HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: kokia bus vasara?7 min read

30 gegužės, 2021 4 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

LAIMINGAS HOROSKOPAS: kokia bus vasara?7 min read

Reading Time: 4 minutes

AVINAS

Vasaros pradžioje susiplanuokite laiko sau, pailsėkite, šiuo metu didesnė konfliktų, stiprių emocijų tikimybė. Būtų geriau nepriimti skubotų sprendimų. Tema, į kurią norėsite gilintis šiuo metu, gali būti svarbi Jums visus ateinančius metus. Tai gali būti santykiai, šeima, savirealizacija – stebėkite save ir situacijas, kuriose atsiduriate. Liepos mėnuo palankiausias asmeninių tikslų siekimui, būkite atidus siųsdamas ir perduodamas svarbią informaciją. Šiuo laikotarpiu taip pat norėsite išlaikyti nepriklausomybę, galbūt suplanuosite atostogas vienas/viena? 🙂 Norėsite laisvės, mėgavimosi, nuotykių. Šią vasarą būsite lyderiai, o aplink Jus bus žmonės, kurie Jus palaiko. Mėgaukitės!

 

JAUTIS

Šią vasarą Jaučiai gali sulaukti netikėtų žinių, atkreipkite dėmesį į naujienas birželio pradžioje. Jos gali būti susijusios su Jūsų finansais, karjeros kryptimi. Gali būti, kad šią vasarą taip pat sugrįš žmonės iš Jūsų praeities, tačiau neskubėkite prie šių žmonių emociškai prisirišti, santykius megzkite lengvai. Nuo liepos labiau pasitikėkite savo jėgomis, kontroliuokite savo progresą patys. Romantiniai santykiai klostysis puikiai, sieksite užmegzti ryšį su žmonėmis, kurie yra ir Jūsų draugai. Taip pat pasistenkite savo partnerį/partnerę įtraukti į veiklas su draugais, tai padės sustiprinti Jūsų artimiausius santykius. Mėgaukitės akimirkomis ir neplanuokite visko iki detalių, tegul ši vasara būna spontaniška ir pilna staigmenų!

Laimes dieta Patreon banner

 

DVYNIAI

Dvyniams ši vasara – labai tinkamas laikas padaryti ilgesnes pertraukas nuo socialinių tinklų, kompiuterio, telefono. Praleiskite kuo daugiau laiko gamtoje, užsiimkite savo mėgstamomis laisvalaikio veiklomis. Stenkitės mažiau kontroliuoti, mėgaukitės gaunamu dėmesiu. Susipažinsite su daugiau žmonių, kurie padės Jūsų karjeroje, taip pat suteiks palaikymo siekiant tikslų. Vasaros pradžioje galite sulaukti netikėtų naujienų, dienos bus emocingesnės, pasistenkite jas išnaudoti savo naudai, nekurkite konfliktinių situacijų. Skirsite daugiau dėmesio draugystėms, prioritetą skirkite artimiausiems žmonėms. Taip pat labai svarbus bus partnerio/partnerės palaikymas.

VĖŽYS

Vėžiai vasarą gali susiplanuoti saugų, smagų gimtadienį – galbūt norėsite aplankyti naują vietą ar nusipirkti sau tai, apie ką svajojote jau ilgą laiką? Venkite labai didelių susibūrimų, šiuo laikotarpiu geriau laiką leisti su savo artimiausiais draugais, šeima. Leiskite sau šią vasarą žydėti, nesistenkite pateisinti kitų kuriamų lūkesčių Jums. Gali prasidėti daug naujų draugysčių, būkite pasiruošęs daugiau atverti savo širdį. Meilės santykiai bus spontaniški, pilni siurprizų. Jei esate vienas, tai puikus laikas naujai partnerystei – kuo labiau išskirtinis žmogus, tuo stipresnį ryšį galite užmegzti. Susikurkite ir sąrašą veiklų, kurias norėsite išbandyti šią vasarą – tegul ji būna nepamirštama!

