HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (07.12 – 07.18)5 min read

11 liepos, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (07.12 – 07.18)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovams šią savaitę gali tekti susidurti su konfliktinėmis situacijomis dėl finansų, galbūt spręsite anksčiau rūpėjusias problemas. Šiuo laikotarpiu taip pat labiau rūpinsitės aplinkinių nuomone, kitų pastebėjimai gali daryti didelę įtaką Jūsų sprendimams. Jausite didesnį įkvėpimą praleisti laiką su šeima, rūpinsitės namų aplinka. Šeimos nariai padės susikurti darbo ir laisvalaikio balansą. Savaitės pabaigoje būsite linkęs daugiau gilintis į save, norėsite įsitikinti, kad užsiimate prasminga veikla.

JAUTIS

Jaučiams šiuo laikotarpiu reikėtų kuo daugiau dalintis savo idėjomis, pasakokite jas savo draugams, paprašykite, kad pasidalintų ir su kitais. Norėsite daugiau keliauti, galbūt tai pats laikas atrasti naujas vietas kaimynystėje? Laisvalaikiu ieškokite naujų informacijos šaltinių, daugiau skaitykite, galbūt norėsite sudalyvauti ir seminare ar paskaitoje? Gali būti, kad įsitraukę į naują veiklą, užmegsite ir naujas pažintis – rūpinkitės naujai susikūrusiu ryšiu! Savaitės pabaigoje būkite objektyvus, savo problemų neperkelkite kitiems. Tai geras laikas savo mintis išrašyti, pasipasakoti.

DVYNIAI

Dvyniams šią savaitę energiją būtų palanku nukreipti į pelningas veiklas, produktyviai planuokite savo laiką, skirkite prioritetą svarbiausioms veikloms. Šis laikotarpis tinkamas šiek tiek atsitraukti, peržiūrėti savo veiklą objektyviai. Radikaliems pokyčiams palankiau būtų palaukti kitos savaitės, dabar judėkite po truputį. Norėsite didesnio aiškumo, sieksite stabilumo. Dabar labai tinkamas laikas susikurti ilgalaikius planus. Savaitės pabaigoje daugiau palaikymo ieškosite tarp draugų, tam tikros situacijos leis iš naujo pažinti ir save, ir juos.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiams ši savaitė gali būti puiki asmeniniams pažadams, tikslams. Planuokite įgyvendinti tik tai, kas Jus išties įkvepia! Galbūt siekiate būti pastebėtas, o gal norite tyliai daryti gerus darbus? Dabar laikas klausytis giliausių savo troškimų, prisiminti senas savo svajones. Šiuo laikotarpiu galite jausti atsinaujinimą, taip pat turėsite daugiau jėgų, energijos. Vis dėlto nepamirškite, kad tobulėjimas ir svajonių įgyvendinimas – procesas, nesitikėkite labai greitų rezultatų. Norėsite ir daugiau puoštis, rūpintis savimi, aktyviai mėgaukitės vasaros suteikiamomis galimybėmis!

LIŪTAS

Liūtams šiuo laikotarpiu gali tekti užimti mediatoriaus vaidmenį, bandysite suprasti dvi prieštaraujančias viena kitai puses. Gali būti, kad būsite linkęs užstoti vieną pusę, pasistenkite išlikti objektyvus visose situacijose. Prieš gimtadienio laikotarpį galite būti linkęs gilintis į save, palankiau būtų praleisti daugiau laiko gamtoje, užmiestyje. Nebūsite nusiteikęs vakarėliams, dideliems susibūrimams – venkite per didelio šurmulio, ieškokite daugiau ramybės. Savaitės pabaigoje būkite atviras, nuoširdus, pabandykite suprasti kitų žmonių perspektyvą.

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovai šią savaitę gali norėti naujos veiklos, daugiau aktyvumo. Įsitikinkite, kad pabaigėte anksčiau pradėtus darbus, šiuo laikotarpiu nepabaigtos užduotys gali pareikalauti daugiau Jūsų energijos. Venkite didelės konkurencijos, pasitikėkite savo jėgomis. Būsite didesnis perfekcionistas, sieksite geriausio rezultato, tai gali būti ypač naudinga karjeros srityje. Daugiau laiko praleiskite su draugais, atnaujinkite senus ryšius. Tai geras laikas daugiau dėmesio skirti bendruomenėms, kurioms priklausote ar prisijungti prie visuomeninių veiklų! 🙂

