HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: koks bus vasaris?6 min read

30 sausio, 2021 4 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: koks bus vasaris?6 min read

Reading Time: 4 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovams vasario mėnuo turėtų būti labai produktyvus, ypač, jei turite išsikėlę aiškius tikslus sau. Atsiras daugiau galimybių, galėsite ne tik įgyvendinti savo planus, bet ir pritrauksite naujas perspektyvas. Aktyviai dalyvaukite projektų įgyvendinime, teikite savo pasiūlymus. Norėdami viską atlikti laiku, galite daugiau nerimauti, skirkite dėmesio sportui, atsipalaidavimui. Mėnesio vidurys – puikus laikas planuoti vasaros atostogas arba bent jau suplanuoti datą joms.  Šį mėnesį geriau būtų nesiskolinti pinigų, atsidėkite turimus finansus investicijoms.

JAUTIS

Jaučiams vasario mėnuo bus įdomus, nenuspėjamas, gali reikėti papildomų pastangų, kad įgyvendintumėte darbus. Meilėje šį mėnesį taip pat gali būti daugiau nestabilumo – patirsite ir gražias akimirkas, tačiau taip pat galimas ir pavydas, iššūkiai. Jei aktyviai sportuojate, būkite atsargūs, nes šį mėnesį taip pat didesnė traumų, sužeidimų tikimybė. Pasistenkite įgyvendinti duotus pažadus, nors tai gali kelti sunkumų. Jei neturite antros pusės – vasario pradžioje atsirasiančios naujos pažintys gali būti perspektyvios, ilgalaikės. Romantika, harmonija šeimoje turėtų dominuoti antrąją vasario pusę.

DVYNIAI

Vasario mėnuo dvynių ženklo atstovams turėtų būti sėkmingas karjeros, finansų srityse. Gali būti, kad vasario mėnesį ištaisysite senas klaidas, tai padės atsipalaiduoti. Tai taip pat puikus laikas socialinių ryšių kūrimui, stiprinimui, galite rasti patikimus verslo partnerius, prisijungti prie sėkmingų projektų. Vasario pradžioje tikėtinos naujienos, susijusios su darbu. Jei darbo šiuo metu neturite, šį mėnesį galite puikiai išsigryninti artimiausius tikslus, norus ateičiai. Atkreipkite dėmesį ir į savo asmeninį gyvenimą, artimiausius santykius.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vasario mėnesį vėžio ženklo atstovai gali patirti įvairių naujų patirčių. Pasistenkite realizuoti savo kūrybiškumą, tai viena svarbiausių užduočių šį mėnesį. Paskirstykite užduotis ir darbus taip, kad liktų laiko poilsiui, tinkamai mitybai. Pirmoji vasario pusė gali daugiau akcentuoti santykius, meilę. Didelė tikimybė tiems, kurie antros pusės neturi – ją sutikti. Dalinkitės savo požiūriu į gyvenimą, taip pat humoro jausmu. Esamuose santykiuose atsiras naujų, iki šiol nepaliestų temų – būkite nuoširdūs ir išsakykite savo nuomonę. Vasario pabaigoje būtų svarbu atkreipti dėmesį į sveikatą, atstatyti savo energiją.

LIŪTAS

Liūtams vasario mėnuo turėtų būti ramus, sklandus. Patariama stengtis išlaikyti teigiamą atmosferą aplink save, pasistenkite nekelti konfliktinių situacijų. Darbe gali reikėti šiek tiek daugiau Jūsų griežtumo, disciplinos. Tai tinkamas laikas ilgalaikių verslo partnerysčių užmezgimui, deryboms profesiniais klausimais. Vasarį taip pat galite norėti papildomai tobulėti, sieksite save lavinti. Darbe galite būti nekantrus, ypač su žmonėmis, kurie atlieka užduotis lėtai, tai gali Jus erzinti. Asmeniniame gyvenime galite norėti daugiau paramos, palaikymo iš Jums artimų žmonių.

 

MERGELĖ

Vasario mėnuo mergelėms turėtų būti ramus, greičiausiai nenorėsite didelių pokyčių. Galite jausti originalumo, nepriklausomybės poreikį, santykiuose turėsite netikėtų veiklos idėjų. Pirmą vasario pusę galite turėti šiek tiek iliuzijų, galbūt pervertinsite savo jėgas. Antroji mėnesio pusė – puikus laikas apgalvoti didelius asmeninius tikslus bei tai, kaip jų sieksite. Šiek tiek sudėtingiau gali būti spręsti finansinius klausimus, geriausias sprendimas šiuo metu gali būti finansinius reikalus atidėti. Mėnesio pabaigoje rekomenduojama būti atsargesniam, atidžiau elgtis kelyje.

