HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (03.22 – 03.28)4 min read

21 kovo, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (03.22 – 03.28)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovams ši savaitė turėtų būti lengva, subalansuota. Harmoningą energiją jausite savo partnerystėse, galbūt daugiau bendradarbiausite. Prieš pasirašinėdami sutartis ar sudarydami susitarimus, išsiaiškinkite visų pusių lūkesčius. Šią savaitę galite norėti daugiau dėmesio, rūpesčio, taip pat galite būti šiek tiek reiklesni kitiems. Įsiklausykite į savo jausmus, mintis, dabar tinkamas metas išspręsti neraminančias problemas.

JAUTIS

Jaučiams šią savaitę būtų palanku keisti savo darbo įpročius, taip pat aktyviau rūpintis sveikata, sportuoti. Jausite daugiau energijos organizuodami savo kasdienes veiklas, palaikysite balansą darbe. Kolegoms reikės daugiau Jūsų palaikymo, priminkite jiems ir apie neužbaigtus darbus. Galbūt norėsite daugiau prisidėti prie kitų žmonių gerovės, suraskite galimybių padėti kitiems. Atkreipkite dėmesį į savo sapnus, nuojautą.

DVYNIAI

Dvyniai šią savaitę bus romantiški, norėsite save išreikšti, jausitės kūrybiški. Idėjos, kurias puoselėjote jau kurį laiką, dabar gali sudominti ir kitus žmones, pritrauksite bendraminčius. Galite būti ir šiek tiek dramatiškas, reaguosite į situacijas intensyviau nei visuomet. Produktyvus laikas ir naujoms idėjoms, planams. Šią savaitę naujos pažintys gali būti trumpalaikės, būtų geriau neturėti didelių lūkesčių. Daugiau vadovaukitės racionalumu.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai šią savaitę norės atnaujinti, gražinti namus. Nepamirškite praleisti laiko su savo šeima, raskite bendrų veiklų, nebūkite užsiėmę vien darbais. Tai geras laikas ir sprendimams dėl naujo būsto. Šeimos nariai gali būti kritiški Jūsų atžvilgiu, pasistenkite nesivelti į konfliktus. Asmeninių ir darbo reikalų balansas gali būti svarbus antrąją savaitės pusę, kai kalbėsitės su artimaisiais dėl jų turimų lūkesčių, taip pat galbūt norėsite šiek tiek pakeisti savo dienotvarkę.

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę gali perduoti daugiau atsakomybių aplink esantiems žmonėms. Tai geras laikas apgalvoti savo darbus objektyviai, atsitraukus. Raskite būdų prisijungti prie kitų, bendradarbiauti. Galite sulaukti daugiau kvietimų, skambučių, būkite pasiruošę ir naujienoms partnerystėse. Šią savaitę taip pat palanku priimti sprendimus, kuriuos vis atidėliojote. Pasistenkite išlaikyti savo diplomatiškumą. 🙂

MERGELĖ

Mergelėms ši savaitė gali atnešti ilgai lauktą įvertinimą, taip pat didesnes finansines galimybes. Vis dėlto neskubėkite rizikuoti, atsargiai vertinkite pasiūlymus investuoti. Pastangos dirbti efektyviai šią savaitę taip pat sukurs norimą rezultatą. Naujai suformuoti įpročiai šiuo laikotarpiu gali suteikti didesnį saugumo, stabilumo jausmą. Netikėtos situacijos gali sukelti Jums intensyvias emocijas, tačiau jos turėtų išsispręsti palankiai.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms ši savaitė labai palanki asmeninių tikslų įgyvendinimui. Atkreipkite dėmesį į tai, ko siekėte jau ilgą laiką – šią savaitę gali būti laikas sustoti, įvertinti, galbūt šiek tiek pakeisti savo veiklos kryptį. Galite jausti norą didesniems išvaizdos pokyčiams. 🙂 Įneškite į savo išvaizdą elegancijos, balanso. Kiti žmonės gali sunkiai suprasti Jūsų motyvus, tačiau pasistenkite išlikti ramus.

SKORPIONAS

Skorpionams šią savaitę laikas paleisti praeities nuoskaudas, problemas, sunkumus. Aplinkybės Jus skatins eiti nauju keliu, įveikti iššūkius, džiaugtis savo pasiekimais. Būsite diplomatiški, įvairiose situacijose ieškosite kompromisų. Norėdami išvengti nemalonių situacijų, išsakykite savo lūkesčius, palaikykite ir kolegas, kad jie pasidalintų savo mintimis. Santykiuose su kitais pasistenkite būti mandagus, švelniai bendraukite. Savaitgalio prioritetas – poilsis.

ŠAULYS

Šią savaitę Šauliams palanku realizuoti savo svajones, daugiau svajoti. Galite sukurti ir savo svajonių komandą, subursite žmones, turinčius įvairios patirties. Taip pat ši savaitė palanki grupių susibūrimams, įsitraukę į grupines veiklas išlaikykite kantrybę, pasistenkite nereaguoti į situacijas impulsyviai. Jei neturite partnerio, šią savaitę rodykite daugiau dėmesio savo simpatijai. 🙂 Atkreipkite dėmesį į savo jausmus, supraskite, ko siekiate.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams šią savaitę norėsis skirti daugiau laiko darbui, būsite ambicingi, sieksite pripažinimo karjeroje. Nepamirškite žmonių, kurie suteikia Jums daugiausiai palaikymo, palaikykite darbo ir laisvalaikio balansą. Gali būti, kad šią savaitę norėsite ir daugiau dėmesio, išreikškite savo poreikius. Jei pasyvesniu laikotarpiu gyvenime atsirado šiek tiek daugiau tinginiavimo, šią savaitę įpročius laikas keisti į aktyvesnius! 🙂

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę gali turėti labai originalių, įspūdingų idėjų. Būsite optimistiškas, daugiau norėsite rizikuoti. Savo idėjas papasakokite kitiems, arba bent jau užsirašykite ateičiai. Gali būti, kad kiti pastebės Jūsų kūrybiškumą ir pakvies prisijungti prie bendrų projektų įgyvendinimo. Savaitės pabaigoje kalbėkite apgalvotai, nepasiduokite impulsyvumui. Aiškiai išsakykite savo mintis, ypač, jei norite kažką įtikinti.

ŽUVYS

Šią savaitę būkite drąsūs, priimkite iššūkius, kelkite juos sau. Gilios emocijos gali iškilti į paviršių, taip pat galite jausti norą atkurti balansą santykiuose. Matydami aplinkybes objektyviai, galite padėti atkurti balansą ir kitų santykiuose. Galite daugiau mąstyti apie finansus, galbūt norėsite grąžinti senas skolas, – ši tema gali būti aktuali iki kito mėnesio vidurio. Tai tinkamas laikas ir investuoti, susiplanuoti savo išlaidas, didžiausius pirkinius.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).