HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (03.15 – 03.21)5 min read

14 kovo, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (03.15 – 03.21)5 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Šią savaitę prasideda Jūsų sezonas! Palikite mieguistumą praeityje, dabar laikas imtis pokyčių. Inicijuokite, pristatykite naujas idėjas. Savaitgalį norėsite daugiau puoštis, įnešite daugiau romantikos į namus. Palepinkite save, galbūt išsirinksite ir dovaną sau artėjančio gimtadienio proga? Šią savaitę taip pat palanku sudaryti sąjungas, bendradarbiauti. Pokalbiai su kolegomis ir draugais bus aktyvūs, stenkitės ne tik kalbėti, bet ir įgyvendinti planus, apie kuriuos pasakojate kitiems! 🙂

JAUTIS

Jaučiams šią savaitę bus laikas šiek tiek atsipalaiduoti, savo energiją naudosite išmintingai. Galbūt atrodys, kad trūksta energijos, tačiau reikėtų savęs nespausti, leiskite sau neskubėti. Savaitgalį atsipalaiduokite, praleiskite šiek tiek laiko gamtoje. Nuo sekmadienio taip pat prasideda palankus laikas meilės santykiams, galite norėti kūrybiškai atsinaujinti savo namus ar stilių. Darbe rodysite savo ramybę, būsite kantrus.

DVYNIAI

Dvyniams ši savaitė padės išsilaisvinti iš ,,žiemos miego“ 🙂, būsite aktyvūs. Darbe pabaigsite savo pradėtus projektus, darbus. Sėkmė karjeroje ar proveržis bus lengviau pasiekiami, pasistenkite tinkamai paskirstyti darbų prioritetus ir siekite tikslų su užsispyrimu. Savaitgalį labai tinkamas laikas daugiau bendrauti su draugais, atnaujinkite ir kitus turimus kontaktus. Šiuo laikotarpiu netinginiausite, kursite planus, ieškosite, iš kur galite pasisemti reikiamos patirties.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Šią savaitę Vėžiai ,,padidins“ savo gyvenimo tempą, norėsite svajones įgyvendinti, o ne tik planuoti. Galbūt laikas išeiti iš savo komforto zonos? Pavasaris – pats tinkamiausias metas tam! Patarimas Jums – šią savaitę reikėtų išskirti Jums svarbius prioritetus, neapsiimkite per daug atsakomybių, užduočių. Su verslo partneriais bei kolegomis bendraukite draugiškai. Šią savaitę taip pat gali atrodyti, kad artimas Jums žmogus elgiasi neatsakingai, būsite drąsus ir norėsite išsakyti savo nuomonę. Skirkite dėmesį ne problemoms, o jų sprendimams.

LIŪTAS

Liūtai savaitės pradžioje gali jausti mažai energijos, nenorėsite pokyčių. Pasiruoškite aktyvesniam laikotarpiui ir intensyvioms emocijoms kitą savaitę. Šiuo laikotarpiu ypač džiaugsitės savo pasiekimais, įgyvendintais darbais. Nuo savaitgalio Jūsų mintys bus aktyvios, norėsite naujų patirčių, nuotykių, augimo. Nors tolimų kelionių planų kol kas galite atsisakyti, labai tikėtina, kad šiuo metu keliones ir atostogas planuosite, galbūt kalbėsitės apie atostogų planus su draugais.

