HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: KAS LAUKIA 2021 m.?14 min read

31 gruodžio, 2020 8 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

LAIMINGAS HOROSKOPAS: KAS LAUKIA 2021 m.?14 min read

Reading Time: 8 minutes

AVINAS

Avino ženklo atstovai šiais metais turės galimybę atnaujinti savo partnerystes. Sena draugystė gali tapti romantiškais santykiais! 🙂 Sieksite apsupti save savimi pasitikinčiais žmonėmis, kurie svajoja apie progresą, taip pat priima Jus tokį, koks esate. Jausite daugiau energijos, kursite struktūras, kurios padės pajausti stabilumą. Tikėtinos karjeros galimybės, tačiau gali atrodyti, kad tam reikia daug pastangų.

Įgyvendindami kitų keliamus reikalavimus iš tiesų galite pasiekti daugiau nei tikėjotės. Aiškiai reikšite savo nuomonę ir tai pritrauks jums naujų draugų. Turite didelius lūkesčius sau, tačiau patariama naudotis ir kitų pagalba siekiant tikslų. Prieš pasinerdami į naujas galimybes gerai viską apsvarstykite, nes tai gali turėti nenumatytų pasekmių. Nepamirškite pasirūpinti kitais, netapkite savanaudiški, negalvokite vien apie save.

Balandžio pradžioje, taip pat spalį, bus svarbūs Jūsų asmeniniai poreikiai. Išreikšdami savo poreikius atvirai, galite suformuoti tvirtesnius ryšius. Birželis gali atnešti daugiau iššūkių, bet liepą ir rugpjūtį vėl jausitės pilni jėgų. Spalio mėnesį norėsite daugiau tobulėti.

Laimes dieta Patreon banner

Būkite atviri naujoms galimybėms ir profesiniame, ir asmeniniame gyvenime. Šiais metais svarbu pasiekti harmoniją ir balansą visose gyvenimo srityse! 🙂

 

JAUTIS

Jaučiai gali tikėtis, kad 2021-aisiais metais tęs savo pradėtus pokyčius. Šiais metais daug dėmesio skirsite karjeros augimui, tobulėjimui. Galite pradėti svarstyti apie naujas galimybes karjeroje, ypač, jei nesijaučiate laimingas darbe. Tam tikrais laikotarpiais labiau atkreipsite dėmesį ir į santykius darbe. Reikės peržiūrėti savo požiūrį į pareigas, pareigingumą.

Per šį laikotarpį reikėtų stengtis pasiekti balansą tarp savo širdies ir proto balso. Iššūkiai šiais metais gali kilti dėl praeities, reikės atsisakyti dalykų, kurie neprisideda prie Jūsų tobulėjimo. Būsite smalsūs, norėsite daugiau mokytis, tai puikus laikas ir kelionėms. Gali atsirasti galimybių mokyti, perduoti savo patirtį, pagilinti profesines žinias. Vienas saugiausių kelių plečiant savo akiratį – rasti įkvepiantį mokytoją, mentorių. Turėdami pakankamai kantrybės, jūs gebate įgyvendinti savo idėjas ir reikiamu metu tapti autoritetu, vadovu, – šie metai atneš daugybę galimybių parodyti savo tikrąją asmenybę ir labiau atskleisti save.

Žinosite, ko norite šiais metais, balandžio mėnesį puikiai susidėliosite savo prioritetus. Liepos mėnesį gali kilti sunkumų santykiuose ar dėl sveikatos, tačiau labai svarbu nepasiduoti ir turėti daug kantrybės.

Suderinkite savo svajones su realybe, kurkite realius planus. Laisvą laiką galite išnaudoti tam, kad labiau įsigilintumėte savo poreikius. Pamatykite save iš šalies, klausykitės savo vidinio balso!

