HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (11.30 – 12.06)3 min read

28 lapkričio, 2020 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (11.30 – 12.06)3 min read

Reading Time: 3 minutes

 

AVINAS

Avinams ši savaitė atneš vidinės ramybės, balanso ir harmonijos santykiuose. Būsite produktyvus, tai puikus laikas siekti savo tikslų. Aplinkiniai vertins Jūsų pozityvų požiūrį ir iniciatyvą. Jūsų objektyvumas ir gebėjimas pasverti savo argumentus padės išspręsti asmenines problemas. Romantiniuose santykiuose jausite abipusę pagarbą.

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę gali jaustis nestabilios, nepastovios nuotaikos, taip pat gali keistis ir Jūsų asmeniniai norai, tikslai. Gali būti sunku atsipalaiduoti, bet tai sėkmingas laikas profesinėje srityje. Išlaikykite savo atsakingą požiūrį, kantrybę, Jūsų sunkus darbas galiausiai atsipirks. Būsite aktyvus socialiniame gyvenime, daugiau bendrausite su draugais.

Laimes dieta Patreon banner

DVYNIAI

Dvyniai gali jausti didesnį spaudimą iš konkurentų, reikėtų atsitraukti iš situacijų, kurios kelia didelių sunkumų. Apgalvokite, ar darote tai, ko iš tiesų norite, ar tai geriausias Jūsų pasirinkimas. Šią savaitę puikus laikas skirti daugiau dėmesio savo draugystėms, įnešti ten daugiau energijos, atsinaujinimo.

VĖŽYS

Vėžio ženklo atstovai gali jausti, kad nuo šios savaitės tampa lengviau pažvelgti į save iš šalies, pastebėti galimybes aplinkoje. Susiklosčiusios aplinkybės, atsitiktiniai įvykiai gali sukurti puikias galimybes asmeniniam, profesiniam augimui. Jausite norą ginti save, savo požiūrį. Bus lengviau ir atsipalaiduoti.

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę jaus didesnę ramybę, lengviau sieks savo tikslų. Pirmąją gruodžio savaitę taip pat galite sulaukti gerų naujienų, malonių pokalbių. Šiuo laikotarpiu racionaliai galvosite, taip pat įtikinamai reikšite savo mintis. Tai puikus laikas prašyti paslaugų, derėtis, pristatyti savo idėjas.

MERGELĖ

Mergelės šią savaitę jaus pakankamai didelį tempą, aktyviai bendraus, galvos apie ateitį. Įtemptas laikas darbe gali skatinti priimti skubotus sprendimus, todėl skirkite daugiau laiko pagalvojimui, pasitarkite su kitais. Jausite didesnį norą pritraukti dėmesio, norėsite būti įvertinti, pastebėti. Nuo to gali priklausyti ir Jūsų nuotaika.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šią savaitę turės daugiau energijos, entuziazmo, kūrybiškumo. Pasitikėjimas savimi ir pozityvus požiūris padės sudaryti puikų pirmą įspūdį apie save, tai gali pritraukti ir žmones, kurie padės ateityje. Gali būti, kad norėsite daugiau socializuotis, išrašyti savo mintis. Būkite iniciatyvūs, kad pamatytumėte savo progresą!

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę gali jausti, kad lengviau atsipalaiduoja santykiuose, daugiau dėmesio skirsite partneriui. Tai puikus laikas romantikai, harmonijai, linksmybėms. Lengviau pritrauksite kitus žmones, būsite jautresnis. Tai puikus laikas rūpintis kitais žmonėmis, puošti savo namus, artimiausią aplinką.

ŠAULYS

Šauliams bus lengviau pasitikėti savimi, jausite daugiau energijos, išreikšite savo norus, tikslus. Aiškiai mąstysite, padaugės bendravimo su kitais, susitikimų. Tai gali būti aktyvus laikas, galbūt sulauksite naujienų, priimsite svarbius sprendimus. Tai puikus laikas apgalvoti ilgesnio laikotarpio tikslus – ir praėjusių metų, ir ateinančių.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams norėsis ginti savo požiūrį, mintis. Galite būti impulsyvūs, rizikuoti. Išreikškite savo energiją sportuodami, aktyviai leisdami laiką. Santykiuose reikėtų išlaikyti kantrybę, empatiją. Lengvai parodysite kitiems savo meilę, dėmesį. Keisitės komplimentais su artimiausiais žmonėmis, galbūt padėsite kitiems.

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę turės daugiau energijos, sieksite savo tikslų. Pasitikėsite savimi, būsite ramūs, užtikrinti savimi. Tai atsispindės ir Jūsų santykiuose. Geras laikas mokytis, rašyti, išreikšti savo mintis. Taip pat puikus laikas pirkti ar parduoti. Galbūt metas susitvarkyti spintą ir atsisakyti nereikalingų daiktų?:)

ŽUVYS

Žuvims gali atrodyti, kad dirbate sunkiau nei įprastai. Jūsų vadovai gali skirti papildomų užduočių, išbandymų, galbūt turėsite įrodyti, kad esate savo srities ekspertas. Reikėtų stengtis susikoncentruoti, nepasiduoti spaudimui. Šią savaitę aktyviau bendrausite su kitais, nepriimkite skubių, neapgalvotų sprendimų.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).