HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus ši savaitė? (11.16-11.22)4 min read

16 lapkričio, 2020 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus ši savaitė? (11.16-11.22)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avinams nuo šios savaitės patariama kurti ateities vizijas, jos bus lengvai įgyvendinamos. Stenkitės praplėsti savo akiratį, žiūrėkite dokumentinius filmus ar skaitykite istorines knygas. Tai praskaidrins rudens vakarus ir praturtins Jūsų žinių bagažą, atneš naujų idėjų. Taip pat galbūt norėsite planuoti atostogas ar tobulinti savo įgūdžius nuotoliniuose kursuose.

JAUTIS

Jaučiams šią savaitę patariama skirti daugiau laiko namams, koncentruotis į kelias svarbiausias užduotis ir mažiau laiko praleisti viešumoje. Prioritetą reikėtų teikti kitų klausymuisi, o ne kalbėjimui, atkreipkite dėmesį į visas savo mintis, nuojautas. Ši savaitė bus ramesnė, išskyrus lapkričio 17 dieną – tądien galite norėti labiau kovoti už save, didesnė konfliktų tikimybė, reikėtų stengtis išlaikyti kantrybę.

DVYNIAI

Dvyniams reikėtų stengtis išlaikyti ramybę, ypač antradienį, kai galite būti emocingesni, nekantrūs. Taip pat šią savaitę galite sulaukti neigiamo požiūrio į savo idėjas, jis gali būti ne toks, kokio tikėjotės. Greičiausiai norėsite praleisti daugiau laiko ramybėje, galbūt atsiriboti nuo socialinių tinklų, perplanuoti savo susitikimus. Savaitgalį daug mąstysite apie artimus žmones, skirsite jiems daugiau dėmesio.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Šią savaitę galite jausti daugiau emocijų ir išgyvenimų santykiuose, taip pat galite turėti mažiau kantrybės. Stenkitės bendrauti švelniai, pagalvokite apie pasekmes. Atsargiai reikškite savo mintis ir virtualioje erdvėje, nes galite būti suprastas neteisingai. Savaitgalį norėsite skirti laiko savo mėgstamiems ritualams, pavyzdžiui, jogai, rytinei kavai ar pasivaikščiojimui miške.

LIŪTAS

Liūtams ši savaitė gali būti sudėtinga stengiantis atrasti darbo ir laisvalaikio balansą. Galite išgyventi daugiau streso balansuodami tarp įsipareigojimų. Jei šeimos nariai neleidžia Jums susikaupti darbams, stenkitės reaguoti ramiai, pagalvokite, kad daug kas susiduria su panašia situacija. Savaitgalį norėsite pasilinksminti, reikės tik išsirinkti, kaip leisite laiką – mokysitės šokių, gaminsite naują patiekalą ar piešite?:)

MERGELĖ

Mergelės šią savaitę gali patirti stresą keliančių pokalbių, stenkitės atsargiai bendrauti, išlaikykite kantrybę. Savaitgalį pailsėkite nuo savo pareigų ir projektų, skirkite daugiau dėmesio namams, šeimai. Galite jaustis šiek tiek nepastovios nuotaikos, irzlesni. Skirkite laiko sau, atsipalaiduokite -surenkite filmų vakarą ar pasilepinkite karšta vonia, grožio procedūromis.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę galite jausti norą impulsyviai leisti pinigus, galbūt jausite spaudimą darbe, jaudinsitės dėl savo finansų. Stenkitės mažiau nervintis, būkite labiau iniciatyvūs. Kreipkitės į pažįstamus, kurie gali padėti, vietoj to, kad bandytumėte viską išspręsti patys. Savaitgalį puikus laikas bendravimui su draugais, socializacijai (nuotoliniu būdu? J). Žmonės aplink Jus vertins Jūsų išsakomas idėjas.

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę turėtų stengtis atsargiai išsakyti savo nuomonę, kad ji nesukeltų nereikalingų konfliktų. Pagalvokite prieš kažką sakydami, būkite sąžiningi, teisingi. Savaitgalį Jūsų idėjos pradės realizuotis, imsitės veiksmų įgyvendindami savo norus. Būkite darbingi ir produktyvūs!

ŠAULYS

Šią savaitę šauliai gali patirti šiek tiek daugiau streso, galite būti impulsyvesni. Atsargiai prisiimkite atsakomybes, įvertinkite, ar būsite pajėgūs jas įgyvendinti. Daugiau rūpinkitės savo sveikata, sveikai maitinkitės. Nuo šeštadienio jausite daugiau energijos ir iniciatyvos pradėti įgyvendinti naujus planus. Galite galvoti apie tai, ko norite siekti, išsigryninti prioritetus. Kuo detalesnį planą turėsite, tuo geriau!

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę gali jaustis šiek tiek nutolę nuo artimųjų, būkite atsargūs, nes kiti gali būti jautresni Jūsų žodžiams, veiksmams. Aplink taip pat galite jausti daugiau nerimo, įtampos. Skirkite kokybiško laiko sau ir artimiesiems. Savaitgalį geriausia būtų pailsėti, apgalvoti kitos savaitės planus.

VANDENIS

Vandeniams šią savaitę gali būti sudėtinga išlaikyti darbo ir laisvalaikio balansą, galite jausti didelį spaudimą darbe, taip pat iš artimųjų. Galvokite pozityviai, nesistenkite pateisinti visų lūkesčių. Savaitgalį pabendraukite su bendraminčiais, išsakykite savo svajones, gaukite pagalbos iš kitų. Bendradarbiavimas, kurį pradėsite dabar, gali labai padėti ateityje.

ŽUVYS

Žuvys gali įsivelti į konfliktus, ypač antradienį. Konfliktas gali kilti netikėtai, netinkamoje vietoje, netinkamu laiku. Galite laisvai išreikšti savo nuomonę, tačiau būkite atsargūs, kad neįžeistumėte kitų žmonių. Nesivelkite į beprasmiškas diskusijas. Savaitgalį galite prisiimti daugiau atsakomybės, norėsite organizuoti šeimos, namiškių laisvalaikį.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).