HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: KURIS ZODIAKO ŽENKLO AMULETAS TINKAMIAUSIAS JUMS?5 min read

9 gruodžio, 2019 3 min
Gediminas Kamarauskas

Autorius:

Gediminas Kamarauskas

LAIMINGAS HOROSKOPAS: KURIS ZODIAKO ŽENKLO AMULETAS TINKAMIAUSIAS JUMS?5 min read

Reading Time: 3 minutes

Zodiako ženklas yra nuoroda į asmeninę žmogaus informaciją. Tačiau taip pat jie gali būti naudojami kaip laimės ir sėkmės talismanai. Kiekvienas jų pasižymi savitomis savybėmis, kuriomis mes galime pasikliauti ištikus sudėtingoms gyvenimo situacijoms. Tarkime, jūs galite būti Mergelė, bet galbūt šiam laikotarpiui jums labiausiai tiktų kad ir pakabukas ar sagė su Šaulio ar Liūto ženklu. Šįkart LAIMĖS DIETOS horoskopų globėjas Gediminas Kamarauskas kviečia pasigilinti, kurio Zodiako ženklo amuletas tinkamiausias dabartiniam jūsų gyvenimo etapui ir kokias savybes kiekvienas jų neša.

Beje, jei dar sukate galvą dėl dovanos (SAU), noriu pastebėti, kad tai visada gali būti asmeninis horoskopas ar Taro kortų prognozė 2020-iesiems. Brūkštelėkit Gedui!

Avinas
Norite išspręsti sudėtingą uždavinį, realizuoti ambicingą projektą ar įveikti kitas kliūtis, tačiau Jums trūksta jėgų? Nedvejodami įsigykite Avino ženklo talismaną ir pasikabinkite ant kaklo. Kaipmat pajusite energijos antplūdį ir galėsite nesunkiai pasiekti norimų rezultatų. Drąsiai naudokitės šio talismano pagalba ir jis padės Jums rasti išeitį iš kebliausių situacijų. Būsite tarsi karys mūšio lauke, užtikrintai einantis link pergalės.

Laimes dieta Patreon banner

Jautis
Šio Zodiako ženklo pakabutis naudingas tiems, kurie dažnai patiria aukštos įtampos keliamus negalavimus, elektrinasi, svaidosi žaibais, žodinėmis krušomis, kamuoja nerviniai spazmai ir kitokie neigiami impulsai. Jautukas pasirūpins Jūsų emocine būkle – nuramins, atpalaiduos ir įkvėps naujų jėgų. Taip pat parodys, kaip mėgautis kiekviena diena, nes joje tiek daug mažų, bet džiaugsmingų ir prasmingų akimirkų.

Dvyniai
Pagrindinis Dvynukų tikslas yra užtikrinti, kad Jūs greitai ir patikimai įsisavinsite reikiamą informaciją ir ją deramai pritaikysite profesinėje srityje. Galbūt artėja egzaminai, žinių patikrinimai, konferencijos, pranešimo pristatymas ar turite parengti projektą ir įtikinti svarbius asmenis jo naudingumu? Dvynukai šiame reikale nepralenkiami specialistai ir toks talismanas Jūsų rankose viską sudėlios taip kaip reikia Jums.

Vėžys
Jeigu jaučiate, jog vėstate, stingstate, šąlate į ledą ir tampate snieginiais žmonėmis, skubėkite ne tik prie radiatoriaus, bet ir įsigyti Vėžio ženklo talismano. Gyvenimas be jausmų – tai lyg pasaulis be spalvų. Jis įneš ryškumo ir padarys Jus jautresniais, subtilesniais, pastabesniais. Sukurs glaudesnį bendravimą su artimaisiais, draugais, kolegomis; namuose vyraus jauki atmosfera ir maloni darni. Mylimuosius apgaubsite meile bei rūpesčiu.

Liūtas
Veržlusis karalius Saulė nemėgsta kapinių ramybės ir sanatorinio poilsio. Jo prioritetas – pirmauti ir gyventi patogiai, linksmai ir įdomiai. Jūsų taip pat? Reiškia, Liūto ženklo amuletas turi būti pas Jus. Pakabutis, apyrankė, segė, auskarai ar kitoks papuošalas su Liūtuku garantuos Jums gyvenimo džiaugsmą,. Nestokosite iškalbos, žaismingumo, gyvumo, noro paskęsti linksmybių šurmulyje. Be to, padės padaryti gerą įspūdį darbe ar draugų būryje.

