HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: kokia sportinė veikla tinkamiausia jūsų Zodiako ženklui?5 min read

6 sausio, 2020 3 min
Gediminas Kamarauskas

Autorius:

Gediminas Kamarauskas

LAIMINGAS HOROSKOPAS: kokia sportinė veikla tinkamiausia jūsų Zodiako ženklui?5 min read

Reading Time: 3 minutes

Kiekvienam iš mūsų tinka vis kitoks fizinis aktyvumas ir pratimai. LAIMĖS DIETOS horoskopų globėjas Gediminas Kamarauskas tikina: kas subalansuota Skorpionui, tas Mergelę išbalansuoja. Kita vertus, viską verta ir smagu išbandyti, nes kas jau kas, bet žvaigždės sportuoti nedraudžia. Pažiūrėkime, kokia sportinė veikla tinkamiausia Zodiako ženklams atskirai ir pagal norus.

Avinas

Įkrovimas. Jums privalu atsipalaiduoti ir įkrauti įtemptas raumenų grupes, o kartu ir nuraminti savo įaudrintus nervus. Kaip? Ne saldumynais, brendžiu ar likeriu. Tam reikia specialių pratimų. Štai keletas: sėdėjimas tyloje dieviškai minkštame fotelyje, nardymas po savo svajones (jei pavyks, galite ir po svetimas), gilus ir ritmingas kvėpavimas, malonus pasivaikščiojimas, prigludimas nugara prie medžio ir žiūrėjimas į plaukiančius debesius.

Laimes dieta Patreon banner

Jautis

Draugystė. Turite suvokti, jog būtent Jūs esate glaudžiai susiję su Žeme. Žemė be Jūsų lengvai išgyvens, o Jūs be jos – niekaip. Todėl gana skraidyti kosmose ar danguje. Džiaukitės gyvenimu Žemėje ir jos teikiamais malonumais bei energija. Valgydami nepamirškite apie tai kontempliuoti ir ypač mėgautis šiuo procesu. Įjunkite visus savo jutiminius pojūčius, kaip maistas teigiamai Jus veikia ir pakrauna.

Dvyniai

Įtaiga. Kaip žinia, galima užkalbėti, pakerėti ir nužiūrėti. Taigi be problemų galite ir įteigti sau, jog esate sveiki, laimingi, geidžiami (jei iki tol dar abejojote) ir niekas Jūsų nesunervins. Jums tereikia visiškai ramioje aplinkoje atsipalaiduoti, geriausiai pavyks atsigulus jaukiuose pataluose, ir sau pasakyti, jog Jūsų neužpuls jokie virusai, vabzdžiai, ligos, pavydžios draugės, kolegės ar kitokios negandos. Tokius pratimus kartokite reguliariai.

Vėžys

Pozavimas. Niekas taip gerai nenuteiks ir neatpalaiduos kaip smagus įvairių pozų praktikavimas. O kartu su juo ir tinkamas, reguliarus kvėpavimas – įkvepiant, iškvepiant. Tokios pozos gali būti: taisyklingas sėdėjimas ant kėdės, žiūrint mėgstamą programą, gulėjimas purslų vonioje, patogus drybsojimas ant sofutės su knyga, žurnalu ar išvis be nieko, susiraitymas ant palangės besigrožint miesto panorama ar prie židinio.

Liūtas

Kelionė. Štai Liūtukams, galima sakyti, nereikia jokių įmantrių treniruočių, technikų ar sporto šakų sveikatai bei psichikai sustiprinti. Iš prigimties tvirti ir gebantys susidoroti su visais iššūkiais. Tačiau, jeigu kada pajusite, kad trūksta jėgų ir senka nerviniai ištekliai, atsisėskite ant kėdės su atlošu, užsimerkite, iškelkite rankas į viršų ir pajuskite, kaip kylate aukštyn, į kosminę erdvę, virš žvaigždžių. Apsukę porą ratų, grįžkite į Žemę.