SVARSTYKLĖS

Antrasis šių metų mėnuo svarstyklėms gali būti labai įdomus! Mėnesio pradžioje būsite produktyvūs, tačiau taip pat spėsite pasimėgauti žiema. Jūsų pastangos ir pagalba gali būti reikalinga kitiems žmonėms, tačiau pasistenkite nepamiršti ir laiko sau. Užduotys darbe gali atrodyti šiek tiek chaotiškos, galite jaustis šiek tiek sutrikęs. Judėkite link savo tikslų mažais žingsneliais, priimkite ir kitų žmonių pagalbą. Prieš investuodam, pasitarkite su šios srities specialistais. Mėnesio pabaigoje stebėkite savo artimiausią aplinką – čia gali būti žmogus, jaučiantis Jums simpatiją! 

SKORPIONAS

Skorpionams vasaris gali atnešti daug energijos, pasitenkite daugiau planuoti, taip pat sistemingai vykdyti savo planus. Darbe užbaikite pradėtas užduotis, naujus projektus, jei tik galite, palikite tolimesnei ateičiai.  Jūsų disciplina padės Jums išvengti impulsyvių sprendimų. Mėnesio pradžioje galimos naujos patirtys, vieniši skorpionai norės aktyviau ieškoti antrosios pusės. Būtų naudinga stebėti aplinką, Jus supančius žmones, objektyviai juos vertinti. Antroje mėnesio pusėje būsite ramesnis, daugiau ilsėsitės.

ŠAULYS

Antrasis metų mėnuo šauliams turėtų būti ramus, galbūt užmegsite naujus kontaktus. Atsiradusios draugystės gali būti naudingos ateityje, šie žmonės gali tapti gerais Jūsų draugais, partneriais. Darbe greičiausiai turėsite daugiau nei įprastai veiklos, užduočių, tačiau su jomis tvarkysitės lengvai, būsite pastebėtas savo vadovų. Mėnesio antroji pusė – tinkamas laikas naujo darbo paieškai, naujų projektų pradžiai. Šiuo laikotarpiu taip pat palankus periodas praleisti daugiau laiko su šeima, galbūt sulauksite staigmenų iš savo partnerio.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai vasario mėnesį gali sulaukti pokyčių, pildysis Jūsų svajonės, tikslai. Ryškiausios sritys – šeimos santykiai, taip pat darbas, karjera. Gali būti, kad mėnesio pradžioje būsite šiek tiek daugiau konfliktiškas, geriau būtų vengti pykčių su šeimos nariais. Darbe padidėjusią energiją galite išnaudoti produktyviai, būkite objektyvūs ir padėkite kitiems susidėlioti prioritetus užduotims. Antrojoje mėnesio pusėje galite pagerinti santykius verslo partnerystėse, sulauksite puikių galimybių pagerinti savo finansinę situaciją. Galimi sėkmingi pirkiniai.

 

VANDENIS

Vasario mėnuo vandeniams suteiks galimybes pakeisti kažką savo gyvenime. Tai geras laikas spręsti senas problemas, taip pat diskutuoti apie globalias problemas. Sėkmingai klostysis santykiai, tačiau tam reikės įdėti truputį daugiau pastangų. Skirkite savo partneriui, draugams daugiau dėmesio. Mėnesio pradžioje galite būti linkęs daugiau rizikuoti, būtų geriau turėti aiškų veiksmų planą. Praleiskite daugiau laiko gamtoje, vaikščiokite, tai padės išlaikyti didesnį produktyvumą. Iki mėnesio pabaigos būsite kūrybiškesnis, lengviau rasite sprendimus sudėtingoms situacijoms.

ŽUVYS

Žuvys antrąjį metų mėnesį bus kūrybiškos, sulauksite malonių netikėtumų. Finansinė situacija turėtų būti stabili, didesni pokyčiai galimi tolimesnėje ateityje. Mėnesio pradžioje galite skirti daugiau energijos darbui, čia Jūsų gali laukti sėkmė. Neabejokite savimi, išnaudokite savo stipriąsias puses. Sulauksite daugiau palaikymo ir iš šeimos, partnerio, artimų žmonių. Antroji mėnesio pusė gali būti aktyvi, turėsite mažiau laiko savo artimiesiems, tačiau nepamirškite skirti savo dėmesio ir jiems.  Rūpinkitės savo sveikata daugiau mankštindamiesi, išbandykite aktyvesnes treniruotes.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).