HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: koks bus balandis?5 min read

28 kovo, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: koks bus balandis?5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Balandžio mėnesį Avino ženklo atstovams gali reikėti daugiau susikaupimo, koncentracijos. Jei turėsite konkretų tikslą, šiuo laikotarpiu galėsite jį lengviau įgyvendinti. Taip pat Jūsų laukia ir daugiau asmeninių atsakomybių. Sritis, į kurią bus nukreiptos Jūsų mintys ir energija žydės, svarbu nuspręsti, kur imsitės daugiausiai iniciatyvos. 🙂 Šis mėnuo gali būti orientuotas į karjerą, tačiau taip pat atneš daugiau romantikos, optimizmo.

JAUTIS

Jaučius balandžio mėnesį aplinkybės gali skatinti daugiau mąstyti racionaliai, priimsite strateginius sprendimus. Tikėtina, kad mėnesio pradžioje galvosite apie pokyčius, kuriuos reikia įgyvendinti, daugiau prisitaikysite, o antroje mėnesio pusėje imsitės konkretesnių veiksmų. Taip pat jausite daugiau pozityvumo, įkvėpsite ir kitus, tai palankus laikas meilei. Galite pastebėti, kad artimi Jūsų draugai elgsis atsakingai, norės palaikyti su Jumis ryšį. Rūpinkitės savo sveikata ir pasistenkite, kad konfliktinės situacijos šeimoje, jei tokių bus, neišvestų Jūsų iš kantrybės. 🙂

DVYNIAI

Dvyniams balandžio mėnuo bus aktyvus karjeroje, turėsite daugiau kantrybės, matysite viską iš tolimesnės perspektyvos, nesigilinsite į smulkmenas. Pagalbos ir palaikymo galite sulaukti iš senų pažįstamų. Daugiau įsitrauksite į veiklas su draugais, galimi spontaniški sprendimai, trumpos išvykos. Įsitraukdami į bendras veiklas stenkitės bendradarbiauti, o ne konfliktuoti. Mėnesio pabaigoje bus lengviau priimti sprendimus, taip pat galite būti šiek tiek kategoriškesnis.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiams balandžio mėnesį bus svarbi bendruomenė, žmonių grupės, į kurių veiklą esate įsitraukę. Galimos socialinės veiklos, daugiau pramogų, būsite dosnesnis. Taip pat galimos netikėtos išlaidos, susijusios su namais, galbūt dėl to reikės pergalvoti savo suplanuotas išlaidas. Geriausia būtų pasitikėti savimi ir savo nuojauta, o ne kitų patarimais. Šiuo laikotarpiu Jūsų emocijos gali daryti didelę įtaką sprendimams. Aktyvesnis bendravimas su draugais šiuo laikotarpiu leis Jums jaustis stabiliai ir saugiai, būsite kūrybiškas.

LIŪTAS

Šį mėnesį turėsite daug energijos, optimizmo, norėsite pabaigti pradėtas užduotis, dėsite daug pastangų. Greitai prisitaikysite prie naujų situacijų, ypač darbe. Tai leis išlaikyti harmoniją, balansą santykiuose. Darbe taip pat pasistenkite nepraleisti svarbių smulkmenų, ypač skaitydami ar perduodami informaciją. Meilės santykiuose didesnė pavydo, konfliktų tikimybė, pasitenkite išlaikyti balansą. Gali būti, kad šiuo laikotarpiu norėsite vadovautis filosofiniu požiūriu į gyvenimą, ieškosite prasmės. 🙂

MERGELĖ

Mergeles aplinkybės balandžio mėnesį gali paskatinti daugiau mokytis, gilinti žinias. Būkite atviras kitų idėjoms, požiūriams. Mėnesio pradžioje pasistenkite skirti laiko santykių stiprinimui, nes paskutinę savaitę galite būti labiau pavargęs, galbūt turėsite mažiau energijos, didesnė konfliktų tikimybė. Šiuo laikotarpiu taip pat būkite atviras su partneriu ir su savimi, aiškiai įvardinkite savo poreikius. Nepriimkite labai skubių sprendimų, susijusių su finansais.

