HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (07.05 – 07.11)5 min read

4 liepos, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (07.05 – 07.11)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženko atstovams liepos mėnesį reikės subalansuoti karjerą ir asmeninį gyvenimą. Tai bus geras laikas pagalvoti, kam reikėtų skirti daugiau dėmesio. Galite intensyviai reaguoti į tam tikras situacijas, norėsite būti impulsyvūs. Galimi išbandymai santykiuose su valdžia, aukštesnėse pozicijose esančiais žmonėmis. Aktyvią energiją nukreipkite produktyviai, išlaikykite kantrybę, objektyvumą. Šiuo laikotarpiu taip pat būsite pareigingas, organizuotas. Prioritetizuokite savo planus! 🙂

 

JAUTIS

Jaučiai liepos mėnesį norės priešintis pokyčiams, būtų geriau, jei išliktumėte lankstus, prisitaikykite prie pokyčių. Šiuo laikotarpiu lengviau rasite naujų draugų, galbūt prisijungsite prie naujų žmonių grupių. Mėnesio pradžioje galite susidurti su situacijomis, kuriose reikės pastovėti už save, taip pat priimti svarbius sprendimus. Skirsite ir daugiau dėmesio karjerai, pasinaudokite savo turimais kontaktais, draugų pagalba. Neskubinkite proceso, daugiau mėgaukitės keliaudami savo tempu.

Laimes dieta Patreon banner

 

DVYNIAI

Dvyniai šį mėnesį iš naujo įvertins turimas galimybes, galbūt sugrįšite prie praeityje gvildentų idėjų. Šiuo laikotarpiu Jūsų tempas gali būti lėtesnis, situacijos vers Jus gilintis į tam tikrus klausimus. Prieš judėdami į priekį, pasistenkite iki galo užbaigti pradėtas užduotis, susidarykite aiškią strategiją. Liepos mėnuo taip pat skatins Jūsų kaip asmenybės augimą, galite susidurti su asmeninėmis situacijomis, kuriose reikės pademonstruoti didesnę kantrybę, brandą.

 

VĖŽYS

Vėžiai liepos mėnesį turėtų rasti būdų, kaip spręsti konfliktus, kol jų dar nėra. 🙂 Pasakykite viską, ką galvojate, venkite neigiamas mintis pasilikti sau. Neišspręsti klausimai vėliau gali virsti konfliktinėmis situacijomis. Taip pat šiuo laikotarpiu būtų geriau vengti impulsyvių pirkinių, palaikykite stabilią finansinę padėtį. Gali būti, kad norėsite prisijungti prie naujų grupių, projektų. Tai taip pat geras laikas atnaujinti santykius, išnaudokite šį laiką išnaudodami savo stipriąsias puses.

 

LIŪTAS

Liūtams liepos mėnuo padės atrasti balansą, būsite linkęs dalintis darbais, atsakomybėmis. Pasistenkite neskubėti, viską darykite savo tempu. Tai sėkmingas laikas finansiškai, galbūt atsiras galimybių investuoti, pradėti naujus projektus su pažįstamais, kolegomis. Mėnesio pabaigoje šiek tiek daugiau dėmesio skirkite partnerystėms, romantikai. Vienišų liūtų laukia daug palankių galimybių, būkite atviras naujoms pažintims ir draugystėms!

 

MERGELĖ

Mergelės liepos mėnesį daugiau rūpinsis darbo reikalais, stenkitės išlikti objektyvus. Apgalvokite naujus efektyvius būdus, kaip galite atlikti savo įsipareigojimus. Būkite inovatyvus, bendradarbiaukite, dalinkitės turima informacija. Į Jūsų gyvenimą taip pat gali ateiti nauja, daug žadanti pažintis. Neturėkite lūkesčių, tačiau atvirai priimkite naujus žmones, kuriuos sutiksite savo kelyje. Draugystėse galimi iššūkiai, kurie pareikalaus Jūsų kantrybės, nuoširdumo. Mėnesio pabaigoje skirkite kuo daugiau laiko meilei! 🙂

