HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: KUR ATLEISTI VADELES KIEKVIENAM HOROSKOPO ŽENKLUI?5 min read

13 spalio, 2019 3 min
Gediminas Kamarauskas

Autorius:

Gediminas Kamarauskas

LAIMINGAS HOROSKOPAS: KUR ATLEISTI VADELES KIEKVIENAM HOROSKOPO ŽENKLUI?5 min read

Reading Time: 3 minutes

Kiekvienas iš mūsų turi savitų įtrūkimų ir privalumų, dėl kurių esame žavūs ir originalūs, o kartais tie įtrūkiai taip stipriai paima viršų, kad būna patrauklesni netgi už visus kartu sudėtus bonusus, tikina mūsų horoskopų globėjas Gediminas Kamarauskas. Tačiau ką daryti tiems, kuriems ne taip puikiai pasisekė ir įtrūkiai ne tokie patogūs? Jokiu būdu nenusiminti, o nosis tik aukštyn! Taigi kur reikėtų atleisti vadeles? Kviečiame skaityti ir atleidinėti, o jei norėtumėte asmeninės prognozės pasirinktam laikotarpiui, horoskopo ar būrimo Taro kortomis, Gedimino ieškokite Facebooke @futurotiempo paskyroje.

Avinas

Iš prigimties esate aktyvūs, veržlūs ir linkę pirmauti. Jums svarbiausia – užimti lyderio poziciją ir būti pirmiems, aukščiau už kitus, nepaisant to, ar gausite iš to apčiuopiamos naudos, ar ne. Todėl laikas susiimti ir nebūti tokiais kietakakčiais! Keiskite požiūrį ir neeikvokite savęs nereikalingose situacijose. Savo energiją ir užsispyrimą nukreipkite teisinga linkme ten, kur galite tikėtis realių rezultatų: paaukštinimo, premijos ar šiaip karštos nakties varianto.

Laimes dieta Patreon banner

Jautis

Esate darbštūs, kantrūs, bet žvėriškai užsispyrę. Pavydėtinas derinukas, nes kantriai dirbate ir uždirbate. Bet ar tikrai verta dirbti be atvangos? Nepamirškite, kad darbas ne puošia, o kuproja. Galbūt reikėtų rasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio. Jautis sutvertas ne vien ariamiesiems darbams atlikti, bet ir gyvenimo malonumams pajausti. Tik pagalvokite, kiek puikių ir įdomių pievų dar nelietė Jūsų tvirtos nuotykių ištroškusios kojos.

Dvyniai

Dvyniai nuo gimimo yra egoistai ir gyvena tik savo malonumui, bet nenori to pripažinti viešai ir bando tai nuslėpti. Jiems svarbi aplinkinių nuomonė, todėl kaip įmanydami stengiasi išlaikyti nepriekaištingą reputaciją, retkarčiais padėdami kitiems. Gyventi sau ir savo malonumui nedraudžia joks įstatymas. Gyvenimas per trumpas apsimetinėti rimtuoliais. Vis dėlto, sukeldami apkalbas, padarysite gerą darbą – mankštinsite svetimus liežuvius ir padėsite sulieknėti pavyduoliams.

Vėžys

Reguliarus nepasitenkinimas savo asmeniniu gyvenimu ir nepasitikėjimas – dvi itin puoselėjamos Vėžio veiklos sritys. Jie tiesiog paskendę jose. Ko gero, reikėtų ištraukti galvą iš balos, stipriai papurtyti ir pažiūrėti, kad gyvenimas vis dėlto yra spalvingas, o Jūsiškis niekuo ne blogesnis už kitų, mokančių juo džiaugtis ir nesigilinti ten, kur nereikia. Meskite šalin šį graužiantį užsiėmimą ir mėgaukitės gyvenimo teikiamais privalumais.

Liūtas

Kadangi žūtbūt stengiatės išlaikyti karūną ant galvos ir būti dėmesio centre, dažnai persistengiate ir patenkate į įvairias avantiūras ar slidžias situacijas, pamiršdami, kad Jūs – visgi žmogus, kuriam reikia poilsio. Leiskite sau išeiti atostogų ir atsipūsti nuo šios įtemptos rutinos. Pabūkite paprastu žmogumi ir duokite galimybę kitiems pasidžiaugti rampos šviesa. Be to, karūną galima nešioti ne tik ant galvos, bet ir rankoje.

