HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: ko nori dovanų?6 min read

12 gruodžio, 2020 4 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: ko nori dovanų?6 min read

Reading Time: 4 minutes

Artėjant šventėms skiriame daugiau laiko artimiesiems, šeimai, draugams. Suteikiame kitiems ne tik daugiau šilumos, laiko, bet ir stebiname dovanėlėmis. Jei pritrūkote idėjų dovanoms, pasisemkite įkvėpimo čia – zodiako ženklas gali padėti suprasti, kokia dovana kitam labiausiai tiktų!:)

 

AVINAS

Šio ženklo atstovai labiausiai mėgsta veiksmą bei naujas patirtis. Jų asmenybės aktyvios, siekia nuolatinių iššūkių. Jeigu ieškote dovanos avino ženklo atstovui ar atstovei, greičiausiai tiks tokia, kuri leistų patirti kažką naujo ir įdomaus. Šiems entuziastams turėtų patikti slidinėjimo ar šuolio parašiutu kuponas, galbūt nauja įranga mėgstamam sportui. Jei Jūsų pažįstamas avinas sporto nemėgsta, galite išrinkti jam spalvotų ir ryškių aksesuarų – šis ekstravertiškas zodiako ženklas mėgsta atkreipti kitų dėmesį. Paprastai jie turi daug entuziazmo šventėms, todėl nepamirškite dovanų supakuoti į šventinį popierių ir perrišti kaspinu!:)

Laimes dieta Patreon banner

JAUTIS

Jaučiai žinomi kaip praktiškas zodiako ženklas, tačiau jie taip pat yra didžiausi prabangos mylėtojai. Romantiškos dovanos, šokoladas, šampanas turėtų pradžiuginti ir moteris, ir vyrus jaučius. Dizainerių drabužiai ar aksesuarai, prabangiai kvepiantys kvepalai, taip pat skani vakarienė restorane – puikūs pasirinkimai. Šio zodiako ženklo atstovai taip pat mėgsta saugumą ir pastovumą, todėl nepatartina rinktis ekstravagantiškų ar per daug modernių dovanų – jie vertina klasiką. Taip pat labai tiks atpalaiduojantys masažai, aromaterapijos ritualas arba gražios, kvepiančios žvakės. Jaučiai mėgsta prabangą, dėmesį, ir, dažniausiai, neprieštarauja gaudami dideles dovanas.:)

DVYNIAI

Dvyniai dažniausiai pasidalina užuominomis apie tai, ką norėtų gauti dovanų. Dvynių asmenybės yra labai jaunatviškos, mėgstančios tyrinėti, keliauti, atrasti naujus dalykus. Jiems patinka naujos programėlės telefone, nauji filmai, muzika… Galite padovanoti jiems muzikos rinkinį ar bilietus į kiną, taip pat jiems patiktų kelionės ir išvykos. Labiausiai jie įvertins bet ką, susijusio su technologijomis – tai gali būti mini planšetinis kompiuteris, išmanusis laikrodis ar kompiuterinis žaidimas. Rinkdami dovaną galite atkreipti dėmesį ir į tai, kad dvyniai yra ne tik komunikabilūs, bet ir intravertai, mėgstantys skirti laiko sau.

VĖŽYS

Vėžiai jautrūs, mėgsta dovanas, kurios primena jų šeimą, šaknis. Vėžiai labai vertina rankų darbo daiktus, ypač pagamintus artimųjų. Svarbiausia vėžiams ne dovanos vertė, o tai, ką dovana simbolizuoja ir kokią papildomą reikšmę ji atneša. Jie sentimentalūs ir mėgsta leisti laiką su draugais, šeima. Jei norite šį zodiako ženklą nustebinti, padovanokite jiems kažką reikšmingo, galbūt atsiminimų albumą ar nuotraukas su įsimintinomis akimirkomis. Patys dažniausiai skiria daug dėmesio ir laiko Kalėdinių dovanų ruošimui, yra rūpestingi. Vėžiai labiausiai apsidžiaugs jei gaus dovaną, kuri parodys Jūsų meilę.

LIŪTAS

Liūtams patinka išskirtinės dovanos, kurios leidžia jaustis ypatingu. Bet kas ryškaus, stilingo, išskirtinio, bus vertinama šio zodiako ženklo. Geras būdas pradžiuginti liūtą – padovanoti skanią vakarienę ar valgomas dovanas. Liūtai mėgsta pikantiškus patiekalus, todėl jiems gali patikti ir gurmaniška degustacija. Šio zodiako ženklo atstovai taip pat mėgsta priimti svečius ir organizuoti vakarėlius namuose, todėl galite jiems padovanoti ir vyno taurių rinkinį ar išskirtinį arbatinuką. Nors gali atrodyti paviršutiniški, iš tiesų liūtai vertina laiką ir energiją, kurį skyrėte dovanos rinkimui.

