HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (06.21 – 06.27)5 min read

20 birželio, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (06.21 – 06.27)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Šią savaitę Avino ženklo atstovai gali sulaukti didesnių finansinių galimybių, ypač antroje savaitės pusėje. Prašykite kitų žmonių pagalbos, jie bus pasiruošę Jums padėti. Šiuo laikotarpiu taip pat galite pabaigti anksčiau pradėtus projektus, su kuriais dirbote jau kurį laiką. Romantiniuose santykiuose situacijas galite šiek tiek idealizuoti. Mėgaukitės dėmesiu, kurio sulauksite, bet pasistenkite išlikti objektyvūs vertindami aplinkinius!

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę bus romantiški, galbūt ilgėsitės kažko iš praeities. Šiuo laikotarpiu būtų palanku paleisti tai, kas nebereikalinga, jei ilgai svarstėtė apie pokyčius, tai gali būti tinkamas laikas juos inicijuoti. Būsite draugiški ir svajingi bendraudami su aplinkiniais, tai gali padėti užmegzti naujas pažintis, taip pat pradėti bendras veiklas su draugais. Savaitės pabaigoje galite jausti didesnį stabilumą, tai geras laikas dirbti poroje. Mėgaukitės meile ir šiluma su savo artimaisiais!

DVYNIAI

Šią savaitę Dvyniai dėstys mintis sklandžiau, aiškiau, bendravimas su kitais reikalaus mažiau pastangų. Paskutiniu metu daug dėmesio skyrėte darbui, tačiau gali būti, kad sėkmė nebuvo tokia greita, kokios tikėjotės. Šią savaitę Jūsų sunkus darbas ir įdėtos pastangos gali atsipirkti – tai gali būti Jums palankūs įvykiai ar aplinkybės, taip pat vidinė energija ir įkvėpimas. Dabar svarbu nepasiduoti ir pasitikėti savo nuojauta. Šiuo laikotarpiu taip pat aiškiai matysite, kas Jūsų aplinkoje yra nepatikimas. Romantiniai santykiai bus vis aktyvesni!

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai šią savaitę pradės jausti, kad gyvenimas tampa lengvesnis, darbų krūvis po truputį mažėja. Likusią energiją skirkite partnerystėms, nepamirškite atvirų pokalbių ir prasmingai leidžiamo laiko kartu. Įdedamos pastangos ir sunkus darbas atsiperka! Šiuo laikotarpiu galite sulaukti naujienų, žinių iš užsienio. Tam tikra informacija gali skatinti Jus permąstyti savo įsitikinimus, sprendimus. Jūsų romantiniai santykiai šiuo laikotarpiu gali būti puikus įkvėpimo šaltinis!

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę gyvens pozityviai, būsite romantiškas, idealizuosite savo partnerį bei kitus Jūsų aplinkoje esančius žmones. Pasistenkite objektyviai matyti, kurioms draugystėms reikia skirti daugiausiai dėmesio, nukreipkite ten savo energiją. Jei birželio mėnuo atnešė pasikeitimų Jūsų meilės santykiuose, šis laikotarpis labai tinkamas naujas partnerystes įtvirtinti. Mėgaukitės kiekviena akimirka, džiuginkite aplinkinius savo dėmesiu ir spindėkite gera nuotaika!

MERGELĖ

Mergelėms ši savaitė gali būti palanki planuoti keliones, ypač, jei šiuos planus atidėliojote iki šiol. 🙂 Bus lengviau išreikšti savo nuomonę, Jus lengviau supras ir aplinkiniai. Šiuo laikotarpiu iškomunikuokite kitiems svarbiausias savo idėjas, planus. Daugiau norėsite dirbti, nei pramogauti, laisvalaikį planuosite produktyviai. Santykiams leiskite vystytis natūraliai, su partneriu/partnere pasinerkite į kūrybines veiklas. Leiskite sau būti švelnus, priimkite aplinkinių palaikymą.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms ši savaitė palanki kelionėms, išvykoms su šeima. Galbūt norėsite atnaujinti savo namų aplinką, įneškite daugiau ryškių spalvų, vasariškų detalių. Šiuo laikotarpiu būsite kūrybiškas, norėsite įgyvendinti originalias idėjas namų aplinkoje. Taip pat tikėtina, kad norėsite skirti daugiau dėmesio savo sveikatai, bendrai emocinei savijautai. Savaitės pabaigoje daugiau laiko praleiskite su draugais, aktyviai bendraukite, įsitraukite į grupines veiklas. Mėgaukitės vasaros susitikimais!

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę pradės daugiau mąstyti apie ateitį, ateities planus. Gali būti, kad būsite linkęs aiškiai išsakyti savo norus ir poreikius, ypač profesinėje srityje. Pasikalbėkite dėl paaukštinimo, jei seniai tą planavote, drąsiai siūlykite savo idėjas naujiems projektams. Tai geras laikas pasiekti, ką planavote, nors gali reikėti įdėti daugiau pastangų. Neleiskite sau ilgai liūdėti, šiuo laikotarpiu taip pat daugiau atsipalaiduokite, aplinkybės susidėlios Jums palankiausia linkme!

ŠAULYS

Šauliai šią savaitę gali sulaukti gerų žinių darbe, tai gali būti susiję su Jūsų įgyvendinamu projektu, taip pat planais ateičiai. Pasikrovę pozityvios energijos, pasistenkite ją išnaudoti efektyviai – dirbkite su kita savo kūrybine idėja. Susikoncentruokite, susidarykite planus savo tikslams. Savaitės pabaigoje planai gali šiek tiek keistis, tačiau priimkite iššūkius drąsiai ir išlaikykite pasitikėjimą savo jėgomis. Šią savaitę daugiau naudokitės gyvenimo suteikiamomis galimybėmis! 🙂

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę jaus daugiau lengvumo ir santykiuose, ir darbe. Darbe galite sulaukti pripažinimo, būsite pastebėtas. Gali būti, kad jausite didesnę motyvaciją naujoms atsakomybėms, projektams. Šiuo laikotarpiu aktyviai bendraukite, būkite atviras naujai informacijai, taip pat pagalbai iš aplinkinių. Gali būti, kad Jūsų pastangos, kurias įdėjote, atsipirks, nebijokite parodyti savo emocijų ir nuoširdžiai pasidžiaukite. Venkite gandų, apkalbinėjimo,  būkite dinamiškas ir kantrus!

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę gali jausti didesnį norą aktyviai bendrauti socialiniuose tinkluose. Efektyviai išnaudokite savo ryšius, pažintis, ypač karjeros klausimais. Šią savaitę taip pat palankus laikas daugiau gilintis į save, ieškoti atsakymų savo viduje. Didesnė intuicija padės Jums išsigryninti konkrečius atsakymus, taip pat suprasti savo tikslus. Mėgaukitės žemiškais malonumais, skirkite daugiau laiko santykiams. Romantinė partnerystė užims vis svarbesnę Jūsų gyvenimo dalį.

ŽUVYS

Žuvys šią savaitę gali jausti norą šiek tiek atsiriboti nuo aplinkinių, norėsite daugiau laiko praleisti vienumoje. Klausykitės savo mėgstamos muzikos, skirkite laiko kūrybinėms veikloms, hobiams. Šis laikas gali būti labai naudingas gilinantis į savo vidų, galbūt dėliojantis ateities planus. Savaitės pabaigoje geras laikas bendradarbiauti, įsitraukti į visuomenines veiklas, išsikelti bendrus tikslus su Jūsų aplinkoje esančiais žmonėmis. Būsite nepriklausomas nuo kitų nuomonės, drąsiai priimkite sprendimus!

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).