HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kaip užkariauti savo simpatiją?5 min read

19 spalio, 2020 4 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas horoskopas: kaip užkariauti savo simpatiją?5 min read

Reading Time: 4 minutes

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo viliojimo ir gundymo būdus. Bet turbūt labai įdomu sužinoti ir tai, kaip jie patys norėtų būti suvilioti. Ieškodami išrinktojo, pirmiausia laukiame akių kontakto, kuris viduje įžiebia „užkabinantį“ jausmą.
Jei norite užkariauti patinkančio žmogaus širdį, turite sužinoti, ką daryti ir ko nedaryti, atsižvelgiant į jo zodiako ženklą. Žvaigždės gali padėti sužinoti daugiau apie potencialų partnerį ir sužinoti, kaip pritraukti jų dėmesį ir išlaikyti juos amžinai! Vienu žodžiu – nėra už ką… J

Jeigu jums patinka Avinas

Jiems patiks galvoti, kad jie siekia jūsų, bet ne priešingai. Nelakstykite jiems iš paskos ir, tuo labiau, niekad jiems nesakykit, ką jie turėtų daryti, o ko neturėtų. Juk niekam taip nepatinka. Norint Avinų dėmesį patraukti, turite būti atviri su jais, sakyti ką galvojate, bet tuo pačiu išlaikyti ir šiek tiek paslapies. Avinai yra medžiotojai ir jie tikrai atitinkamai sureaguos į jūsų nepasiekiamą ir paslaptingą asmenybę

Jeigu jums patinka Jautis

Jeigu jusu dėmesį patraukė gimęs po Jaučio ženklu, turite būti ištikimi, mylintys ir mokėti atidžiai išklausyti. Negailėkite komplimentų, drąsinkite juos ir apdovanokite netikėtomis staigmenomis. Kad ir smulkenomis – Jaučiai gana sentimentalūs. Labai neremkite jų prie sienos reikalaudami santykių čia ir dabar, duokite laiko ir erdvės apsisprendimui. Tuo metu pažinkite simpatiją labiau. Koks mėgstamiausias filmas? Koks nemėgstamiausias metų laikas? Kokiems produktams alergiškas?

Laimes dieta Patreon banner

Jeigu jums patinka Dvyniai

Jums reiks atsiraitoti rankoves ir pasirūpinti, kad laikas kartu nebūtų nuobodus… turime omenyje – liūdesiui vietos čia nelieka. Turite mokėti gerai leisti laiką ir sugebėti Dvynių veiduose sukelti šypseną. Turite būti ne tik geri meilužiai jiems, bet ir geri draugai. Būkite jiems nuolatinis iššūkis, tačiau mažiau erzinkite ir kritikuokite – jie to nekenčia. Tad yra galimybė paslysti. Pusę kelio įveiksite suintrigavę juos žodžiais, o kita pusė liks darbams.

Jeigu jums patina Vėžys

Būkite švelnus, šiltas, kantrus ir jausmingas. Svarbiausia – mylėkite be proto. Tiesiog stipriausiai kaip tik galite. O jeigu dar virtuvėje jums sekasi gerai, tai labai tiesus kelias į Vėžių širdis. Su Vėžiais nuo pat ryšio užmezgimo pradžios galite būti labai atviri. Kalbėkite apie savo vaikystę, prisiminimus, svajones ir intymiausius dalykėlius. Jie labai gerai viską atsimena ir tikrai vieną dieną galite likti maloniai nustebinti. Ilgas ir skanus romantiškas laikas jūsų laukia jeigu tik pasitikėsite vienas kitu visu šimtu dešimt procentų.

Jeigu jums patinka Liūtas

Laimėsite Liūto širdį jeigu tikrai nepagailėsite jam komplimentų. Nuolatos. Liūtui kaip niekam kitam reikalingas didelis dėmesys ir pagyros. Jie mėgsta būti pirmesni ir geresni, santykiuse taip pat linkę užimti lyderio vaidmenį. Tad jau čia galite spręsti pagal save ko pats norite. O gal daug kalbant pavyks atrasti kompromisų ir lyderystės vaidmenis pasiskirstyti. Būkite su partneriu kūrybingi.

