HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (08.09 – 08.15)5 min read

9 rugpjūčio, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (08.09 – 08.15)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Šią savaitę Avino ženklo atstovams norėsis išsakyti savo poreikius – tiek asmeniniame, tiek profesiniame kelyje. Asmeniniuose santykiuose tai palankus laikas pradėti naujas veiklas kartu, inicijuoti pokyčius. Daug dėmesio skirsite savo asmeniniams finansams, galbūt apgalvosite naujus būdus, kaip užsidirbti. Atidžiai skaitykite sutartis, dokumentus. Nekoncentruokite savo dėmesio į neigiamus dalykus – kuo daugiau energijos jiems skiriate, tuo daugiau jų pritraukiate, geriau skleiskite pozityvumą! 🙂

JAUTIS

Jaučiams ši savaitė atneš daugiau energijos, pasitikėjimo savimi. Ši drąsa padės apginti save, savo nuomonę darbe. Šiuo laikotarpiu sieksite daugiau dėmesio, taip pat norėsite išsakyti savo poreikius meilėje, santykiuose. Bendraudamas aiškiai išdėstysite savo mintis, galite būti šiek tiek kritiškas savo antrai pusei. Tai palankus laikas naujoms pradžioms karjeroje. Neabejokite savo jėgomis, drąsiai priimkite pasitaikančias galimybes!

DVYNIAI

Dvyniams šią savaitę gali tekti aktyviau nei įprastai bendrauti, atsidursite dėmesio centre. Į Jus kreipsis draugai, giminės, nauji pažįstami – visi norės Jūsų patarimo, nuomonės, o galbūt kompanijos. Palankus laikas draugystėms, praleiskite daugiau laiko su žmonėmis, kurie Jums artimi. Pasikraukite geros energijos, motyvacijos. Savaitės pabaigoje norėsite daugiau stabilumo, ramybės ieškosite su šeima, namuose. Neskubėkite įsipareigoti, jei jaučiatės tam nepasiruošę.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiams šią savaitę palankus laikas rūpintis savo draugais, šeima, surengti jaukų pasibuvimą draugų kompanijai ar pagaminti romantišką vakarienę savo partneriui. Savaitės pradžioje taip pat reikėtų nepamiršti skirti laiko sau, pasirūpinkite savo emocine būsena, daugiau ilsėkitės. Šiuo laikotarpiu būkite empatiškas bendraudamas, naudokitės savo intuicija. Būsite linkęs vengti sudėtingų temų, klausimų, tačiau būtų palanku užmegzti diskusijas bent jau savaitės pabaigoje. Atsipalaiduokite, tik būkite aiškiai nusistatęs savo ribas ir jų neperženkite.

LIŪTAS

Lūtams šią savaitę norėsis daugiau linksmintis, švęsti, organizuoti draugų susibūrimus. Sieksite daugiau dėmesio, parodykite savo charizmą, meilę. Savaitės pradžioje skirkite daugiau laiko sau, neskubėkite, mėgaukitės akimirkomis. Suteikite daugiau palaikymo savo artimiems žmonėms, taip pat pasistenkite atsižvelgti į savo partnerio poreikius. Šią savaitę labai palanku nusistatyti tikslus likusiam vasaros laikui iki rudens. Savaitės pabaigoje daugiau rūpinkitės savo sveikata, pasistenkite nesivelti į intrigas, apkalbas.

