HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (04.19 – 04.25)5 min read

18 balandžio, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (04.19 – 04.25)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovai šią savaitę norės daugiau stabilumo, mąstysite praktiškai. Jei esate pilnas kūrybinio įkvėpimo, dabar pats laikas idėjas realizuoti. 🙂 Imkitės suplanuotų veiksmų, turėkite kantrybės. Dabar gali būti netinkamas laikas elgtis impulsyviai, labiau vertinkite patikimus, anksčiau pasitvirtinusius sprendimus. Penktadienį gali kilti nesklandumų bendraujant su šeima, padėkite kitiems pamiršti užsispyrimą. 🙂 Jei jaučiate, kad turite per daug energijos, geriau ją nukreipkite į sportą, fizinius darbus.

 

JAUTIS

Mieli Jaučiai, prasideda Jūsų sezonas! Jausitės aktyvesni, norėsite kovoti už savo idėjas, įgyvendinsite didžiausius savo planus. Mėgaukitės energijos antplūdžiu ir išnaudokite ją tai sričiai, kuri svarbiausia Jums. Galbūt laikas pasirūpinti sveikata ar skirti laiko šeimai? 🙂 Savaitės antroje pusėje stenkitės dalintis savo atsakomybėmis, bendradarbiaukite, ieškokite partnerių darbe. Nuo penktadienio taip pat norėsite aktyviau bendrauti su draugais, būsite rūpestingas, galite sulaukti ir smagių pasiūlymų savaitgaliui.

Laimes dieta Patreon banner

 

DVYNIAI

Dvyniai šią savaitę gali šiek tiek sulėtinti savo darbų tempą, galbūt pasiėmėte keletą atostogų dienų? 🙂 Tai geras laikas poilsiui, laikui be telefono ar kompiuterio. Jei visgi dirbsite įprastu tempu, pasistenkite neprisiimti per daug atsakomybių, nepervarkite darbe, laikykitės režimo. Savaitgalį jausitės aktyvesnis, norėsite realizuoti savo finansines idėjas, galbūt išleisite ir daugiau pinigų. Tinkamos investicijos būtų namų atsinaujinimui, taip pat naujiems kursams, seminarams.

 

VĖŽYS

Vėžiai šią savaitę norės daugiau socializuotis, įsitrauksite į grupines veiklas, galbūt prisijungsite prie visuomeninių projektų. Tai puikus laikas įsitraukti į grupes, organizuoti bendras veiklas, taip pat nusistatyti sau svarbius tikslus. Būsite kūrybiškas, gali kilti puikių minčių, kaip pagerinti esamus procesus, kaip patobulinti projektus, kuriuose dalyvaujate. Ypač norėsite siekti savo asmeninių tikslų nuo penktadienio, išreikšite savo ambicijas, galbūt norėsite pokyčių savo išvaizdoje.

 

LIŪTAS

Liūtams laikas išsikelti didelius, ambicingus tikslus karjeroje. Nukreipsite savo energiją į atsakomybes, kurios laukia Jūsų, galbūt padėsite su atsakomybėmis tvarkytis kitiems. Gali būti, kad jausite ir didelį įkvėpimą keisti savo darbo poziciją, galbūt ieškosite papildomų veiklų. Šią savaitę taip pat galite sulaukti pasiūlymų dalintis savo patirtimi, pritrauksite daugiau dėmesio iš aplinkinių. Penktadienio vakarui, savaitgaliui suplanuokite norimas poilsio veiklas, galbūt laikas romantiškai vakarienei žvakių šviesoje ar senų nuotraukų peržiūrėjimui? 🙂

