HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: paprasti dalykai, kurie jus džiugina santykiuose4 min read

25 gegužės, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas horoskopas: paprasti dalykai, kurie jus džiugina santykiuose4 min read

Reading Time: 3 minutes

Vieni iš smulkmenas gali paversti į dramblį, kiti smulkmenų tiesiog nepastebi. Bet juk laimė susideda iš mažų ir paprastų dalykų. Kokių? Laimės dietos žvaigždynas pasufleruoja Jums.

 

AVINAS
Santykiuose mėgstate didžiąją dalį leisti su savo mylimuoju/mylimąja. Ir visai nesvarbu ar viename kambaryje dirbate, ar užsiimate skirtingomis veiklomis. Jums svarbiausia būvimas šalia. Jeigu reiktų įvardinti vieną vienintelį dalyką, kuris labiausiai Jus džiugina, tai būtų apsipirkinėjimas. Ir vėlgi nelabai svarbu ar brokolių ir grikių einate, ar apatinio trikotažo išsirinkti. Svarbiausia – neskubant ir kartu.

Laimes dieta Patreon banner

JAUTIS
Tiek darbe, tiek namuose mėgstate turėti savo zoną, kurioje vyrautų tyla ir harmonija. Taigi jeigu tenka Jums ir Jūsų partneriui dirbti kartu, daugiausiai laimės Jums teikia buvimas tyloje – mėgstate susikoncentruoti ir kelių dalykų vienų metu daryti negalite. Bet Laimės Dietos žvaigždynas pataria pasidaryti arbatos pertraukas ir  bent pusvalandžiui susikoncentruoti vienam į kitą.

DVYNIAI
Jums kaip oras reikalingas fizinis artumas. Jums patinka, kai mylimasis prieina prie Jūsų „pakibinti“ kuomet plaunate indus ar žiūrite mėgstamą laidą. Laikytis susikabinus už rankų žiūrint filmą ir ilsėti po ilgos darbo dienos ant sofos – štai kur Jūsų džiaugsmas. Artumo pagalba perduodate vienas kitam teigiamą ir šiltą energiją. Tai gero pogulio Jums :).

VĖŽYS
Patinka Jums derinti ne tik spalvas garderobe, bet ir visa kita. Kaip smagu kartais stovėti kartu prie vieno veidrodžio ir valytis dantis, pasijuokiant vienas iš kito, rodant juokingas grimasas. Kartu peržvelgti dienos naujienas ir jas aptarti. Bet jeigu pasiskirstote kitos dienos darbus po vakarienės, kartu plaudami indus, už tai negali būti nieko geriau. 🙂 Jei kartais kažko iš išvardintų dalykš trūksta Jūsų dienose, išsiųskite šį horoskopą (tik tarp kitko) savo mylimam žmogui.

LIŪTAS
Santykiams perėjus į tą etapą, kuomet planuojate apsigyventi kartu, rinktis bendrų namų interjero detales ar naujus baldus – Jums didis džiaugsmas. Ir iš tiesų, rinkdamiesi kartu dar geriau galite pažinti savo partnerį. Jei atsiranda kokių netikėtų nesutarimų dėl kavos stalelio kojų, jūs šiek tiek pakovojate nusprendžiate nusleisti ir su tuo labai sveikiname. Jums tai kainuoja nemažai pastangų, juk ne veltui esate liūtas.

MERGELĖ
Na, su Jumis pabūti kartu galima tik tada, kai pats esate toje ramybės būsenoje. Nes, kaip žinia, negalite tiesiog nieko neveikti. O maišytis Jums po kojomis, kai esate užsiėmęs – nevalia. Taigi, Jūsų širdis dainuoja, kai galite kartu tiesiog ramiai, lengvos muzikos fone skaityti Jums abiems patinkančias knygas. Atradę kokią gražią citatą, garsiai pasidalinate ja vienas su kitu. Romantiška…

SVARSTYKLĖS
Sakoma, kad pusryčiai yra vienas svarbiausių dalykų dienoje. Ne tik todėl, kad labai svarbu ką valgote ryte, bet ir su kokia nuotaika tą dieną pradėsite. Todėl LABAI rekomenduojama sugebėti kuo dažniau papusryčiauti kartu. Ir tuos pusryčius pasigaminti, žinoma, kartu – kol vienas užsiima omletu, kitas ruošia salotas ir verda kavą. Ir tam nereikia net savaitgalio, pasistenkite prisiderinti vienas prie kito, neabejojame, kad kelis kartus per savaitę tai pavyks.

SKORPIONAS
Jūs vis bėgate, darote, skubate, lekiate. Ir su mylimu žmogumi, būna, kad prasilenkiate. Net nepastebėdami, kaip jau ir savaitė praėjo ar prasidėjo, o kartu taip ir nepabūnate. Todėl jeigu Jus sustabdžius bent akimirkai ir pasakius “Paveikiam… nieko?”. Jūsų neabejotinai sutiksite ir gali būti, kan staiga net pajusite, kaip norisi tiesiog gulėti ir nieko nedaryti – žinokit, čia vis vien yra šioks toks kažko veikimas :).

ŠAULYS
Jeigu reikėtų atrsati žmogų, kuris labiausiai šiam pasaulyje mėgtų lėtus ir ilgus rytus – tai tikrai būtumėte Jūs :). Kartu voliotis, žiūrėti kokį mėgstamą serialą ar TV laidą, valgyti skanius pusryčius, skaityti, gal net šiek tiek padirbėti – viskas iš lovos. Pavydėtinai net skamba, savaitei prasidėjus – jau laukiate savaitgalio, kai galėsite su mylimu žmogumi mėgautis lėtai slenkančiu savaitgalio laiku.

OŽIARAGIS
Kiek kartų per dieną, būnant darbe pagalvojate vienas apie kitą? Vakare susitikus norisi kuo daugiau laiko praleisti kartu, tad ir vakarienę gaminti kartu – vienas didžiausių dienos džiaugsmų. Kai pasisukate virtuvėje kartu – visi dienos sunkumai ir nutikimai nublanksta kartu su ta skaniai kvepiančia vakariene ant stalo. Laikas kartu gydo. Tai kas šiandien vakarienei?

VANDENIS
Jeigu jau jūsų partneris mato, kad veidas laime nespindi – Jus reikia išsivesti iš namų ir KUO SKUBIAU. Valandėlė pasivaikščiojimo gryname ore, vedžiojant šūnį, pasakojant pokštus ar stebint praplaukiančius debesis Jums teikia ramybės ir laimės pojūtį, todėl eikite. Eikite kur tik akys Jūsų veda (na, arba šuo). Eidami gal atrasite kokią mielą ir jaukią vietą, kuri gali tapti Jūsų abiejų ypatinga vieta.

ŽUVYS
Su Jumis niekada liūdna nebūna, nebent pats nusprendžiate, kad būtent norite taip jaustis. Su mylimuoju tiesiog sėskite į mašiną, pasižymėkite bet kokį tašką į kurį važiuojate ir pasileiskite muziką – Jums abiems mėgiamą. Dainuokite kartu, sustokite kavos ir važiuokite vėl, jau kiek šilčiau, galite ir langus prasidaryti, kad vėjas plaukuose šoktų. Gero kelio!

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).