HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (08.16 – 08.22)4 min read

15 rugpjūčio, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (08.16 – 08.22)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovai šią savaitę daug dėmesio skirs meilei, romantikai. Grožis ir estetika taip pat užims svarbų vaidmenį Jūsų kasdienybėje. Džiaukitės akimirkomis, koncentruokitės į dabartį, taip išvengsite nusivylimų, nepateisintų lūkesčių. Sulauksite daugiau paramos ir palaikymo iš savo mylimų žmonių, pasistenkite tą pastebėti ir įvertinti. Savaitės pabaigoje būkite atviras naujoms perspektyvoms, tuomet ieškomi sprendimai ateis lengviau!

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę daugiau analizuos savo partnerystes, santykius su aplinkiniais. Tai palankus laikas prasmingiems pokalbiams, išsakykite savo emocinius poreikius, o galbūt tai, ko Jums trūksta partnerystėse. Bet kokie pokyčiai, kurie įvyks šiuo laikotarpiu – tik į gerą Jums! 🙂 Savaitės pabaigoje būsite puikus patarėjas draugams, jei tik nebijosite išsakyti originalių minčių. Padėkite kitiems augti, labiau pasitikėti savimi.

DVYNIAI

Šią savaitę Dvyniai gali jausti daugiau magijos, švelnumo, elegancijos savo aplinkoje. Švelniai elkitės su žmonėmis savo aplinkoje, būkite atviras, nuoširdus, tačiau nežadėkite to, ko negalėsite ar nenorėsite išpildyti. Šiuo laikotarpiu taip pat drąsiai priimkite žmones į savo širdį, užmegzkite šiltus ryšius. Kita vertus, galite norėti daugiau laiko ramybėje, namuose. Nelipkite ,,per save”, į įvairias situacijas žvelkite su lengvumu, leiskite sau BŪTI. 🙂

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiams šią savaitę palanku daugiau bendrauti, taip pat inicijuoti atvirus pokalbius su antrąja puse. Santykiuose šiuo laikotarpiu jausite daugiau lengvumo, atsipalaidavimo, taip pat stabilumo. Skirkite savo draugams, antrajai pusei daugiau dėmesio, rūpesčio, supratingumo. Įneškite daugiau jaukumo ir į  namų aplinką. Neeikvokite energijos bandydami suvaldyti chaosą darbe, priimkite visas situacijas tokias, kokios jos yra.

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę bus linkę daug dėmesio skirti finansams, pinigams. Romantiniuose santykiuose pasistenkite išlaikyti balansą, nekelkite konfliktų, savo energiją būtų palankiau nukreipti į profesinę veiklą. Kovokite dėl savo idėjų, išreikškite savo originalumą, tuomet būsite įvertintas. Nepamirškite atgalinio ryšio tiems, kurie prisideda prie Jūsų veiklos. Savaitės pabaigoje jausite didesnę ramybę, pasistenkite pats/pati užtikrinti svarbiausių savo poreikių patenkinimą.

MERGELĖ

Šią savaitę Mergelės gali sulaukti palankių galimybių darbe, taip pat galimos didesnės, netikėtos finansinės įplaukos. Kaip įprasta, su pinigais tvarkysitės atsakingai, būsite linkęs taupyti, tačiau būtų verta pagalvoti ir apie investicijas, o galbūt prisiminsite savo neišpildytų norų sąrašą? 🙂 Jūsų tempas šiuo laikotarpiu bus šiek tiek lėtesnis, būsite nuspėjamas, tai geras laikas komforto kūrimui. Judėkite savo kryptimi be streso!

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės skleis savo žavesį santykiuose, taip pat tvarkydamos finansinius klausimus. Lengvai rodysite meilę, mėgausitės gaunamu dėmesiu. Šiuo laikotarpiu galite būti linkęs šiek tiek dramatizuoti įvairias situacijas, emocingai reaguosite į nuomonių nesutapimą. Pasistenkite nuobodulį išsklaidyti, nekelkite nereikalingų konfliktų. Antroje savaitės pusėje jausitės ramesnis, skirkite laiko sveikų santykių puoselėjimui. Galbūt svarstysite apie terapiją, psichologines sesijas.

SKORPIONAS

Skorpionai nuo pirmadienio daugiau dėmesio ir energijos skirs romantiniams santykiams. Pasistenkite išreikšti savo dėkingumą, taip pat vertinkite žmones aplink save. Savaitės pabaigoje galite būti šiek tiek pesimistiškas, bendraudami su aplinkiniais chaotiškiau reikšite savo mintis. Šiuo laikotarpiu stenkitės pakrauti save veiklomis, kurias iš tiesų mėgstate. Galbūt pasinersite į naują detektyvinę knygą ar serialą? 🙂

ŠAULYS

Šauliams šią savaitę svarbu išlaikyti pasitikėjimą savimi, neleiskite, kad sunkumai ar iššūkiai sugadintų Jūsų nuotaiką. Tai palankus laikas prašyti paaukštinimo ar siekti, kad Jūsų pastangos būtų įvertintos. Taip pat savo nuveiktus darbus įvertinkite pats/pati, pasirūpinkite ir savo sveikata, rutina. Sunkiai dirbdamas nepamirškite, kad taip pat svarbu ir atsipalaiduoti, skirti laiko šeimai, draugams. Geriausiai atsiskleisite tada, kai pasirūpinsite ir kitais.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams ši savaitė gali atnešti naujų perspektyvų, būsite linkęs pažvelgti į kasdienybę kitu kampu. Nors dažniausiai esate linkęs pasitikėti tik savimi, šiuo laikotarpiu būtų palanku atvirai žvelgti ir į kitų filosofiją, požiūrį, jie gali Jus maloniai nustebinti. Iš partnerystės galite semtis daugiau stiprybės, įkvėpimo. Savaitės pabaigoje stenkitės mažiau nerimauti dėl smulkmenų, koncentruokitės į santykius, draugystes.

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę jaus daugiau ramybės, norėsite skirti daugiau laiko sau. Neplanuokite labai griežtos dienotvarkės, pasilikite šiek tiek lankstumo, tačiau aiškiai nubrėžkite ribas kitiems žmonėms, prioritetą šiuo metu skirkite savo asmeninėms svajonėms. Gali būti, kad norėsite prisidėti ir prie visuomeninių veiklų, sieksite gero visuomenei. Galbūt nuspręsite likusį vasaros laiką prisijungti prie savanorystės projektų? 🙂

ŽUVYS

Žuvims ši savaitė bus romantiška, jausite, kad į santykius įdėtos pastangos atsiperka. Galite šiek tiek nerimauti, kad pats/pati gaunate mažai aplinkinių dėmesio, tačiau Jūsų skleidžiama meilė atsipirks su kaupu. Priimkite savo aplinkoje esančius žmones atvira širdimi, būkite rūpestingas, nuoširdus. Savaitės pabaigoje reikėtų susidaryti konkretų planą darbe, venkite chaoso, apmokėkite reikiamas sąskaitas, baikite pradėtus darbus.

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).