HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (05.24 – 05.30)5 min read

23 gegužės, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (05.24 – 05.30)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Paskutinė pavasario savaitė Avino ženklo atstovams atneš daugiau kūrybiškų idėjų, kurias norėsite nedelsdami įgyvendinti. 🙂 Pokyčių norėsis savo pasaulėžiūroje, greičiausiai būsite linkęs daugiau rizikuoti, apsvarstysite naujas idėjas, veiklos kryptis. Galite sulaukti pasiūlymo dalintis savo žiniomis, pradėti naują projektą, taip pat gali atsirasti daugiau kelionių galimybių, pasiūlymų. Paskutinėmis mėnesio dienomis atidžiau bendraukite, prieš siųsdami svarbius laiškus, pasitikrinkite siunčiamą informaciją.

JAUTIS

Jaučiai paskutinę pavasario savaitę gali jausti, kad norisi išlieti susikaupusias emocijas – tai gali nustebinti ir Jus pačius, ir Jūsų aplinkoje esančius žmones. Šis laikotarpis taip pat gali atnešti šiek tiek išbandymų santykių srityje, tačiau svarbu išlaikyti kantrybę, nepamirškite, koks šiltas ryšys Jus sieja su artimaisiais. Šiuo metu taip pat galite daugiau galvoti apie savo dideles svajones, būsite linkęs joms taupyti, investuoti. Paskutinėmis mėnesio dienomis pasistenkite būti atidus, nepraleiskite svarbios informacijos.

DVYNIAI

Dvyniams šis laikotarpis gali atnešti pokyčių santykių srityje, galbūt norėsite rimtesnio įsipareigojimo. Jūsų romantiniai ryšiai turėtų klostytis puikiai, būkite iniciatyvus, drąsus. Vieniši dvyniai netikėtai gali sutikti žmogų, kuris bus nusiteikęs įsipareigojimui, ilgalaikei draugystei. Jei šiuo metu siekiate daugiau laisvės, nepriklausomybės, aplinkybės klostysis Jums palankia linkme. Savaitgalį neskubėkite priimti sprendimų, būtų geriau pasitarti, išklausyti ir kitų nuomonės.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai šiuo laikotarpiu gali daugiau rūpintis savo sveikata, vasarą norėsite pasitikti fiziškai stiprūs ir sveiki. Niekuomet nevėlu pradėti sportuoti ir sveikai maitintis, ar ne? 🙂 Prioritetą taip pat skirsite namams, rūpinsitės savo šeimos nariais. Darbe norėsite daugiau dalintis darbais, juos deleguoti kitiems. Pasistenkite būti kuo efektyvesnis, planuokite ir dirbkite produktyviai! Galimi pokyčiai Jūsų darbo aplinkoje – galbūt Jūsų kolega pakeis poziciją ar norės keisti darbą|? Būkite atviras pokyčiams, palaikykite aplinkinius.

LIŪTAS

Liūtams ši paskutinė pavasario savaitė gali atnešti džiugių naujienų, galbūt norėsite būti atviresnis su savo antrąja puse ar draugais. Būsite draugiškas, pozityvus, romantiškai nusiteikęs. Išnaudokite šią energiją ir įkvėpkite aplink esančius žmones! Vieniši liūtai gali norėti atnaujinti praeityje pasibaigusius santykius, o galbūt pamirštas draugystes. 🙂 Šią savaitę taip pat išreikškite savo talentus ir aiškiai iškomunikuokite kitiems, ką galvojate.

