HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (03.08 – 03.14)4 min read

7 kovo, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (03.08 – 03.14)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovams ši savaitė gali būti pilna romantikos, taip pat būsite kūrybiški, daugiau svajosite. Pasistenkite paleisti sunkumus, neigiamas emocijas, kurios trukdo Jums siekti savo tikslų. Pasiruoškite naujai pradžiai, atsinaujinkite. Gali būti naudinga išrašyti savo mintis, svajones ar net sapnus. 🙂 Šis laikotarpis bus ramesnis, tai puikus laikas ruoštis aktyviam Avino sezonui, kuris prasidės jau kitą savaitę!

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę gali prisiminti senus ryšius su draugais, juos stiprinsite, galbūt skirsite daugiau dėmesio nei savo partneriui ar sau. Taip pat šiuo laikotarpiu draugus ir santykius su jais labiau vertinsite, rodysite šiltus jausmus, jais rūpinsitės. Kai kurias draugystes atnaujinsite, čia galite pasitelkti ir savo kūrybiškumą, parodykite draugams dėmesį – galbūt laikas iškepti draugams pyragą? 🙂

DVYNIAI

Dvyniams ši savaitė gali priminti, kad net ir turint daug jėgų, kartais ateina laikas poilsiui, ypač, jei jaučiatės pervargę, trūksta susitikimų su draugais. Jei paskutiniu metu nebuvote produktyvūs, šią savaitę turėtumėte jausti palengvėjimą, sulauksite ir daugiau gražių žodžių iš kolegų, vadovų. Priimkite kitų žmonių pagalbą, taip pat skirkite laiko ryšiui su bendradarbiais kurti. Dabar tinkamas laikas pradėti naujus projektus.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai šią savaitę norės daugiau bendrauti, keliauti, praleisti laiką ne namuose, net jei namus labai mylite :). Daugiau būkite lauke, tai padės susitvarkyti su emocijomis, mintimis. Pasvajokite apie tai, ką veiksite, kai visi apribojimai nebegalios, kur pirmiausiai važiuosite, ką aplankysite? Šiuo periodu geriau nerizikuoti, bet apsvarstykite visas naujas galimybes ir perspektyvas. Tai geras laikas pradėti žengti mažus žingsnelius savo senos svajonės link!

LIŪTAS

Liūto ženklo atstovai šią savaitę norės daugiau romantiškų akimirkų, gilinsite savo artimiausius ryšius. Būsite atviras pasiūlymams, tai puikus laikas ir visiškai atvirai bendrauti su kitais žmonėmis, išsakyti visus savo jausmus, mintis. Galima nauja pradžia santykiuose, tai geras laikas jų puoselėjimui. Šiuo laikotarpiu taip pat gali būti palanku investuoti, prisijungti prie grupinių projektų.

MERGELĖ

Jei jautėtės truputėlį nutolę nuo kitų, ši savaitė Jums gali būti puikus laikas vėl suartėti su draugais, kolegomis, šeimos nariais. Mergelėms šis laikas palankus naujiems santykiams, būsite optimistiškas, romantiškas. Dabar labiau nei kitu metu pritrauksite palankius sau žmones, taip pat lengvai megsite partnerystes – tiek darbe, tiek asmeniniuose santykiuose. Padėkokite ir įvertinkite žmones, kurie yra šalia Jūsų ar padėjo Jums sunkiu metu. 🙂

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių šią savaitę laukia didesnis įkvėpimas rūpintis savo sveikata, norėsite susikurti sau sveikesnę rutiną. Peržiūrėkite svarbiausius darbus, į dienotvarkę įtraukite laiko sportui ar grožio procedūroms. Pabaikite darbus, kuriuos buvote atidėję į šalį – galbūt dėl sudėtingų klausimų laikas kreiptis pagalbos į kolegą? Šis periodas palankus ir sveikatos procedūroms – jų poveikis bus ilgalaikis, padės Jums pasisemti energijos.

SKORPIONAS

Skorpionams ši savaitė gali būti romantiška, Jūsų lauks daugiau pramogų, atsipalaidavimo. Dabar būtų puikus laikas atsinaujinti pavasariui, galbūt šiek tiek papildysite spintą ar namus pavasariškomis spalvomis? Šiuo laikotarpiu galite šiek tiek idealizuoti aplink esančius žmones, taip pat situacijas, kuriose atsidursite. Savo kūrybiniams projektams šią savaitę turėsite daugiau energijos, stenkitės laikytis dienos režimo.

ŠAULYS

Šauliams gali ypatingai trūkti mobilumo, kelionių, susitikimų su kitais. Išbandykite naujas veiklas, skaitykite naujo žanro knygas ar žiūrėkite filmus. Labai tinkamas sprendimas būtų ir apsilankyti naujoje vietoje (kol kas – kuo arčiau namų 🙂 ). Tai geras laikas atsinaujinimams namuose, galbūt jau laikas įsirengti terasą pavasariui? Taip pat galite turėti originalių idėjų, kaip praleisti laiką visai šeimai kartu.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams ši savaitė gali būti susijusi su aktyvesne komunikacija, būsite bendraujantis, dalinsitės idėjomis, įkvėpsite savo draugus. Susiplanuokite skambučius su žmonėmis, su kuriais seniai matėtės, parodykite savo rūpestį, paramą. Šiuo laikotarpiu taip pat galite būti kūrybiškesni, galbūt sapnuosite ryškesnius sapnus – atsikėlę užsirašykite kilusiais mintis, galbūt tai bus Jūsų įkvėpimas ateities projektams? 🙂

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę pritrauks daugiau finansinių idėjų – jos gali būti ir Jūsų, ir aplink esančių žmonių – atidžiai klausykitės aplinkinių idėjų. Apie savo finansus mąstysite prasmingai, daugiau norėsite investuoti į tobulėjimą, gilinsitės į save. Turėsite originalų, modernų požiūrį, tai geras laikas naujų idėjų išsigryninimui. Pagalvokite apie savo svajones prieš miegą – pritraukite visus dalykus, kurių norite!

ŽUVYS

Šią savaitę Žuvims labai palankus laikas naujoms pradžioms, iniciatyvoms. Turėsite daugiau energijos, idėjų. Kurkite planus, kuriuos norite įgyvendinti per artimiausią pusmetį ir imkitės konkrečių veiksmų, nelaukite ženklų, kad galėtumėte kažką pradėti. 🙂 Dabar tinkamas laikas ir surizikuoti, prisiimti didesnę atsakomybę. Aiškiai įsivardinkite sau, ką norėtumėte pasiekti ir pradėkite!


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).