DVYNIAI

Dvynių laukia sėkmingi metai – aiškiai pastebėsite atsirandančias galimybes ir kantriai dirbsite dėl savo tikslų. Jei būsite pakankamai užsispyrę, Jūsų ambicijos taps realybe. Peržiūrėsite savo prioritetus taip, kad jie padėtų siekti Jūsų tikslų. Ilgalaikiai tikslai, kuriuos nusistatote, gali turėti didelį poveikį, tačiau greitai gali pildytis ir kiti Jūsų norai, viltys. Suformuotos verslo partnerystės gali būti labai sėkmingos, pasidalinti resursai gali augti labai dideliu greičiu.

Emociškai šis periodas gali atnešti daugiau savirefleksijos, peržiūrėsite savo vertybes, poreikius. Jei saugojote save, dabar puikus laikas sumažinti barjerus aplink save, galite labiau pasitikėti kitais žmonėmis. Gali būti, kad kelsite gyvenimo prasmės klausimus, į kuriuos ieškosite atsakymų.

Santykiuose sutiksite įvairių žmonių, tačiau naujas pažintis reikėtų stengtis matyti objektyviai. Per pirmuosius tris metų mėnesius nuotaika gali svyruoti, bet nuo balandžio turėtumėte jausti sėkmę, kuri Jus lydės. Sėkmingiausi mėnesiai bus balandis, gegužė, liepa, rugpjūtis, spalis. Stengsitės labiau rūpintis savo kūnu ir psichine sveikata. Jausite dėkingumą, vertinsite tai, ką turite, norėsite išreikšti save. Didesnė konfliktų, įtampos tikimybė – ankstyvą pavasarį, taip pat rudens pradžioje.

Svarbiausia šių metų tema – saviraiška. Nuspręskite, kokiais talentais ir savo galimybėmis norite dalintis su kitais. Vasarą (daugiausiai iki rugpjūčio vidurio), labiau norėsite parodyti savo meilę, taip pat mėgausitės tikrais jausmais, sieksite to, ko trokšta Jūsų širdis. Aplink esantys mylimi žmonės padės Jums jausti savo unikalumą.

VĖŽYS

Vėžiai 2021 m. nusibrėš naujas ribas ir nebijos siekti savo tikslų, net jei kartais atrodys, kad turite priversti save judėti pirmyn. Nuojauta Jus ves teisinga kryptimi. Svarbu įvertinti, ko reikės, kad pasiektumėte savo tikslus. Galbūt daugiau mokysitės, daugiau bendrausite, vėliau galėsite į pažįstamus žmones kreiptis pagalbos. Norėsite užtikrinti saugumą namuose, savo šeimai, tai Jus motyvuos. Galbūt norėsite siekti tikslų, kurie susiję ne tik su karjera ir išoriniu pasauliu, bet ir Jūsų šeima. Jausitės dosnūs ir dalinsitės su kitais, tą patį gausite atgal iš kitų. Būsite apsupti geranoriškų žmonių, kurie Jums dalins vertingus patarimus.

Daug laiko ir energijos skirsite partnerystėms. Jei esate vienišas, tai puikių galimybių laikas. Turite aukštus standartus kitiems, galite pritraukti žmones, kurie Jus vertina, gerbia. Jei partnerį jau turite, tai laikas, kai santykiai turėtų būti harmoningi, kupini palaikymo. Kai kuriems šis laikas gali atnešti ir partnerio tobulėjimą.

Pavasario pradžioje, taip pat gruodžio pradžioje, galite susidurti su dilema, kaip rasti balansą tarp karjeros ir namų. Būkite atidūs sau, pagalvokite, ko iš tiesų norite, labiau klausykite savo nuojautos. Įtaką gali daryti ir šeima, šeimos tradicijos. Įvertinkite situaciją objektyviai, pasirinkite tai, kas padės Jums judėti į priekį ir užsitikrinti asmeninį augimą. Balandžio ir spalio mėnesį gali kilti daugiau konfliktų su šeimos nariais, tačiau tai taip pat gali atnešti teigiamų pokyčių.