Jeigu jums patinka Mergelė

Mergelės aukština perfekcionizmą, tad ilgainiui įtikti joms sudėtinga. Jums teks išmokti priimti tam tikrą kritiką, susitaikyti su tuo, kad ir gramatinės klaidos žinutėse bus ištaisytos. Mergelei labai svarbu žinoti, kad ji gali būti išklausyta ir suprasta. Jeigu sugebėsite priimti partnerį tokį, koks jis yra, su visais trūkumais, galite būti tikri, kad iš šių santykių išaugs kažkas daugiau, ir tik augs.

Jeigu jums patinka Svartyklės

Kam jau kam, bet ypatingai Svarstyklėms patinka žinoti, kad kažkam reikia jų patarimų ir jų nuomonė yra itin svarbi. Vienas gana svarbus dalykas – niekad neprašykite jų priimti sprendimus, kurie bent kiek prieštarauja jų valiai. Jie nekenčia priimti sprendimų skubotai. Dažniau kvieskite į pasimatymus gamtoje, socializuokitės kartu, taip lengviau vienas kitą pažinsite.

Jeigu jums patinka Skorpionas

Gundykite, bet nepersistenkite. Darykite tiek, kiek norite to nuoširdžiai. Būkite pasiruošę pasikalbėti be tabu apie tai, kas jus jaudina, jiems drovūs žmonės nelabai įdomūs. Neleiskite jiems greitai jūsų turėti, jei ir labai patinka jums. Išlaikykite paslaptį, leiskite būti tyrinėjami. Mažiau dramos, mažiau pavydo. Parodykite savo stipriąsias savybes.

Jeigu jums patinka Šauliai

Turite žinoti ir nepamiršti, kad Šaulių laisvė yra šventa ir neturi būti sugadinta. Su jais galite turėti daug nuotykių, jie nenustygstantys vietoje, tad ir rimtus santykius sukurti jiems gana sudėtinga. Bet įmanoma, tik reikia abipusio noro ir darbo. Parodykite jiems, kad galite būti ir draugas, ir meilužis. Nesitikėkite, kad viskas vyks taip, kaip įsivaizdavote, jie nekenčia stereotipų tiek santykiuose, tiek gyvenime.

Jeigu jums patinka Ožiaragis

Jeigu kas yra atsargūs ir santūrūs kalbėdami apie meilę, tai tikrai Ožiaragiai. Jūs būsite gana ilgai stebimi ir analizuojami, kol užtikrinsite, kad norite rimtų santykių. Turite būti žemiški, protingi ir svarbiausia – neapsimetinėti geresniais, nei esate. Tiesa, šeima jiems šventas dalykas, tad kritika šiuo klausimu yra labai rizikinga.

Jeigu jums patinka Vandenis

Norit patraukti Vandenio dėmesį, pirmiausia turėsite parodyti protą, o po to tik kūną. Pagirkite jų ambicijas, padrąsinkite ir padėkite jiems įgyvendinti svajones. Jiems santykių procesas patinka lėtas ir užtikrintas, tad neskubėkite kalbėtis apie šeimą, namą ir bendrus augintinius, jie gali šiek tiek išsigąsti skubėjimo. Suteikite Vendeniui laisvės, kad ir kaip norisi pasisavinti ir nuolat būti šalia. Lėtai ir užtikrintai – prisiminkite.

Jeigu jums patinka Žuvys

Jiems reikalingas atsidavęs ir romantiškas partneris. Žuvys – labai jautrios sielos, todėl santykių pradžioje turite būti tvirti, švelnūs ir praktiški. Parodykite jiems, kad jums negėda verkti žiūrint liūdnus filmus, skaityti poeziją lovoje ir kad mylite vaikus ir gyvūnus. Na, jei iš tiesų nuoširdžiai tai mėgstate ir toks esate, mat jie labai puikiai atskiria tikrumą nuo vaidybos. Su jų jausmais žaisti nepatartina, vieną kartą įskaudinus – susigrąžinti pasitikėjimą bus labai sudėtinga.


Daugiau skaitykite čia.


 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).