HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (11.02-11.09)3 min read

2 lapkričio, 2020 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (11.02-11.09)3 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Prasideda laisvės, transformacijų laikas. Rūpinkitės savimi, skirkite dėmesio draugysčių puoselėjimui. Stenkitės aiškiai reikšti savo mintis, tai padės jausti ramybę ir harmoniją santykiuose. Patariama daugiau klausytis, įsiklausyti į kitų išsakomą nuomonę. Galite jausti išorinį spaudimą, bet nepamirškite, kad viduje esate labai stiprus.

 

JAUTIS

Reikėtų nepanikuoti, jei darbo aplinkoje jaučiamas chaosas, jau šią savaitę čia gali atsirasti didesnė tvarka, aiškumas. Tai gali būti ir projektų, atliktų darbų pabaiga. Aplinkoje esantys žmonės gali priminti Jums, ką žadėjote anksčiau. Iki kitos savaitės galite norėti priimti sprendimus, kurie Jums suteiks daugiau laisvės. Galite atrasti ir daugiau kūrybingumo savyje.

Laimes dieta Patreon banner

 

DVYNIAI

Šią savaitę jausite palengvėjimą, daugiau romantikos, entuziazmo, pozityvumo. Galite kovoti už savo poreikius, aiškiai juos išreikšti kitiems. Norėsite laisvės būti savimi, gali būti, kad ir pats pradėsite keisti savo požiūrį tam tikrais klausimais. Būsite linkę klausyti savo nuojautos.

 

VĖŽYS

Iki lapkričio galėjote jaustis nesuprasti, neišgirsti, ypač namų aplinkoje. Šią savaitę bendravimas su kitais žmonėmis turėtų tapti sklandesnis. Romantinėse draugystėse gali atsirasti noras būti mažiau kontroliuojamu, taip pat galite suteikti daugiau laisvės partneriui. Tai padės labiau savimi pasitikėti, prisidės prie Jūsų draugystės stiprinimo.

 

LIŪTAS

Bus lengviau bendrauti, lengviau suprasite kitus. Neaiški ar nesuprantama kitų žinutė gali versti jus jaustis nepatogiai bei apgalvoti visus galimus scenarijus, todėl dabar jausite palengvėjimą. Gali keistis jūsų rutina darbe, labiau save išlaisvinsite. Atsiras daugiau bendravimo, atvirumo, pasitikėjimo kitais.

 

MERGELĖ

Jausite palengvėjimą, atsiras aiškesni atsakymai apie Jūsų tikslus, apie tai, kaip galite rasti saugumą. Galite turėti daugiau kontaktų su kūrybiškais žmonėmis, vaikais. Leisite sau atsipalaiduoti, pasitikėkite procesu. Visi pasikeitimai, vykstantys Jūsų aplinkoje, turi vykti. Būkite atviras su savimi!

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių komunikacija šią savaitę bus magiška, turinti didelį poveikį. Patariama apgalvoti, ką sakote, kalbėkite su meile, išlaikydami balansą. Puikus laikas išgirsti savo vidinį balsą, taip pat būti išgirstam kitų. Turėsite pasiryžimo pokyčiams namuose – tai tinkamas laikas atsinaujinimui, pertvarkoms.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę turėtų išsisklaidyti jus supančios paslaptys, labiau pasitikėsite savo nuojauta. Intuicija jūsų nepaves, ypač jei ji sufleruoja teigiamus dalykus. Visi atsakymai yra Jūsų viduje, klauskite savęs ir gausite atsakymus. Galite sulaukti gerų žinių, Jūsų idėjos bus išgirstos kitų.

 

ŠAULYS

Gali būti, kad šauliai iki lapkričio mėnesio jautėsi šiek tiek sutrikę, nežinojote, kam norite skirti savo laiką. Nuo šios savaitės vėl suprasite savo norus, su kuo norite praleisti daugiau laiko, kuo norite dalintis. Galite įsipareigoti tikrajam sau. Laikas pasitikėti savimi.

 

OŽIARAGIS

Ožiaragių laukia intensyvi savaitė, pilna naujų galimybių, iniciatyvų. Tai tarsi naujo periodo pradžia, galite atrasti daugiau potencialo savyje, labiau savimi pasitikėti. Taip pat galite jausti stresą darbe, saugosite savo reputaciją. Laukia pozityvūs pokyčiai, pasiekimai, patariama pasitikėti procesu!

 

VANDENIS

Vandeniams baigiasi įtemptas laikotarpis, atsiras daugiau aiškumo. Gali būti daugiau bendravimo su kitų kultūrų žmonėmis. Šią savaitę galite pastebėti ir įvairius atsistiktinumus, ryškesnius sapnus ar kitus ženklus, jie padės suprasti, kurlink turite judėti. Artimas draugas ar mylimasis suteiks Jums palaikymą, paramą.

 

ŽUVYS

Intensyvus, sudėtingesnis laikas žuvims baigiasi. Šią savaitę pradėsite jausti įkvėpimą, galbūt pamąstysite apie savo įgyvendintus projektus, užduotis, kurias atlikote per šiuos metus. Atsitrauksite ir apžvelgsite viską iš tolimesnės perspektyvos. Ši savaitė gali būti ramesnė, klausykite savo intuicijos.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).