HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Namai pagal zodiako ženklą6 min read

10 lapkričio, 2019 4 min
Gediminas Kamarauskas

Autorius:

Gediminas Kamarauskas

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Namai pagal zodiako ženklą6 min read

Reading Time: 4 minutes

Praėjusias dvi savaites buvome užsiėmę gamtiniais reikalais – aktyviai nardėme po pievas ir miškus, ieškodami mums svarbių ženklų. Ir tam turėjome užtektinai laiko. Dabar, orams atšalus ir suradus, ko ieškojom, metas grįžti į namus, kur šilta ir jauku, įsitaisyti kuo minkščiau ir užsiimti maloniais dalykėliais. Šįkart LAIMĖS DIETA horoskopų globėjas Gediminas Kamarauskas kviečia įvertinti, kaip Jūsų būstas atspindi jūsų Zodiako ženklą arba kokių namų jums reikėtų.

Avinas
Šio ženklo atstovams patinka audringas ir veržlus gyvenimo būdas. Taip pat jaučia poreikį reguliariai patirti įvairių nuotykių. Taigi su Avinais nei liūdna, nei nuobodu nebus. Kur jau čia, tik spėk paskui juos. Ir nors gyvena dideliuose miestuose, kuriuose gausu pramogų ir kitų laisvalaikio praleidimo būdų, tačiau nori turėti nuosavą namą arba erdvų butą su mažai kaimynų ir atokiau nuo kelių ar gatvės triukšmo su pilnu patogumų komplektu, leisiančiu tinkamai pailsėti. Mėgsta šviesias, švelnias spalvas ir neįprastą šiuolaikišką išplanavimą.

Jautis
Tikra dvarininko svajonė – daug, pageidautina derlingos, žemės ir mūrinė tvirtovė prie miško ar laukuose. Dievina gryną orą, tylumą ir žemės darbus. Su Jaučiais neteks badauti ar laikytis dietos, nes namuose visada bus maisto ir daržovių. Tvirtovėje vyraus jaukumas, stilius ir malonios interjero smulkmenos, kurias susidėlios gerai apgalvojęs, neperkraus nereikalingais daiktais. Svarbus akcentas – gėlės. Jaučiai mėgsta pasimerkti spalvingų gėlių, suteikiančių gyvybės ir pozityvumo. O kartu pasiklausyti ir ramios, ausiai ir širdžiai mielos muzikos.

Laimes dieta Patreon banner

Dvyniai
Energingieji ekstravagancijos mėgėjai negali nustygti vietoje. Būtinas judėjimas arba nuolatinė draugija. Todėl savo namuose visada lauks svečių, draugų ir kitų gerų bičiulių. Gyvybiškai reikšminga namo vieta – svetainė, kurioje bus ne tik valgomasis stalas energijai pakrauti, baras, nuo pokalbių išdžiūvusioms gerklytėms sudrėkinti bei patogūs foteliai, pufai ar krėslai uodegoms pailsinti. Tuo tarpu patiems Dvyniams tereikia poros valandų poilsio su daug šviežio oro kambaryje, kadangi mėgsta pirkti ir kaupti, tai nuo daiktų gausos susikaupia nemažai dulkių.

Vėžys
Vandens gyventojas vertina patogų ir truputį ištaigingą gyvenimą. Perka viską, kas geriausia ir reikalingiausia, palengvina buitį. Namų sienas dažys vandenį, jūrą ar dangų primenančiomis spalvomis, kurios Jam ypač artimos ir malonios. Strategiškai svarbios patalpos – virtuvė, nes mėgsta gaminti, skanauti ir vaišinti bei svetainė, kurioje galėtų susirinkti visa Vėžių šeimyna. Joje rastume ne vieną šeimos ar giminės fotografiją, taip pat namų puošmeną – židinį. Esant galimybei, Vėžiukai įsigytų senovinio stiliaus namą.

Liūtas
Ugningieji Saulės vaikai lyg Prancūzijos karaliai. Jiems reikia daug erdvės turinčio namo, kotedžo, pilies ar tiesiog dviejų aukštų buto aukštomis lubomis, kad galėtų jausti didingumo dvasią. Jie nori būti laisvi, nesuvaržyti ir nepriklausomi. Statinio viduje karaliaus ryškios, sodrios (geltona, oranžinė, salotinė) spalvos, didelė virtuvė, prabangiais, bet skoningais daiktais apstatyta svetainė su maksi bariuku. Kad šeimininkas retomis progomis, niekieno netrukdomas, turėtų kur, pabėgęs nuo išorinio pasaulio, atsipalaiduoti ir drauge pasilinksminti.

Mergelė
Vienatve besidžiaugiantis praktiškumo įsikūnijimas. Gyvenamoji vieta neturi reikšmės, tačiau privalo būti su visais įmanomais patogumais, ypač tobulai veikiančia šildymo sistema ir puikia garso izoliacija. Jeigu namas – su nediduku, daug priežiūros nereikalaujančiu sodu. Kaimynai neaktualus veiksnys, nes nebendrauja. Gali ir išvis jų nebūti. Mergelėms prie širdies šiltos ir natūralios spalvos, odiniai baldai kelia agresiją ir šalčio jausmą. Patinka išskirtinumas, savitas skonis. Namus įsirengia pagal save ir savo norus, kitų nuomonės nepaiso.

