HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kaip jūs galite padėti sau?5 min read

5 liepos, 2020 4 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas horoskopas: kaip jūs galite padėti sau?5 min read

Reading Time: 4 minutes

„Čia oras kaltas. Traukia prie žemės“. „Vien reikalai, net neturiu kada į miestą pyragėlio su kava išeit“, „Kokia graži diena, o aš su tais savo darbais vėl iki išnaktų sėdėsiu“. Ir vis, atrodo, jog gyveni tam „iki pilnos laimės trūksta….“ buvime, ir niekaip tos laimės pasiekti nepavyksta.

Bet, geros naujienos. Jūs patys sau galite padėti! Tik kaip?

Avinas

Metai įpusėjo, o ar jūs pailsėjote bent kiek? Nekalbame apie karantinį „poilsį“, kai vis tiek galvojote apie darbą ir vis prisėsdavote prie kasdienių pareigų. Kalbame apie tikras atostogas. Nuo darbo, nuo namų ruošos, nuo miesto, galų gale. Susiplanuokite šeimos arba net solo atostogas – privaloma ir laimingo žvaigždyno rekomenduojama trukmė: viena savaitė. Bet pradžiai reikia išsimiegoti ir čia vienas, bet labai geras patarimas, kaip tai padaryti: Užmigti per 2 minutes: ar jau bandėte šį kovos su nemiga būdą?

Laimes dieta Patreon banner

 

Jautis

Mes nesiginčijame, tikrai skaniausias maistas yra namuose. Ir, žinoma, kad Jums atrodo visiškas absurdas leisti pinigus prabangiuose restoranuose. BET – maistas juk yra džiaugsmas! Ir Jūs tiek dirbate, kam uždirbate tuos pinigus, jei vis apeinate vietą, kurioje tikrai norėtumėte suvalgyti tą prabangų kepsnį? Rezervuokite staliuką šios savaitės bet kuriam vakarui ir pavakarieniaukite taip, kaip nusipelnėte!

 

Dvyniai

Kad apsipirkinėti mėgstate mes tikrai žinom, šito nenuslėpsite. Bet pastebėjome, kad dažnai atsisakote nusipirkti kažką, ko labai trokštate, nes kaina ant etiketės Jūsų kišenei per didelė. BET, ar pagalvojote, kiek pasitikėjimo ir laimės Jums ji suteiks, kai atėjus prastam rytui, galėsite užsivilkti TĄ rūbą ir keliauti į darbą? Taigi, pamatę kainą nenuvykite noro į šalį, pirmiausia pasimatuokite… O tada jau pajusite ką daryti. Tiesa, kalbant apie apsipirkinėjimą, elgesio ekonomikos mokslų daktarė Agnė Kajackaitė turi jums kelis patarimus:
Kaip nepirkti to, ko nereikia: smegenų triukai, kuriuos žinodami išvengsite bereikalingų pirkinių  
Pirk gudriau: 3 smegenų triukai (2 dalis)

 

Vėžys

Apsidairykite aplink savo namus arba nužvelkite savo ofiso stalą. Ar nieko netrūksta? Nuo laimingo žvaigždyno net matyti, kad trūksta… Naujų augalų! Pats metas atsinaujinti ir į dienos rutiną įmaišyti žalios, sodrios spalvos. Ant stalo didžiulės palmės, kuri primins atostogas nepasistatysi, bet koks kaktusas su didžiuliu geltonu žiedu tikrai Jus pradžiugins.

 

Liūtas

Pats metas išsivalymui. Dabar taip jau net susijaudinote, tiesa? Ne apie spintos reikalus kalbame, ne. Pats metas atsikratyti visais turimais toksiškais kontaktais. Jeigu jau kurį laiką nebendraujate dėl vienos ar kitos priežasties – trinkite. Išsivalykite savo adresų knygutę, socialinių tinklų draugų sąrašus. Tai iš karto Jums privers jausties lengviau  net kokiais keliais kilogramais! Bet iš pradžių reikia išsivalyti požiūrį į save. Paskaitykite Kritika sau: kam man to reikia ir kaip tai paleisti?

