HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS. Koks Jūsų dvasinis gyvūnas?4 min read

9 rugpjūčio, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

LAIMINGAS HOROSKOPAS. Koks Jūsų dvasinis gyvūnas?4 min read

Reading Time: 3 minutes

Mes visi turime tą dvasinį gyvūną, su kuriuo jaučiame stiprų ryšį ir, kuris mums daugiau mažiau daro įtaką. Mūsų poelgiai, sprendimai, santykiai su aplinka ar net su savimi gali būti net labai keistai panašūs į tąi, kaip elgiasi mūsų dvasiniai gyvūnai. Tai kas esi Tu? Ar kas, mūsų manymu, galėtum būti?

Avinas

Jūs labai tvirtai stovite ant savo kojų. Tai reiškia, kad esate stiprus žmogus ir puikiai žinote, ko norite. Būtent šie būdo bruožai Jus daro tokiu patikimu ir visuomet palaikančiu draugu. Jumyse gyvena tigras, nes Jūsų nuožmumas ir atkaklumas Jus užtikrintai veda tiesiai prie tikslo.

Jautis

Aplinkiniams su Jumis labai lengva ir paprasta, nes esate dosnus ir patikimas žmogus. Nors Jums ir patinka būti nepriklausomam, su žmonėmis sutikti Jus galima daug dažniau, nei vieną. Ir taip tikriausiai yra dėl Jūsų kantrybės ir draugiškumo. Būtent dėl tokio priežasties delfinai turi ypatingą ryšį su žmonėmis, yra nepaprastai draugiški su visais, kuriuos tenka sutikti. Taip pat ir Jūs.

Laimes dieta Patreon banner

Dvyniai

Viena Jūsų pusė yra laiminga ir nori, kad visi aplinkui būtų laimingi, už tai Jus myli absoliučiai visi! Kita Jūsų pusė yra labai emocinga ir gal net šiek tiek tamsi. Tad koks gyvūnas galėtumėte būti? Manome, kad turite panašumo su aštuonkoju, kuris gali nuolat keistis, apsimesti priešinga lytimi ir puikiai maskuotis.

Vėžys

Nuolatinis rūpinimąsis kitais yra labai savotiškas dalykas. Jūs dažnai pergyvenate dėl kitų ir viską priimate labai asmeniškai. Esate nepaprastai emocingas ir linkęs visuomet padėti, net neprašytas. Ar kada nors teko pajusti ypatingą ryšį su šunimi? Nes Jūs turite neįtikėtiną panašumą. Gydyti savo būvimu šalia.

Liūtas

Pasitikėjimo savimi Jums tikrai netrūksta. Šis bruožas yra pats ryškiausias ir stipriausias. Aplinkiniams sunku atsispirti Jūsų pasitikėjimui savimi ir tam vidiniam žavesiui. Na kur jau čia tik vidiniam! Išorėje Jūs tiesiog spindite neįtikėtinai ryškiai, bet maloniai. Labai panašiai kaip ir povai, kuriems patinka save parodyti.

Mergelė

Nors esate labai organizuotas ir net ne šiek tiek perfekcionistas, taip pat esate ir labai nekantrus žmogus. O jeigu dar viskas vyksta ne pagal Jūsų planą… Vienu ar kitu atveju Jums patinka rūpintis kitais ir kartais Jūs iškeliate juos bei jų poreikius prieš savo jėgas. Jūs turite didelį panašumą su lokiais, ne formų atžvilgiu… Ne ne… Širdies dydžio prasme.

Svarstyklės

Jums patinka pusiausvyra. Tai gan akivaizdu, juk esate gimę po Svarstyklių ženklu. Vertinate visus dalykus, kurie yra susiję su menu, aistra ir meile. Taip pat Jums patinka ir dėmesys. Tikrai. O panašūs Jūs esate su drambliais – jiems patinka ir dėmesys, ir pusiausvyra. Tai tiesiog turi didelę prasmę. Jums abiems.

Skorpionas

Jūs linkę gerai įsižiūrėti į kažkieno sielą. Esate gan šiltas ir geras tiek, kiek reikia Jums patiems. Esant kažkokiems požymiams ar situacijoms, kurios Jums tiesiog nepriimtinos, akivaizdžiai tai parodote ir nusisukate. Turime omenyje, kad mes visi labai puikiai žinome, kokios yra katės – jautrios, meilios, bet… dažniausiai gyvena sau.

Šaulys

Jūs esate labai mylimas aplinkos, daugiau net gal net patys to norite. Būti tokiu tvirtu ir tuo pačiu saugiu – yra dvi pačios geriausios savybės. Jūs žinote kaip būti geriausiu draugu tiek sau, tiek kitiems. Jūs kaip ir vilkai – esate stiprūs, palaikantys ir visuomet saugantys tiek savo, tiek kitų užnugarį.

Ožiaragis

Lyderystė Jums tarsi įgimtas būdo bruožas. Esate gal net kiek per daug atsakingi ir per daug ambicingi, todėl esate labai panašūs į liūtus. Būti emociškai tokiam stipriam yra nelengva, bet Jūs puikiai žinote kaip veikia ši galia ir gebate puikiai ją išnaudoti savo naudai.

Vandenis

Jūsų didžiausias panašumas yra su šimpanze. Ir tik nereikia čia labai jautriai to priimti, net panašūs esate į juos, nes intelektas yra viena stipriausių Jūsų savybių. Jūs linkę būti ir intensyviais, rūsčiais. Bet kartais, per didelį skubėjimą ir neapgalvojimą, pridarote mažų klaidų. Na ir visai nieko blogo būti panašiu į šimpanzę, taip?

Žuvys

Jums patinka daug kalbėti, lygiai taip pat kaip ir pelėdoms. Intymūs ir gilūs pokalbiai yra visiškai Jūsų dalykas, ir Jums dar labiau patinka, kai žmonės iš Jūsų kalbos pasisemia žinių. Esate natūraliai gimęs mokyti. Jūs turite tiek daug informacijos galvoje, kad kartais aplinkiniai net nežino kaip Jums atsakyti.

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).