Šiais metais vėžiai taip pat gali patirti meilę iš pirmo žvilgsnio ar kitų magiškų akimirkų su turimu partneriu.

Būsite labiau įsitraukę į socialines veiklas, kurios gali būti susijusios su verslu, taip pat gali Jums padėti įgyti daugiau paramos ir palaikymo. Iš kitų galite sulaukti labai naudingų patarimų, į kuriuos patariama įsiklausyti.

 

LIŪTAS

2021 m. sėkmė, sėkmingi pokyčiai turėtų laukti darbo aplinkoje. Tai puikus laikas gauti paramą iš daugiau pasiekusių žmonių, sujungę jėgas visi kartu galite pasiekti puikių rezultatų. Jei dirbate kažkieno prižiūrimas, Jūsų pastangos bus lengviau pastebimos. Šie metai gali būti pažymėti asmeniniu ir profesiniu augimu. Jūsų lyderystės sugebėjimai ir organizuotas požiūris gali Jums padėti siekti tikslų. Tai taip pat tinkami metai įsitraukti į edukacines, kultūrines veiklas. Norėsite išsilaisvinti iš tradicinių modelių, išreikšite savo individualumą. Noras išsiskirti iš kitų gali Jums padėti.

Norėsite pokyčių, svarstysite apie pasikeitimus ir santykiuose, ir karjeroje. Gali būti, kad tam tikros aplinkybės sulėtins Jūsų norimus pokyčius ar sukels sunkumų, iššūkių. Romantiniuose santykiuose greičiausiai patirsite suartėjimą, gali būti, kad sutiksite ir naują simpatiją. Sausio mėnuo gali atrodyti chaotiškas, bet nuo kovo jausite didesnį palengvėjimą, pasitenkinimą.

Metų pabaigoje gali atrodyti, kad nekontroliuojate savo gyvenimo, bet gruodis paskatins Jus likti pozityviais net susidūrus su sudėtingomis situacijomis. Konfliktinėse situacijose likite teisingas sau ir išlaikykite savo vertybes.

2021-ieji – laikas tobulinti save, stiprinti sveikatą. Galite pakeisti savo vertybes, kuriomis vadovaujatės siekdami sėkmės. Būsite suinteresuotas intelektualine veikla, norėsite mokytis, galbūt mokyti. Kad aiškiai susidėliotumėte savo mintis, galite rašyti dienoraštį, planuokite savo tikslus.

 

MERGELĖ

Mergelės šiais metais patirs pokyčius, transformacijas. Drąsiai priimsite naujas situacijas, įveiksite iššūkius, su kuriais susiduriate, savo drąsa ir stiprybe. Turėsite apgalvotus ir tikslius planus, Jūsų idėjos bus aiškios, išsakomos laiku ir vietoje. Jausite, kad atliekamoje veikloje ir įgyvendinamuose projektuose Jus lydi sėkmė.

Jūsų kūrybiškumas ir vaizduotė šiais metais leidžia siekti didžiausių tikslų, augti, tobulėti. Tai svarbus periodas Jūsų savivertei, galite “laužyti barjerus”, kurie trukdo priimti save. Stiprinsite savo gebėjimus, taip pat rasite auditoriją, kuri Jūsų talentus įvertins. Gali būti, kad Jūsų gyvenime atsiras žmogus, kuris Jus palaikys, padės, atvers naujas galimybes. Norėsite praleisti daugiau laiko su vaikais, taip pat galite padėti ir kitiems atrasti savo talentus. Šiuo laikotarpiu gerai investuoti, tik reikia įvertinti savo limitus, nes gali norėtis išleisti daugiau pinigų, nei galėtumėte.

