HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: koks bus rugpjūtis?5 min read

1 rugpjūčio, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: koks bus rugpjūtis?5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino zodiako ženklo atstovai šį rugpjūtį bus švytintys, romantiški, kūrybingi. Mėnesio pradžia suteiks daugiau galimybių spontaniškiems sprendimams, flirtui. Jei turite antrąją pusę, tai puikus laikas romantiškai išvykai, trumpoms atostogoms. Mėnesio antroje pusėje jau būsite linkęs daugiau planuoti, norėsite mažiau netikėtumų. Palankiausia šiuo laikotarpiu būtų laikytis savo režimo, planų. Šuo laikotarpiu taip pat norėsite daugiau prisidėti prie grupinių veiklų, įsitikinkite, kad į komandinę veiklą nukreipiate stipriausias savo savybes.

JAUTIS

Rugpjūtis Jaučiams žada daugiau linksmybių, romantikos. Norėsite daugiau pirkti, lepinti save, didelė tikimybė, kad daugiau išleisite ir nepraktiškiems pirkiniams. Pirmąją mėnesio pusę skirkite daugiau laiko namų aplinkai, savo partneriui/partnerei, vaikams. Santykiuose su šeimos nariais jausite didesnį atsipalaidavimą, lengvumą. Mėnesio pabaigoje daugiau rūpinkitės savimi, asmeniniai grožio/sveikatos ritualai padės jausti daugiau energijos, motyvacijos. Labiau pasitikėsite savimi, sieksite daugiau save išreikšti. Būkite žaismingi, spontaniški, mėgaukitės akimirkomis!

DVYNIAI

Dvyniams rugpjūčio mėnuo palankiausias laikui su šeima, skirkite daugiau dėmesio tėvams/broliams, seserims, seniai matytiems giminaičiams. Pasistenkite vengti kritikos, įtampos bendraudami su šeimos nariais. Būkite smalsūs, nuoširdžiai domėkitės aplinkinių rūpesčiais ir problemomis. Šiuo laikotarpiu lengvai išreikšite, ką galvojate, sklandžiai dėliosis Jūsų mintys. Daugiau dalinkitės savo emocijomis, jausmais. Mėnesio pabaigoje sieksite daugiau naujų patirčių, pabandykite išlaikyti balansą tarp laiko namuose ir išvykų, vakarėlių.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai rugpjūčio mėnesį daugiau dėmesio skirs finansiniams klausimams. Priimsite drąsius sprendimus, būsite linkęs vadovautis emocijomis. Pinigus norėsite skirti savo asmeniniams norams, galbūt po truputį pradėsite pildyti savo svajones. Būkite kantrus, dabar didesnė impulsyvių emocijų tikimybė, atsargiai rinkite žodžius konfliktinėse situacijose. Šiuo laikotarpiu taip pat galite aktyviau ginti savo nuomonę, aiškiai išreikšite savo požiūrį. Gali būti, kad ieškosite paramos, palaikymo artimiausioje aplinkoje. Mėnesio pabaigoje daugiau laiko norėsis praleisti namuose, daugiau gaminsite, ilsėsitės, suplanuokite laiką su savo šeima.

LIŪTAS

Liūtams rugpjūčio mėnuo gali atnešti šiek tiek daugiau nestabilumo, galite jausti didesnį nuotaikų svyravimą. Mėnesio pradžioje būsite objektyvesnis, lengviau planuosite, matysite tikslus iš tolimesnės perspektyvos. Šiuo laikotarpiu taip pat galite priimti svarbius sprendimus, galbūt žengsite pirmuosius žingsnius savo svajonių link. Mėnesio antroje pusėje turėsite daugiau galimybių pristatyti savo idėjas, pasiūlymus. Būkite drąsus, priimkite pasitaikančias galimybes, tai Jūsų laikas palikti puikų įspūdį!

MERGELĖ

Mergelės rugpjūčio mėnesį pasižymės drąsa, Jums bus svarbu išreikšti savo energiją. Dabar labai tinkamas laikas pradėti naujus projektus, prisiimti naujus įsipareigojimus. Įsitikinkite, kad palaikote darbo ir laisvalaikio balansą, neperkraukite savo dienotvarkės. Galite jausti ir šiek tiek neužtikrintumo, dvejonių, kai bus sunku priimti sprendimus. Labiau kliaukitės savo intuicija, o ne racionalumu. Mėnesio pabaigoje būsite praktiškesni, norėsite tvarkos ir organizuotumo savo aplinkoje. Bus lengviau susidėlioti savo planus, krūvį.

