HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (07.26 – 08.01)4 min read

25 liepos, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (07.26 – 08.01)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Paskutinę liepos savaitę avino ženklo atstovams norėsis šiek tiek atsirboti nuo intensyvaus bendravimo. Skirkite dėmesį draugams, kurie palaiko Jus ir Jūsų tikslus, gali atgimti pamirštos draugystės. Daugiau laiko praleiskite gamtoje, tai gali būti puikus laikas naujų įpročių ugdymui – rūpinkitės savo kūnu, daugiau sportuokite. Šiuo laikotarpiu taip pat daugiau pasitikėkite savo nuojauta, ypač galvodami apie naujus tikslus. Draugai gali būti puikūs patarėjai darbo klausimais!

JAUTIS

Jaučiams ši savaitė atneš daugiau bendradarbiavimo, nesistenkite visko atlikti be kitų pagalbos. 🙂 Sieksite ambicingų tikslų, būtų palanku priimti visas galimybes – verta pagalvoti net ir apie tas, kurias atmetėte anksčiau – galbūt dabar jau tinkamas laikas?  Namuose būsite romantiškas, skirsite daugiau dėmesio ir laiko savo šeimai. Galbūt norėsite daugiau pasinerti į prisiminimus, praeities patirtis. Savaitės pabaigoje turėkite daugiau kantrybės, įvairios situacijos gali atrodyti kaip išbandymai.

DVYNIAI

Dvyniai paskutinę liepos savaitę bus daugiau susikoncentravę į pasiekimus darbe, profesinę sėkmę. Siekdami savo tikslų atiduokite savo energiją, sugrįžkite prie idėjų, kurios liko neįgyvendintos. Tai labai palankus laikas tobulinti savo įgūdžius, kaupkite reikalingas žinias. Meilėje būsite drąsesnis, atviresnis, diplomatiškai išreikškite savo nuomonę aštriose diskusijose. Skirkite laiko namų jaukumo kūrimui, rūpinkitės jais, galbūt norėsite pasikviesti draugus vakarienei ar vėlyviems pusryčiams? 🙂

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiams šią savaitę būtų palankiau atsisakyti rizikingų planų, atidėkite juos vėlesniam laikui. Būsite optimistiškas, tyrinėsite naujas idėjas. Tai palankus laikas atsakingiems sprendimams – galbūt tvarkysite finansinius klausimus, o galbūt priimsite rimtus sprendimus santykių srityje? Daugiau pasitikėkite aplinkiniais, nebijokite būti pažeidžiamas. Meilėje norėsite stabilumo, įsipareigojimo, būsite diplomatiškas – galbūt laikas poroje išsikelti bendrus tikslus? Nepamirškite dėkingumo, įvertinkite savo partnerio/partnerės pastangas.

LIŪTAS

Liūtams paskutinė liepos savaitė atneš didesnį atsinaujinimą santykiuose, galimi pokyčiai, palankus laikas įsipareigojimams. Darbe tinkamas laikas dėrėtis, aiškiai išsakykite savo poziciją, argumentus. Siekite daugiau autonomijos, savarankiškai priimkite sprendimus. Siekiant tikslų palankiausia būtų neskubėti, įgyvendinkite savo planus žingsnis po žingsnio, atidžiai išklausykite aplinkinių pastabas. Darbas gali reikalauti daugiau Jūsų laiko, pastangų, turėkite kantrybės.

MERGELĖ

Mergelėms paskutinė liepos savaitė suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, skleisite charizmą. Šis laikotarpis taip pat paskatins daugiau mylėti save, prašykite pagalbos, jei nesusitvarkote su sudėtingomis užduotimis. Aiškiai išreikškite savo norus, poreikius, bet pasistenkite nekelti konfliktinių situacijų. Bendradarbiaukite pradėdami naujus projektus, pasisemkite patarimų iš profesionalų. Šią savaitę, prieš imdamiesi pokyčių, patikrinkite savo sprendimus keletą kartų.