Metų pradžioje, sausį, jausite didelį energijos ir jėgų antplūdį. Kovą turėtų būti geras laikas santykiuose, harmonija meilėje. Gegužė ir birželis gali pareikalauti Jūsų atsargumo, didesnio įsipareigojimo. Nors liepą galite jaustis šiek tiek neužtikrinti, ateinantys keturi mėnesiai po to bus kupini galimybių, sėkmės, augimo. Išnaudokite šį laiką prasmingai!

Šie metai tinkami svajonių įgyvendinimui ir realizavimui. Būkite žaismingas, kūrybiškas, lengvai bendraukite, neleiskite aplinkybėms Jūsų stabdyti! 🙂

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms 2021-ieji metai bus daug žadantys. Jus lydės sėkmė versle, karjeroje. Karjeroje per šiuos metus bus pastebimas progresas, įgyvendinsite savo planus. Stebinsite kitus parodydami, kaip lengvai paliekate neigiamas emocijas ir mėgaujatės individualia laisve.

Jūsų patirtys šiais metais gali pradėti inovatyvių pokyčių laikotarpį, kas atvers naujas galimybes išreikšti save. Išsilaisvinsite iš situacijų, kurios neleidžia išreikšti savo individualumo, tačiau taip pat turėsite nepamiršti savo atsakomybių. Šeima, namų aplinka turės didelę įtaką, Jūsų įtaka šeimai taip pat bus didelė.  Norėsite kurti didesnį saugumą namuose. Didės Jūsų pasitikėjimas savimi, tai leis įveikti vis didesnius iššūkius. Būsite pakankamai stiprūs, kad susidurtumėte su savo baimėmis ir jas išspręstumėte. Geras laikas investuoti į nekilnojamą turtą. Nebesislėpsite nuo savo tikrųjų jausmų, vertinsite tai kaip vidinį išsilaisvinimo procesą.

Sausio mėnesį galimi sunkumai santykiuose, tačiau nuo rugpjūčio laukia puikus laikas – galimi nauji partneriai, meilė iš pirmo žvilgsnio. Jei partnerį jau turite, tuomet laukia santykių sustiprėjimas. 🙂 Krizinės situacijos galimos balandžio, spalio mėnesiais, tačiau galima joms pasiruošti, išvengiant neigiamų pasekmių.

Šių metų sėkmės paslaptis svarstyklėms – koncentravimasis į savo tikslus, savo talentų, stiprybių išreiškimas.

Aplink Jus suksis daug galimybių, pasistenkite jomis pasinaudoti!

SKORPIONAS

Skorpionai 2021-aisiais tikėsis staigmenų iš kitų žmonių. Paskutiniu metu galėjote jausti, kaip realizuojate savo asmeninius talentus. Dabar, vis labiau pasitikėdami savimi, galite nukreipti savo energiją didesnių tikslų siekimui. Artimiausi Jūsų tikslai gali būti susieti su tobulėjimu pasirinktoje karjeros srityje, norėsite mokytis, plėsti savo žinias.

Esate pasiruošęs išsilaisvinti iš situacijų ir požiūrio, kuris trukdo Jūsų saviraiškai. Dėl pokyčių būsite pasirengę rizikuoti, jausite didelį poreikį bendrauti su kitais. Tai puikus laikas kurti verslo, profesines partnerystes, tačiau gebėjimai komunikuoti gali padėti ir kitose draugystėse.

Gali būti, kad sulauksite pasiūlymo dalintis savo žiniomis, mokyti kitus. Galbūt norėsite išsilaisvinti iš rutinos, daugiau keliauti. Šiais metais taip pat bus periodų, kai galvosite apie savo kasdienes pareigas, kurios užima didžiausią laiko dalį. Tapsite sąmoningesnis. galite jausti, kad ieškosite prasmės. Atidžiai stebėkite, kaip bendraujate su kitais, kokią savo laiko, energijos dalį skiriate.

