HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: meilės diena3 min read

13 vasario, 2021 2 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: meilės diena3 min read

Reading Time: 2 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovams meilės diena žada daug magiškų akimirkų! Patirsite daugiau atvirų pokalbių su savo antrąja puse, o galbūt būsite labai atviras sau. Patarimas meilės dienai – vakare pasistenkite sukurti šventę ir įsimintiną vakarą sau. Vakarienė žvakių šviesoje, pasivaikščiojimas naujoje vietoje – labai tinkamas laiko praleidimo būdas Jums. Nustebinkite pats save!

JAUTIS

Jaučiai meilės dieną rizikuoja praleisti neišskirtinai, galbūt šiek tiek nuobodžiai. Skani vakarienė, romantika, kokybiškai praleistas laikas būtų labai geri sprendimai šio ženklo atstovams. Patarimas meilės dienai – neturėkite aukštų lūkesčių partneriui, skleiskite ramybę santykiuose. Būkite švelnus ir sau, ir kitiems!

DVYNIAI

Dvynių ženklo atstovams meilės diena gali būti labai emocinga. Galite būti apsuptas daugiau žmonių, galbūt kiti bandys su Jumis susisiekti daugiau nei įprastai. Vakarą būtų geriau praleisti ramiai, galbūt pasivaikščioti. Galite lengvai prisitaikyti prie bet kokių situacijų, tačiau patarimas Jums šiai dienai – imkitės iniciatyvos ir praleiskite šią dieną taip, kaip labiausiai norite arba pasiūlykite veiklą partneriui!

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Meilės dieną vėžio ženklo atstovų gali laukti susitikimų atidėjimas, galbūt kiti žmonės vėluos į numatytus susitikimus, skambučius, dėl to galite jaustis šiek šiek įsitempęs. Kita vertus, vakare būsite jausmingas, skleisite žavesį, pamiršite savo drovumą. Patarimas Jums – atsipalaiduokite ir leiskite aplinkybėms susiklostyti galbūt ne taip, kaip planavote!

LIŪTAS

Liūtai meilės dieną jaus daugiau energijos, kuri gali paskatinti konfliktus. Pasistenkite kontroliuoti savo emocijas, palepinkite save karšta vonia, veido kauke, o galbūt arbata ar vynu žvakių šviesoje. Neįprasta vakarienė taip pat būtų puiki idėja. Meilės dienos patarimas Jums – skirkite daug dėmesio ir savo partneriui, ir sau.

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovai meilės dieną bus emocingi, romantiški, skleiskite šią nuotaiką aplinkiniams visą dieną! Suraskite ar susikurkite sau ramią, tylią aplinką, kur galėtumėte pamąstyti, pabūti su savo prisiminimais. Nesistenkite būti labai praktiški, leiskite sau pasilepinti. Patarimas Jums – priminkite mylimiems žmonėms, kad juos mylite!

SVARSTYKLĖS

Gali būti, kad svarstyklės meilės dieną turės daug veiklos, jei turite planų vakarui, pasistenkite jiems pasiruošti iš anksto. Galite pagaminti vakarienę savo mylimam žmogui ar pasigaminti romantišką vakarienę sau. 🙂 Galbūt nuspręsite paskaityti eiles ir pasisemti įkvėpimo? Patarimas meilės dienai – ieškokite balanso, pamirškite perfekcionizmą!

 

SKORPIONAS

Skorpionams meilės dieną patariama skirti bent kažkiek laiko sau. Paskaitykite knygą, atsigerkite kavos su mėgstamu desertu, pašokite ar pasiklausykite muzikos. Išlaisvinkite savo emocijas, parašykite laiškus savo mylimiems žmonėms. Patarimas meilės dienai – daugiau klausykitės nei kalbėkite. 🙂

ŠAULYS

Šauliai šią meilės dieną lengviau išreikš save, savo jausmus. Daugiau kalbėsite apie savo emocijas, taip pat kursite ateities planus (arba svajones 🙂 ) su savo partneriu. Nebūsite labai aktyvus, norėsite praleisti laiką ramiai, vertinsite kitų skiriamą dėmesį Jums. Patarimas Jums – praleiskite meilės dienos vakarą įsimintinai, užsiimkite savo mėgstama, prasminga veikla.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams meilės dieną norėsis daugiau išleisti, galbūt lepinsite save ar savo mylimus žmones dovanėlėmis. Vertinsite dėmesį, taip pat galbūt norėsite nustebinti savo partnerį – priminsite jam pirmąjį pasimatymą ar įsimintiniausią kelionę kartu. Patarimas meilės dienai – trumpam pamirškite savo praktiškumą ir švęskite meilę! 🙂

VANDENIS

Vandeniai meilės dieną gali patirti labai gilias emocijas, artimą ryšį su kitais žmonėmis. Galbūt norėsite suorganizuoti neįprastą vakarienę, galbūt aplankysite vietą, kurioje dar niekada nebuvote? Šią dieną jauskite magiją aplink Jus, taip pat būkite nuoširdus su savimi ir kitais. Patarimas Jums – šią dieną vadovaukitės ne logika, o jausmais!

ŽUVYS

Žuvys meilės dieną gali nepastebėti detalių, bendraudamos su partneriu. Nebūtina stebinti brangiomis dovanomis, vertinkite ryšį, nuoširdų bendravimą, skiriamą dėmesį ir laiką kartu. Vakarą tiktų leisti žvakių šviesoje, su romantiška muzika fone, svajoti. Patarimas meilės dienai – parodykite savo meilę, kurios turite labai daug! 🙂

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).