 

LIŪTAS

Liūtams vasaros pradžioje gali kilti šiek tiek nesklandumų bendraujant, galbūt būsite nesuprastas, tačiau išlikite kantrus, siekite pripažinimo pamažu. Kantrybė šią vasarą gali būti Jums ypač reikalinga, taip pat išlaikykite pozityvumą ir gerą nuotaiką. Visi pokyčiai tik į gerą! Šiuo laikotarpiu daugiau norėsite apmąstyti savo santykius, tai, ko Jums reikia iš meilės. Gimtadienį pasitikite su artimiausiais žmonėmis, iš kurių pasikraunate energijos – leiskite sau žydėti, būkite dėmesio centre. Vasaros laikas Jums gali būti aktyvus, laukia daug nuotykių, išvykų, draugysčių, meilės. Auginkite ir stiprinkite savo santykius, skirkite palaikymo savo  partneriui/partnerei.

 

MERGELĖ

Mergelės vasarą skirs daugiau laiko santykiams, meilei. Turėsite daugiau energijos, prasmingai praleiskite savo laisvą laiką – galbūt iš anksto verta susiplanuoti, kokias vietas aplankysite? Tai puikus laikas naujoms partnerystėms, taip pat žydės esami Jūsų santykiai, geras laikas rimtam įsipareigojimui. Vasaros pradžioje galite sulaukti ir paaukštinimo ar naujo darbo pasiūlymo. Jei svarstėte apie didesnius pokyčius savo karjeroje, ši vasara – puikus laikas tam! Neprisiimkite per daug darbų ir atsakomybių, tai gali Jus per daug varginti. Per savo gimtadienį leiskite, kad Jumis pasirūpintų, atsipalaiduokite. Galbūt laikas susiplanuoti savaitgalį sau? Romantika ir linksmybės lydės Jus visą vasarą!

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms vasara gali prasidėti emocingai, būsite linkę labiau vadovautis emocijomis nei protu. Šiuo laikotarpiu labiau norėsis rizikuoti, tačiau prieš priimdami sprendimus gerai pagalvokite. Šią vasarą taip pat norėsis daugiau nuotykių, šiltų santykių. Sieksite tobulos partnerystės, norėsite su parnteriu praleisti daug laiko, tačiau gali kilti problema norint viską suspėti. Gyvensite dideliu tempu, aktyviai, bus sudėtinga rasti laiko visoms veikloms. Į naujus santykius, jei tokie atsiras, galimai žiūrėsite atsipalaidavę, norėsite, kad jie būtų lengvi, nereikalaujantys daug pastangų. Įsipareigojusios Svarstyklės gali skirti daug dėmesio savo esamai partnerystei, įneškite daugiau kūrybiškumo, energijos. Šią vasarą Jums tiktų posakis – gyvename tik vieną kartą! 🙂

SKORPIONAS

Skorpionai vasarą gali nukreipti savo energiją į mokymąsį, naujų krypčių atradimą. Leiskite sau šiek tiek daugiau nei visuomet nukrypti nuo dienotvarkės, tai gali padėti atrasti ir naujas mėgiamas veiklas, hobius. Šią vasarą taip pat galite norėti daugiau pasinerti į psichologines veiklas, gilintis į save. Galbūt išbandysite meditacijas ar pradėsite lankyti terapijas? Vasaros pradžioje elkitės sąmoningai, stebėkite savo elgesį iš šalies. Būtų palankiau nepasiduoti pirmiems impulsams, prieš elgdamiesi impulsyviai, stabtelėkite. 🙂 Skorpionai, kurie neturi partnerio ar partnerės, gali nukreipti savo dėmesį į antrosios pusės paieškas, būsite romantiškas, tikėsite tikra meile. Laikas tam išties labai palankus, būkite atviras, nuoširdus bendraudamas su kitais žmonėmis, kurkite šiltus ryšius!

