HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (04.12 – 04.18)5 min read

11 balandžio, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (04.12 – 04.18)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovai šią savaitę gali susidurti su iššūkiais darbe, pasistenkite būti atviras ir nuoširdus. Nors lyderius gerbiate, pats taip pat turite labai ryškių lyderiavimo savybių, kurios iškils, nenorėsite nusileisti. Ypač jautriai reaguosite, jei kažkas nesilaikys taisyklių, tradicijų. Šeštadienį stenkitės girdėti ir kitų nuomonę, jos nenuvertinkite. Šią dieną taip pat palanku būti susidaryti savo asmeninę dienotvarkę, užsiimti veikla, kuri maloni Jums. Sekmadienį artimoje aplinkoje bus daugiau palaikančių Jūsų idėjas.

JAUTIS

Ši savaitė Jaučiams gali būti rami, bent jau iki savaitgalio. Šeštadienį ir sekmadienį galite turėti mažiau kantrybės, galbūt nekantrūs bus ir Jus supantys žmonės. Gali išsiveržti jausmai, kuriuos ilgai laikėte viduje. Atsipalaiduokite, stenkitės išlaikyti ramybę. Tai taip pat tinkamas laikas išsilaisvinti iš savo senų įsitikinimų, o galbūt išsiaiškinti kažką, kas ilgą laiką nedavė ramybės. Apsvarstykite pasitaikančias galimybes, ypač tas, kurios susijusios su karjera, pinigais.

DVYNIAI

Dvyniams ši savaitė gali atnešti daugiau vidinės laisvės, drąsos priimti sprendimus. Būkite atsargūs, jei susidursite su Jums prieštaraujančia nuomone. Gali būti, kad norėsite priešintis, jei kažkas Jus kontroliuos, turėsite daug ambicijų. Apie savo planus geriau kalbėkitės tik su Jums artimais žmonėmis, kuriais pasitikite – taip išvengsite neigiamų emocijų. Šią savaitę taip pat galite norėti ignoruoti problemas, tačiau turėsite daug dėmesio vertų idėjų, dalinkitės jomis su kitais!

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Šią savaitę Vėžiai norės siekti savo tikslų, aiškiai suprasite, kokių žingsnių reikėtų imtis. Gali būti, kad jausite didelius reikalavimus iš savo partnerio ar partnerės, tuo pačiu metu atsakingai žiūrėsite į savo atsakomybes darbe. Jei jausite pasipriešinimą viduje siekiant asmeninių ar profesinių tikslų, skirkite laiko sau ir išsiaiškinkite, ką sako Jūsų širdis. Nepraraskite kantrybės, geriau apgalvokite, koks kitų žmonių elgesys sukelia Jums emocijas ir kodėl. Ką tai gali pasakyti apie Jus? 🙂

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę pradės su didele energija ir noru imtis naujų projektų. Savaitgalį daugiau atkreipsite dėmesį į detales, būsite analitiškas, galbūt net šiek tiek kritiškas savo planams. Įvertinkite savo laiko planus, biudžetą, atsakomybes. Tam tikros situacijos gali versti Jus žengti iš savo komforto zonos. Šiuo laikotarpiu taip pat įgyvendinkite savo idėjas po truputį, įvertinkite ir kitų žmonių pasiūlymus, mintis. Toks požiūris gali padėti atrasti daugiau bendraminčių. 🙂

MERGELĖ

Mergelės šią savaitę gali turėti didelių planų, kurie greičiausiai keisis savaitgalį. Galbūt jausitės šiek tiek nejaukiai pritraukęs daug dėmesio, tačiau leiskite, kad kiti Jus įvertintų. Pripažinimas, kurio nusipelnėte, gali būti puiki motyvacija. Šeštadienį vis dar galite jaustis labai aktyvus, galbūt turėsite neužbaigtų darbų, projektų apie kuriuos galvosite. Šiuo laikotarpiu taip pat galbūt norėsite pagalbos, patarimų iš kitų, savo darbus perduosite kitiems.