MERGELĖ

Mergelėms šią savaitę norėsis skirti daugiau dėmesio namams, šeimai. Galimi pokyčiai namuose – galbūt tai bus naujas gyventojas ar augintinis, o gal tiesiog atsinaujinsite savo interjerą vasarai? 🙂 Staigmenų, netikėtų sprendimų galite sulaukti ir iš savo šeimos narių. Atidžiai rinkite savo žodžius, ypač kalbėdami su vadovais, kad būtumėte suprasti teisingai. Daugiau laiko skirkite bendravimui su tėvais, kitais artimaisiais. 🙂

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo atstovai šią savaitę gali sulaukti naujienų bendraudami su draugais, taip pat galite sulaukti pasiūlymo bendradarbiauti, dalintis savo žiniomis projekte. Gali būti, kad į Jus kreipsis kaip į ekspertą, prisijungęs prie komandos būsite tas, kuris rodys kryptį ir įkvėps. Šiuo laikotarpiu aktyviau bendrausite, į Jus gali kreiptis ir seniai matytas draugas, kolega. Prieš savaitgalį išsaugokite visus pradėtus darbus, savo nuomonę reikškite tolerantiškai.

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę gali norėti keisti savo dienotvarkę, galbūt darbo rutiną, tai gali daryti įtaką ir Jūsų pajamoms. Šiuo laikotarpiu taip pat galimi pasikeitimai Jūsų darbo aplinkoje – nauji klientai, nauji bendradarbiai, nauji darbo įrankiai. O galbūt norėsite keisti savo darbo poziciją? Pokyčių Jums gali norėtis, jie atneš ir daugiau teigiamų emocijų į Jūsų kasdienybę. Savaitės pabaigoje norėsite šiek tiek sulėtinti tempą, daugiau gilintis į santykius, savo ir aplinkinių emocijas.

ŠAULYS

Šią savaitę Šauliai gali atrasti naujus savo talentus, galbūt būsite pastebėti ir kitų. Tikėtina, kad norėsite išsilaisvinti iš senų įpročių, normų. Jausitės labiau pasitikintys savimi, norėsite perduoti savo žinias. Tai gali būti naujo laikotarpio pradžia, kai norėsite ir pokyčių savo karjeroje, dienotvarkėje. Vertinkite savo santykius, kurkite ir puosėlekite juos, rūpinkitės žmonėmis, kurie yra aplink Jus. Artėjant savaitgaliui neskubėkite priimti sprendimų.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai paskutinę pavasario savaitę gali būti paskatinti daugiau atsipalaiduoti, situacijos aplink Jus bus mažiau kontroliuojamos. Šiuo laikotarpiu lengviau rasite sprendimus sudėtingose situacijose, sulauksite daugiau aplinkinių paramos. Būkite objektyvūs vertindami savo ir kolegų atliktas užduotis, įdėkite daugiau pastangų, savaitės pabaigoje gali būti sunkiau susikaupti. Prieš prasidedant savaitgaliui įsitikinkite, kad atlikote visus savo suplanuotus darbus. Rūpinkitės savo sveikata, praleiskite daugiau laiko gamtoje.

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę bus draugiški, daugiau norėsite bendradarbiauti. Galimi netikėti sprendimai, kuriuos priimsite darbe. Šiuo laikotarpiu galite sulaukti pasiūlymo prisijungti prie bendraminčių grupės, galbūt prisidėti prie socialinių veiklų. Savaitės pradžioje būtų geriau atlikti visus darbus, kurie reikalauja didelio kruopštumo, tikslumo. Galbūt vėl pradėsite bendrauti su kažkuo, su kuo susipažinote dar praėjusiais metais ar anksčiau. Savaitgalį stenkitės skleisti savo pozityvumą! 🙂

ŽUVYS

Žuvys paskutinę pavasario savaitę norės daugiau dėmesio, sieksite, kad kiti pastebėtų ir įvertintų Jūsų darbus, pastangas. Galimi netikėti pasikeitimai Jūsų darbe, susiję su Jūsų kolegomis, vadovais. Galite sulaukti violiojančių pasiūlymų, kurie atneš pokyčių, naujovių. Savaitės antroje pusėje būtų geriau nepriimti skubotų sprendimų, pasistenkite vengti ir konfliktų su šeimos nariais. Gali atsirasti šiek tiek daugiau nesusikalbėjimo, išlaikykite savo optimizmą!

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).