HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (03.01 – 03.07)4 min read

28 vasario, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (03.01 – 03.07)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Pirmąją kovo savaitę būsite veiksmo sukūryje, aplink Jus suksis įvairūs žmonės, idėjos, galimybės. Tai bus tik pradžia, vėliau kovo mėnuo gali būti dar aktyvesnis. Bendra Jūsų finansinė padėtis taip pat turėtų būti gera, norėsite daugiau išleisti, pasilepinti. Per pirmąsias kovo dienas galite susidurti su priešinga nuomone, gali iškilti poreikis pademonstruoti savo išmintį, kantrybę, ieškosite konstruktyvių sprendimų.

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę jausis ramūs, sėkmingi. Finansinė situacija bus palanki, didelė tikimybė, kad sulauksite pagalbos ten, kur jos nesitikėsite. Tai laikas, kai patartina užbaigti pradėtus darbus, geriau jų neatidėliokite. Didžiausias Jūsų dėmesys bus skiriamas darbui ir artimiems santykiams. Šią savaitę taip pat puikiai sutarsite su draugais, Jūsų humoro jausmas padės stiprinti santykius. Daugiau bendraukite, dalinkitės. 🙂

DVYNIAI

Dvyniams ši savaitė bus sėkminga profesinėje srityje. Daugelis gali sulaukti pripažinimo, paskatinimų. Darbe taip pat laukia daugiau susitikimų, pokalbių, idėjų, derybų. Prisiimsite naujas atsakomybes drąsiai, taip pat įgausite naujos naudingos patirties. Pasistenkite išlaikyti darbo ir asmeninių santykių balansą, nepamirškite pasirūpinti sveikata, sportuokite.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai kovo pradžioje galės mėgautis sunkaus ankstesnio darbo vaisiais, jausitės įgyję naujų žinių, patobulėję. Priimkite ryžtingus sprendimus, pasirinkti padės Jūsų intuicija. Neabejokite savimi, imkitės iniciatyvos. Tai labai geras laikas neigiamų žalingų įpročių atsisakymui. Šią savaitę galite jaustis ir šiek tiek išsiblaškę, būtų geriau didesnius pirkinius atidėti vėlesniam laikui.

LIŪTAS

Liūtams kovo mėnuo prasidės energingai, jausitės užtikrinti savimi. Asmeniniame gyvenime gali būti daugiau įvykių, veiksmo. Didesnis tempas gali Jus paskatinti ir daugiau rūpintis sveikata. Taip pat pasistenkite skirti laiko savo hobiams, mėgstamoms veikloms – tai padės atsipalaiduoti po aktyvaus laiko darbe. Šią savaitę taip pat galite ruoštis ateinančios savaitės darbams, greičiausiai teks prisiimti naujas atsakomybes, galbūt užimsite lyderio rolę.

MERGELĖ

Mergelėms šią savaitę gali tekti taisyti praeities klaidas, tikslinti savo atliktas užduotis. Jausite vidinę laisvę, norą įgyvendinti ilgalaikius planus. Tuo pačiu gali kilti šiek tiek nesklandumų bendraujant su partneriu – parodykite savo brandą, likite kantrus, atsakingas. Gali atrodyti, kad aplinkybės keičiasi labai lėtai, tačiau tai greitu metu pasikeis. Priimkite kitų rodomą dėmesį ir pagalbą. 🙂

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms kovo mėnuo gali prasidėti šiek tiek monotoniškai, galbūt atrodys, kad einate ,,pasroviui“. Kad jaustumėtes pozityviai, gali reikėti Jūsų pastangų – pastebėkite malonias smulkmenas, skirkite laiko ramioms akimirkoms. 🙂 Dabar labai tinkamas metas skirti visas jėgas darbui ir planuoti atostogas, laisvą laiką. Daugiau dėmesio skirkite vaikams artimoje aplinkoje.

SKORPIONAS

Skorpionai pirmąją kovo savaitę bus ramūs, neturėtų kilti didelių problemų darbe. Ieškosite gilesnės prasmės, dalyvausite grupinėse veiklose. Galite pradėti įgyvendinti savo svajones, taip pat daugiau laiko skirkite aplinkos stebėjimui. Pagirkite žmones artimoje savo aplinkoje, pabūkite šalia, pastebėkite jų nuotaikas, emocijas. Tai geras laikas santykių stiprinimui.

ŠAULYS

Šauliai kovo pradžioje bus aktyvūs, susikoncentravę į savo tikslus. Drąsiai priimkite ir pasinaudokite galimybėmis, nes jos gali būti išskirtinės, vertos dėmesio. 🙂 Jei susiduriate su biurokratija, šią savaitę čia gali kilti papildomų iššūkių, reikės daugiau Jūsų kantrybės. Dėmesio reikalaus ir santykiai su vaikais. Dramatiškų pokyčių darbe šią savaitę greičiausiai nebus, lengvai rasite bendrą kalbą su kolegomis.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams pirmoji kovo savaitė gali atnešti netikėtų pasiūlymų, kurie atrodys pozityvūs, palankūs Jums. 🙂 Sulauksite ir daugiau komplimentų, priimkite gražius žodžius ir dalinkitės gera nuotaika pats. Dabar tinkamas laikas paleisti praeities iššūkius, negatyvias mintis, baimes, kurios trukdo pakeisti karjeros kryptį ar siekti aukštumų. Pradėkite pavasarį drąsiai ir su šypsena!

VANDENIS

Vandeniams kovo mėnesio pradžia atneš daugiau meilės, kuri gali nukreipti Jūsų dėmesį nuo kitų gyvenimo sričių. 🙂 Įsipareigojusiems Vandeniams šis laikas gali atnešti didesnį asmeninės laisvės norą. Stenkitės įdėti daug pastangų į darbus ir atliekamas užduotis, ieškokite kompromisų su kolegomis. Racionaliai paskirstysite savo finansus, būsite produktyvus darbe.

ŽUVYS

Žuvys kovo pradžioje jaus didesnę laisvę, savo kūrybinę galią, parodykite geriausias savo asmenybės puses. Tai taip pat laikas, kai atsinaujinsite, priimsite teisingus sprendimus, lengvai rasite išeitis iš sudėtingų situacijų. Šiuo laikotarpiu taip pat saugokitės streso, jei jausite mažiau energijos, ją pataupykite. Būsite dar labiau nei visuomet empatiškas, pasikliaukite nuojauta. 🙂


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).