HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS. Jūsų (ne)tobulumas, kurį kiti dievina5 min read

24 rugpjūčio, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

LAIMINGAS HOROSKOPAS. Jūsų (ne)tobulumas, kurį kiti dievina5 min read

Reading Time: 3 minutes

Paklausus mūsų apie mūsų trūkumus ir minusus, tikriausiai ilgos pauzės neprireiktų. Labai greitai išvardytumėm, kas mums nepatinka ir netinka mumyse. Bet ar kada pagalvojote, kad tai, kas galbūt mums patiems yra minusas – artiesiems yra tai, dėl ko jie yra su Jumis?

 

Avinas

Avinai pasižymi ypatingai stipria valia ir šaltu protu, bet kartu Jūs esate kaip koks vaikiškas stebuklas, natūralus švelnumas. Tai ir yra viso Jūsų žavesio dalis, nes dar esate ir ypatingai smalsus, o tai Jus stumia nuolat mokytis ir domėtis. Jus mylėti norisi už tau, kad jūs be galo žingeidus ir daug kuo domitės, esate be galo intelektualus, nors kartais ir toks vienišius.

Laimes dieta Patreon banner

Jautis

Jūs, Jaučiai, esate vaikštanti anomalija. Jūs nuolat norite padaryti įspūdį žmonėms, bet dar labiau esate ištroškę jų draugystės ir meilės. Jums patinka būti ir savimi, tačiau buvimas aplinkoje žmonių, kurie Jus myli – Jums padeda augti. Jums kaip ir tinka viskas taip, kaip yra, bet niekada nepaleidžiate minties, kad gali būti ir geriau. Niekada nežinome, ko galima tikėtis iš Jūsų, ir tai yra tas mažas netikėtumas verčia Jus mylėti vis stipriau.

Dvyniai

Dvyniai nuolat laviruoja tarp paties „savęs“, arba tokių, kokius juos nori pamatyti pasaulis. Vienas dalykas labai gerai apibūdinantis Dvynius – tai yra visiškai nesvarbu ką jie daro, jų didžiausias noras yra parodyti, kaip jie stipriai myli savo artimuosius. Jūs nuolat ieškote būdų pagerinti gyvenimą aplinkiniams, net jei tai truktų amžinybę. Ir dažnai apsiimate daugiau, nei sugebate patempti.

Vėžys

Vėžiai iš tiesų yra labai mielas Zodiako ženklas, bet tai supranta ir žino tik patys patys artimiausi Jūsų žmonės. Jus gana lengva išprovokuoti net pačiu paprasčiausiu anekdotu, apie kažkokią (ne)rimtą situaciją. Jūs iš prigimties nelinkę priešintis, todėl visas nuoskaudas kaupiate viduje, o paleidžiate tik per itin retus pasyvios agresijos momentus. Tai Jums gal ir neatrodo pats geriausias Jūsų bruožas, bet aplinkiniams patinka, kaip sugebate išlaviruoti ir paleisti skausmą gnybdami atgal, bet neskaudžiai.

Liūtas

Jeigu jau kažko trokštate – trokštate iš visos širdies. Tai reiškia, kad galbūt dažnai keičiate darbą ar Jūsų gyvenime atsiranda vis kitas hobis ar aistra. Gal Jums kartais pačiam atrodo, kad tai yra neapisprendimo ir nestabilumo bruožas. Tačiau tai, kas gali pasirodyti kaip neapsisprendimas, yra tik didelis ir sunkus darbas link to, ko nori iš tikrųjų. Tai yra ir patrauklu, ir užburia aplinkinius – kaip galima abejingai stebėti, kai kažkas skrieja į savo svajones?

Mergelė

Tai yra vienas jautriausių ir pažeidžiamiausių Zodiako ženklų. Jums visuomet rūpi ką apie Jus pagalvos kiti ir ar jie su Jumis lyginasi, ar ne. Jūs visuomet labai jautriai reaguojate į kitų žmonių poreikius ir labai stengiatės daryti viską, kad būtų malonu aplinkiniams. Tai gali pasirodyti gal kiek net ir paranoiška ar perdėta, bet Jūsų didelė ir švelni širdis įrodo visą nuoširdumą.

Svarstyklės

Jūs esate linksmo, žavaus ir lengvai gyvenančio žmogaus įsikūnijimas. Todėl faktas, kad turite ir kiek šiurkštoką bei griežtą pusę, kuri pasirodo tuomet, kai reikia ginti žmones, kuriuos mylite, gali net šiek tiek šokiruoti. Tai yra visiškas nukrypimas nuo įprasto Jūsų mielumo, tačiau artimieji dievina Jūsų vidinį užsidegimą stebėti ir saugoti.

Skorpionas

Na, mažai kas taikosi Jums kirsti, bijodami Jūsų uodegos. Tačiau visas grožis ir magija yra Jūsų subtiliame prote, Jūs puikiai ir labai paprastai įžvelgiate klastą ir agresiją, todėl pasiruošti puolimui visada spėjate laiku. Be to, kad šalia jūsų jaučiasi saugūs, jus mylintiems žmonėms patinka stebėti, kaip rimtai kartais priimate pasaulį ir kokių didelių lūkesčių turite kiekvieną darbą dirbdami.

Šaulys

Šauliai šiaip yra pagarsėję kaip be galo… dideli pokštininkai. Jūsų anekdotai turi jau jūsų prikurtas pabaigas, o visos jūsų pasakojamos istorijos tampa gyvomis ir užburiančiomis. Tiesą sakant, viena didžiausių Jūsų problemų ir yra ta, kad Jūs kartais nelabai žinoti kur ir kada juokauti. Arba tiesiog nežinote, kada sustoti. Bet toks radikalus sąžiningumas ir nuoširdus noras prajuokinti ir yra tai, kodėl Jus taip myli aplinkiniai.

Ožiaragis

Jūs esate patys patys nuoširdžiausi žmonės šioje Planetoje. Į viską žiūrite labai rimtai, gal kiek per rimtai, visada labai stengiatės ir galų gale nutinka taip, kad viską pats sukomplikuojate kur kas labiau, nei Jums patiems reikia. Nepaisant to, kad streso ir sumaišties metu dažnai nukenčiate, pasaulyje, kuriame kartais nerūpestingumas ir atsainumas gali išvaryti iš proto, Jūsų būdas yra vienas maloniausių dalykų, kurį gali gauti žmonės.

Vandenis

Pasaulį jūs stebinate savo požiūriu į tai kas teisinga ir kas neteisinga. Jūs beveik nuolat stengiatės savo gyvenime sukurti tai, kas, Jūsų manymu, yra kilnu. Tokio tipo žmonės kaip Jūsų visada yra vertinami labai gerai, nes iš esmės vien tai, kad Jūs esate yra vienas įdomiausių dalykų, nutikusių Jūsų mylimųjų gyvenime.

Žuvys

Jūs esate susieti su begale dalykų: kūrybingumas, jautrumas, nuolaidžiavimas… Ir ne dažnai visa tai užvirina kraują, bet tame ir yra įdomumas, nes „drama“ įvyksta tada, kai sudedate visus tuos ingredientus į krūvą. Tai gali atrodyti pats nepatraukliausias bruožas santykiuose, bet kai kas nors, su Jumis kartu einantis iki Pasaulio krašto, pažins kiekvieną Jūsų meilės gestą ir įžvelgs gilų rūpestį – negalės niekada daugiau gyvenime nieko kito mylėti.


Daugiau horoskopų rasite čia.


Sekite mus Facebook ir Instagram paskyrose.

 

 

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).