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės balandžio mėnesį gali daugiau rūpintis meilės klausimais, galbūt daugiau nerimausite dėl savo santykių. Galimos verslo partnerysčių pradžios, įsipareigojimai. Būkite tikri, kad išsakote visus savo lūkesčius ir nerimą, ypač prieš pasirašydami susitarimus. Santykiuose su kitais taip pat daugiau rodykite savo optimizmą, pozityvumą, mažiau kritikuokite. Gali būti, kad sulauksite pasiūlymų ar naujų galimybių karjeroje. Realistiškai žiūrėkite į savo atsakomybes, tinkamai paskirstykite savo laiką.

SKORPIONAS

Skorpionams balandžio mėnuo gali būti nukreiptas į šeimą, atsakomybes namuose. Jūs būsite tas, į kurį artimieji kreipsis dėl konfliktų sprendimo, taip pat inicijuosite pokyčius. Spręsdami problemas, prisiminkite, kas Jums padėjo praeityje. Šis mėnuo taip pat geras laikas atostogoms, atsitraukite nuo rutinos, kasdienių darbų. Santykiuose su antrąja puse venkite įtampos, nusivylimų, įvairias patirtis priimkite kaip pamokas. Mėnesio pabaigoje labai geras laikas meilei, romantikai, jausitės ypatingi. 🙂

ŠAULYS

Šaulių laukia puikus mėnuo. Nusimato daugiau laiko su draugais, laisvalaikio pramogų – visa tai leis Jums pailsėti. Taip pat daugiau bendrausite, galite išgirsti netikėtų naujienų iš artimiausių draugų. Šį mėnesį taip pat daugiau ieškosite kompromisų, bandysite suprasti visas situacijos puses. Darbe laukia palankios aplinkybės, galbūt sulauksite finansinių pasiūlymų, kurie bus labai naudingi ateityje. Gali būti, kad jausite didelį norą pakeisti aplinką, daugiau būkite lauke. 🙂 Nepamirškite rūpintis savo sveikata!

OŽIARAGIS

Ožiaragiai balandžio mėnesį gali daugiau mąstyti apie savo atsakomybes, įsipareigojimus namuose. Daugiau kalbėkitės su artimaisiais, paaiškinkite jiems savo perspektyvą. Ypač atviri būkite antrąją mėnesio pusę, kurdami ateities planus. Jūsų broliai/seserys ar kiti artimi žmonės šiuo laikotarpiu gali duoti Jums naudingų patarimų, susijusių su finansais ar karjera. Šiuo laikotarpiu taip pat galite būti emocingesni, tikėtinos situacijos, kuriose teks ginti savo poziciją ar aiškintis. Savo energiją skirkite darbui, o mėnesio pabaigoje – meilei. 🙂

VANDENIS

Vandeniai didžiąją laiko dalį balandžio mėnesį turėtų jausti, kad jie gali kontroliuoti situacijas, laikysitės savo planų. Situacija gali šiek tiek pasikeisti paskutinę mėnesio savaitę, kai aplink Jus bus daugiau chaoso, todėl iki to laiko pasistenkite išskirti svarbiausius prioritetus ir susiplanuoti savo dienotvarkę. Socialinis gyvenimas šį mėnesį bus aktyvesnis, daugiau rūpinsitės šeima. Daugiau bendradarbiaukite darbo aplinkoje, taip pat būkite pasiruošęs greitai priimti sprendimus. Galbūt nerimausite dėl savo ateities, tačiau Jūsų nuojauta padės priimti tinkamus sprendimus.

ŽUVYS

Žuvys balandžio mėnesį rūpinsis savo asmeniniais finansais, galbūt norėsite, kad Jūsų patarimų klausytų partneris, kiti šeimos nariai. Darbe dalinkitės ir keiskitės idėjomis, šioje aplinkoje taip pat gali prireikti Jūsų derybinių įgūdžių. 🙂 Atvirai žvelkite į kolegų pasiūlymus, šiuo laikotarpiu gali būti palanku prisitaikyti. Įvairios situacijos gali skatinti Jus žengti iš savo komforto zonos, pakeisti savo rutiną. Meilės santykiai bus intensyvūs, ypač paskutinę mėnesio savaitę. Jei turite vaikų, šiuo laikotarpiu labai svarbu jiems skirti daug dėmesio.

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).