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms liepos mėnesį gali tekti priimti tam tikrus sprendimus, kuriuos ilgą laiką atidėliojote. Pasistenkite rasti balansą tarp laiko darbui ir šeimai, nusistatykite aiškias ribas. Taip pat atidžiai įvertinkite atsirandančias galimybes – ar tikrai rasite joms laiko ir energijos? 🙂 Liepos mėnuo – geras laikas Jums pagalvoti apie savo dienotvarkę, rutiną, galbūt norėsis pokyčių šioje srityje. Darbo projektuose išreikškite savo kūrybiškumą, ieškokite kompromisų.

 

SKORPIONAS

Skorpionai liepos mėnesį bus lankstūs, objektyvūs. Daugiau prisitaikykite, nedarykite skubotų išvadų. Nesusikalbėjimas gali sukelti konfliktines situacijas. Skirkite laiko sau, pailsėkite prieš imdamiesi veiksmų. Liepos mėnuo taip pat labai tinkamas atostogoms, būkite spontaniškas, priimkite draugų pasiūlymus smagiai praleisti laiką. Liepos pabaigoje taip pat būkite lankstesnis karjeros srityje, daugiau situacijas stebėkite iš šono, neskubėkite imtis iniciatyvos.

 

ŠAULYS

Šauliai liepos mėnesį pradės jausti daugiau entuziazmo, turėsite gilesnių įžvalgų. Būkite jautrus, empatiškas kitų jausmams, išgyvenimams. Finansiniai klausimai taip pat gali pareikalauti Jūsų dėmesio, ieškokite praktiškų sprendimų. Naudingų patarimų galite gauti ir iš žmonių Jūsų aplinkoje. Darbe gali kilti šiek tiek iššūkių, dėl kurių norėsite peržiūrėti savo darbotvarkę, taip pat prioritetus darbe. Šiuo laikotarpiu būkite labai kantrus su savo tikslais, nepasiduokite.

 

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šį mėnesį gali skirti daugiau dėmesio bendravimui, bendradarbiavimui su aplinkiniais. Gali būti, kad turite griežtai suplanuotą biudžetą, tačiau šiuo laikotarpiu tikėtinos netikėtos išlaidos, susijusios su kitais žmonėmis. Likite atviras pokyčiams, jų nebijokite. Liepos pradžioje taip pat daugiau atsižvelkite į savo vidinius poreikius, turėsite stipresnę nuojautą, kaip priimti sprendimus. Būsite spontaniškas, išnaudokite šį laikotarpį ir skirdami laiko savo hobiams, mėgstamoms veikloms.

 

VANDENIS

Vandeniai šiuo laikotarpiu sieks didesnio finansinio saugumo, stabilumo. Venkite impulsyvių pirkinių, planuokite savo išlaidas. Sureguliuokite savo dienos ritmą, venkite streso. Liepos pradžia – puikus laikas naujiems įpročiams, naujoms veikloms. Gali būti, kad patirsite šiek tiek neramumų santykiuose su šeima, galbūt jie prieštaraus pokyčiams Jūsų gyvenime. Pasitikėkite savimi ir išlaikykite autentiškumą, įkvėpkite savo drąsa ir kitus!

 

ŽUVYS

Žuvims liepos mėnuo atneš daugiau naujų galimybių, dabar laikas būti aktyviu, išnaudokite savo energiją ir motyvaciją tinkama linkme. Tikėkite savo svajonėmis, jos gali pildytis greičiau, nei Jūs galvojate! Galimos netikėtos išvykos, kelionės, kuriose pasisemsite įkvėpimo, o galbūt ir sužinosite naujos informacijos. Pasinaudokite galimybėmis atrasti naujas vietas, susipažinkite su naujais žmonėmis. Netikėtos pažintys liepos pabaigoje gali išaugti į gražias draugystes!

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).