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių šią savaitę laukia atsinaujinimas, nauja energija asmeniniuose santykiuose. Šį įkvėpimą galite išnaudoti savo partnerystėje, o jei pažinčių ieškote – tai puiki proga užmegzti naujus kontaktus, ryšius. Nauja pažintis gali būti ir su žmogumi iš užsienio. Gali būti, kad Jūsų šeima, artimieji pradžioje nepritars Jūsų naujai pažinčiai, atkreipkite dėmesį į artimųjų įžvalgas. Savaitgalį galite jausti norą mokytis, taip pat mokyti kitus, dalyvauti bendrame projekte. 🙂

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę aktyviau bendraus, tačiau taip pat galite jausti didesnį norą kontroliuoti, galbūt daugiau nerimausite. Kuo daugiau analizuosite situacijas, tuo daugiau nerimo gali kilti. Pasistenkite daugiau atsipalaiduoti, nekelkite klausimų, į kuriuose negalite rasti atsakymų. 🙂 Šiuo laikotarpiu taip pat gali kilti noras ginti savo tiesą, išsilaisvinti iš kitų kuriamų ,,rėmų“. Neseniai užmegztos pažintys gali stiprėti, šnekėkite drąsiai ir atvirai, puoselėkite draugystes.

ŠAULYS

Šauliams ši savaitė bus labai kūrybiška, išreikškite save ir savo talentus. Skirkite bent kažkiek minučių kasdien savo svajonėms, po truputį galite įgyvendinti didžiausius tikslus! Šiuo laikotarpiu taip pat gali stiprėti romantiniai ryšiai, skirkite dėmesio ir laiko partneriui, parodykite savo meilę. Savaitgalį galite jausti, kad nuobodžiaujate, galbūt norėsite pabėgti nuo savo atsakomybių. Raskite laiko poilsiui, taip pat nesistenkite visko įgyvendinti vienas – galite užmegzti ir stiprias partnerystes su kolegomis.

OŽIARAGIS

Šią savaitę Ožiaragiai daugiau rūpinsis namų aplinka, taip pat norėsite skirti laiko sau. Tobula diena šią savaitę – namų tvarkymasis ir knyga ar filmas. Šią savaitę taip pat galite atsidurti situacijose, kuriose reikės ieškoti kompromisų, taip pat prieš priimdami sprendimus galite norėti pasitarti su partneriu/partnere. Vertinkite kitų nuomonę, tačiau labiausiai pasikliaukite savąja. Savaitgalį norėsite daugiau rizikuoti, rūpinsitės savo finansinėmis išlaidomis.

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę dalinsis savo mintimis su aplink esančiais žmonėmis, norėsite priimti apgalvotus sprendimus. Gali būti, kad dalį informacijos pasiliksite sau, ypač, jei ruošiatės pradėti įgyvendinti didelius tikslus. Savaitgalį apgalvosite, su kuo savo planais norite dalintis. Tai taip pat puikus laikas savo hobį paversti finansine veikla, turėsite įkvėpimo ir pasitikėjimo savimi. Būkite draugiški ir padėkite kitiems. 🙂

ŽUVYS

Žuvims šią savaitę aplinkybės gali priminti neskubėti, pradėti nuo mažų žingsnių. Maži, nuoseklūs veiksmai gali padėti pasiekti didelių tikslų. Jei pradėjote sveikai maitintis, šią savaitę savo patirtimi norėsite dalintis ir įkvėpti kitus. Savaitgalį labiau pasitikėsite savimi, galbūt susidursite su situacijomis, kur reikės daugiau Jūsų drąsos, iniciatyvos. Taip pat daugiau laiko norėsite praleisti su šeima, galbūt gilinsitės ir į savo šaknis, giminės istoriją?:)

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).