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms gražiausias vasaros laikas prasidės rugpjūčio viduryje, šiuo laikotarpiu norėsite daugiau rūpintis namais, taip pat savo kūnu. Skleisite daugiau meilės aplinkiniams, daugiau bendradarbiausite, aplink Jus vyraus harmonija. Rugpjūtį kuo daugiau bendradarbiaukite, padėkite ir savo draugams. Įsitraukimas į komandines veiklas padės Jums pasiekti ir savo asmeninius tikslus. Mėgaukitės kitų skiriamu dėmesiu, o mėnesio pabaigoje daugiau pasirūpinkite savimi, skirkite laiko refleksijoms, susidėliokite savo mintis.

SKORPIONAS

Skorpionams rugpjūčio mėnuo bus labiausiai susijęs su draugais, čia nukreipsite daug savo energijos, jausite didelę motyvaciją organizuoti draugų susibūrimus, galbūt vakarėlius. Šiuo laikotarpiu lengvai planuosite, organizuosite, viskas turėtų eitis pagal Jūsų planą. Mėnesio pabaigoje įgysite daugiau pasitikėjimo savimi savo karjeroje, galbūt prisiimsite lyderio vaidmenį. Norėsite daugiau aiškumo, Jūsų intuicija bus aktyvesnė. Siekite išlaikyti vidinę ramybę, kad išvengtumėte dramatiškų situacijų darbe.

ŠAULYS

Šauliams rugpjūčio mėnuo atneš daugiau pasitikėjimo savimi, norėsite daugiau keliauti, praplėsti savo akiratį. Šiuo laikotarpiu palanku aptarti neišspręstus klausimus su broliais/seserimis, pasistenkite nebūti pernelyg dramatiškas. Parodykite savo jausmus, padrąsinkite savo šeimos narius, pasidalinkite ir naudingais patarimais. Antroje mėnesio pusėje didelė tikimybė, kad būsite pastebėtas už savo nuveiktus darbus, pasiektus tikslus. Tai suteiks įkvėpimo judėti naujomis kryptimis. Šiuo laikotarpiu taip pat būkite drąsus, atvirai priimkite pokyčius.

OŽIARAGIS

Rugpjūčio mėnesį Ožiaragiai skleis savo eleganciją, būsite šiek tiek paslaptingi. Nebijokite atskleisti didžiausių savo svajonių, būkite atviri su artimiausiais žmonėmis. Antroje mėnesio pusėje jausitės komfortiškai, būsite analitiški, pastebėsite svarbias detales. Šiuo laikotarpiu dar labiau nei visuomet koncentruositės į savo karjeros tikslus, galimos naujos darbinės pažintys. Finansinis saugumas taip pat gali būti tema, apie kurią galvosite daugiau.

VANDENIS

Vandeniai rugpjūčio mėnesį daugiau rūpinsis savimi ir asmeniniais tikslais. Tai laikotarpis, kai galimos dramatiškesnės emocijos, santykiai bus intensyvūs. Su emocijomis padės susitvarkyti aktyvi veikla, taip pat nauji kursai, knygos. Šiek tiek daugiau nerimo gali atnešti finansiniai klausimai, ypač susiję su Jūsų artimiausiais žmonėmis. Palanku skirti savo laiką ir dėmesį savo partneriui, geriausiams draugams, kokybiškai praleiskite laiką dviese. Tai geras laikas pakviesti į pasimatymą, taip pat priimti pasiūlymus susitikimams. 🙂

ŽUVYS

Žuvys pastaruoju metu galėjo jausti ypač didelį pozityvumą, aplinkybės greičiausiai dėliojosi Jums palankia linkme. Rugpjūtis prasidės tokia pat pozityvia nuotaika, būsite aktyvūs, bandysite suspėti susitvarkyti su kasdienėmis veiklomis. Šiuo laikotarpiu taip pat daugiau dėmesio gali pareikalauti pareigos namuose, būkite organizuotas ir analitiškas. Antroji mėnesio pusė labai palanki artimų ryšių mezgimui, jausite didesnį palaikymą iš savo draugų. Mėgaukitės paskutiniu vasaros mėnesiu!

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).