MERGELĖ

Mergelėms šis laikas tinkamas aktyvesnei veiklai, norėsite praplėsti savo akiratį, aplankyti naujas vietas. Net jei kol kas kelionių atsisakote, tai gali būti puikus laikas jų planavimui. Nustatyta data kelionei gali Jus įkvėpti optimizmo, jausitės energingesnis tvarkydamasis su kasdienėmis atsakomybėmis. Galbūt spontaniškai pradėsite mokytis, užsirašysite į naujus kursus. Penktadienį puikus laikas bendradarbiavimui, prisijungę prie komandų būsite kūrybiškas, aktyvus.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šią savaitę bus metodiškos, nusiteikusios siekti savo tikslų. Tai geras laikas susikoncentruoti į darbus, nesiblaškyti. Produktyviai užbaikite pradėtas užduotis. Jei šią savaitę spręsite finansinius klausimus, būkite kantrus, taip pat neskubėkite priimti sprendimų. Po darbo skirkite laiko sau ir savo artimiems žmonėms, pasilepinkite masažu ar skania vakariene. Šiuo laikotarpiu taip pat galite daugiau nei įprastai gilintis į save, mąstyti apie ilgalaikius asmeninius tikslus.

 

SKORPIONAS

Skorpionams ši savaitė gali būti nukreipta į partnerystes. Jeigu turėsite galimybę darbus atlikti poroje, būtinai tuo pasinaudokite. 🙂 Bendradarbiavimas ir įsipareigojimas kitam pripildys Jus energijos, taip pat padės atlikti užduotis laiku. Šią savaitę bendras Jūsų energijos lygis gali būti mažesnis, todėl kitų parama ir pagalba Jums taip pat bus naudinga. Nuo penktadienio stenkitės vadovautis savo nuojauta, tai taip pat palankus laikas kurti planus ateičiai.

 

ŠAULYS

Šauliai šią savaitę bus metodiški, analitiški darbe. Darbo aplinkoje išnaudosite ir daugiausiai savo energijos, įgyvendinsite anksčiau užsibrėžtus planus. Tai taip pat palankus laikas daugiau rūpintis savo gyvensena, sportu, mityba. Galbūt atėjo laikas išbandyti naują sporto šaką? Praleiskite ir kuo daugiau laiko gamtoje, lauke. Savaitės pabaigoje pasistenkite mąstyti abstrakčiau, nesileiskite į smulkias detales. Per didelis situacijų analizavimas gali Jus varginti.

 

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę galėtų daugiau išreikšti savo kūrybiškumą – prisijunkite prie kūrybinių projektų, siūlykite ir įgyvendinkite savo idėjas. Tai taip pat puikus laikas atrasti save naujose veiklose. Galite jaustis spontaniškas, aktyvus, tačiau palankiau būtų neskubėti su romantiniais santykiais, ypač, jei susipažinote su nauju žmogumi. 🙂  Esamuose santykiuose gali būti daugiau intensyvumo, emocijų, pasistenkite iššūkius priimti ramiai, turėkite kantrybės.

 

VANDENIS

Vandeniams šią savaitę būtų palanku skirti daugiau energijos namams, rūpintis šeimos nariais. Turėsite daugiau kantrybės, taip pat sieksite balanso, ramybės savo aplinkoje. Savaitgalį prioritetas galėtų būti ir pasirūpinimas savimi, galbūt užsirašysite į naują treniruotę ar susidarysite sveikų patiekalų meniu kitai savaitei? 🙂 Gali būti, kad labiau norėsite aktyvių veiklų, klausykitės savo intuicijos ir susidėliokite dienotvarkę taip, kad liktų laiko ir sportui bei poilsiui. Tai padės išvengti streso, ypač savaitės pabaigoje.

 

ŽUVYS

Žuvys šią savaitę norės daugiau bendravimo, aktyvios veiklos. Būsite ekspresyvus, drąsus, išnaudokite šį laiką efektyviai. 🙂 Jei praėjusią savaitę daug dirbote, ši savaitė gali būti laikas įkvėpimui, naujoms laisvalaikio veikloms. Patyrinėkite naujas galimybes, įsitraukite ten, kur pasikraunate daugiausiai energijos. Savaitės pabaigoje geras laikas romantikai, būsite charizmatiškas, pasitikintis savimi, Jus pastebės aplinkiniai. Būkite pasiruošęs netikėtumams!

 

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).