Mergelė
Įsisiautėjus chaosui galvoje, širdyje, piniginėje ir ant rašomojo stalo, pats metas ieškoti skubios pagalbos. Šiuo atveju geriausias patarėjas bus Mergelės amuletas. Tai – pedantiškumo, kruopštumo, atsakingumo, racionalumo ir aiškumo simbolis. Gaisro gesinimo tempais surikiuosite mintis, analitiškai susigaudysite savo jausmuose, kišenės operacijose ir didvyriškai sutvarkysite reikalus ant darbastalio.

Svarstyklės
Nuolat tenka atsidurti tarp kūjio ir priekalo, dirbti su besivaidijančiais bendradarbiais, grįžus namo skirti mažuosius peštukus ar susidurti su bambančiais kaimynais? Ir apima keistas jausmas, lyg būtumėte išmušti iš vėžių? Svarstyklių ženklo amuletas padės išlaikyti pusiausvyrą, išvengti emocijų painiavos, išsaugoti harmoningus santykius ir sureguliuoti šlubuojančius ryšius. Beje, amuletas suteiks pasitikėjimo realizuojant kūrybinius užmojus.

Skorpionas
Užsispyręs, mėgstantis sunkumus, atkaklus ir visada pasiekiantis, ko tik užsigeidžia. Toks yra fenomenalusis Skorpionas, kuriam visi keliai atviri. Kartais užsibrėžtas siekis atrodo taip arti, jog galėtum ranka pasiekti, o kartu ir taip toli, kad niekaip nepavyksta jo įgyvendinti, nors tu žviek. Taigi jeigu susigalvotas planas stringa ir viršija Jūsų jėgas, kvieskite Skorpioną į savo namus ir drauge su juo bandykite siekti tikslo. Jis pašalins visa, kas trukdo.

Šaulys
Nuostabusis laimės ir sėkmės garantas. Jeigu Jūs ketinate versti naują puslapį savo gyvenime ir su nerimu to laukiate, Šaulys bus tinkamas pasirinkimas. Jo neišsenkanti energija ir polėkis leis atsikvėpti ir ryžtingiau kibti į naujus dalykus, susidoroti su iššūkiais, kurie anksčiau Jums kėlė dieglius ir skausmus įvairiose kūno vietose. Šaulio motyvuojami, veiksite su užsidegimu, bet protingai, o ne pulsite stačia galva ir neapgalvotai su neaiškiomis pasekmėmis.

Ožiaragis
Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms ir nutikus nenumatytiems atvejams, mus ištinka šokas ir paralyžuojantis organus efektas. Kad ramiau išgyventumėme ir negąsdintumėme organizmo, su savimi nešiokimės Ožiuko ženkliuką. Jis lengvai priima bet kokius pasikeitimus, susitaiko su esama padėtimi ir dėl to nejaučia didelio diskomforto. Taip pat, atstatęs ragus į priekį, drąsiai žengia savo tikslų link. Jo neatbaidys nė virtinė kliūčių. Tokią energiją pajusite ir Jūs.

Vandenis
Norintiems išvaikyti nuobodulį, paįvairinti kasdienybę, išbandyti ką nors nauja ar tiesiog ryžtis maloniems, dar nepatirtiems eksperimentams, patariama rinktis Vandenio talismaną. Jis it magnetas prišauks sėkmę – pritrauks, patrauks, sužavės, pakerės, burs ir užburs. Jo pagalba puikiai pasitarnaus tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Reikalai pagaliau pajudės iš sąstingio ir atneš įdomių rezultatų, kurie neabejotinai Jus nudžiugins.

Žuvys
Šiandieninis gyvenimas nėra paprastas, o jo tempas ne visiems priimtinas, taigi neretai prarandama pusiausvyra, apninka liūdesys ir atsiranda dvasinių rebusų. Ieškantiems ramybės, užuovėjos, ramsčio ar atsakymų į užplūdusius egzistencinius klausimus, Žuvyčių ženklo amuletas bus lyg kelrodis, padėsiantis išsiaiškinti. Jo magiškoji galia nuramins Jūsų pavargusią sielą, sustiprins ir pažadins Jumyse

Gediminas Kamarauskas

Gediminas Kamarauskas

Astrologas ir tarologas Gediminas Kamarauskas globoja LAIMINGUS HOROSKOPUS ir kviečia į save ir savo dienas pažvelgti per gerokai platesnę nei įprastą 12 Zodiako ženklų prizmę.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).