2021-aisiais metais norėsite daugiau išmokti, gerinti savo įgūdžius, lengvai bendrausite su aplinkiniais. Kad metai būtų dar geresni, skirkite jėgas savo tikslams, mokykitės suprasti ir kontroliuoti savo emocijas. Pademonstruotas emocinis stabilumas padės Jums įveikti ir sunkiausias situacijas!

 

ŠAULYS

Šie metai gali žymėti naujas pradžias, taip pat laiką, kai priimsite naujus iššūkius. Svarbu aiškiai žinoti savo tikslus, vertybes, kad galėtumėte priimti teisingus sprendimus.  Gali būti, kad norėsite išleisti daugiau pinigų, taip pat turėtų geriau sektis su finansais. Koncentruositės į investicijas, būsite linkęs daugiau rizikuoti. Svarbu tinkamai atsirinkti galimybes, kurios atsiranda.

Kai kuriais periodais daugiau norėsite mylėti ir būti mylimas, sulauksite daugiau rūpesčio iš kitų. Šie metai taip pat puikus laikas skirti daugiau dėmesio vaikams, išlaisvinti savo kūrybiškumą, žaismingumą. Jūsų meilės supratimas gali keistis. Norėsite balanso savo santykiuose, kad gautumėte tiek pat, kiek atiduodate. Reikės šiek tiek daugiau disciplinos, Jūsų asmeninės atsakomybės.

Asmeniniame gyvenime patirsite intensyvius meilės jausmus, gali būti, kad svarstysite apie rimtus įsipareigojimus santykiuose. Jei esate vienišas, Jūsų laukia daug naujų kontaktų su įdomiais žmonėmis. 🙂 Reikėtų stengtis išlaikyti stabilumą, nepriimti skubių sprendimų. Duokite laiko sau ir gerai apgalvokite sprendimus prieš juos priimdami.

Šie metai taip pat –  įkvėpimo laikas, turėsite daugiau energijos. Matysite, kaip Jūsų pastangos duoda rezultatus. Skirkite savo kūrybinę energiją darbams – šie metai skirti tobulėjimui ir tikslų siekimui karjeroje.

 

OŽIARAGIS

2021-aisiais ožiaragiai turės daug darbo ir užduočių, bet jiems taip pat netrūks drąsos, ambicijų. Jūsų gebėjimas inicijuoti naujas veiklas bus įspūdingas ir viskas, kam skirsite savo jėgas šiais metais, turėtų atnešti norimus rezultatus. Tobulėsite kaip asmenybė, atnešite pokyčius, net jei kartais bus sunku į situacijas pažvelgti objektyviai.

Šiuo laikotarpiu taip pat bus svarbi šeima, įsipareigojimai jai. Norėsite saugumo, komforto šeimoje. Priimsite save, būsite tolerantiškas ir sau, ir kitiems. Galimybės tobulėjimui ateis kartu su didesnėmis atsakomybėmis, jei būsite tam pasiruošę, puikiai susitvarkysite. Atkreipsite dėmesį į savo asmeninius poreikius ir karjeros vystymąsį, tai bus svarbu Jūsų emociniam stabilumui.

Metų pradžioje Jūsų laukia sėkmė ir pasiekimai daugumoje gyvenimo sričių. Vasarį galite šiek tiek nerimauti dėl savo finansinės padėties, bet situacija pagerės kovą, balandį. Vasarą jausite lengvumą savo romantiniuose santykiuose, bet šiek tiek sunkesnis laikotarpis gali laukti darbe, profesinėje srityje. Gruodžio pradžioje galite jaustis pavargę, bet kartu ateis ir palengvėjimas po praėjusio intensyvaus periodo.

2021-ieji – ir puikus laikas keliauti, aktyviai veikti socialinėje, kultūrinėje srityse. Galite būti pripažintas karjeroje. Jeigu tvirtai žinosite, ko norite, niekas Jūsų nesustabdys. Turite visas galimybes pasiekti sėkmę profesiniame gyvenime, Jūsų pasitikėjimas savimi tik augs, priimkite naujus iššūkius drąsiai!

