HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (02.15 – 02.21)4 min read

15 vasario, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (02.15 – 02.21)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Šią savaitę Avino ženklo atstovai gali patirti netikėtumų, kurie pakeis Jūsų planus. Struktūruotai pažvelgsite į chaotiškas savo gyvenimo situacijas, įvesite tvarkos, organizuotumo, norėsite daugiau planuoti. Tai gali būti susiję su darbu, pinigais, o galbūt draugystėmis, bendrais projektais? Pastebėkite naujas bendradarbiavimo galimybes darbe, taip pat atvira širdimi susipažinkite su naujais žmonėmis – draugystės gali būti perspektyvios, ilgalaikės.

JAUTIS

Šią savaitę būkite drąsus – priimkite ryžtingus sprendimus dėl savo asmeninių tikslų, aiškiai išreikškite savo mintis. Jūs būsite tas, kuris inicijuos pokyčius, įkvėpsite ir kitus žmones. Norėsite pokyčių darbo aplinkoje, gerai apsvarstykite, ar pasikeitimai Jums būtų naudingi. Jei darbe nejaučiate asmeninio augimo, tai gali būti puikus laikas prisiimti naujas atsakomybes.

DVYNIAI

Laimes dieta Patreon banner

Dvyniai šią savaitę gali jausti šiek tiek sulėtėjusį tempą, ir tai Jums bus į naudą. Gali būti, kad paskutiniu metu per daug save spaudėte, galbūt prisiėmėte per daug atsakomybių. Aplinkybės skatins Jus pailsėti, skirti laiko sau. Jūsų intuicija bus sustiprėjusi. Būkite atviras naujoms perspektyvoms, išklausykite kitus, galbūt norėsite dirbti su žmogumi, kuris perduos Jums savo patirtį.

VĖŽYS

Vėžio ženklo atstovai šią savaitę gali norėti skirti daugiau laiko sau, tuo pačiu galite jausti norą išsilaisvinti, parodyti savo autentiškumą. Taip pat galbūt nenorėsite būti labai atviras su kitais žmonėmis, labiau saugosite savo privatumą, nesidalinkite per daug asmeniška informacija. Pasikalbėkite apie savo poreikius su partneriu, tai taip pat tinkamas laikas laikytis tradicijų, geriau nerizikuoti.

LIŪTAS

Verslas ir karjera šią savaitę gali įgauti didelį greitį – pasistenkite per darbus nepamiršti ir savo artimų žmonių. Paprašykite artimųjų palaikymo, leiskite jiems prisidėti prie ilgalaikių tikslų siekimo, būkite visiškai atviras. Jei šią savaitę patirsite netikėtumų, jie gali būti labai naudingi Jums ateityje. Verslo ryšiai, partnerystės darbe gali transformuotis, galbūt keisis Jūsų ar Jūsų kolegų statusai. Tai puikus laikas gilintis į save.

MERGELĖ

Šią savaitę gali atrodyti, kad prarandate kontrolę ir sunkiau valdote aplinkybes. Keisis Jums įprasta rutina, gali prasidėti ilgalaikiai pozityvūs pokyčiai. Būkite pasirengę netikėtumams – šie pokyčiai gali atsirasti labai greitai! Ši savaitė taip pat gali paskatinti apsvarstyti kitų žmonių perspektyvas, galbūt net pakeisite savo požiūrį. Būkite lankstesni, nesipriešinkite pokyčiams.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms šią savaitę gali tekti pakeisti savo planus. Kūrybiškumas ir meilė gali tapti struktūruoti, galbūt atsiras daugiau įsipareigojimų. Pasistenkite atidžiai priimti gaunamą informaciją, galite būti linkęs praleisti detales. Skirkite laiko informacijos nagrinėjimui, įsigilinkite, neskubėkite priimti sprendimų. Jūsų emocijos bus intensyvesnės, gali kilti tam tikrų nesusipratimų bendraujant.

 

SKORPIONAS

Skorpiono ženklo atstovai šią savaitę gali jausti nestabilumą bendraudami su artimais žmonėmis, galimi pasikeitimai Jūsų artimuose santykiuose. Taip pat galite jausti, kad artimiausi Jūsų ryšiai reikalauja tam tikrų pokyčių asmeniniame gyvenime. Tai tinkamas laikas susitvarkyti savo dienotvarkę, jausite įkvėpimą kūrybiniams projektams. Gali būti, kad kils minčių namuose užsiimti nauja veikla, kuri atneš papildomų pajamų.

ŠAULYS

Šauliams ši savaitė bus aktyvi, turėsite daug veiklos, užduočių, sunkiai rasite laiko poilsiui. Pasistenkite susikurti sistemas, kurios padės įgyvendinti artimiausius planus. Jei galvojate apie naujas idėjas, įsitikinkite, kad turite pakankamai biudžeto, laiko ir galimybių joms įgyvendinti. Taip pat stenkitės nebūti užsispyręs, klausydamiesi kitų nuomonės galite atrasti visiškai naujas perspektyvas! Savaitės pabaigoje pasistenkite daugiau pailsėti.

OŽIARAGIS

Nors paprastai lengvai randate balansą tarp poilsio ir darbo, šią savaitę dėl to gali kilti šiokių tokių problemų. Galite jaustis neramus, būtų gerai peržiūrėti savo įsitikinimus, kuriais vadovaujatės gyvenime – kai kurių dalykų galbūt atsisakysite, kai kur galbūt norėsite kažką pakoreguoti. Didelis nerimas dėl finansų gali paskatinti Jus skirti daugiau laiko darbui. Pasistenkite atrasti sveikos gyvensenos rutiną, kuri padės išlaikyti produktyvumą. 🙂

VANDENIS

Vandeniams gali kilti iššūkis suderinti savo poreikius ir artimos aplinkos reikalavimus. Gali būti sunku atsisakyti padėti kitiems, galbūt nenorėsite kitų nuvilti. Pasistenkite klausyti savo širdies ir įsiklausykite į savo poreikius prieš skirdami laiką ir energiją kitiems. Asmeniniame gyvenime ir šeimoje gali kilti netikėtų situacijų, būkite pasiruošęs aiškiai išsakyti savo poziciją, taip pat išklausyti kitus.

ŽUVYS

Jūsų mintys ir vaizduotė bus labai aktyvios, gali būti sunku susikoncentruoti. Tikėtina, kad Jums trūks laiko svarbiausioms atsakomybėms, norėsite nuo jų pabėgti, pailsėti. Norėsite daugiau kurti, galbūt mokytis. Pasistenkite nepradėti per daug veiklų, nes gali būti sunku viską įgyvendinti, palaikykite sau tinkamą tempą. Gali būti, kad apgalvosite savo santykius su draugais, būkite nuoširdus su savimi.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).