HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: kokia bus savaitė? (06.07 – 06.13)5 min read

6 birželio, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

LAIMINGAS HOROSKOPAS: kokia bus savaitė? (06.07 – 06.13)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovai birželio pradžioje bus skatinami labiau rodyti meilę, dėmesį, prisirišimą. Šį laiką galima išnaudoti prasmingai rūpinantis mylimais žmonėmis, augintiniais. Būtų palanku mažiau laiko praleisti prie kompiuterio, telefono – vasarą pradėkite aktyviai pasinerdami į realų gyvenimą! 🙂 Darbe gali kilti nenumatytų situacijų dėl kolegų, partnerių neapdairumo, nepasiduokite chaosui. Savaitgalį skirkite laiko knygoms, filmams, prisipildykite įdomia ir naudinga informacija! Apie savo norus kalbėkite garsiai, kažkas gali padėti jiems išsipildyti…

 

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę gali patirti šiek tiek nesklandumų bendraudami su partneriu/partnere, gali atsirasti daugiau nesusikalbėjimo. Pasistenkite aiškiai reikšti mintis, dalinkitės tuo, ką galvojate. Nuo ketvirtadienio norėsite daugiau atsipalaiduoti, galbūt laikas filmų vakarui ar laikui su knyga? 🙂 Padėkite sau jausti ramybę, švelnumą. Savaitgalį jausitės drąsesni, galbūt norėsite ginti savo nuomonę, ypač bendraudami su šeimos nariais. Sieksite, kad Jūsų mintys būtų išgirstos, o į pasiūlymus atsižvelgta.

Laimes dieta Patreon banner

 

DVYNIAI

Dvyniams ši savaitė palanki spręsti finansinius klausimus, taip pat padėti su finansais tvarkytis kitiems. Būsite romantiškas, skirkite daugiau dėmesio savo šeimos nariams. Antroje savaitės pusėje raskite laiko atsipalaiduoti, skirkite laiko sau, tai padės išlaikyti kantrybę įvairiose situacijose. Savaitgalį norėsite daugiau pramogauti, bendrauti. Būkite atviras ir stenkitės kurti gilius, prasmingus ryšius, kalbėkitės temomis, kurios Jums rūpi. Priminkite artimiesiems, kiek daug jie Jums reiškia.

 

VĖŽYS

Vėžiai šią savaitę gali jaustis romantiškai nusiteikę, praleisite daugiau laiko su partneriu/partnere. Nepamirškite skirti ir dėmesio sau, pildykite savo norus. 🙂 Aplinkybės skatins Jus daugiau pailsėti, galbūt norėsis daugiau laiko leisti namuose. Antroje savaitės pusėje saugokite savo ramybę, venkite santykių aiškinimosi, ypač socialiniuose tinkluose. Savaitgalį būtų naudinga palikti telefoną, kompiuterį nuošalyje. Tai labai geras laikas siekti savo asmeninių tikslų, dalinkitės savo aktyvia energija su kitais.

 

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę gali susiplanuoti daug susitikimų, pokalbių, galbūt užmegsite naujas pažintis. Daugiau norėsite socializuotis, organizuosite bendrus draugų susitikimus, išvykas, ypač savaitgalį. Antroje savaitės pusėje norėsis daugiau rizikuoti, priimti skubotus sprendimus. Taip pat turėsite daugiau pasitikėjimo savimi, ginsite savo nuomonę. Būkite atidus – per didelis pasitikėjimas savimi ir kritiškai išreiškiama nuomonė gali sukelti konfliktus su šeimos nariais. Būkite drąsus ir nuoširdus meilėje, pripažinkite sau, kaip jaučiatės.

 

MERGELĖ

Mergelėms šią savaitę gali norėtis daugiau romantikos, kurkite įsimintinas vasaros akimirkas ir mėgaukitės jomis. Daugiau laiko taip pat skirsite draugams, pasitikėkite jais, dalinkitės savo svajonėmis, planais. Antroje savaitės pusėje venkite chaoso darbe, stebėkite galimybes, kuriomis galite pasinaudoti siekdami pripažinimo. Galimi netikėti pasiūlymai, bendradarbiavimo galimybės. Padėkite kolegoms nesitikėdami nieko atgal – kiek vėliau geri darbai sugrįš Jums su kaupu! 🙂 Savaitgalį galite būti sentimentalesni.