 

VANDENIS

Vandeniai 2021-aisiais jaus didesnį optimizmą nei įprastai, taip pat bus ambicingi, energingi. Jūsų mintys bus struktūruotos, turėsite galimybių pasiekti tikslus profesiniame gyvenime. Norėsite daugiau žinoti, suprasti, įsitrauksite į edukacinius klausimus. Jūsų turimos idėjos gali būti labai prasmingos, įtakingos, įkvepiančios pokyčius, kiti gali atviriau priimti, ką norite pasakyti. Taip pat atidžiai klausysitės ir kitų, efektyviai komunikuosite.

Šie metai taip pat žymi pasikeitimų, išsilaisvinimo periodą. Gali atrodyti, kad pasaulis ir aplinka pagaliau priima Jūsų idėjas, atsiveria naujos galimybės. Vystysite naujas draugystes, Jus sups palaikantys draugai, kurie supranta Jūsų idėjas, interesus. Būsite pasiruošęs atsisakyti pasenusių įsitikinimų. Gerinsite savo gyvenimo kokybę, norėsite pokyčių, kurie bus susiję ne tik su Jumis asmeniškai.

Vasarį, liepą, gruodį, galimos nenumatytos kliūtys, agresyvesnis atsakas iš Jums nepritariančių žmonių, galimai turėsite mažiau kantrybės. Kovo mėnesį darbo susitikimai, nauji projektai darbo aplinkoje turėtų klostytis sklandžiai. Lapkričio mėnesį darbo rezultatai taip pat atneš daugiau sėkmės. Finansiškai geriausias laikotarpis turėtų būti nuo gegužės iki liepos. Gruodžio mėnesį, jei neturite partnerio, galimi nauji meilės santykiai. 🙂

Vandeniai 2021-aisiais metais turėtų pastebėti stebinančius savo pasiekimus, o susidūrę su nesėkme, nepasiduokite!

 

ŽUVYS

Žuvims 2021-ieji gali atnešti asmeninį tobulėjimą bei daug sėkmės. Veršitės pirmyn, pratęsite savo veiklas, kurias pradėjote praėjusiais metais, derinsite įkvėpimą, kūrybą, sieksite savo tikslų. Labiau įsitrauksite į grupių veiklas, bendruomenę. Ypač daug pagalbos, palaikymo galite sulaukti iš draugų. Šiais metais taip pat daugiau nei įprastai mąstysite apie savo ateitį, norėsite nusistatyti sau tikslus. Taip pat galite suteikti daug palaikymo ir įkvėpimo kitiems.

Didėjant pasitikėjimui savimi ir optimizmui, galite kelti tikslus, kurie Jums suteiks didesnį pasitenkinimą. Atrasite naujus savo talentus, norėsite juos išreikšti. Gali pasikeisti Jūsų santykiai su šeima, tėvais, labiau priimsite save ir savo išskirtinumą.

Vasario ir lapkričio mėnesiais turėsite įvairių norų, galbūt norėsite keisti darbą, bet nebūtinai visas savo mintis įgyvendinsite. Darbe sėkmingi mėnesiai bus balandis, gegužė, taip pat rugpjūtis, rugsėjis. Vasario mėnesį gali tekti susidurti su nepalankiomis aplinkybėmis darbe. Sulaukę galimybių pagerinti savo finansinę situaciją, stenkitės pasiimti iš situacijos viską, ką galite. Nesiblaškykite dėl kitų, naudokite savo energiją savo tikslų siekimui ir tam, kas iš tiesų svarbu Jums asmeniškai.

Šiais metais žuvims patariama žvelgti į situacijas objektyviai, būkite pasiruošę naujoms pradžioms. Laikantis šio požiūrio, įvykiai klostysis teigiama kryptimi ir leis Jums augti! 🙂

Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).