HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (02.22 – 02.28)4 min read

21 vasario, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (02.22 – 02.28)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovai šią savaitę turės daugiau motyvacijos siekti savo tikslų, norėsite pokyčių, aktyvumo. Sukoncentravę savo energiją galite pasiekti daugiau nei tikėjotės, taip pat pritrauksite reikiamus žmones. Pasistenkite išlaikyti objektyvumą siekdamas savo tikslų, įsipareigokite savo idėjoms, bet būkite atviras ir išklausykite kitų požiūrį. Savaitgalį geras laikas planuoti artimiausius darbus.

JAUTIS

Jaučio ženklo atstovai šią savaitę koncentruos dėmesį į savo svajones, vizijas. Tai gali būti laikas didelių idėjų įgyvendinimui, bendraukite su kitais atvirai. Detales pasilikite sau, bet idėjomis galite dalintis su kitais – šiuo metu turėsite papildomo žavesio ir lengvai įtikinsite aplinkinius. 🙂 Tai geras laikas pristatyti naują savo įvaizdį, atskleiskite savo talentus ir nustebinkite kitus.

DVYNIAI

Dvynių ženklo atstovai šią savaitę gali patirti stipresnes emocijas, labai stipri bus ir Jūsų nuojauta. Priimkite kitų žmonių pagalbą, palaikymą – aplink Jus esantys žmonės labiausiai padės Jums išlaikyti įkvėpimą, energiją. Pasistenkite būti atviras su žmonėmis aplink Jus, bet neperimkite aplinkinių emocijų. 🙂 Savaitgalį skirkite laiko šeimai, daugiau pabendraukite su mama, kitomis artimomis moterimis.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai šią savaitę gali naudotis savo komandos pagalba, taip pat pritrauksite žmones, kurie Jums suteiks daugiau palaikymo – darbe, meilėje, draugystėse. Darbe taip pat teks panaudoti savo diplomatijos įgūdžius, galbūt derėsitės, spręsite kilusius konfliktus. Savaitgalį geras laikas socialinio įvaizdžio atsinaujinimui, galbūt atnaujinsite savo socialinius tinklus, keisite nuotraukas ar praplėsite savo virtualių draugų sąrašą. 🙂

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę gali padėti kitiems žmonėms sukurti struktūras, tvarką, taip pat priminsite kitiems pasirūpinti sveikata. Jūsų sprendimų priėmimą gali stabdyti aplinkybės, pasistenkite nepasiduoti, įveikite kylančias kliūtis. Iki savaitgalio reikėtų pabaigti svarbiausius darbus, ypač tuos, kuriuos planavote pabaigti jau anksčiau. 🙂

MERGELĖ

Mergelėms šią savaitę patariama išlaisvinti savo emocijas, parodykite ir savo užsidegimą, entuziazmą. Jei turite vaikų, šiuo laikotarpiu galite būti ypač rūpestingas, norėsite vaikus daugiau saugoti, globoti. Gali būti, kad Jus trauks žmonės, kurie bus neįprasti, padės Jums pažinti save. Šią savaitę taip pat nenorėsite gauti neigiamų atsakymų, nepasiduosite iškilus sunkumams. Atsižvelkite į savo produktyvius etapus ir išnaudokite laiką efektyviai!

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šią savaitę galėtų leisti jausmams reikštis laisvai! Patirsite daugiau jautrių akimirkų, galbūt jausitės emocingas, šiek tiek pažeidžiamas. Taip sukursite tvirtesnį ryšį su artimais žmonėmis. Jūsų intuicija taip pat bus sustiprėjusi, tačiau šią savaitę būtų geriau faktus patikrinti, ypač prieš priimant svarbius sprendimus.  Užbaigę svarbius projektus, darbus, savaitgalį pasistenkite pabūti gamtoje.

SKORPIONAS

Skorpionai rūpinsis draugystėmis, daugiau laiko skirsite santykių įsipareigojimams. Galimi svarbūs pokalbiai, jų metu pasistenkite neatsiriboti, būkite atviras, nuoširdus. Šiuo laikotarpiu gali susiformuoti itin tvirti ryšiai, gyvenime gali atsirasti žmonės, kurie atrodys seniai pažįstami, artimi. Penktadienį stenkitės daugiau bendradarbiauti, padėti kitiems.

ŠAULYS

Šaulio ženklo atstovai šią savaitę gali jausti finansinį išsilaisvinimą, daugiau dirbsite, taip pat jausite daugiau atsakomybės, turėsite pasirūpinti nebaigtomis užduotimis. Pasistenkite neskirti viso dėmesio vien pelnui, pinigams – toks dėmesio koncentravimas gali atnešti Jums didesnį nesaugumo jausmą. Iki savaitgalio turėtumėte sulaukti įvertinimo už savo įdėtas pastangas! 🙂

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę bus ypač pritraukiantys kitų dėmesį, ekspresyvūs, daugiau išreikšite save. Jei esate kuklus, šiuo laikotarpiu būkite drąsesnis, priimkite kitų skiriamą dėmesį. Veiklos, kuriomis užsiimsite, gali turėti ilgalaikį poveikį įspūdžiams apie Jus, Jūsų veiksmai kurs ilgalaikį Jūsų įvaizdį. Savaitgalį turėsite daugiau įžvalgų, originalių idėjų.

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę daugiau energijos skirs namams, šeimai. Pasitikėdami savo intuicija priimkite sprendimus, kurie padės pasiekti norimus pokyčius. Šiuo metu aktyvi Jūsų energija tinkama pokyčiams, tačiau būkite atsargus ir nesukurkite aplinkoje chaoso, būkite diplomatiškas, atsisakykite kategoriškumo. Savaitgalį geras laikas kurti idėjas apie investicijas, nekilnojamą turtą.

ŽUVYS

Žuvims ši savaitė žada daugiau bendravimo, taip pat skirsite laiko draugysčių stiprinimui, komandiniam darbui. Kalbėkite nuoširdžiai – taip pritrauksite naujus žmones, kurie vertins Jūsų kūrybiškumą, jautrumą. Turėsite daugiau energijos pokyčiams, taip pat gali atsirasti bendradarbiavimo galimybių. Savaitgalį Jūsų emocijos bus aiškios, pasistenkite nebūti pernelyg kritiškas savo partneriui. 🙂


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).