MERGELĖ

Santykiai gali būti pagrindinė sritis, kuriai Mergelės skirs daugiausiai dėmesio šią savaitę. Galbūt būsite labiau pažeidžiami, atvirai kalbėsite apie Jums rūpimus klausimus. Savaitgalį aplinkybės Jus skatins mažiau kontroliuoti situacijas, daugiau galvosite apie artimuosius, padėsite jiems, taip pat leisite, kad Jumis pasirūpintų. Pasistenkite negalvoti apie tai, ką prarandate bendradarbiaudami – geriau mintis nukreipkite teigiama linkme. Jei jaučiate, kad su kažkuo ryšys yra nutolęs labiau nei norėtųsi, tai tinkamas laikas draugystę atnaujinti, stiprinti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę Svarstyklės gali stengtis palaikyti didelę tvarką ir organizuotumą savo gyvenime, tačiau nepamirškite ir puoselėti savo santykių. Savaitgalį geras laikas partnerystėms, sulauksite palaikymo iš partnerio, tai palankus laikas romantikai. Artimiausi santykiai taip pat bus pozityvūs. Kartu su partneriu galite įsitraukti į bendrą veiklą – galbūt atnaujinsite namus ar ieškosite, kaip papildomai užsidirbti. Jei esate vienas, tai labai geras laikas santykių stiprinimui su artimiausiais draugais. Savo kūrybines idėjas šią savaitę pristatysite platesnei auditorijai, išreikšite save.

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę daugiau norės rūpintis savo sveikata, sveika mityba, planuosite laiką sau. Taip pat sieksite balanso, galbūt laikas ir pavasarinei švaros dienai namuose? Tokia diena galėtų būti sekmadienis, kai tvarkymasis Jums atrodys malonumas. 🙂 Dabar tinkamas laikas pakeisti savo dienotvarkę. Šią savaitę taip pat galite sulaukti finansinės pagalbos iš šeimos narių, o galbūt jie pasiūlys Jums finansinių idėjų apie galimas investicijas. Būkite pasiruošęs greitai priimti sprendimus. 

ŠAULYS

Šią savaitę Šauliai norės būti savimi, jausite daugiau kūrybiškumo, norėsite save išreikšti. Būsite dinamiškas, prisitaikantis prie pokyčių, veiksmo sukūryje. Įneškite tokios energijos ir į savo santykius, tegul jie būna gyvybingi, aktyvūs. Savaitgalį galimi pokyčiai draugystėse – galbūt norėsite įnešti daugiau aiškumo, apibrėžtumo, įsipareigojimo. Būkite atviras ir linkęs į kompromisus, išklausykite ir kito žmogaus nuomonę.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę jaus norą kurti jaukumą namie, šeima ir artimiausia namų aplinka bus pagrindinės sritys, kurioms skirsite daugiausiai savo energijos. Galbūt laikas generalinei tvarkai namuose prieš pavasarį? Atsisakykite nereikalingų daiktų, susitvarkykite pamirštas spinteles. 🙂 Savaitgalį taip pat jausite daugiau įkvėpimo namus gražinti, dekoruoti. Būsite diplomatiškas kalbėdamas apie savo finansus.

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę ieškos daugiau linksmybių, socialinių kontaktų. Būsite motyvuotas atkurti ryšius su draugais, jei juos buvote pamiršęs. Gali būti, kad paskutiniu metu skyrėte daug laiko savo atsakomybėms, buvote produktyvus, tačiau pamiršote savo laisvalaikio užsiėmimus, hobius. Pasistenkite pakeisti savo kasdienybę, įneškite aktyvumo, įvairovės. 🙂 Savaitgalį jausite didesnį pasitikėjimą savimi, pritrauksite tokius pat žmones į savo gyvenimą.  

ŽUVYS

Žuvų sezonas eina į pabaigą, ir Jums tai gali atnešti didesnį susirūpinimą savo finansais, finansiniu saugumu. Mąstysite praktiškai, taip pat galbūt pradėsite įgyvendinti konkrečius planus. Apgalvokite biudžetą, konkrečius kasdienius veiksmus, kurie padėtų įgyvendinti Jūsų idėjas. Šią savaitę lengviau įtikinsite kitus žmones, tai geras laikas klausytis savo intuicijos, taip pat prašyti patarimų. Savaitgalį nepamirškite šiek tiek pasilinksminti, skirkite laiko savo hobiams. Šiuo laikotarpiu kiti žmonės taip pat gali daugiau kreiptis į Jus pagalbos, patarimų.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).