HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (12.07 – 12.13)4 min read

7 gruodžio, 2020 3 min
Avatar

Autorius:

Migle Palauskaite

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (12.07 – 12.13)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovai šią savaitę bus optimistiški, po truputį pradėsite jausti ir šventinę nuotaiką. Plėskite savo pasaulėžiūrą, tai puikus laikas ir kelionėms. (Dėl susiklosčiusių aplinkybių galite keliauti virtualiai – aplankyti parodas, muziejus įvairiose pasaulio vietose. ) Daugiau mąstysite ir apie ateitį, kiti aiškiau supras Jūsų planus. Suderinkite savo ir kitų lūkesčius prieš prisiimdami naujas atsakomybes.

JAUTIS

Per ateinančią savaitę skirkite daugiau laiko sau. Tai puikus laikas pailsėti nuo intensyvių emocijų. Nenusiminkite, jei reikės daugiau laiko praleisti vienumoje – išnaudokite šį laiką naudingai – gilindamiesi į naują sritį, užbaigdami darbus, kuriuos vis atidėliojote. Užsitikrinkite sau daug miego, poilsio, tai svarbus atsinaujinimo laikas. Sekmadienį (gruodžio 13 d.) – didesnė konfliktų tikimybė, būkite atidesni su išlaidomis.

DVYNIAI

Dvyniams šią savaitę puikus laikas bendradarbiauti su kitais žmonėmis, dviese turėsite daugiau įkvepiančių idėjų, jos bus lengviau įgyvendinamos. Geriausi partneriai šiuo metu – žmonės, kurie gali papildyti Jūsų sugebėjimus, žinias. Šią, taip pat ir kitą savaitę puikus laikas sutarčių pasirašymui, rimtiems pokalbiams darbe. Sekmadienį gali paaiškėti Jums nepalankios detalės, susijusios su darbu.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžių mėgstamiausias mėnuo – gruodis, kai galima skirti daugiau laiko namams, rūpintis namiškiais, puošti namų aplinką. Pasistenkite neišsibalansuoti ir neskirkite per daug laiko buitiniams rūpesčiams. Pasidovanokite sau išankstinę dovaną švenčių proga, išbandykite naujus receptus, kuriais galėsite nustebinti savo artimuosius. Tai geras laikas konkrečių planų kūrimui, organizavimui, išsigryninkite kitų metų planus.

LIŪTAS

Šią savaitę jausite didesnį kūrybiškumą, skleisite atsipalaidavimo, linksmybių nuotaiką. Šią energiją išnaudokite prasmingai – kurkite šventinę nuotaiką namuose, galbūt norėsite nustebinti ir savo bendradarbius? Pasiruoškite virtualius sveikinimus artimiems žmonėms, kolegoms. Neprisiimkite per daug atsakomybių, galite jausti didesnį nei įprastai spaudimą iš aplinkinių.

MERGELĖ

Mergelėms šią savaitę norėsis būti namuose, džiaugsitės, kad nereikia niekur važiuoti. Jei per šventes negalėsite susitikti su visais artimaisiais, tai puikus laikas tam pasiruošti. Susiraskite senus šeimos receptus, peržiūrėkite nuotraukas, susisiekite su artimaisiais virtualiai. Sekmadienį galite jaustis šiek tiek atsiriboję nuo kitų, norėsite daugiau laiko praleisti vienas.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms ši savaitė būtų puiki bendravimui su kitais, vakarėliams. Dėl apribojimų reikėtų vengti didesnių susibūrimų, ir tai šią savaitę gali atrodyti ypač didelis iššūkis. Svarstyklėms patariama nukreipti šią energiją – suorganizuokite draugų pokalbių ar žaidimų vakarą nuotoliniu būdu. Šią ir kitą savaitę turėsite daugiau idėjų, kaip suburti aplink esančius žmones. Tai puikus laikas paruošti laiškus ar atvirutes artimiems žmonėms švenčių proga.

SKORPIONAS

Šią savaitę būsite produktyvus, galvosite apie tai, kaip pagerinti savo finansinę situaciją. Galbūt kils idėjų, kaip papildomai užsidirbti pinigų. Papildomą laiką galite išnaudoti būtent tokių idėjų išgryninimui, planų detalizavimui. Jei norite save palepinti, nepamirškite pagalvoti apie savo sveikatą, svarbiausia, kad liktumėte sveiki ir saugūs. Pasidovanokite sau dovaną, kurios šiais metais nusipelnėte, tik įsitikinkite, kad neišleisite viso savo biudžeto. 

ŠAULYS

Gruodis paprastai yra puikus mėnuo Šauliams, kurie šią savaitę taip pat turės daug entuziazmo, optimizmo. Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata ir saugumu, galite galvoti apie tai, kur norėtumėte išbandyti save. Šaulių laukia naujas etapas, todėl galite skirti laiko jam pasiruošti. Būkite atviras naujoms idėjoms, išlaisvinkite savo vaizduotę, savo idėjomis galite nustebinti ir pats save.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams reikėtų pailsėti, nesijaudinkite, jei nejaučiate daug energijos gruodžio pradžioje. Leiskite sau pasiimti pertrauką, skirkite laiko namiškiams. Nuo trečiosios gruodžio savaitės turėsite daugiau atsakomybių, užduočių, todėl dabar galite tam pasiruošti. Pasistenkite teisingai atsirinkti gaunamą informaciją, nes jos galite gauti per daug. Jei abejojate prieš priimdami sprendimą, geriau neskubėkite, svarbiems sprendimams patariama palaukti naujų metų. 

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę gali norėti daugiau bendrauti, susitikti su kitais žmonėmis, galite blogai jaustis dėl atšauktų atostogų ar kitų apribojimų. Nepamirškite, kad šį laiką vis tiek galite išnaudoti prasmingai, linksmai – pavyzdžiui, surengdami nuotolinį vakarėlį draugams. Jei rasite būdų, kaip galite pabendrauti su draugais ir artimais žmonėmis, tai pralinksmins ir pakels nuotaiką ne tik Jums, bet ir kitiems, tokiu metu, kai to labiausiai reikia.  Sekmadienį atidžiau sekite savo išlaidas, galite būti linkę išleisti daugiau nei planavote.

ŽUVYS

Žuvys šią savaitę džiaugsis galėdamos skirti daugiau laiko karjerai, darbui. Būsite orientuoti į tikslus, ypač karjeros srityje. Geriausia būtų panaudoti savo kūrybiškumą, komunikacinius įgūdžius, taip pat socialinius kontaktus. Jei pajausite, kad per daug koncentruojatės į darbą ir pamirštate pasirūpinti savimi, šeima, pasistenkite atrasti balansą. Norą pabėgti nuo pareigų galite jausti sekmadienį, kai norėsite pailsėti, apdovanoti save.


Daugiau skaitykite čia.


Avatar

Migle Palauskaite

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).