HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (07.19 – 07.25)5 min read

18 liepos, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (07.19 – 07.25)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovams tai puikus laikas daugiau atsipalaiduoti, linksmintis. Į kalendorių įtraukite veiklas, kurias mylite, išbandykite ir kažką naujo. Būsite kūrybiškas, energingas, norėsite išreikšti save. Šiuo laikotarpiu pritrauksite ir žmones, kurie nuoširdžiai domėsis Jūsų veikla. Palankus metas romantinėms partnerystėms. Savaitės pabaigoje daugiau bendradarbiaukite, praleiskite laiko su draugais. Nebijokite išsiskirti savo idėjomis!

JAUTIS

Jaučiams šią savaitę norėsis daugiau laiko praleisti namie, su artimiausiais žmonėmis. Tikėtina, kad norėsite praleisti šiek tiek laiko ir vienumoje, galbūt keletą vakarų ištrūksite pasivaikščioti miške ar paskaitysite knygą parke. Skirkite laiko draugams, kurių rūpestingumą labiausiai jaučiate. Moterys Jūsų gyvenime šiuo laikotarpiu gali duoti gerų patarimų, susijusių su Jūsų darbu, karjera. Savaitės pabaigoje išryškės Jūsų, kaip lyderio, savybės, atsipirks praeityje įdėtos pastangos.

DVYNIAI

Dvyniai šią savaitę norės pasidalinti savo darbais, įgyvendintais projektais. Išreikškite savo unikalumą, įdėkite daugiau pastangų, kad būtumėte išgirsti. Artimiausiu metu labai palanku stiprinti savo įvaizdį socialiniuose tinkluose, daugiau bendrauti, megzti pažintis. Bendraminčiai Jūsų aplinkoje gali padėti Jums karjeros klausimais. Pats norėsite daugiau palaikyti kitus, pagalvokite apie galimybę paremti smulkųjį verslą. Savaitės pabaiga – palankus metas stiprinti ryšius su užsieniu.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiams šią savaitę būtų palanku savo dėmesį ir energiją skirti darbui, finansiniams klausimams. Savo mintis galite paversti pelnu, būsite praktiškas, produktyvus. Išskirkite savo prioritetus atlikdami darbus, neperdekite. Palaikykite balansą ir nepamirškite pajudėti, ilsėkitės. Šiuo laikotarpiu labai palanku ir šiek tiek daugiau save palepinti! Savaitės pabaigoje laukia emociškai intensyvesnis laikotarpis, Jus gali pasiekti netikėta informacija – galbūt sulauksite pasiūlymo investuoti, prisijungti prie bendrų projektų.

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę gali pasitikti savo sezoną su trenksmu! Švytėkite ir padėkite kitiems, dabar pats geriausias laikas žengti iš savo komforto zonos. Šiuo laikotarpiu taip pat neslėpkite savo talentų, dirbkite su savo asmenybe. Daug Jūsų energijos gali pareikalauti ir partnerystės, būsite linkęs skirti romantikai daugiau laiko. Jeigu savo gyvenime turite vieną ypatingą žmogų, kuriuo norite pasirūpinti, šią savaitę įdėkite daugiau pastangų ir jį nustebinkite! 🙂

MERGELĖ

Mergelėms šią savaitę gali norėtis daugiau poilsio, laiko vienumoje. Laikotarpis gali atrodyti šiek tiek lėtesnis, kaupkite jėgas ir įkvėpimą paskutiniam vasaros mėnesiui! Jūsų vaizduotė bus aktyvi, galimi labai ryškūs sapnai, taip pat tai tinkamas laikas kūrybiniams projektams. Gali būti šiek tiek sudėtinga nuraminti savo mintis, pabandykite subalansuoti savo dienotvarkę ir įtraukite į ją fizinės veiklos. Lengviau suprasite kitų problemas, turėsite daugiau pasitikėjimo savimi, ypač antroje savaitės pusėje.

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms ši savaitė atneš romantikos, žaismingumo. Daugiau šypsokitės ir atsipalaiduokite, juk niekada negali žinoti, kur nuves pirmoji šypsena.. 🙂 Pasiruoškite įdomiems posūkiams meilės srityje, priimkite įvairias galimybes. Santykiuose su antrąja puse gali būti šiek tiek dramatiškų emocijų, pasistenkite išlaikyti objektyvumą ir gerbkite savo partnerį/partnerę. Tai palankus laikas susibūrimams, vakarėliams su draugais, tačiau naujai užsimezgančius ryšius vertinkite atsargiai.

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę gali būti pastebėti, sulauksite pripažinimo iš kolegų, galbūt vadovų. Šiuo laikotarpiu būsite ambicingas, atsakingas, tai palankus metas atlikti svarbiausius mėnesio/pusmečio darbus. Darbe sukurkite palaikančią atmosferą, padrąsinkite aplink Jus esančius žmones. Savaitės pabaigoje daugiau dėmesio skirkite namams, šeimai, rūpinkitės artimiausiais žmonėmis. Artimieji gali paskatinti Jus imtis pokyčių, keisite savo dienotvarkę.

ŠAULYS

Šauliai šią savaitę norės daugiau laisvės, nuotykių, pažinčių. Tai gali būti laikas, kai gausite daugiau žinių, galbūt kažkas dalinsis savo patirtimi su jumis, o galbūt pats gilinsitės į dominančias temas. Būkite drąsus, planuokite ateitį įtraukdamas didelius, ambicingus tikslus. Užmegzkite ryšius su bendraminčiais – bus lengviau siekti tikslų komandoje. Šiuo laikotarpiu palanku kitiems pristatyti savo idėjas, išsakyti savo pasiūlymus. Savaitės pabaigoje daugiau rūpinsitės meilės reikalais. 🙂

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę gali skirti visą savo dėmesį vienam projektui, veiklai. Lengvai koncentruosite savo dėmesį, energiją. Šiuo laikotarpiu nepamirškite subalansuoti ir savo vidinio pasaulio, galite būti šiek tiek labiau pažeidžiamas bendraudamas su aplinkiniais. Ilgalaikės draugystės šią savaitę taip pat gali pareikalauti daugiau Jūsų laiko, būkite atviras pasiūlymams. Siekite tolerancijos ir atvirumo savo aplinkoje, ypač savaitės pabaigoje!

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę daugiau dėmesio skirs ne sau, o savo draugams, partneriui/partnerei. Tai geras laikas subalansuoti savo santykius. Galite jausti šiek tiek mažiau energijos, užsiimkite ramesnėmis veiklomis. Jei nepavyks siekti tikslų labai greitu tempu, sulėtinkite, leiskite sau pasidžiaugti vasara, ramiai reaguokite į aplinkybes. Savaitės pabaigoje būkite drąsus, imkitės iniciatyvos darbe. Šiuo laikotarpiu užmegztos pažintys gali būti ilgalaikės. 🙂

ŽUVYS

Žuvys norės sugrąžinti daugiau tvarkos į savo gyvenimą. Būsite produktyvus, efektyvus, tai geras laikas atlikti užduotis, kurias atidėliojote. Susidėliokite planus, išskirkite prioritetus – į darbą šiuo laikotarpiu žiūrėkite sistemiškai, atsakingai. Padėkite aplink Jus esantiems žmonėms ir priimkite pagalbą iš kitų. Šiuo laikotarpiu taip pat palanku ugdyti savo įgūdžius, įgyti naujas žinias. Nenusiminkite, jei įvykiai klostosi ne taip, kaip norėtųsi – viskas įvyks Jums palankiausiu metu! 🙂

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).