HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: koks bus lapkritis?7 min read

6 lapkričio, 2020 4 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

LAIMINGAS HOROSKOPAS: koks bus lapkritis?7 min read

Reading Time: 4 minutes

Lapkričio mėnuo – geras laikas tikslų apmąstymui ir svajonėms. Galime jausti mažiau energijos ir pozityvumo aplinkoje, tačiau tai kartu ir galimybė skirti daugiau laiko sau, savo kūnui, atpalaiduojančioms procedūroms, poilsiui. Mokykimės naujų dalykų, bendraukime, kad išlaikytume balansą ir gerą nuotaiką viduje. Šį mėnesį išsikelkite iššūkį būti laimingu! ♥

 

AVINAS

Laimes dieta Patreon banner

Atsiras daugiau jėgų naujoms pradžioms, naujiems projektams. Gali kilti mintys apie pinigų taupymą, investicijas, resursų perskirstymą ar prioritetus. Aplinkoje taip pat gali atsirasti neįprastų galimybių, kurios padės pagerinti finansinę situaciją. Mėnesio pradžioje reikėtų atsargiai dalinti pažadus, ypač darbe. Patartina ir atidžiau skaityti gaunamus dokumentus, sutartis, atkreipti dėmesį į smulkias detales. Taip pat tai puikus laikas diskutuoti su partneriu, puoselėti draugystes. Santykiuose, siekiant išvengti nesusipratimų, reikėtų aiškiai reikšti savo mintis. Mėnesio pabaigoje gali kilti noras išmokti kažką naujo, studijuoti ar prisijungti prie bendraminčių grupės.

 

JAUTIS

Šį mėnesį bus svarbūs santykiai darbe, su draugais, taip pat su partneriu. Gali atsirasti iššūkių bendraujant, bet tai taip pat yra galimybė santykius dar labiau sustiprinti. Mėnesio pradžioje galite jausti neteisybę ar kad atiduodate kitiems daugiau negu gaunate. Iki mėnesio vidurio galite būti ne tokie aktyvūs, reikės daugiau ramybės, pastovumo. Pasikraukite vaikščiodami gamtoje, klausydami ramios muzikos. Puikus laikas atsisakyti senų daiktų, išsivalyti, paleisti senus įsitikinimus. Mėnesio pabaiga – tinkamas laikas pasirūpinti savo sveikata, skirti daugiau dėmesio sau ir apmąstyti, kokių pokyčių norėtųsi santykiuose. Atsiras daugiau harmonijos, ramybės bendraujant su kitais.

 

DVYNIAI

Lapkritį gali tekti daugiau pasirūpinti namais ir savo sveikata, daugiau padėti kitiems. Būsite žaismingi, kūrybingi, galbūtatrasite naujus savo talentus ar suprasite, kaip ir kur juos pritaikyti. Galite jaustis labiau pastebimas, jausti daugiau džiaugsmo rutinoje. Nuo mėnesio vidurio galimai jausitės nepakankamai įvertintas darbe, gali kilti minčių apie pokyčius karjeroje. Patariama kitų klausytis atidžiau, leisti kitiems išreikšti savo idėjas ir bandyti jas suprasti, taip pat leiskite kitiems pastebėti Jūsų poreikius. Mėnesio pabaigoje turėtų atsirasti daugiau šilumos, artumo santykiuose. Galite galvoti apie tai, kaip prisidėti prie kitų gerovės, kuo galite pasidalinti.

 

VĖŽYS

Lapkritis – puikus laikas atskleisti savo talentus ir kūrybines galias. Gali plėstis draugysčių ratas, puikios galimybės dalintis savo talentais su kitais ir kartu siekti puikių rezultatų. Norėsis pokyčių namų aplinkoje – tai gali būti kraustymasis, atsinaujinimas, namų puošimas. Atsiras daugiau energijos socialiniams kontaktams, santykiai su vaikais šiuo metu turėtų būti subalansuoti. Puikus laikas skirti energiją darbui, savo tikslo siekimui, galite būti pastebėti. Mėnesio pabaigoje verta atkreipti daugiau dėmesio į aplink esančius žmones – jiems gali labai reikėti jūsų rūpesčio, šilumos, dėmesio. Gali atsirasti daugiau romantikos, lengvumo, atsinaujinimo jausmas.

