HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (08.23 – 08.29)4 min read

22 rugpjūčio, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (08.23 – 08.29)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Šią savaitę avino ženklo atstovams labai palanku atsigręžti į savo draugystes. Nepamirškite, kad draugai Jus palaiko sunkiomis akimirkomis, taip pat suteikia daugiau įkvėpimo, drąsos. Įvertinkite juos ir skirkite daugiau dėmesio, galbūt suplanuosite romantišką vakarą su artimiausiais draugais? 🙂 Šiuo laikotarpiu būsite perfekcionistas, tačiau taip pat norėsite išbandyti naujas veiklas. Galite atsidurti dėmesio centre, drąsiai išsakysite savo norus. Mėgaukitės paskutinėmis vasaros dienomis!

JAUTIS

Jaučiams šią savaitę būtų tinkamas laikas pasirūpinti sveikata, galbūt užsirašysite profilaktiniam sveikatos patikrinimui prieš rudenį? Taip pat galite susiplanuoti SPA dieną namuose ar daugiau pabūti gryname ore, pasportuoti. Nepamirškite ir savo emocinės būsenos, šį laikotarpį išnaudokite balanso atkūrimui. Savaitės pabaigoje būsite drąsesnis, daugiau susitikite su draugais, mėgaukitės nuoširdžiu bendravimu. Daugiau atsipalaiduokite ir savo partnerystėse, pasidžiaukite likusia vasara be streso ir įtampos!

DVYNIAI

Dvyniai vasarą pabaigti norės skirdami prioritetą sau, būsite nepriklausomi, sieksite laisvės. Jei turite galimybę, šiuo laikotarpiu palanku ir palepinti save – nusipirkti naują knygą, nueiti į kino teatrą atr užsisakyti masažą. 🙂 Galbūt pakviesite save į pasimatymą, pavyzdžiui, pusryčių mieste? Mintyse suksis romantiškos idėjos, taip pat būsite taikus, diplomatiškas. Mėgaukitės dėmesiu, skirkite jį aplinkiniams ir pasitikite rudenį pilni energijos!

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai šią savaitę bus aistringesni, labiau išreikšite savo emocijas. Jei esate vienišas, tai puikus laikas jaustis drąsiau su aplinkiniais, galbūt užkalbinti nepažįstamąjį ar atviriau nusišypsoti. Tai taip pat geras laikas ieškoti naujų hobių, pasinerti į naujas veiklas, užsiimti rankdarbiais. Tobulinkite save, plėskite savo įgūdžius, taip pat mokykitės racionaliai kalbėti apie savo emocijas. Turėsite tam reikiamo objektyvumo, analitiškumo. Savaitės pabaigoje neįsivelkite į sudėtingas diskusijas, geriau tokius pokalbius perkelkite vėlesniam laikui.

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę gali jausti, kad įvairios situacijos išstumia juos iš komforto zonos. Norėsite būti kūrybiškas ir atsipalaidavęs, o aplinkybės skatins Jus prisiimti atsakomybę, apgalvoti savo veiksmus keletą kartų. Sritis, kurioje galite būti drąsesnis ir mažiau susikaupęs – romantiniai santykiai. Su partneriu/partnere būkite žaismingas, pasinerkite į nuotykius, naujas veiklas. Bendravimas bus lengvas, subalansuotas, priimkite aplinkinius atvira širdimi!

MERGELĖ

Mergelių sezonas prasideda! Dabar pats tinkamiausias laikas Jums švęsti, atsipalaiduoti, mėgautis. Paskutines vasaros dienas leiskite taip, kaip Jums atrodo tinkamiausia. Galbūt surengsite pikniką parke ar grilio vakarienę kieme? Pakvieskite ir savo draugus, kartu atšvęskite paskutinį šios vasaros savaitgalį. 🙂 Šiuo laikotarpiu galite pastebėti, kad Jūsų artimieji skatina Jus įsitraukti į dialogą, išreikšti savo nuomonę. Priimkite jų pastangas kaip meilės Jums išraišką! 🙂

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šią savaitę daugiau dėmesio skirs savo santykiams – su kolegomis, draugais, šeima. Savaitės pradžioje taip pat daugiau ilsėkitės, miegokite, pasirūpinkite savo sveikata. Pasikrovę energijos daugiau spinduliuosite jos kitiems, taip pat laisviau, labiau atsipalaidavę žiūrėsite į įvairius konfliktus, stresines situacijas. Savaitės pabaiga – tinkamas laikas pradėti pokalbius, dėl kurių labiausiai jaudinatės. Dėkite visas pastangas į veiklas, kuriomis užsiimate ir pasitikite rudenį energingai!

SKORPIONAS

Skorpionams šią savaitę palankus laikas tobulinti savo komunikacinius įgūdžius, o galbūt tiesiog daugiau bendrauti, parodykite, koks charizmatiškas esate! Šiuo laikotarpiu atsakingai žiūrėkite į savo įsipareigojimus, prisiminkite savo pažadus. Savaitgalį skirkite draugams, ypač tiems, kurie su Jumis buvo sunkiais periodais. Suplanuokite veiklas kartu, galbūt kils idėjų, ką naujo galite nuveikti. 🙂 Sekmadienį labai palanki diena puoselėti romantinius santykius, jausite daugiau lengvumo, atsipalaidavimo.

ŠAULYS

Šauliams šią savaitę būtų palanku pasirūpinti savimi, savo sveikata. Nuo fizinės Jūsų būsenos šiuo laikotarpiu gali priklausyti ir kitos Jūsų gyvenimo sritys – kuo energingesnis būsite, tuo geriau seksis darbe, santykiuose. Jei įmanoma, pasikraukite energijos ir pasirūpinkite savo emocine sveikata. Savaitės pabaigoje paskirkite pasimatymą savo antrajai pusei, būkite atviras bendraudamas. Komunikuosite aiškiai, išsakydami savo poreikius.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams ši savaitė gali prasidėti aktyviai, taip pat priminsite kitiems apie savo perfekcionizmą. Aplinkybės skatins Jus praleisti daugiau laiko namuose, skirti dėmesio savo antrajai pusei, galbūt įnešti į santykius šiek tiek daugiau romantikos. Pasilepinkite pats, švęskite gyvenimą, galbūt ši savaitė puiki proga pasipuošti einant į darbą? Savaitės pabaigoje taip pat būsite diplomatiškas, daugiau džiaugsitės akimirkomis! 🙂

VANDENIS

Vandeniams ši savaitė padės nustatyti savo ribas, galbūt susidursite su situacijomis, kuriose aplinkiniai bandys daryti Jums didelę įtaką. Pasistenkite išlaikyti savo nuomonę ir poziciją Jums svarbiais klausimais, nepriimkite labai skubių sprendimų. Mėgaukitės laiku su savo partneriu/partnere, taip pat atsipalaiduokite leisdamas laiką vienumoje. Šuo laikotarpiu taip pat daugiau puoškitės, pasitikėkite savimi, būkite romantiškas.

ŽUVYS

Žuvys šiuo laikotarpiu labiau parodys savo perfekcionizmą, sieksite idealiai atlikti visas užduotis ir įgyvendinti savo atsakomybes. Savaitės pradžioje būtų labai palanku skirti ir daugiau laiko sau, galbūt pasilepinsite masažu ar įsigysite naują knygą? 🙂 Ore tvyros romantiška atmosfera, mėgaukitės, atsipalaiduokite, ir sau į kompaniją ką nors pasikvieskite – kartu leidžiamas laikas pripildys Jus geros nuotaikos!

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).