MERGELĖ

Mergelėms šią savaitę palanku nukreipti savo energiją į meilę, galite sulaukti staigmenų, intriguojančių naujienų. Romantinės partnerystės gali sutvirtėti, o vienišos Mergelės gali netikėtai susipažinti su potencialiais romantiniais partneriais. Susižavėjimas gali būti spontaniškas, greitai išsivystantis į rimtus santykius. Darbe būsite atviras, racionalus, taip pat labai logiškas, efektyvus. Jei turite sudėtingų užduočių savo darbų sąraše, savaitės pabaiga – palankiausias laikas joms! Išryškės Jūsų, kaip lyderio, savybės, todėl į Jūsų nuomonę bus atsižvelgta.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šią savaitę bus dar labiau nei įprastai diplomatiškos, nenorėsite liūdinti žmonių savo artimiausioje aplinkoje. Ieškokite balanso, nepamirškite atsižvelgti į savo poreikius. Šiuo laikotarpiu norėsite matyti rezultatus, sieksite, kad įdėtos pastangos atsipirktų. Būkite kantrus ir vertinkite savo pasiekimus, atvirai priimkite naujas galimybes. Savaitės pabaigoje būsite puikus derybininkas, tai geras laikas kalbėtis dėl sąlygų, atlyginimo, o galbūt paaukštinimo. Kuo labiau pasitikėkite savimi kreipdamiesi į kitus!

 

SKORPIONAS

Skorpionams šią savaitę norėsis daugiau dėmesio, būsite charizmatiškas, pritrauksite kitus savo skleidžiama magija. Nesistenkite koncentruotis tik į savo partnerio poreikius, Jūs ir Jūsų norai taip pat svarbūs. 🙂 Mėgaukitės, palepinkite save – nusipelnėte to! Savaitės antroje pusėje galite susidurti su situacijomis, kuriose būsite skatinamas bendrauti atvirai, leiskite sau išsakyti savo mintis nuoširdžiai. Neslėpkite to, ką galvojate, nors ir atrodys, kad pokalbiuose reikia žengti iš savo komforto zonos.

ŠAULYS

Šauliai šią savaitę gali norėti daugiau gilintis į praeitį, praeities patirtys šiuo laikotarpiu taip pat gali daryti didelę įtaką Jūsų sprendimams. Sunkiai pripažinsite, kad klystate, tačiau galite susidurti su situacijomis, kuriose reikės atsižvelgti į savo klaidas. Savaitės pabaigoje palanku skirti daugiau laiko sau, užsiimkite savo mėgstamomis veiklomis – galbūt tai skaitymas, filmai ar masažas? Savaitgalį galite norėti daugiau vadovauti, griežtai išsakysite savo nuomonę, kad į ją būtų atsižvelgta. Negailėkite pagyrimų kitiems!

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę šiek tiek pamirš savo atsakomybes, daugiau atsipalaiduosite, mažiau kritikuokite aplinkinius. Šiuo laikotarpiu galite patobulinti savo santykius, aiškiai matysite, į kur galite nukreipti daugiau pastangų. Skirkite daugiau pasimatymų savo artimiesiems, taip pat priimkite pasimatymų pasiūlymus. 🙂 Šiuo laikotarpiu būkite atviras pokyčiams, o ne jiems priešinkitės. Savaitės pabaigoje būsite praktiškas, produktyvus, nesivelkite į nereikalingus ginčus. Atkreipkite dėmesį į artimųjų pasiekimus, pagirkite, padrąsinkite juos.

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę išvengs stresinių situacijų, asmeniniuose santykiuose būsite diplomatiškas, taikiai spręsite problemas. Šiuo laikotarpiu būsite nepriklausomas, drąsiai priimkite savarankiškus sprendimus. Darbe pasistenkite išlaikyti savo ribas, nebijokite pasakyti „ne“. Savaitgalį pailsėkite nuo socialinių tinklų, daugiau atsipalaiduokite, net jei tai bus poilsis ant sofos su mėgstamiausiais filmais. 🙂 Skirkite šias dienas veikloms, kurios padeda pasikrauti energijos!

ŽUVYS

Žuvys pastaruoju laikotarpiu prioritetą skyrė asmeniniams norams, poreikiams. Empatija kitiems ir noras padėti šią savaitę gali būti stipresnis, susiplanuokite laiką, kurį skirsite ir savo draugams, kolegoms. Savaitės pradžioje venkite stresinių situacijų, atsakomybių, nesistenkite pateisinti kitų lūkesčių. Partnerystėse bendrausite labai išmintingai, būkite atviras, nuoširdus. Drąsiai išsakykite savo poreikius, nesistenkite prisitaikyti, nes tai gali sukelti Jums daug neigiamų emocijų.

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).