Mergelė

Nušvitimas. Tobulėjimo ekspertės turėtų atsisakyti kai kurių civilizacijos laimėjimų, kurie ne visada Joms išeina į naudą, pavyzdžiui, skanaus, bet nevisai sveiko maisto, puošnių konditerijos šedevrų. Lengva mankštelė ne visada padės palaikyti gerą savijautą. Derėtų išsamiau pasigilinti į sveikos gyvensenos privalumus. Į racioną įtraukti gamtos teikiamų gėrybių – žolyčių, daigelių, lapelių, šaknelių. Už tai sulauksite bendro sveikatos pagerėjimo, o ypač žarnyno padėkos.

Svarstyklės

Analizė. Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir vidinę darną, tačiau ne visada tai pavyksta. Ir kartais Svarstyklėms įsijungia centrifūga. Po tokių epizodų būtinai reikia save suimti į rankas ir atgauti jėgas. Skirkite sau truputį laiko. Atsisėskite ir ritmingai pakvėpuokite. Atsiloškite, jei turite galimybę, atsigulkite. Ir įjunkite malonių dalykų transliaciją. Galvokite vien tik apie pozityvius, malonumą teikiančius dalykus.

Skorpionas

Stiprinimas. Pavojingai žavūs Skorpionai puikiai jaučiasi šiame nuotykių pasaulyje ir moka išsisukti bet kokioje painioje gyvenimo situacijoje. Vis dėlto ir Jums yra vienas menkutis, bet labai naudingas lavinimo metodas lovasporčiui pagerinti. Turite reguliariai mankštinti savo meilės – šlaunų ir klubų – raumenis. Besipraktikuodami neužmirškite laisvai ir giliai kvėpuoti. Procesas bus sėkmingas, jeigu jausite plūstančią šilumą dubens srityje.

Šaulys

Imtynės. Veržliesiems ir niekuomet energijos nepritrūkstantiems Šauliams taip pat reikia judėjimo užsiėmimų, nors to Jų gyvenime ir taip netrūksta. Turime instrukciją vieno iš Jų gyvybiškai svarbaus organo funkcionalumui palaikyti. Viskas dėl kojų gerovės. Kad susidarytumėte išsamesnį vaizdą, pasileiskite sumo varžybų įrašą ir kartokite visus dalyvių judesius tol, kol pavyks nepriekaištingai juos atlikti.

Ožiaragis

Plūstelėjimas. Deguonis yra būtinas gyvybinei veiklai palaikyti. Tuo tarpu Ožiaragiams reikėtų papildomai užsiimti deguonies terapija ir ne tik dėl didesnio šio elemento poreiko smegenims ar kad mažiau žiovautų. Kuo daugiau deguonies, tuo sėkmingiau dirbs visas Ožiaragių organizmas. Taigi plačiau išsižiokite, įtempkite nosies šnerves, kad giliau įkvėptumėte ir deguonimi aprūpintumėte organus. Darant šį pratimą, būtina šypsena. Natūrali.

Vandenis

Rūšiavimas. Kadangi įdomieji Vandeniai yra itin jautrūs griežtai disciplinai ir dar nuobodžiai besikartojančiai, turime šaunų pasiūlymą, kuris leis prasiblaškyti ir paįvairinti savo kasdienybę. Susiraskite jaukią vietelę namuose, patogiai įsitaisykite su puodeliu kavos ar arbatos (šiluma veikia atpalaiduojančiai) ir apgalvokite visus Jums atsibodusius įpročius, veiklas ir netgi judesius. Galbūt rasite būdų, kaip juos atnaujinti, padaryti turiningesnius ar išvis pakeisti?

Žuvys

Vėdinimas. Labai svarbu nuolat vėdinti patalpas, nes tai – būtina puikios savijautos sąlyga. Antraip jausimės lyg ant galvos būtų nukritęs maišas. Taigi Žuvytėms taip pat reikalingas toks procesas. Patartina kuo dažniau būti gryname ore, miške ar bent jau prie lango. Tačiau nesivadovaukite jokia specialia technika. Kvėpuokite ramiai, laisvai. Jauskite, kaip oras užpildo plaučius ir visą gražiojo Jūsų pilvuko vidinę zoną. Tonusas kaipmat pagerės.

 

Gediminas Kamarauskas

Gediminas Kamarauskas

Astrologas ir tarologas Gediminas Kamarauskas globoja LAIMINGUS HOROSKOPUS ir kviečia į save ir savo dienas pažvelgti per gerokai platesnę nei įprastą 12 Zodiako ženklų prizmę.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).