HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus Tavo savaitė? (11.23-11.30)3 min read

23 lapkričio, 2020 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus Tavo savaitė? (11.23-11.30)3 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avinams nuo šios savaitės taps lengviau matyti situacijas ir aplinkybes objektyviai. Galite pasitikėti ir savo nuojauta. Taip pat pasiruoškite daugiau bendrauti, sutiksite daugiau bendraminčių. Jei santykiai su šeima ar draugais buvo įtempti, pats laikas sugrąžinti balansą! Jeigu turite pažadų sau, tai taip pat puikus laikas juos ištesėti. 🙂

JAUTIS

Jaučiams paskutinė lapkričio savaitė gali atrodyti labai intensyvi. Darbas grupėje taps produktyvesnis, lengviau susišnekėsite, susiderinsite. Puikus laikas dirbti su naujais projektais technologijų srityje. Neskubėkite priimti sprendimų, ypač susijusių su pinigais, atlyginimu. Nuo šios savaitės prasidės ir laikotarpis, kai jausitės labiau patenkinti savo darbu.

DVYNIAI

Ši savaitė dvyniams bus intensyviausia šį mėnesį. Jei mąstėte apie naujus tikslus, naujus siekius karjeroje, tai puikus laikas tikslų išsigryninimui, detalizavimui. Gali būti, kad gilinsitės į save, siekdami nusistatyti naujas kryptis. Norėsite pildyti, realizuoti savo svajones.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Paskutinės lapkričio dienos vėžiams gali atnešti naujų idėjų, bet taip pat tam tikrą pertrauką ir poilsį nuo dalykų, kurie Jums nebereikalingi. Jei paskutiniu metu neturėjote įkvėpimo, buvote pesimistiškas, šią savaitę pajusite daugiau pozityvumo. 🙂 Jei siekėte subalansuoti sveiką gyvenimo būdą, rūpinotės savo kūnu, sveikata, dabar pradėsite matyti rezultatus.

LIŪTAS

Paskutinė lapkričio savaitė liūtams turėtų būti emociškai lengvesnė, paleisite neigiamas emocijas. Jei santykiuose buvo kilę neaiškumų, chaoso, dabar turėsite aiškią nuojautą, ką daryti toliau. Ši savaitė taip pat gali atnešti situacijų, kur reikės Jūsų objektyvumo, turėsite būti nešališki.

MERGELĖ

Mergelėms ši savaitė labai tinkama tikslų, planų įgyvendinimui. Aiškiai žinosite, ko norite partnerystėje, kokius sprendimus šioje srityje reikėtų priimti. Galite sulaukti naujienų darbe, kurios gali būti netikėtos, nešančios pokyčius.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šią savaitę turės daugiausiai įkvėpimo. Norėsite rūpintis savo sveikata, sveika mityba, galbūt pradėsite aktyviau sportuoti, skirsite dėmesio savo kūnui. Atsisakykite dalykų, kurie nekelia džiaugsmo. Jeigu turėjote daug energijos ir entuziazmo darbe, tai laikas, kai jausite energiją ir aplinkoje. Labai geras laikas rašyti, išreikšti savo mintis.

SKORPIONAS

Šią savaitę daugiausia dėmesio skirsite meilei ir piniginiams reikalams. Jei jautėte abejonių dėl savo partnerio, artimiausių draugų, dabar abejonės išsisklaidys. Naudositės nuojauta nustatydami artimiausius tikslus sau. Galite atsiverti, labai atvirai pasikalbėti su Jums artimu žmogumi.

ŠAULYS

Šauliams šią savaitę bus svarbūs artimiausi ryšiai, šeimoje jausite artumą, daugiau kalbėsitės. Nepamirškite reguliariai savimi rūpintis, priminkite apie save ir tolimesniems giminaičiams, skyrę jiems dėmesio, ir patys jausitės geriau. Artimas Jums žmogus gali priimti svarbų sprendimą, pasistenkite parodyti palaikymą.

OŽIARAGIS

Šią savaitę ožiaragiai labai aiškiai mąstys, aiškiai reikš ir savo mintis. Bus lengva priimti racionalius sprendimus. Galite suplanuoti pokalbius, kuriuos vis atidėliojote. Greičiausiai būsite paslaugesni, norėsite daugiau padėti kitiems. Išnaudokite šią energiją prasmingai!:)

VANDENIS

Paskutinė lapkričio savaitė gali būti aktyvi, pilna veiksmo. Jei darbas atrodė neįkvepiantis, užduotis įgyvendinote lėtu tempu, šią savaitę puikus laikas aktyviau imtis iniciatyvos! Pagalvokite ir apie savo išlaidas, suplanuokite jas, kad pasiruoštumėte gruodžio šventėms. Romantiniai santykiai taip pat turėtų būti harmoningi, švelnūs.

ŽUVYS

Žuvys šią savaitę gali turėti daugiau jėgų seniai pradėtiems projektams, sudominsite kitus žmones. Būkite atviri pokyčiams, galite sulaukti naujienų iš šeimos narių, tai gali būti susiję su Jūsų gyvenamąja vieta. Aplinkai labai reikės ir Jūsų originalumo, išskirtinių idėjų, kurios bus vertinamos.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).