Svarstyklės
Visiška priešingybė. Vieni tykiausių ženkliukų visame horoskope, tačiau mėgstantys gyvenimą didmiestyje, susiklosčius palankioms aplinkybėms, sparčiai persikeltų į megapolį ir mėgautųsi jo privalumais bei rengtų draugų susibūrimus. Svarstyklės išsiskiria švelniu skoniu, grožio pajauta ir harmoningu interjero kūrimu. Jų namuose aptiksime simetrijos bruožų, sukuriančių pusiausvyrą, antikvarinių baldų, daiktų ar kitų įdomių smulkmenų. Mielai leidžia laiką sode ar gėlių darželyje. Namams pagyvinti, augins vazoninių gėlių.

Skorpionas
Slibiniškai sunkaus charakterio Skorpionams namai – jų gynybinis statinys, kuriame gyvena Jų pasididžiavimo objektas – šeima. Namus įsirengs ir interjerą susikurs pagal savo norus, nes, anot Jų, niekas geriau to už Juos nepadarys. Jų stilius pasižymi originalumu, individualumu ir tuo, ko nerasite kitų žmonių namuose. Sienas išdažys nerėkiančiomis, o švelnaus tono spalvomis. Remsis klasikiniu stiliumi. Įsigys unikalių, vienetinių dirbinių, baldų. Dėl įgimtos savybės meistrauti, nuolat tobulins ar atnaujins interjerą, o tuo džiaugsis visa šeima.

Šaulys
Piligrimas, kuris brangina laisvę ir orą, erdvę ir judėjimą. Negali gyventi be Saulės ir jos teikiamos energijos. Bene pagrindinis gyvenimo tikslas – kelionės. Todėl Šauliai rinksis užmiesčio namus, į kuriuos grįš pailsėti ir atgauti jėgų naujiems žygiams. Jų kambarys nebus apkrautas baldais, technika ar šiaip per išpardavimą įsigytais daiktais. Jiems svarbiausia bus patogumas ir funkcionalumas, kitaip tariant, minkšta lova ir šaldytuvas su mikrobangų krosnele. Tačiau taip pat aptiksime ir prisiminimų iš tolimų kelionių.

Ožiaragis
Užsikonservavęs konservatorius, žvėriškai vengiantis bet kokių permainų ir naujovių, todėl savo namus įsirengs klasikinio stiliaus motyvais, be jokių šiuolaikiškumo atmainų. Neabejotinai pasirinks ne naujos statybos namą ar butą, o seną, dar geriau su istorine praeitimi atokiame miesto rajone ar priemiestyje, kur nesigirdėtų mašinų ir žmonių keliamo triukšmo. Prieš remontus nenusistatęs, bet išmesti patogų ir tik truputį aptriušusį baldą, jis nedrįs. Savo namuose būtinai sukonstruos namų jaukumo detalę – židinį.

Vandenis
Spalvingos asmenybės Vandeniai itin vertina tvirtą ir modernų gero skonio būstą iš stiklo bei betono. Spalvos – artimos mėlynai, bet ne vandenyno ar žydrynės, o kiek maišytos su pilka ir matine nerūdijančio plieno. Jiems reikia plačių erdvių, talpių spintų, sekcijų ar komodų laikyti ateityje prireiksiantiems daiktams. Atviri gyvenimą džiuginančioms ir palengvinančioms šiuolaikinėms inovacijoms, kurių stebuklus nusipirks ir įkurdins savo namuose. Be to, turės įsirengę kampelį, kuriame užsiims kūrybine veikla.

Žuvys
Nuolatinio rudens sindromo kamuojamos Žuvytės namus renkasi arčiau vandens telkinių ir įsirengia taip kaip Jos mano esant geriausia, kad Jos jaustųsi jaukiai ir smagiai. Noriai užmezga kontaktus su kaimynais. Kambariams dažyti perka pastelinių spalvų ar jų atspalvių dažus. Daiktus ir baldus sudėlioja remdamiesi savo logika ir nuožiūra. Kas daugeliui žmonių yra įprasta ir būtina, tas Joms atrodo nereikšminga ir to atsisako. Tačiau apsistato retais, savitais ir tik Joms brangiais mažmožiais. Jiems svarbiausias geras jausmas namuose.

Jei norėtumėte asmeninės prognozės pasirinktam laikotarpiui, horoskopo ar būrimo Taro kortomis, Gedimino Kamarausko ieškokite Facebooke @futurotiempo paskyroje.

Gediminas Kamarauskas

Gediminas Kamarauskas

Astrologas ir tarologas Gediminas Kamarauskas globoja LAIMINGUS HOROSKOPUS ir kviečia į save ir savo dienas pažvelgti per gerokai platesnę nei įprastą 12 Zodiako ženklų prizmę.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).