HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: ko neturėtumėte drovėtis?3 min read

4 spalio, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas horoskopas: ko neturėtumėte drovėtis?3 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Gana drovėtis savo pasiekimų! Turite ne tik jais didžiuotis, bet ir save apsidovanoti. Reikia nepamiršti švęsti mažas pergalės ir jomis pasidalinti su kitais. Girkitės ir džiaukitės, gal kažką įkvėpsite savo laimėjimu!

JAUTIS

Jei norite šypsotis – taip ir darykite. Nesidrovėkite. Einate gatve, klausotės mėgstamos dainos, kuri kelia Jūsų lūpų kampučius? Atsipalaiduokite ir nušvieskite kito praeivio dieną. Vienas gražiausių dalykų, kuriuos turi, yra Tavo šypsena!

DVYNIAI

Paleisk savo jausmus, nelaikyk jų savyje. Labai svarbu, kad galėtum savo emocijas įvardinti garsiai. Leisk suprasti savo išgyvenimus ir aplinkiniams. Kiekviena emocija nusipelnė laisvės. Ir nesvarbu ar tai būtų drugeliai, ar niūrūs debesys.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Niekada nesigėdykite savo svajonių. Visiškai nesvarbu kokia yra aplinkinių nuomonė. Svajok daug ir neribok savęs, Dalinkis tikslais ir vizijomis su pasauliu. Taip lengviau galėsi įsivaizduoti savo sėkmę ir ji tada neilgai trukus bus Tavo palydove!

LIŪTAS

Paklausus, kokių norėtumėte santykių, Jums kiek nedrąsu įvardinti viską, ko trokštate. Taip, kalbame apie lovos reikalus. Nesigėdykite savo slaptų fantazijų! Kiekvienas iš mūsų nusipelnė malonumo ir pripažinimo, taip pat kaip ir Jūsų mylimo žmogaus noras Jums jį suteikti.

MERGELĖ

Jeigu mylite, šaukite ir rėkite apie tai visam pasauliui! Šioje vietoje nėra vietos kuklumui. Šio jausmo nelaikykite savyje, dalinkitės šiuo jausmu su visais. Jūsų partneris nuostabus ir virtuvėje, ir lovoje? Pasigirti tikrai yra kuo! Tad šiuo klausimu – drovumas čia nepageidaujamas.

SVARSTYKLĖS

Jūsų baimės. Jų nereikia pasilikti sau, jomis turite dalintis. Garsiai įvardinkite ko bijote – pažvelkite joms tiesiai į akis. Galvoje neturėtų likti dalykai, kurie Jus stabdo ir neleidžia siekti tikslų. NUSTOK BIJOTI TIKĖTI SAVIMI!

SKORPIONAS

Tavo kūnas yra Tavo tvirtovė. Niekur kitur neturėtum jaustis taip saugiai. Didžiuokis savo kūnu – jis palaiko Tavo gyvybę, Tu esi unikalus, Tu esi gražus. Jeigu jautiesi neužtikrintai – imkis veiksmų. Kiekvieną rytą pasimankštink, rinkis sveikus užkandžius ir gerk daug vandens. Tai puikus startas į puikų santykį su savo kūnu.

ŠAULYS

Labai svarbu yra tai, ko norite Jūs. Turėtumėte savo aistras ir norus išpildyti ir dėl to, kad norite – nesidrovėti. Netgi jei tai ir kokia nors solo kelionė, savo partneriui raskite būdą ir paaiškinkinte, kodėl Jums to reikia. Jūsų interesai turi būti svarbūs ne tik Jums, bet ir Jūsų aplinkai.

OŽIARAGIS

Susimovėte? Nereikia slėptis ir apsimesti, kad nieko nebuvo. Visada atsiminkite, kad klaidas daro visi iki vieno. Labai svarbu pačiam suprasti, kad iki to, kas esate dabar, kiek užaugote ir kiek išmokote – tame kelyje būta ir klaidų, ir pakilimų. Tai tiesiog neišvengiama.

VANDENIS

Nėbėkite ir nesidrovėkite savo jausmų. Jums liūdna – neignoruokite to. Kartais reikia ir net labai pravartu išsiliūdėti ir jei labai norisi – išsiverkti. Džiaugmas liejasi per kraštus? Lai visas pasaulis apie tai sužino! Per išjaustus jausmus save geriau pažinsite ir kitiems lengviau bus suprasti kada geriau nesiartinti ir netrukdyti.

ŽUVIS

Vienatvės Jums norisi gana dažnai. Ir tai nereiškia, kad Jūs nemylite savo artimųjų ar draugų. Pabūti vienam reikia tam, kad galėtumte save surinkti, sukaupti naujos energijos, kurią išdalinate visiems. Nesidrovėkite pasakyti „aš noriu pabūti vienas“. Mylintys Jus žmonės tikrai tai supras.


Daugiau skaitykite čia.


 

 

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).