LIŪTAS

Mėnesio pradžioje galite norėti permąstyti savo veiklą, darbus. Aplinkoje gali atsirasti netikėtų galimybių, tai gali būti ir pasiūlymai, idėjos iš šeimos narių. Didžiausia energija atsiras būtent namų srityje, geras laikas atnaujinti, sutvirtinti šeimos santykius ar kurti šeimą. Taip pat jums gali atrodyti, kad kiti žmonės iš jūsų reikalauja per daug ar užkrauna jums per daug atsakomybės. Norėsite labiau išreikšti save. Nuo mėnesio vidurio gali kilti noras keliauti (virtualiai ar realiai J), sieksite praplėsti savo akiratį, žinias. Būsite drąsūs, drąsiai reikšite savo mintis. Mėnesio pabaigoje norėsite priimti daugiau svečių, daugiau susitiksite su draugais.

MERGELĖ

Turėsite daugiau energijos bendraujant su broliais/seserimis, užmezgant ryšius su artimoje aplinkoje esančiais žmonėmis. Puikus laikas pasirašyti kontraktus, derėtis, apmąstyti savo finansus. Gali kilti puikių idėjų, kaip judėti į priekį. Norėsis daugiau leisti pinigus, tačiau verta atidžiau pamąstyti prieš priimant sprendimus. Atsargiai reikėtų žiūrėti ir į romantinius kontaktus. Gali pasitaikyti puikių galimybių, tik reikėtų jas vertinti realiai. Mėnesio pabaigoje tapsite labai įžvalgūs, bendravimas su kitais gali tapti labai gilus, nepaviršutiniškas, aptarsite svarbias temas. Norėsis daugiau saugumo, jaukumo, skirkite dėmesį šeimai ar artimiausiems žmonėms. Lapkritį nepamirškite pasitikėti savo kūrybiškumu!

SVARSTYKLĖS

Lapkričio mėnuo turėtų padėti susikurti balansą tarp darbo ir laisvalaikio. Bendravimas bus sklandus, Jūsų išsakomos mintys bus išgirstos. Galite turėti naujų idėjų, įsivelti į diskusijas su naujais žmonėmis. Mėnesio pradžioje galite jaustis šiek tiek nestabiliai su finansais, galite norėti pokyčių. Taip pat aplinkoje gali atsirasti tam tikrų iššūkių ar netikėtų situacijų, bet svarbu į situaciją žvelgti objektyviai, išlaikyti ramybę. Norėsite skirti energiją santykiams, įgausite daugiau pasitikėjimo savimi ir optimizmo. Mėnesio pabaigoje turėsite daug naujų galimybių išreikšti savo talentus arba juos atrasti, galite pradėti naują veiklą. Puikus laikas ieškoti naujos srities, kurioje norėtumėte gilinti savo žinias, mokytis.

SKORPIONAS

Lapkritis – puikus laikas išreikšti savo išskirtinumą, paslėptus talentus. Puikus laikas keltis tikslus, svajones ateinantiems metams. Diskusijos ir derybos su kitais turėtų būti lengvos, taip pat atnešančios galimybių keistis. Mėnesio viduryje užduosite sau rimtus klausimus apie tai, ko iš tiesų norite, ko siekiate. Geras laikas skirti laiką savo sveikatai, pradėti sportuoti, sveikai maitintis. Mėnesio pabaigoje jūsų laukia naujos pradžios, todėl reikėtų apmąstyti, už ką esate dėkingas, ką norėtumėte keisti, kokį naują save matote. Norėsis gilintis į psichologines temas, ieškoti prasmės, būsite labai energingas! Turėtumėte jausti, kad lapkričio mėnesis – tarsi palengvėjimas po praėjusių etapų.