ŠAULYS

Šauliai šią vasarą greičiausiai norės fokusuotis į save, užsiimsite savo mėgstamomis veiklomis, tobulinsite savo asmeninius įgūdžius. Juos vėliau galėsite naudingai pritaikyti padėdami savo šeimai ar kitai žmonių grupei, kuriai priklausote. Pasistenkite vengti dramatiškų emocijų, konfliktinių situacijų, ieškokite daugiau ramybės, ypač vasaros pradžioje. Tai puikus laikas atsisakyti žalingų įpročių, pasirūpinkite savo sveikata, sveiku gyvenimo būdu. Jei suplanavote tolimas keliones vasarai, prieš išvykdami iš namų atidžiai pasitikrinkite, ar viską pasiėmėte, apgalvokite, ar nieko nepamiršote. 🙂 Šią vasarą taip pat pritrauksite daugiau romantiškai nusiteikusių žmonių, tačiau norėsite išlaikyti ir savo laisvę. Tegul ši vasara būna pilna nuotykių!

OŽIARAGIS

Ožiaragiams šią vasarą gali norėtis tvarkyti savo finansus, galite būti šiek tiek konservatyvus dėl savo išlaidų. Daugiausiai savo išlaidų norėsite skirti šeimai, tačiau pasistenkite didesnių pirkinių planus susidaryti iš anksto, tai būtų palankiau nei pirkti impulsyviai. Šią vasarą taip pat nepamirškite atsipalaiduoti, raskite laiko savo mėgstamoms veikloms. Padrąsinkite aplinkinius imtis didesnių pokyčių. Kitiems bus labai svarbi Jūsų parama, palaikymas. Progresas šią vasarą vyks stabiliai, iš lėto, prisiimkite atsakomybę už darbus, kurie atneš Jums ilgalaikės naudos. Šiuo laikotarpiu taip pat norėsite labiau kontroliuoti savo emocijas. Su partneriu/partnere suplanuokite atostogas, laiką kartu. Šią vasarą apsupkite save žmonėmis, kurie Jus papildo! 🙂

 

VANDENIS

Vandeniai šią vasarą norės praleisti daugiau laiko su šeima, Jūsų šeima taip pat sieks daugiau Jūsų palaikymo, dėmesio. Pasistenkite susiplanuoti laiką taip, kad pabūtumėte su artimaisiais, tačiau taip pat įgyvendintumėte savo asmeninius planus. Gali atsinaujinti ryšiai su draugais ar kolegomis iš praeities. Skleiskite daugiau meilės negu kritikos, tai leis jaustis gerai ne tik Jus supantiems žmonėms, bet ir Jums. Priimkite kitų sakomus pagyrimus, įvertinkite ir pats save. 🙂 Palankus laikas spręsti finansinius klausimus, didesnės galimybės laukia ir Jūsų karjeroje. Būkite energingas ir aktyvus, visas palankias galimybes išnaudokite savo naudai! Vasaros viduryje galbūt galvosite apie rimtesnius įsipareigojimus santykiuose, kalbėkitės apie tai ir su savo antrąja puse. 🙂

ŽUVYS

Žuvys šią vasarą skleis ypatingą energiją, būsite charizmatiškas, žavėsite aplinkinius. Tai gali būti palankus laikas daugiau nei įprastai rizikuoti, taip pat klausyti savo širdies, intuicijos. Vasaros pradžia gali atnešti šiek tiek netikėtų situacijų, kurios susijusios su Jūsų asmeniniais tikslais, projektais. Karjeroje jausitės motyvuotas, tuo pačiu pritrauksite ir daugiau palankių aplinkybių. Priimkite galimybes, kurios pasitaiko Jūsų kelyje arba bent jau rimtai jas apsvarstykite. 🙂 Meilės sritis taip pat klostysis palankiai Jums, Jūsų partneris tikės Jumis ir Jūsų svajonėmis. Jei partnerio neturite, pritrauksite būtent tokius žmones – optimistiškus, palaikančius Jūsų idėjas, planus. Vasaros pabaigoje gali atrodyti, kad žengiate į naują gyvenimo etapą. Ar pasiruošėte geriausiai savo vasarai? 🙂

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).