bendrausite su žmogumi, kuris Jus vertina, su kuriuo jaučiatės labai jaukiai. Karjeros pasiekimams geriausias laikas nuo gruodžio 12 d., ten jausite savo įtaką, įdėsite daugiau pastangų. Prieš šventes galite būti impulsyvus su pirkiniais, dovanomis, tačiau įmanomas ir aplinkinių finansinis palaikymas. Galbūt paleisite praeities nuoskaudas, kursite įspūdingus ateities planus.

VANDENIS

Vandeniai pamažu atranda naujus talentus, pomėgius. Gruodžio mėnesį bus svarbūs sveikatos, darbo klausimai. Gali būti, kad Jus prisimins draugas, gyvenantis toli, galimas ryšių atsinaujinimas. Šis ryšys gali duoti daug naudingos, praturtinančios informacijos. Galite turėti tam tikrų abejonių, neužtikrintumo, patarimo galite prašyti vyresnių žmonių. Prieš šventes galvokite apie planus, kurie padės siekti svajonių. Greičiausiai norėsite būti aktyvus, tačiau atrodys, kad neturite laiko sportui, mankštai. Planuokite savo laiką, nepervarkite. Stenkitės mažiau rizikuoti. Nuo gruodžio antros savaitės sulauksite draugų paramos, galite labiau pasitikėti savimi. Klausykite savo širdies, intuicijos.

ŽUVYS

Žuvims gruodžio mėnesį norėsis koncentruotis į karjerą, gyvenimo tikslus. Galite apgalvoti praeitį, siekdami kurti savo ateities planus. Atviras bendravimas su mylimais žmonėmis gali padėti sumažinti nerimą, rūpesčius. Šiuo laikotarpiu priimti sprendimai gali padėti siekti ilgalaikių tikslų, atverkite sau kuo daugiau galimybių. Galbūt norėsite daugiau laiko poilsiui, gilinimuisi į savo vidų. Paleiskite situacijas, kuriose nieko negalite padaryti, pažiūrėkite į jas iš kitos perspektyvos. Gruodžio pradžioje tinkamas laikas verslo susitikimams, pristatymams. Šį mėnesį taip pat daugiau bendradarbiausite, bendrausite su kolegomis darbe. Likite nuoseklūs su savo požiūriu, ištikimi savo vertybėms – tai padės Jums užsitikrinti ramybę.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).