Mergelė

Patologiškai siekia įgyvendinti perfekcionizmo ir preciziškumo doktrinos principus. Šaltakraujiškai savęs negaili, visas jėgas skiria darbui ir prisiima per daug atsakomybės. Kam Jums visa tai? Norite, kad Jums gyvam pastatytų paminklą už nuopelnus ir taptumėte dievais? Spjaukite ir rūpinkitės savimi, savo sveikata ir gerove. Maukite į tolimą egzotišką kelionę, prisigaudykite dar nepatirtų įspūdžių, paišlaidaukite, ir, o šventa Indijos karve, mylėkite save!

Svarstyklės

Buridano asilo sindromas būdingas daugeliui, bet ryškiausiai – Svarstyklėms. Ir ne dėl kvailumo ar bukumo. Tiesiog tas amžinas svyravimas, dvejojimas ir abejojimas išsemia visų kantrybę. O ir pačioms Svarstyklėms tai ne į pliusą. Juk laikas eina, o reikia čia ir dabar. Negalite išsirinkti, kuriuos batelius ar telefoną įsigyti? Pirkite abu variantus. Nekankinkite savęs beprasmiškais klausimais ir naudokitės proga, kol turite pinigų. Kai neturėsite, nebus ir dilemos.

Skorpionas

Paveikti periodiškai kosmose vykstančių spindulinių audrų, Skorpionai į žemę ateina su lengva paranojos forma. Mat jie nuolat įsivaizduoja esantys kritikuojami, apkalbami ar apgaudinėjami. Todėl neretai spinduliuoja nedraugiškumu. Neėskite savęs iš vidaus. Užsiimkite Jus raminančiai veikiančia veikla, patartina sportuoti ar kitaip aktyviai leisti laiką, galvoti apie saldžiai viliojančius dalykus ir būtinai valgyti žuvies, kuri padeda tinkamai funkcionuoti smegenims.

Šaulys

Tik taip! It kirviu nukertate. Gink Dieve, kas paprieštaraus ar pasielgs kitaip – kils pūga. Jums tai maištas ir smūgis Jūsų autoritetui. Impulsyvus kategoriškumas. Šią unikalią savybę privalote gydyti skubiai ar bent jau taikiau reaguoti. Viskas vyksta ne pagal Jus ar išgirdote kitą nuomonę? Turbūt žmogus norėjo tik pasisakyti ir parodyti savo gebėjimus. Be streso išklausykite ir liepkite toliau vykdyti Jūsų nurodymus. Sveiki nervai – ramesnis gyvenimas.

Ožiaragis

Konservatyvuolis Ožiaragis darbingas, sumanus ir nenustygstantis vietoje. Dangaus apdovanotas ištverme, jis be baimės pasiekia užmojus, neatsižvelgdamas į vidinius organizmo poreikius. Guvaus proto, visada pasiruošęs padėti, reikalai esant, netgi pasibadyti ir labai įsitempęs. O tai gali sukelti agresyvumo proveržį. Kadangi ožiaragių organizmas taip sureguliuotas, kad jie labai mažai išgeria, todėl vakarais Jums privaloma rengti vynų degustacijas atsipalaidavimo tikslais.

Vandenis

Nenuspėjamasis individualistas, mylintis laisvę, mėgstantis ožiuotis, nesigilinantis į visuomenės nuomonę, liekantis ištikimas sau. Vandeniai žavi bendravimo paprastumu ir aštriu protu. Tačiau išlieka uždari, sunkiai prieinami; niekada neperprasi, kas jų viduje, ką galvoja, ir ko nori. Toks uždarumas apsunkina bendravimą. Tik paskaičiuokite, kiek lieka neišgirstų ir neįgyvendintų svajonių dėl tokių Jūsų tylos įžadų. Gal metas keisti taktiką ir atsiverti?

Žuvys

Perdėtai kantrios, tylios, bet kartu baikščios ir amžinai susirūpinusios tarytum rūpintojėlis. Pagrindinis Žuvų bruožas – prisitaikymas prie aplinkos ir siekis bet kokia kaina išlaikyti tokį stabilumą. Jos plaukia pasroviui, ir tiek. O kiek šaunių galimybių, vienos nakties patirčių ir kitokių smagybių praleidžia Žuvys. Gyvenam vienąkart, tuomet išsinerkim iš savo urvelio ir sudrumskim vandenis. Pasiduokime pagundoms.

 

Gediminas Kamarauskas

Gediminas Kamarauskas

Astrologas ir tarologas Gediminas Kamarauskas globoja LAIMINGUS HOROSKOPUS ir kviečia į save ir savo dienas pažvelgti per gerokai platesnę nei įprastą 12 Zodiako ženklų prizmę.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).