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms šią savaitę bus svarbu balansuoti tarp racionalumo ir intuicijos. Šiuo laikotarpiu būkite atviras visoms galimybėms, kurių sulaukiate. Gali būti, kad sunkiai dirbsite ir pabaigsite pradėtus darbus, kol Jūsų draugai siųs nuotraukas iš atostogų. 🙂 Susidarykite planą, ką veiksite pabaigęs darbus, neprisiimkite per daug atsakomybių tolimesniems laikotarpiams. Būsite ambicingas ir norėsite pasiekti geriausius rezultatus, tai būtų tinkamas laikas dirbti su treneriu, mentoriumi. Pasiekti rezultatai gali Jus nustebinti!

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite būti aktyviai įsitraukęs į naujus darbus, projektus, o galbūt kursus. Norėsite daugiau mokytis, atrasti, galbūt studijuosite savarankiškai. Šis laikotarpis palankus naujoms patirtims, būsite linkęs daugiau rizikuoti, bėgsite nuo rutinos, mažiau kontroliuokite situacijas, kuriose atsiduriate. Į kiekvieną dieną ženkite su smalsumu ir gera nuotaika – kiekviena gali atnešti kažką naujo ir nepatirto! Šią savaitę taip pat daugiau rizikuosite, planuosite keliones, išvykas. Norėsite ir daugiau rūpintis savo sveikata, galbūt rezervuosite savaitgalį sanatorijoje ar gydomąjį masažą?

ŠAULYS

Šauliai šios savaitės pradžioje gali turėti mažiau kantrybės, pasistenkite išlaikyti racionalumą. Atidėkite problemas, kurios neturi sprendimo – galbūt sprendimas atsiras savaime, o gal jį suras kiti? Daugiau bendradarbiaukite su ilgalaikiais partneriais, draugais. Dabar palankus laikas ir gilintis į save, ieškoti veiklų, kurios suteikia prasmės pojūtį. Pasinerkite į paieškas, išgyvenkite transformacinius vidinius procesus. Nuo kitos savaitės vidurio bus pats laikas daugiau bendrauti, socializuotis, o iki tol prisipildykite energijos savo viduje!

OŽIARAGIS

Ožiaragiams šią savaitę reikėtų paleisti visas baimes iš praeities, nerimą dėl ateities – būkite čia ir dabar, mėgaukitės akimirkomis! Daugiau laiko skirkite partnerystėms – ir romantinėms, ir profesinėms. Pats galite turėti šiek tiek mažiau energijos, bet tai labai palankus laikas jos pasikrauti iš kitų, priimkite pagalbą, daugiau pasitikėkite kitais. Ieškokite sprendimų, kurie palankūs ne tik Jums asmeniškai, bet ir atneša daugiau naudos kitiems. Galimi svarbūs susitarimai, derybos, skirkite pakankamai laiko argumentų išsinagrinėjimui. Skirkite daugiau laiko šeimai, vaikams. 🙂

VANDENIS

Vandeniams ši savaitė – palankus laikas daugiau rūpintis savimi, tvarkytis. Kurioje srityje norisi didesnio atsinaujinimo? Skirkite visą energiją ten, daugiau naudokitės intuicija. Tyloje ir ramybėje atraskite atsakymus, jei nežinote, kokios veiklos reikėtų imtis. Atsisakykite nuobodžių, stresą keliančių užduočių savo dienotvarkėje. Rūpinkitės savo energijos lygiu – sveikai maitinkitės, sportuokite, gerkite daug vandens, daugiau ilsėkitės. Šiuo laikotarpiu taip pat norėsite nepaviršutiniškų pokalbių, gilinsitės į filosofines temas.

ŽUVYS

Žuvys šią savaitę laiką leis romantiškai, išnaudokite aktyvesnę savo vaizduotę. Būkite kūrybiškas ir išreikškite save, nesilaikykite nustatytų normų, stereotipų. Kad ir kur būsite, atiduokite visą savo širdį ir pasitikėkite likimu. Stiprinkite pasitikėjimą savimi, pademonstruokite savo autentiškumą. Tai laikas pasauliui parodyti tikrąjį save, pritraukite kitus savo unikaliomis idėjomis. Dėl situacijų, su kuriomis susidursite, gali keistis Jūsų požiūris į pinigus, būsite linkę mažiau išleisti, galbūt prašysite kitų patarimų.

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).