 

SVARSTYKLĖS

Svarstykles paskutinė liepos savaitė paskatins nevengti konfliktų, tai palankus laikas drąsiai kalbėtis temomis, kurios Jums aktualios. Spręskite mažas problemas, kol jos neišaugo į didesnes. 🙂 Šiuo laikotarpiu taip pat nepasiduokite neigiamoms emocijoms, gali būti, kad lengviau pasinersite į jas. Partnerystėse būkite jautresnis, atkreipkite dėmesį į kito žmogaus poreikius. Darbe, profesiniame kelyje norėsite prisiimti daugiau atsakomybių, galbūt užimsite lyderio poziciją.

SKORPIONAS

Skorpionus paskutinė liepos savaitė skatins skirti daugiau laiko namams, čia išreikšite savo kūrybiškumą. Šiuo laikotarpiu gali tekti spręsti pamirštas problemas namų aplinkoje – su šeimos nariais ar kambariokais. 🙂  Darbe norėsite daugiau stabilumo, kurkite ilgalaikius planus, daugiau įsitraukite į grupines veiklas, ieškokite bendraminčių. Partnerystėse būkite teisingas, nekurkite iliuzijų, dramatiškų situacijų. Dabar tinkamas laikas ir daugiau sau leisti, galbūt apsilankysite koncerte ar nusipirksite bilietus savaitgalio kelionei?

ŠAULYS

Šaulio ženklo atstovams šią savaitę norėsis skirti daugiau laiko atsakomybėms, ilgalaikiams įsipareigojimams. Galite jausti šiek tiek daugiau streso, turėsite daugiau perfekcionizmo. Leiskite sau labiau atsipalaiduoti, neskirkite viso laiko savo darbui, suplanuokite susitikimus su draugais. Šiuo laikotarpiu galite sutikti žmones, kurie padės Jums priimti teisingus sprendimus karjeroje. Atkreipkite dėmesį į smulkmenas, stebėkite aplinkybes, būkite atviras, ypač bendraudamas su kolegomis!

OŽIARAGIS

Ožiaragiams šis laikas tinkamas aktyviai siekti savo tikslų, būkite atviras naujovėms, nesilaikykite praeityje nusistatytų taisyklių. Nesipriešinkite pokyčiams, pasistenkite į juos žiūrėti filosofiškai, atvirai. Šiuo laikotarpiu aplinkoje matysite daugiau galimybių, koncentruositės į asmeninius tikslus. Bendradarbiavimas gali atverti dar daugiau galimybių, naujų perspektyvų. Atidžiai suplanuokite savo finansines išlaidas, tai geras laikas jas šiek tiek sumažinti, apriboti.

VANDENIS

Vandeniams šiuo laikotarpiu būtų palanku skirti daugiau dėmesio asmeniniams tikslams, projektams, finansams. Gali būti, kad norėsite šiek tiek labiau pažinti save, tai geras laikas atvirai atsakyti sau į klausimus apie ateities planus, galbūt keisti savo senus įsitikinimus. Prisiminkite savo pamirštus talentus, skirkite daugiau laiko jų puoselėjimui. Meilėje taip pat būsite energingas, norėsite daugiau dėmesio, ryžtingai priimkite sprendimus partnerystėse, labiau pasitikėkite savimi.

ŽUVYS

Žuvims paskutinė liepos savaitė padės būti komforto zonoje, būsite atviras, drąsiai išreikšite savo kūrybinius sugebėjimus. Tai geras laikas pabaigti pradėtus darbus, išpildyti senus pažadus. Meilėje būkite švelnus, nesavanaudiškas. Jausite įkvėpimą daugiau parodyti savo jausmus, būsite empatiškas, emocingas. Vienišos Žuvys turės daugiau galimybių užmegzti pažintis, atvirai priimkite naujus žmones į savo gyvenimą. Šiuo laikotarpiu taip pat galite jausti, kad įžengiate į naują etapą.

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).