 

Mergelė

Atsitraukite bent minutėlei dabar. Ir pabandykite prisiminti – kada paskutinį kartą Jūs skyrėte laiko namų SPA? Ta drėkinanti 3 minučių kaukė, kurią buvote užsidėjusi, kai plovėte indus nesiskaito. Mes turime omenyje visos dienos SPA ritualą namuose su kvapnia žvake, kvapioje vonioje. Drėkinamoji, maitinamoji kaukė ir veidui, ir plaukams. Patikėkite, drėkinimo ir maitinimo reikia ir sielai. O čia keli Grožio triukai, kurių išmokau per 34 savo gyvenimo metus

 

Svarstyklės

Ateinančiam savaitgaliui rekomenduojame Jums neplanuoti visiškai NIEKO. Kaip taip, klausite dabar. O va paprastai!Susidarykite filmų sąrašą. Jau matytų, draugų rekomenduotų ar dar nematytų ir visą savaitgalį praleiskite namų kino teatre. Spragėsiai, gėrimai, poilsis pižamoje (arba nuogiems, jei bus karšta). Po tokio savaitgalio jausitės pailsėję ir pagaliau laimingi.

 

Skorpionas

Ar nemanote, kad per daug laiko leidžiate žiūrėdami pro langą į saulės apšviestus pastatus ir medžius? Jums reikėtų daugiau laiko skirti gyvenimui toje kitoje lango pusėje. Grynas oras dar tikrai niekam nepakenkė. 15 minučių nuo darbo taip pat nepadarys Jūsų blogesniu žmogumi. Išeikite ir duokite savo smegenims ir sielai gryno oro, odai vitamino D. Paskui mums parašykite, kaip jaučiatės. Jei negali būti gamtoje, tai bent jau važiuodamas iš darbo pasiklausyk šito smegenis ištaškančio pokalbio su vienu žymiausių šalies gamtininkų Pokalbis apie laimę pažinti gamtą: fotografas Marius Čepulis

 

Šaulys

Pastaruouju metu Jums stinga jėgų, jaučiatė nuolat pavargę ir mieguisti? Negalite susikoncentruoti, jaučiatės išsiblaškę ir lėti? Oro čia nekaltinkite. Čia, žinokite, viskas daug paprasčiau ir anokia mistika. Jums reiktų pasidomėti jogos arba meditacijos užsiėmimais. Pabandykite nueiti bent jau į pirmą pamoką, po jos pats suprasite ko Jums reikėjo. Ir, kad oras čia visai ne prie ko. Visa esamė este JŪS pats. O dabar paskaityk: Pasidaryk didžiausią dovaną sau (ir kitiems)

 

Ožiaragis

Ši tema Jums nepatiks. Bet… Jau tikrai reikėtų apriboti laiką, kurį leidžiate prie kompiuterio ir telefono. Sakysite, o kaip dirbti? Tai laiką ir skirkite TIK darbui. Telefonuose yra programa, kurios pagalba galite matyti KIEK LAIKO SUGAIŠTATE laikydami telefoną rankoje – kiek skiriate laiko socialiniams tinklams? M? Nelabai jaukus skaičius? Pats metas susimąstyti ir su telefonu kurti naują santykį ir požiūrį. Kviečiame paskaityti Kaip mes patys sau kišame pagalius į ratus?

 

Vandenis

Kartais, pristigus motyvacijos prisiminkite, kad jos galite patys sau suteikti. Žinote ko tereikia? Dabar, šią akimirką, atsistokite ir nueikite prie artimiausio veidrodžio. Pažvelkite į save. Laimės Dietos facebook paskyroje tikriausiai jau matėte “Pizdiec, kaip išgražėjau” judėjimo video, tai va, ištarkite tai sau veidrodyje. Paskui gali sekti: „Aš esu sėkmingas. Aš esu tvirtas. Aš tikiu savimi“. Kuo daugiau tikėsite pats savimi – tuo lengviau ir gyvenimas klostysis. Pamatysite. Paskaityk Jeigu ieškai meilės, pradėk nuo meilės SAU

 

Žuvys

Vis nerandate laikom kada čia pasimėgauti tuo gaivinančiu kokteiliu? Taip norite pyragaičio iš šokoladinės, bet vis nukelinėjate vizitą ten? Dabar pat susiplanuokite solo išėjimą į miestą, apeikite visas mylimiausias desertines ir kokteilines. Skanus kokteilis ir išsvajotas desertas Jus išgydys nuo bet kokios neigiamos minties. Šį dalyką rekomenduojame Jums praktikuoti kartą per mėnesį. Pamatysite, kaip vis lengviau pavyks atrasti laiko sau.


Sekite mūsų Facebook ir Instagram paskyras.

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).