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šią savaitę atkreips dėmesį į save, norėsite daugiau pasilepinti, atsipalaiduoti. Mėgaukitės kitų skiriamu dėmesiu Jums, šiek tiek perskirstykite darbus, kad galėtumėte daugiau energijos skirti santykiams, laisvalaikiui. Antroje savaitės pusėje galite priimti netikėtus sprendimus, pasistenkite išlaikyti ramybę, vadovaukitės savo įprasta gyvenimo filosofija, vertybėmis – būkite teisingas, sąžiningas. Tai palankus metas ir naujiems kursams, projektams. Savaitgalį įkvėpimo semkitės iš artimiausių žmonių.

 

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę turėtų stengtis išlaikyti ramybę, norėsite labiau rūpintis namų jaukumu, šeimos narių jausmais. Skirkite laiko namų tvarkymui, romantiškos vakarienės gaminimui. Nustebinkite savo artimuosius juos palepindami. 🙂 Antroje savaitės pusėje mėgaukitės savo darbo vaisiais, įvertinkite savo pastangas bei tai, ką jau pasiekėte. Penktadienį turėsite dar daugiau žavesio, charizmos nei visuomet – išnaudokite šią dieną prasmingai, skirkite energiją tai sričiai, kur norite matyti didžiausią rezultatą.

 

ŠAULYS

Šauliai šią savaitę gali būti labai orientuoti į veiksmą, norėsite įgyvendinti sudėtingiausius planus, įveiksite sunkiausias užduotis. Atkreipkite dėmesį į savo jausmus, emocijas, jie padės suprasti, kam reikia skirti daugiausiai dėmesio. Būkite nuoširdus su savo simpatija, aiškiai įsivardinkite ir savo jausmus. Savaitės pabaigoje galite jausti daugiau chaoso savo aplinkoje, neatidėliokite darbų, kuriuos galite atlikti dabar, ypač, jei jie susiję su įsipareigojimais kitiems. Užsiimkite veiklomis, kurios padės išlaikyti ramybę, tai gali būti knygos, filmai, o galbūt šokiai ar sportas? 🙂

 

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę gali susidurti su situacijomis, kurių vengė, galbūt tai bus pokalbiai su vadovais darbe ar antrąja puse. Bet kuriuo atveju, skleiskite savo žavesį, išlaikykite kantrybę, supraskite kitą žmogų. Santykiai su aplinkiniais turėtų būti harmoningi, jausite rūpestį, pagalbą iš kitų. Priminkite artimiems žmonėms, kaip juos vertinate. Antroje savaitės pusėje į dienotvarkę įtraukite laiko pasivaikščiojimams gamtoje, daugiau būkite gryname ore. Šiuo laikotarpiu turėsite daugiau pasitikėjimo savimi, ypač meilės santykiuose.

 

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę gali susidurti su situacijomis, kurios skatins norą atsiriboti, galbūt norėsite praleisti daugiau laiko vienas. Gerai išsimiegokite, pailsėkite, venkite papildomo streso. Į netikėtas situacijas pasistenkite reaguoti ramiai, išlaikykite kantrybę. Antroje savaitės pusėje norėsite daugiau atsipalaiduoti, galbūt į savo planus įtrauksite ir artimus draugus? 🙂 Konfliktinėse situacijose, jei tokių bus, stenkitės išklausyti ir suprasti kitą pusę, labiau vertinkite stabilumą santykiuose.

 

ŽUVYS

Žuvys šią savaitę turės daugiau kūrybiškos energijos, Jūsų vaizduotė bus labai aktyvi. Taip pat skleisite daugiau romantiškos nuotaikos, rūpinkitės artimaisiais, parodykite jiems dėmesį, apgaubkite savo šiluma. 🙂 Galimos naujos pažintys, o jei partnerį/partnerę turite, tai labai geras laikas skirti papildomo dėmesio, nustebinkite meilę skania vakariene ar išvyka savaitgalį. Parodykite savo jausmus, tai padės stiprinti santykius. Šiuo laikotarpiu venkite dramatiško santykių aiškinimosi, pasistenkite išlikti ramūs, išlaikykite gerą nuotaiką.

 

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).