HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Kokie jūs esate tėvai?6 min read

24 lapkričio, 2019 4 min
Gediminas Kamarauskas

Autorius:

Gediminas Kamarauskas

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Kokie jūs esate tėvai?6 min read

Reading Time: 4 minutes

Šįkart pasitarėme su žvaigždėmis ir atlikome sociologinį tyrimą itin aktualia Jums, Mums ir Visuomenei tema. Tyrimo pavadinimas: Kokie tėvai esate (būsite ar galėtumėte būti) Jūs? Tagi šįkart LAIMĖS DIETOS horoskopų globėjas Gediminas Kamarauskas kviečia atrasti globėjiškas, švietėjiškas ir kitas vaikų svarbias savybes, kurias jums dovanoja zodiako ženklas.

Beje, artėja Kalėdos, o asmeninis horoskopas ar Taro kortų prognozė 2020-iesiems – originali dovana. Brūkštelėkit Gedui!

Avinas

Laimes dieta Patreon banner

Mylintis, suprantantis ir besididžiuojantis savo atžalomis, kad ir kokį svaiginantį galvos skausmą keltų. Tikrų tikriausias draugas ir konsultantas, kuriuo visada galės pasikliauti. Avinai tėvai principingi, siekia, jog viskas būtų taip, kaip Jie nori. Ir neretai persistengia, todėl privalo save kontroliuoti ir tausoti savo neatsinaujinančias nervines ląsteles. Avinėliai, ateidami į gyvenimą, atsineša ir pirmavimo geną. Jokiu būdu negalima konkuruoti su savo vaikiukais. Jie privalo eiti savo keliu ir mokytis iš klaidų.

Jautis

Nuolat besigaminančią meilę ir šilumą Jaučiai skiria vaikams. Kiek įmanydami, stengiasi būti drauge ir kuo daugiau rodyti jiems dėmesio. Tačiau kartu ir daug reikalauja iš Jų. Jaučiai tėvai patikimi, sąžiningi ir nuoširdūs, to paties laukia ir iš vaikų. Santūrūs ir kantrūs, nemėgsta skubėti. Nors dosniai dalija meilę ir gerumą, vis dėlto Jaučiams reikėtų saikingai dovanoti brangius daiktus ar pinigus, mat mažiesiems gresia išaugti materialistais. Palankiausia pirkti naudingus žaislus, padedančius vystymuisi.

Dvyniai

Žavi skrynelė su daugybe mažų stalčiukų, talpinančių ne vieną šmaikščią idėją. Tačiau tėvystė ten vargiai telpa. Ši užduotis – rimtas iššūkis Dvynukams, su kuriuo galynėjasi iš visų jėgų. Jie pernelyg pasitiki savo ūgliukais ir suteikia per daug laisvės. Be to, bendrauja kaip su lygiais, nors nelabai būna jiems dėmesingi. Augantys ūgliukai, nejaučiantys kontrolės ir tam tikro supratimo, tėvams nerodo reikiamos pagarbos ir negaili šiurkštesnio žodžio. O patiems tėvams pritrūksta tvirtumo ir griežtumo.

Vėžys

Įdomieji vėžiukai – tobuli tėvai. Rodos, Jie sutverti tėvystės ir motinystės džiaugsmams. Mylintys, pasišventę, kantrūs, rūpestingi. Visą savo laiką skiria vaikams: domisi Jais, Jų reikalais ir problemomis, veikla ir užsiėmimais. Tėvai Vėžiukai itin prieraišūs ir atidūs, sekantys kiekvieną žingsnį. Kiek gali, siekia Juos prižiūrėti ir riboti Jų laisvę, išlaikyti kuo arčiau savęs. Kitu atveju, nerimauja, skambina ir teiraujasi. Išgyvena dėl Jų. Labiausiai myli dukteris Vėžaites, netgi labiau už savo antrąsias puses, bet nuskriausti nelieka ir sūnus Vėžiokai.

Liūtas

Karalius Saulė myli ne tik save, bet ir savo geltonplaukius vaikučius lepūnėlius. Dažniausiai myli taip stipriai, kad net nemato Jų trūkumų ar iškrėstų išdaigų. Meilė begalinė, viską toleruoja. Bet kokiu atveju Jiems atleis ir stengsis ištraukti iš bėdos. Tačiau nedovanos vieno dalyko – nepagarbos savo atžvilgiu. Liūtų tėvų širdis ir glėbys visada atviri vaikui, ką jie puikiai žino ir brangina. Nors Liūtai atrodo griežti ir rūstūs, vis tik vaikai jaučia, kad tai tik kaukė. Liūtukai profesionaliai išlaviruoja tarp drausmės ir nuolaidžiavimo.

Mergelė

Nekantrioji panelė tobulybė į tėvystę žiūri kaip į prievolę ir kelia ypač daug reikalavimų ne tik sau, bet ir vaikams. Ją kamuoja marga virtinė problemų, kurios kitų tėvų visai nejaudina. Mergelėms rūpi įdiegti vaikams atsakomybę, drausmę ir įpročius. Pareiga yra visų svarbiausia ir tik po to seka žaidimai bei linksmybės. Deda daug pastangų intelekto ugdymui. Tėvai Mergelės kruopščiai vykdo savo tėvystės pareigas, kartais perlenkdami lazdą, ir pamiršdami parodyti meilę ir švelnumą. Nevengia pademonstruoti ir kantrybės ribų.