MERGELĖ

Mergelės yra kūrybiškos, bet mėgsta praktiškumą, funkcionalumą. Jos vertina ir daiktus, kurie žadina kūrybiškumą. Praktiškai panaudojamos ir kūrybiškumą žadinančios dovanos tiktų labiausiai – tai galėtų būti virtuvės įrankiai, „pasidaryk pats“ rinkiniai, ypač tie, kuriuos paskui galima praktiškai pritaikyti, pavyzdžiui, marškinėliai ar puodelis, ant kurių galima piešti. Mergelės taip pat mėgsta intelektinius iššūkius, todėl puikiai tiktų ir sudėtinga dėlionė ar galvosūkiai. Šio zodiako ženklo atstovai ir perfekcionistai, dažniausiai labiau mėgsta dovanoti dovanas nei jas gauti, todėl kartais kitiems sunku sužinoti, ko jie norėtų.

SVARSTYKLĖS

Jei reikėtų išrinkti zodiako ženklą, kuris būtų geriausias „interjero dizaineris“, tai neabejotinai būtų svarstyklės! Svarstyklės mėgsta papuošti namus draugų dovanotais aksesuarais, ypač jei jie stilingi, modernūs. Dekoratyvios žvakės, vazos ar net patalynės rinkinys turėtų pradžiuginti svarstyklių ženklo atstovus. Jei norite romantiškos dovanos, ji taip pat labai patiks svarstyklėms – romantiška vakarienė, draugystės apyrankė ar įrėminta nuotrauka. Šis harmoningas oro ženklas turi silpnybę estetikai, grožiui, todėl dovanodami bet ką nepamirškite dovanos pateikimo, įpakavimo!:)

SKORPIONAS

Skorpionai dievina gauti dovanas. Tiesą sakant, jie gali apsidovanoti ir patys save, net be progos.:) Jiems patinka paslaptingumas, mistika. Tiks paslaptingi, mistiški aksesuarai ar sudėtingi, sunkiai išsprendžiami galvosūkiai, galbūt detektyvinis stalo žaidimas. Skorpionai paprastai yra ir sunkiai dirbantys, todėl būtų galima suteikti jiems laiko atsipalaiduoti, „perkrauti“ savo baterijas, pavyzdžiui, padovanoti masažų rinkinį. Intensyvieji skorpionai gali būti išrankūs dovanoms, tačiau geriausios dovanos turėtų padėti jiems jaustis išskirtiniais.

ŠAULYS

Šauliai nori nuotykių, kelionių, tyrinėjimo. Bet kas, susijusio su kelionėmis – dviratis, mašinos aksesuarai, išvyka su nakvyne ar net vakarienė laive juos pradžiugintų. Jei nedovanosite tikrų nuotykių, šauliams taip pat patiktų dokumentinis filmas apie kitas kultūras, kitas šalis – galbūt tiktų kino bilietai? Viskas, kas leidžia praplėsti akiratį, turėtų patikti šiam zodiako ženklui, kuris dar vadinamas nuotykių ieškotoju, filosofu, tyrinėtoju. Šauliai turi platų akiratį ir yra labai atviri naujoms patirtims, todėl galite būti labai kūrybiškas rinkdamas dovaną šiam zodiako ženklui.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai yra žinomi kaip pats praktiškiausias zodiako ženklas, todėl jiems labai patiks dovanos, kurias galima naudoti kasdien. Ožiaragiai paprastai mėgsta ir techniką, todėl elektroninė knygų skaityklė ar kitas prietaisas jiems turėtų patikti. Taip pat gera idėja būtų nustebinti ožiaragį kursais ar mokymais, kuriais jis praturtins savo turimą įgūdžių, žinių bagažą. Ožiaragiai dažniausiai nemėgsta prašyti dovanų, bet yra lengvai nustebinami. Nesunkiai išrinksite ką nors praktiško, pritaikomo ir panaudojamo kasdienybėje.

VANDENIS

Vandeniai yra ramūs, draugiški, daug bendraujantys su draugais. Atsižvelgdami į jų pomėgį bendrauti, galite padovanoti jiems išskirtinį, modernų telefono dėkliuką! Šis ženklas taip pat labai progresyvus, unikalus, todėl dovanos, kurių niekas dar neišbandė ir niekas neturi, puikiai tiks. Vandeniai taip pat labai mėgsta nepriklausomybę, todėl jiems gali patikti ir padovanotos patirtys, kurias galėtų išbandyti vienas, galbūt masažas ar laikas sau šiuolaikinio meno parodoje. Šis zodiako ženklas vertina ir gamtosaugą, todėl galite padovanoti ir daugkartinio naudojimo puodelį ar menininko dekoruotą maišelį pirkiniams.

ŽUVYS

Žuvys yra svajoklės, jautrios, orientuotos į žmones. Tinka rankų darbo dovanos, kvepalai, romantiška kelionė, taip pat gera knyga arba rinkinys tapybai. Žuvims taip pat gali patikti sapnų gaudyklės ar sapnininkas.:) Renkant dovaną žuvims reikėtų pasitelkti vaizduotę. Žuvys taip pat labiausiai iš visų zodiako ženklų mėgsta muziką, todėl labai tiktų bilietai į koncertą ar asmeninis muzikos rinkinys, o galbūt Jūsų įrašyta daina. Jos labai vertina ir kartu praleistą laiką.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).