HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė(01.25 – 01.31)4 min read

25 sausio, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė(01.25 – 01.31)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Paskutinę sausio savaitę avino ženklo atstovams patariama daugiau dirbti komandoje, suvienyti savo jėgas su kitais žmonėmis. Nenutolkite nuo artimųjų, venkite impulsyvumo. Ketvirtadienis – labai sėkminga diena, ypač tinkamas laikas visuomeniniams, inovatyviems projektams. Savaitgalį reikėtų atidžiau bendrauti, siųsti žinutes, gali atsirasti komunikacinių nesusipratimų.

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę gali jausti norą šiek tiek atitolti nuo kitų, pasirūpinti savimi. Galimi nuotaikų svyravimai, iššūkius keis galimybės. Didžiausi iššūkiai gali būti susiję su Jūsų stabilumo noru – greičiausiai tam trukdys Jūsų pačių ar aplinkinių nestabili nuotaika. Ketvirtadienį stengsitės atrasti balansą darbe, turėsite daug energijos ir motyvacijos.

DVYNIAI

Dvyniams ši savaitė – tinkamas laikas kalbėtis apie savo jausmus, reikšti savo mintis. Jei jausitės kaprizingi ar neramūs, leiskite sau pailsėti. Nespauskite savęs, dabar tinkamas laikas tikslų siekti lėtai, stabiliai. Pasistenkite nedalinti pažadų, kurių negalėsite įgyvendinti, objektyviai įvertinkite savo galimybes. Savaitės pabaiga – puikus laikas mokyti kitus, perduoti savo patirtį.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Paskutinė sausio savaitė vėžiams gali būti intensyvi, galite artimai susidurti su kitų žmonių norais ir rūpesčiais. Trečiadienį gali kilti iššūkis siekiant atrasti balansą – norėsite pabūti vieni, tačiau taip pat ir bendradarbiauti su kitais. Savaitės pradžioje ypač aiškiai “girdėsite” savo nuojautą, kuri parodys, su kuo galite dalintis savo rūpesčiais. Savaitgalį galite sulaukti netikėto skambučio ar žinutės.

LIŪTAS

Liūtams ši savaitė svarbi partnerysčių atžvilgiu, jausite įkvėpimą, norėsite labiau pademonstruoti savo įsipareigojimą. Geras laikas rimtų santykių pradžiai, esami santykiai gali būti dinamiški. Nuo savaitgalio stenkitės labiau atkreipti dėmesį į savo išsakomus žodžius, atidžiai siųskite žinutes ar elektroninius laiškus – dėl neapdairumo ten gali pasitaikyti klaidų.

MERGELĖ

Šios savaitės pagrindinės temos mergelių ženko atstovams – sveikata, rūpinimasis savimi. Galite būti didesni perfekcionistai, tai puikus laikas ir pradėti įgyvendinti savo naujametinius pažadus, jei to dar nepadarėte. 🙂 Būsite linkęs atkreipti dėmesį į detales, analizuosite žmones, situacijas. Stenkitės netapti per daug kontroliuojantys, būkite tolerantiški chaosui, ypač šeimoje.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo atstovams ši savaitė – puikus laikas romantikai! Antradienį emocijos gali būti intensyvesnės, gali paaiškėti stebinanti informacija, paslaptys. Tai puikus metas paleisti neigiamas emocijas, praeities prisiminimus, nuoskaudas. Ketvirtadienį galite sulaukti netikėtumų meilės srityje. Bendradarbiaukite, dalinkitės savo idėjomis, geras laikas ir aktyviai veiklai socialiniuose tinkluose.

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę gali būti pastebėti darbe, būsite ir labiau nei įprastai užsiėmę. Rūpinkitės savo santykiais, skirkite dėmesio partneriui, negrįžkite prie praeities nuoskaudų. Gali atrodyti, kad turite daugiau rūpesčių namuose. Artimieji gali nepritarti Jūsų planams, tačiau nepriimkite to asmeniškai, pasitikėkite savimi ir savo nuojauta.

 

ŠAULYS

Šauliams paskutinę sausio savaitę reikėtų stengtis išlaikyti ramybę, mėgautis akimirkomis. Turėsite daug idėjų, Jūsų dienotvarkė bus aktyvi. Antradienį galite pasižymėti labai kategoriška nuomone, aplinkybės gali versti Jus priimti skubius sprendimus. Gali būti, kad turėsite mažiau kantrybės, paklauskite savęs, ką dabar būtina atlikti, o kas galbūt gali palaukti? 🙂

OŽIARAGIS

Ožiaragiams šią savaitę patariama išnaudoti savo produktyvumą, ypač darbuose, kurie susiję su finansais, išlikite pareigingas. Ketvirtadienį jausite stiprias emocijas, galite norėti elgtis ekstremaliai, ypač santykiuose. Pasitikėsite savimi, norėsite daryti tai, ko dar niekada nedarėte. Savaitgalį būtų geriau tiesiogiai, be užuolankų reikšti savo mintis.

VANDENIS

Vandeniai paskutinę sausio savaitę bus orientuoti į savo asmeninius tikslus, pradėtus projektus. Gali kilti iššūkių, tačiau tam, kad juos išspręstumėte, ieškokite sąjungininkų, kurie gali padėti. Jūsų emocinės būsenos palaikymas taip pat labai svarbus, pasistenkite „neperdegti“. Ketvirtadienis – sėkmingiausia savaitės diena, skirkite laiką svarbiausiems žmonėms, užduotims, veikloms.

ŽUVYS

Žuvys šią savaitę bus ypač artistiškos, turėsite aktyvią vaizduotę. Antradienį greičiausiai daugiau bendrausite, sulauksite daugiau žinučių, skambučių. Kažkas gali kelti Jums spaudimą dėl sprendimų priėmimo, jei abejojate, geriau palaukite, klausykite savo intuicijos. Pasistenkite atsakyti į visas žinutes, laiškus savo draugams, tai padės Jums išlaikyti gerą nuotaiką, pasikrauti energijos.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).