Svarstyklės

Svyruoti gyvenime mėgstantys tėvai Svarstyklės be galo myli savo vaikus ir stengiasi išmokyti pagrindinių dalykų – pagarbos žmonėms, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių. Svarbiausias uždavinys yra siekti harmonijos tiek namuose, tiek viešojoje erdvėje. Jokių kumščių ir agresijos. Svarstyklės visada pasiruošusios padėti savo vaikams: patarti, pamokyti ar ištiesti pagalbos ranką sudėtingoje situacijoje. Taktiškai, ramiai ir įtikinamai, be pykčių. Tokia maniera užtikrina tėvų autoritetą vaikų akyse.

Skorpionas

Paslaptingieji gražuoliai Skorpionai susilaukia ne vieno Skorpioniuko ir sukuria gausią šeimą. Tik atmosfera joje dažnai permaininga – nuo subtropinio iki arktinio klimato. Vis dėlto augti ir išaugti laimingais žmonėmis Jie turi visas sąlygas ir galimybes. Be to, išauga tvirti ir užsigrūdinę. Tėvai truputėlį valdingi ir reiklūs. Kategoriškai laikosi savo pozicijos ir nelinkę keisti krypties vaikų auklėjimo atžvilgiu. Savo Skorpioniukus dievina ir jais didžiuojasi. Šią pasipūtimo ląstelę perduoda jaunajai kartai.

Šaulys

Judrusis ir veiklusis Šaulys su Šauliukais puiki komanda – gerai sutaria, randa bendrų temų ir užsiėmimų. Netgi jų požiūriai dėl laisvalaikio leidimo sutampa. Visi drauge aktyviai ir energingai leidžia laiką, keliauja, pramogauja, planuoja atostogas ir išvykas, smagiai leidžia savaitgalio vakarus. Tėvams Šauliams tėvystė ne priverstinė būtinybė, o maloni atrakcija. Todėl vaikai auga nevaržomi senų taisyklių, laisvi, pilni teigiamų emocijų, puoselėjama Jų iniciatyva. Kadangi Šauliai pasižymi svetingumu, Jų namuose dažnai nenutyla klegesys.

Ožiaragis

Švelniai konservatyvus ir senamadiškas, vengiantis eksperimentuoti auklėjimo klausimais. Vadovaujasi senais, Jo manymu, gerais metodais ir būdais. Tokiais pačiais, kokiais auklėjo Jį patį. Mama ir tėtis Ožiaragiai moko Ožiaragiukus tvarkos, drausmingumo ir beatodairiškai laikytis nustatytų reikalavimų, pavyzdžiui, nusivalyti batus, prieš įeinant. Ištikimi šeimos tradicijoms, mėgsta šeimyninius susibūrimus, šventes, savaitgalius. Stabili šeima, kurioje vyrauja šilti, draugiški ir pasitikėjimu grįsti tarpusavio santykiai.

Vandenis

Slidžiai draugiškas Vandenis palikuonims perduoda ne tik didžiąją dalį savo ryškių charakterio bruožų, bet ir originalių interesų palikimą. Todėl abi kartos darniai sugyvena bei papildo viena kitą. Tėvai ir vaikai puikiai sutaria ir pasitiki tarpusavyje, aptaria net ir asmeniškiausius dalykus. Toks artumas ir pasitikėjimas leidžia Vandeniams tėvams apsaugoti savo Vandeniukus nuo klaidingų sprendimų ar žalingos aplinkos poveikio. Šiaip jau Vandeniai reguliariai skiria dėmesio savo mažyliams, tačiau būna ir atvirkščiai, todėl derėtų rasti viduriuką.

Žuvys

Žvitriauodegės Žuvys, nuolankumo ir pasakiško dosnumo įsikūnyjimas, visiškai nemoka auklėti savo guvių Žuvyčių. Jos tiesiog dievina ir lepina savo mažuosius išdykėlius jūrinukus. O šie, gudruoliai ir apsukruoliai, idealiai naudojasi tėvų gerumu ir gauna viską, ko tik užsigeidžia. Žuvys nuolankiai tenkina vaikučių poreikius ir randa sprendimus iš susidariusių nepatogių situacijų, į kurias Jie patenka. Rūpinasi Jų dvasiniu tobulėjimu ir stengiasi sukurti kuo lengvesnį ir patogesnį gyvenimą, dažnai pamiršdami, kad retsykiais reikalinga ir disciplina.

 

 

Gediminas Kamarauskas

Gediminas Kamarauskas

Astrologas ir tarologas Gediminas Kamarauskas globoja LAIMINGUS HOROSKOPUS ir kviečia į save ir savo dienas pažvelgti per gerokai platesnę nei įprastą 12 Zodiako ženklų prizmę.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).