HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (01.18 – 01.24)4 min read

18 sausio, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (01.18 – 01.24)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovai šią savaitę gali jausti revoliucinę energiją, norą protestuoti, išsiskirti iš kitų. Jūsų aktyvumas savaitės viduryje gali sumažėti, tačiau ir toliau turėsite daug išskirtinių idėjų, kurias norėsite įgyvendinti. Vertinkite savo originalumą, užsirašykite visas kilusias mintis! Pagalvokite prieš klausdami kitų žmonių nuomonės – dėl jos galite jaustis tik dar labiau sutrikę.

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę jaus didesnį atsipalaidavimą, šiuo periodu geriausia būtų rasti laiko mėgstamoms veikloms. Tuo pačiu nepamirškite atkreipti dėmesį į tai, kas svarbu – greičiausiai darbe turėsite papildomų atsakomybių, kurias reikės įgyvendinti.:) Pasistenkite rasti balansą tarp darbo ir laiko sau, tai gali būti ir Jūsų šios savaitės iššūkis. Detalizuokite savo turimas idėjas.

DVYNIAI

Dvyniams šią savaitę norėsis daugiau veiksmo, nuotykių. 🙂 Pasistenkite skirti laiko savo atsakomybėms, atlikite užduotis kokybiškai. Visos veiklos, kurios praplečia Jūsų akiratį, yra puikus laiko praleidimo būdas. Išbandykite naujas veiklas, neturėkite išankstinio nusiteikimo. Pasistenkite neskubėti priimti sprendimų, ypač savaitgalį – geriau būtų palaukti, kol turėsite daugiau informacijos ir aiškiai ją suprasite.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Vėžiai šią savaitę bus paskatinti parodyti savo unikalumą, būti savimi. Trečiadienis – palanki diena susitvarkyti sąskaitas, grąžinti ar susigrąžinti pinigus. Profesiniai projektai, užduotys darbe turėtų būti sėkmingos, atneš Jūsų norimus rezultatus. Turėsite ir daugiau savidisciplinos, elgsitės atsakingai, vengsite spontaniškumo. Tai padės šią savaitę sklandžiai įveikti kylančius iššūkius.

LIŪTAS

Liūtai šią savaitę gali prisiimti lyderio rolę, kuri Jūsų zodiako ženklui labai tinka. Gali būti, kad kovosite už teisybę, galbūt norėsite apginti silpnesnius. Galite jausti, kad labiau nei įprastai išsiskiriate iš aplinkos, šiuo laikotarpiu tai ypač palanku. Savo unikalumą išreikškite darbe, šeimoje, siūlykite savo idėjas ir pasitikėkite savimi!

MERGELĖ

Mergelės šią savaitę norės daugiau rūpintis kitais žmonėmis, skleis pozityvumą. Padėsite aplinkiniams, palaikysite artimuosius. Labai svarbu pasirūpinti ir pačiais artimiausiais žmonėmis, kuriems Jūsų meilės labiausiai reikia. Bus lengviau planuoti, atsižvelgti į detales, struktūruoti gaunamą informaciją. Galite sulaukti netikėtos galimybės, tačiau turėsite veikti greitai, kad ja pasinaudotumėte. 🙂

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms ši savaitė palanki naujoms pradžioms, atsinaujinimui. Tai puikus laikas susitikti (ar susiskambinti 🙂 ) su nauju pažįstamu, taip pat užmegzti naujas pažintis. Nauji ryšiai gali būti šilti, romantiški. Būsite lengviau pastebimas, būkite pasiruošęs ir papildomam dėmesiui iš aplinkinių. Neskubėkite priimti gaunamų pasiūlymų, gerai viską apsvarstykite.

SKORPIONAS

Skorpionams šią savaitę gali rūpėti politiniai, visuomeniniai klausimai. Galite pastebėti naujas problemas, kurias norėsite išspręsti. Patariama skirti daugiau dėmesio namams, rūpinkitės savimi ir savo kūnu. Galite jausti netikėtą norą išsilaisvinti, pabūti vieni. Likite ramus su namiškiais, stenkitės kontroliuoti savo neigiamas emocijas. Užsitikrinkite sau reikiamą poilsį.

 

ŠAULYS

Šauliai šią savaitę bus paskatinti atrasti balansą, nors dažniausiai norite elgtis spontaniškai, vadovaujatės požiūriu „viskas arba nieko“. Aplinkybės skatins Jus prioritetizuoti, negalėsite būti keliose vietose vienu metu. Šiuo laikotarpiu rizikuoti nepatariama, geriau savo veiksmus apgalvokite. Galite pradėti galvoti apie investicijas į savo karjerą, tobulėjimą, galbūt ieškosite įdomių kursų ar mokymų.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams ši savaitė –  puikus laikas išlaisvinti savo inovatyvumą. Gali būti, kad daugiau atkreipsite dėmesį į savo vidų, rūpinsitės savo vidine būsena, ieškosite ramybės. Klausysite savo širdies priimdami sprendimus, tai atneš geriausius rezultatus. Jausite mažiau spaudimo iš aplinkinių, tai tinkamas metas apgalvoti, kokių pokyčių norėtumėte (asmeniniame ar profesiniame gyvenime).

VANDENIS

Vandeniai nuo šios savaitės norės daugiau nepriklausomybės, ne tik būsite savimi, bet ir kitiems padėsite pajausti savo unikalumą. Nepaisysite kitų nuomonės, drąsinsite aplinkinius. Būsite linkę daugiau rizikuoti, turėsite aktyvios veiklos idėjų. Gali būti, kad atkreipsite dėmesį į tai, kiek kiti rūpinasi Jumis, tačiau nepamirškite, kad Jūsų skiriamas dėmesys kitiems bus įvertintas! 🙂

ŽUVYS

Žuvų ženklo atstovai šią savaitę bus logiški, ramūs, objektyvūs. Būtų gerai kuo mažiau laiko praleisti prie kompiuterio ar telefono, iš ten galite gauti daugiau neigiamų, nei teigiamų emocijų. Jei nesate tikras, kokius žingsnius turėtumėte žengti asmeniniame ar profesiniame gyvenime, ieškokite ženklų aplinkoje – atsakymas gali pasirodyti labai netikėtai! 🙂 Jeigu ieškosite pagalbos, geriau būtų kreiptis tik į profesionalius savo srities atstovus.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).