 

ŠAULYS

Šauliui lapkričio mėnuo gali būti puikus apmąstymų, atsinaujinimo laikas. Puikus laikas komunikacijai, informacijos apsikeitimui, galite rasti daugiau savo bendraminčių. Būsite socialus, bendraujantis. Jeigu jaučiate nepasitenkinimą darbe, šiuo periodu galite turėti mažiau jėgų ir energijos jam. Būsite pakankamai optimistiški dėl atsirandančių galimybių, norėsite jasapsvarstyti, racionaliai dėliosite argumentus. Nuo mėnesio viduriorekomenduojama apmąstyti savo progresą, įvertinkite, kiek daug jau nuveikėte ir kiek daug dar jūsų laukia! Puikus laikas skirti energiją savo kūrybiškumui bei juo dalintis su kitais. Mėnesio pabaigoje norėsis atsipalaiduoti, būti šioje akimirkoje.

OŽIARAGIS

Lapkričio mėnuo ožiaragiams bus intensyvus, puikus laikas diskutuoti apie karjerą, darbo galimybes. Bendraudami galite sulaukti galimybių, susijusių su karjera. Atsiras daugiau optimizmo, norėsis galvoti apie pokyčius, naujoves gyvenime, taip pat eksperimentuoti. Gali norėtis ir daugiau laisvės, nepriklausomybės. Šiame iššūkių laikotarpyje ožiaragiai gali labiau atkreipti dėmesį į tai, ką reikia keisti, ir savo gyvenime, ir visuomenėje. Jūs matote, kokių pokyčių reikia. Nuo mėnesio vidurio taip pat atsiras daugiau pokalbių, kurie bus įkvepiantys. Galite norėti patys mokytis, skirti laiko savo, kaip asmenybės, augimui. Mėnesio pabaigoje patariama skirti dėmesį svajonėms, pabūti ramybėje, gamtoje.

 

VANDENIS

Vandeniams lapkričio mėnuo bus intensyvus, transformuojantis. Naujos galimybės darbe, noras pergalvoti savo unikalumą, į aplinką įnešite originalumo, laisvės. Mąstysite apie savo vietą gyvenime, turėsite daugiau energijos bei optimizmo. Mėnesio pradžioje sieksite tiesos, aiškumo. Žavėsitės kitomis kultūromis, norėsite keliauti, skaitysite ir domėsitės šiomis temomis. Nuo mėnesio vidurio pritrauksite kitus žmones, su kuriais dalinsitės savo mintimis. Taip pat galite jausti, kad atsinaujinate, kad ateina pozityvesnis laikotarpis, su mažiau kritiškumo aplink, daugiau galimybių. Tai puikus laikas klausytis ne kitų žmonių, o savęs, šiuo metu turėsite puikią nuojautą.

 

ŽUVYS

Galite netikėtai sulaukti pasiūlymų savo kūrybiškumui išreikšti, taip pat žinių, susijusių su Jūsų finansais. Žinios gali būti susijusios ne su jumis tiesiogiai, o pavyzdžiui, paliesti Jūsų artimus žmones. Galite jausti potraukį tam tikriems žmonėms, bet tai taip pat reikėtų vertinti atsargiai ir įvertinti viską iš tolimesnės perspektyvos, nepasiduoti kitų žmonių įtakai. Atkreipkite dėmesį į savo intuiciją. Gali būti, kad pajusite, kaip keičiasi jūsų draugų ratas. Tai galimybė pritraukti į savo gyvenimą naujos energijos, naujus draugus. Mėnesio pabaigoje galite dairytis naujų galimybių karjeroje arba apgalvoti, kuo iš tiesų norite užsiimti ir kur norite būti pastebėti. Galimi pokyčiai namų aplinkoje, susiję tiek su artimaisiais, tiek su Jūsų namų aplinka.

Daugiau astropsicholgės Deimantės prognozių ir įžvalgų ieškokite jos Instagram profilyje @in_your_stars

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).